Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 155, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 700
statystyki szczegółowe
Poniżej podaję rozpiskę sędziowania i godziny spotkań na 22 maja. W sobotę o godz. 16.00 jest mecz zaległy Al- Drób Old Boys Sokołów - Skibniew, natomiast mecz niedzielny Skibniew - DG Wyrozęby został odwołany z powodu wycofania się z rozgrywek drużyny z Wyroząb
1 | Czekanów | BTS I Kobylany | Kamianka | 12.30 | Bartosz Andrzejewski |
2 | Topaz Jawor Sokołów | NKS I Białobrzegi | SLO, Sokołów | 14.30 | Robert Mosiej |
3 | Axan Kowiesy | Nieciecz | Patrykozy | 18.30 | Janusz Cholewka |
4 | Bujały | Sabnie | Bujały | 14.00 | Adam Chruścicki |
5 | Ulkar Karolew | Skrzeszew | Karolew | 12.00 | Robert Mosiej |
II liga (1-8) | |||||
6 | AMT Sokołów | Al.- Drób Old Boys Sokołów | Orlik SP4 | 12.00 | NKS II Białobrzegi |
7. | Skibniew | DG Wyrozęby |
|
| walkower 3:0 |
8. | NKS II Białobrzegi | Sokołów I | Białobrzegi | 17.00 | Grodzisk |
9. | Morszków | KS Patrykozy | Morszków | 13.00 | Lech Nowomodna |
10. | Al.- Drób Old Boys Sokołów | Skibniew | SLO, Sokołów | 16.00 (21.05) sobota | Robert Mosiej |
| |||||
11 | Chądzyń | Lech Nowomodna | Kol. Dzięcioły Dalsze | 15.00 | Grodzisk |
Witam. Chciałbym się tylko upewnic, mecz Nieciecz - Axan Kowiesy to na pewno jest o 18:30 czy pomyłka w godz.?
Informował ktoś nks II o przełożeniu meczu? bo chyba nie, a sędziego też się informuje
NIECIECZ-JAWOR 14.00 SĘDZIA KRZYSZTOF WOŻNIAK KUROWICE-AXAN 18.00 SĘDZIA ADAM CHRUŚCICKI POZOSTAŁE MECZE I LIGI PRZEŁOŻONE NA INNY TERMIN PONIEWAŻ,KOBYLANY,SKRZESZEW I CZEKANÓW GRAJĄ TURNIEJ W REPKACH.
AL-DRÓB OLDBOYS-BIAŁOBRZEGI 13.00 SĘDZIA MOSIEJ ROBERT SOKOŁÓW I-AMT 15.00 SĘDZIA MOSIEJ ROBERT PATRYKOZY-SKIBNIEW 17.00 SĘDZIA MOSIEJ ROBERT GRODZISK-WOJEWÓDKI 15.00 SDZIA MORSZKÓW
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|