Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 191, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 518
statystyki szczegółowe
W niedzielę 17 kwietnia rozegrana została XIV kolejka spotkań Powiatowej ligi piłkarskich siódemek. W rozgrywkach I ligi najciekawsze spotkanie rozegrano w Sabniach, w derbach gminy Sabnie gospodarze- lider rozgrywek zremisowali z Kurowicami 4:4. Bardzo wyrównany przebieg miało spotkanie w Repkach, gdzie grający w roli gospodarzy Skrzeszew przegrał z Niecieczą 1:2. Sporą niespodziankę sprawili zawodnicy NKS I Białobrzegi pokonując w Karolewie Ulkar 6:4, mimo prowadzenia do przerwy dwoma bramkami gospodarzy. W Bujałach efektowne zwycięstwo odniosła drużyna BTS Kobylany zwyciężając aż 10:1, sześć bramek w tym spotkaniu zdobył Przemysław Jaczewski. Również bardzo pewne zwycięstwo w Kamiance nad Czekanowem odniosła drużyna Axana Kowiesy zwyciężając gospodarzy 9:2. W tej kolejce punkty walkowerem otrzymała drużyna Topaz Jawor Sokołów. W I lidze na czele tabeli z jednakową liczbą punktów znajdują się Sabnie oraz Axan Kowiesy, na trzecim miejscu znajduje się drużyna z Niecieczy. Bardzo ciekawa sytuacja utworzyła się na pozycjach IV- VIII, gdyż różnica między czwartą a ósmą drużyną wynosi tylko cztery punkty. W co raz trudniejszej sytuacji znajdują się drużyny z Czekanowa i Kurowic, którym będzie bardzo trudno opuścić strefę gry w barażach. W najtrudniejszej sytuacji znajduje się drużyna z Bujał, której bardzo trudno będzie opuścić strefę spadkową. Analizując ostatnie wyniki tej drużyny.
W rozgrywkach II ligi w grupie A rekordowe zwycięstwo odniosła drużyna Lecha Nowomodna zwyciężając WKS Wojewódki aż 22:4. W Patrykozach KS pokonał DG Wyrozęby 6:3. Punkty walkowerem z BTS II Kobylany otrzymała drużyna Sokołów I. W grupie B sporą niespodziankę sprawiła drużyna Grodziska remisując z AMT Sokołów 3:3, W Morszkowie gospodarze nie sprostali drużynie NKS II Białobrzegi przegrywając 1:4. W Meczu zaległym Chadzyń zremisował z Morszkowem 2:2.
I LIGA
XIV kolejka, 17.04.2011
Tabela (po XIII kolejce)
Ulkar Karolew – NKS I Białobrzegi 4:6 (3:1)
Karol Mikołajewski-2, Artur Ratyński, Karol Góral # Łukasz Leśniczak-3, Jarosław Zieliński-2, Rafał Kotowski
Sędziował: Robert Mosiej
Ulkar Karolew:Świnarski D., Kozerski S., Ratyński A., Lichoś K., ., Mazurek A., Cienkowski M., Ostrowski D., Małko W., Kąkol K., Mikołajewski K., Jagodziński P., Góral K.
NKS I Białobrzegi: Hudon M., Steć Mariusz I, Kur N., Kur K., Steć Maciej, Steć J., Leśniczuk Ł., Kotowski R., Zieliński J.
Skrzeszew – Nieciecz 1:2 (0:1)
Dariusz Kozaczuk # Patryk Bolesta, Robert Pniewski
Sędziował: Bartosz Andrzejewski
Skrzeszew:Krukowski C., Głogowski K., Głogowski D., Malinowski M., Małczuk C., Czerkas T., Rusiniak P., Olszewski K., Borowski A., Bartosiak G., Kozaczuk D., Sawicki T., Ornowski P.
Nieciecz: Tosiński P., Bolesta Ł., Bolesta P., Bielarski M., Pniewski P., Pniewski R., Pniewski A., Grzymała J., Ignaciuk A.
