Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 132, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 459
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam godziny spotkań oraz rozpiskę sędziowania. W tej kolejce odbędą się dwa spotknaia zaległe NKS I Bialobrzegi - BTS I Kobylany oraz w poniedziałek na Orliku w Węgrowie Ulkar Karolew- Topaz Jawor Sokołów.
Zaległe spotkania Skrzeszew - Bujały oraz Lech Nowomodna - Chądzyń zostało ustalone na 19.06. Spotkanie Ulkar Karolew - Czekanów zostało ustalone na godz. 16.00 w sobotę 11.06.2011. Nastąpiła zmiana godzin spotkań w Grodzisku i w Sabniach odpowiednio na 15.00 w Grodzisku i 17.00 w Sabniach
Rozpiska sędziowania i godziny spotkań na dzień 12.06.2011 | ||||||
1 | Bujały | Czekanów | Bujały | 14.00 | Adam Chruścicki | |
2 | Skrzeszew | Axan Kowiesy | Skrzeszew | 13.00 | Bartosz Andrzejewski | |
3 | Sabnie | Topaz Jawor Sokołów | Sabnie | 17.00 | Krzysztof Woźniak | |
4 | BTS I Kobylany | Kurowice | Repki | 17.00 | Bartosz Andrzejewski | |
5 | Nieciecz | NKS I Białobrzegi | Nieciecz | 17.00 | Robert Mosiej | |
6 | NKS I Białobrzegi | BTS I Kobylany | Białobrzegi | 12.00 | Adam Chruścicki | |
7 | Ulkar Karolew | Czekanów | Karolew | 16.00 | Krzysztof Woźniak | |
8 | Ulkar Karolew | Topaz Jawor Sokołów | Węgrów, Orlik przy stadionie | 20.00 (13.06)- poniedziałek | Robert Mosiej | |
II liga (1-8) | ||||||
9 | Al.- Drób Old Boys Sokołów | AMT Sokołów | SLO | 14.00 | Robert Mosiej | |
10 | DG Wyrozęby | Skibniew | - | - | walkower | |
11 | Sokołów I | NKS II Białobrzegi | Repki, Orlik | 15.00 | Bartosz Andrzejewski | |
12 | KS Patrykozy | Morszków | Patrykozy | 12.00 | Robert Mosiej | |
II liga (9-14) | ||||||
13 | Grodzisk | Lech Nowomodna | Grodzisk | 15.00 | Krzysztof Woźniak | |
14 | Chadzyń | WKS Wojewódki | Kol. Dziecioły Dalsze | 17.00 | NKS II Białobrzegi |
PRZYPOMINAM ŻE NA ORLIKU W REPKACH OBOWIĄZUJE NAKAZ GRY W OBUWIU NA SZTUCZNA NAWIERZCHNIĘ!!!!!! ZAKAZ GRY W LANKACH, KORKACH, WKRĘTACH!!!!!!!!
To chyba jakieś żarty, Jawor ustala godz. spotkania bez wiedzy gospodarzy
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|