Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 251, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 796
statystyki szczegółowe
Kolejna ligowa kolejka rozgrywek I i II ligi Piłkarskich Siódemek przed nami. Poniżej przedstawiamy rozpiskę sędziowania oraz godziny poszczególnych spotkań.
I liga PLPS
1. Nieciecz - Jawor Topaz Sokołów godzina 14:00 - sędzia: Krzysztof Woźniak
2. Kurowice - Axan Kowiesy godzina 18:00 - sędzia: Adam Chruścicki
3. Skrzeszew - Bujały - PRZEŁOŻONY
4. Ulkar Karolew - Czekanów - PRZEŁOŻONY
5. NKS Białobrzegi - BTS Kobylany - PRZEŁOŻONY
Spotkania trzech drużyn z gminy Repki zostały przełożone z powodu zawodów sportowo-pożarniczych na tym terenie. Odbędą się one w innym terminie o którym poinformujemy wkrótce.
II liga PLPS ( o miejsca 1-8)
6. Al-Drób Old Boys Sokołów - NKS Białobrzegi II 13:00 - sędzia: Robert Mosiej
7. Sokołów I - AMT Sokołów godzina: 15:00 - sędzia: Robert Mosiej
8. KS Patrykozy - Skibniew godzina: 17:00 - sędzia: Robert Mosiej
9. DG Wyrozęby - Morszków - walkower, DG wycofane z rozgrywek
II liga PLPS ( o miejsca 9-14 )
10. Grodzisk - WKS Wojewódki godzina 15:00 - sędzia: Morszków
PRZYPOMINAM ŻE NA ORLIKU W REPKACH OBOWIĄZUJE NAKAZ GRY W OBUWIU NA SZTUCZNA NAWIERZCHNIĘ!!!!!! ZAKAZ GRY W LANKACH, KORKACH, WKRĘTACH!!!!!!!!
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|