Bujały – BTS I Kobylany 1:10 (0:5)
Mariusz Kur # Przemysław Jaczewski-6, Krzysztof Mosiej. Kamil Iliński, Daniel Chmielewski, Sylwester Błoński
Sędziował: Adam Chruścicki
Bujały: Czarnocki J., Czarnocki Ł., Kur M., Szulawiak M., Zalewski M., Milik G., Strzała K., Kożuchowski J.
BTS Kobylany:Trębacki S., Mieczkowski D., Mieczkowski J., Nasiłowski Ł., Kotowski D., Jaczewski P., Mosiej K., Iliński K., Chmielewski D., Błoński S.
Sabnie – Kurowice 4:4 (2:3)
Jarosław Kobus-3, Jarosław Benedykciuk # Damian Bogucki-2, Łukasz Kołodziejczuk, bramka samobójcza
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Sabnie: Ładziak K., Kryszczuk T., Jurczak M., Hardejewicz K., Korczewski R., Kulwicki D., Przewoźnik D., Graw P., Nowakowski D., Kobus J., Benedykciuk J.
Kurowice:
Czekanów – Axan Kowiesy 2:9 (1:4)
# Paweł Wierzbicki-4, Piotr Żukowski-2, Damian Dmowski-2, Karol Klewek
Sędziował: Wiesław Wrzosek
Czekanów:
Axan Kowiesy: Sikorski M., Sikorski J., Sikorski W., Dmowski D., Dmowski J., Wierzbicki P., Rymuza K., Pałka D., Klewek K., Żukowski P.
Kamianka – Topaz Jawor Sokołów 0:3 VO
* drużyna Kamianki wycofała się z rozgrywek
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Sabnie | 14 | 35 | 85 | 34 | 11 | 2 | 1 |
2. | Axan Kowiesy | 14 | 35 | 61 | 23 | 11 | 2 | 1 |
3. | Nieciecz | 14 | 28 | 67 | 54 | 9 | 1 | 4 |
4. | Ulkar Karolew | 13 | 24 | 55 | 41 | 7 | 3 | 3 |
5. | Skrzeszew | 14 | 22 | 37 | 32 | 7 | 1 | 6 |
6. | Topaz Jawor Sokołów | 13 | 21 | 69 | 38 | 7 | 0 | 6 |
7. | BTS I Kobylany | 13 | 21 | 65 | 43 | 7 | 0 | 6 |
8. | NKS I Białobrzegi | 14 | 21 | 38 | 54 | 7 | 0 | 7 |
9. | Czekanów | 14 | 13 | 39 | 60 | 4 | 1 | 9 |
10. | Kurowice | 13 | 12 | 48 | 52 | 3 | 3 | 7 |
11. | Bujały | 14 | 4 | 23 | 90 | 1 | 1 | 12 |
12. | Kamianka | 14 | 3 | 28 | 94 | 1 | 0 | 13 |
II liga grupa A
XII kolejka 10.04.2011
KS Patrykozy - DG Wyrozęby 6:3 (2:3)
Kamil Bartoszuk-4, Kamil Piwowarski, Michał Kozak # Hubert Abramczyk-2, Filip Jaszczuk
Sędziował: Krzysztof Woźniak
KS Patrykozy: Skorupka M., Kozak A., Kozak M., Kozak K., Podgórzak D., Cholewka A., Czerniej G., Wasilewski J., Bartoszuk K., Piwowarski K., Gilewski P.
DG Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Borys Ł., Siemieniak J., Pietrzyk D., Abramczyk H., Jaszczuk F., Jaszczuk D., Madoń H.
Lech Nowomodna – WKS Wojewódki 22:4
Jarosław Łachecki-5, Robert Księżak-5, Robert Łachecki -4, Rafał Krasnodębski-2, Mariusz Wasilewski-2, Cezary Zdunek, Tomasz Jurczak, Jarosław Ściechowski, Kamil Rusiniak #
Sędziował:
Lech Nowomodna:Ściechowski D., Czarnocki R., Chudek P., Łachecki J., Księżak R., Krasnodębski R., Wasilewski M., Zdunek C., Jurczak T., Ściechowski J., Rusiniak K.
WKS Wojewódki:
BTS II Kobylany – Sokołów I 0:3 vo
* drużyna BTS II Kobylany wycofała się z rozgrywek
Tabela (po XIII kolejce)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Al- Drób Old Boys Sokolów | 11 | 33 | 115 | 30 | 11 | 0 | 0 |
2. | Sokołów I | 11 | 24 | 73 | 44 | 8 | 0 | 3 |
3. | DG Wyrozęby | 11 | 21 | 73 | 55 | 7 | 0 | 4 |
4. | KS Patrykozy | 11 | 19 | 59 | 47 | 6 | 1 | 4 |
5. | Lech Nowomodna | 12 | 8 | 68 | 81 | 2 | 2 | 8 |
6. | BTS II Kobylany | 11 | 6 | 35 | 94 | 2 | 0 | 9 |
7. | WKS Wojewódki | 11 | 4 | 41 | 133 | 1 | 1 | 9 |
II liga grupa B
XIII kolejka 17.04.2011
Chądzyń – Skibniew 2:5 (1:3)
Artur Wojewódzki, Robert Boruta # Kamil Miszczuk-3, Sylwester Wyszomirski, Radosław Zawadzki
Sędziował: Patryk Stec (Białobrzegi)
Chadzyń: Siedlecki P., Siedlecki J., Kierył G., Tatarczuk M., Wojewódzki A., Boruta R., Krysiak P., Tymiński K., Pytlak P., Pytlak S., Mosiej L.
Skibniew: Skibniewski P., Ołdakowski K., Pogorzelski S., Pogorzelski M., Miszczuk M., Miszczuk K., Wyszomirski S., Goworek M., Zawadzki R.
Grodzisk – AMT Sokołów 3:3 (1:3)
Bartosz Osipiak-2, Piotr Osipiak # Tomasz Kamiński, Kamil Jurczak, Karol Borkowski
Grodzisk:Ospiak P., Osipiak B., Osipiak D., Osipiak K., Mielańczuk P., Błoński D., Strzała M., Judasz P., Kotowski K., Bolesta M.
AMT Sokołów:Mikołajczyk D., Kamiński T., Kamiński M., Mróz B., Tomczuk K., Jurczak K., Borkowski K., Czerkas M.
Morszków – NKS II Białobrzegi 1:4
Igor Mosakowski # Tomasz Szczeć, Sylwester Szczeć, Mateusz Steć, Rafał Kotowski
Morszków: Balicki M., Kur A., Kur W., Kaczorowski K., Grądzki P., Mosakowski I., Tomczuk J., Klimczuk M., Jurczak D.
NKS II Białobrzegi: Hudon M., Hudon B., Steć T., Steć Mariusz, Steć Mateusz, Steć Patryk, Szczeć T., Szczeć S., Kotowski R.
Mecz zaległy:
Chadzyń – Morszków 2:2 (2:0)
Grzegorz Kierył, Maciej Mastalerczuk # Piotr Grądzki-2
Chadzyń:Siedlecki P., Siedlecki J., Kierył G., Kamont S., Pytlak S., Mosiej L., Mastalerczuk M.
Morszków: Kur A., Kur W., Kaczorowski K., Grądzki P., Mosakowski I., Tomczuk J., Klimczuk M.
Tabela (po XIII kolejce)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | AMT Sokolów | 11 | 28 | 77 | 32 | 9 | 1 | 1 |
2. | Skibniew | 11 | 24 | 60 | 32 | 8 | 0 | 3 |
3. | NKS II Białobrzegi | 12 | 21 | 46 | 55 | 7 | 0 | 5 |
4. | Morszków | 11 | 16 | 36 | 30 | 5 | 1 | 5 |
5. | Gałki Sokołów | 11 | 9 | 39 | 54 | 3 | 0 | 8 |
6. | Chadzyń | 11 | 8 | 24 | 52 | 2 | 2 | 7 |
7. | Grodzisk | 11 | 8 | 39 | 66 | 2 | 2 | 7 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|