Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 83, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 410
statystyki szczegółowe
POWIATOWY TURNIEJ HALOWY
31.01.2010 Sterdyń
Gr. A
Czekanów – KS Patrykozy 1:1
0:1 Paweł Burdach, 1:1 Mateusz Zawadzki
KS Patrykozy – Czekanów 5:0
1:0 Kamil Piwowarski, 2:0 Paweł Burdach, 3:0 Mariusz Burdach, 4:0 Mariusz Burdach, 5:0 Kamil Piwowarski
l.p |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
KS Patrykozy |
2 |
4 |
6-1 |
* |
2. |
Czekanów |
2 |
1 |
1-6 |
|
Gr. B
Chądzyń – Skibniew 1:0
1:0 Artur Wojewódzki
Skibniew – BTS Kobylany 5:1
0:1 Daniel Chmielewski, 1:1 Artur Zegadło, 2:1 Artur Zegadło, 3:1 Artur Zegadło, 4:1 Kamil Miszczuk, 5:1 Kamil Miszczuk,
Chądzyń – BTS Kobylany 1:0
1:0 Robert Boruta
l.p |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Chądzyń |
2 |
2-0 |
6 |
* |
2. |
Skibniew |
2 |
5-2 |
3 |
|
3. |
BTS Kobylany |
2 |
1-6 |
0 |
|
Gr. C
Sabnie I – Kiełpiniec 6:1
1:0 Dawid Kobus, 2:0 Jarosław Kobus, 3:0 Robert Korczewski, 4:0 Dawid Nowakowski, 5:0 Dawid Nowakowski, 6:0 Dawid Kobus, 6:1 Sylwester Steć
Sabnie I – Nieciecz II 2:1
1:0 Jarosław Kobus, 1:1 Grzegorz Jaroszewski, 2:1 Jarosław Kobus
Nieciecz II – Kiełpiniec 5:3
1:0 Rafał Świnarski, 1:1 Sylwester Szczeć, 2:1 Rafał Świnarski, 3:1 Jacek Pankiewicz, 4:1 Jacek Pankiewicz, 5:1 Rafał Świnarski, 5:2 Sylwester Szczeć, 5:3 Patryk Steć
l.p |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Sabnie I |
2 |
8-2 |
6 |
* |
2. |
Nieciecz II |
2 |
6-5 |
3 |
|
3. |
Kiełpiniec |
2 |
4-11 |
0 |
|
Gr. D
Dzięcioły – Nieciecz I 1:1 k. 2-1
1:0 Michał Budziński, 1:1 Rafał Rutkowski
*wyniki spotkań z Jabłonną zostały anulowane, ze względu na udział w drużynie z Jabłonny aż 5 zawodników zrzeszonych (regulamin 2)
l.p |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Dzięcioły |
1 |
3 |
1-1 |
* |
2. |
Nieciecz I |
1 |
0 |
1-1 |
|
Gr. E
Białobrzegi – Sabnie II 1:1
0:1 Piotr Więckowski, 1:1 Łukasz Wilk
Sabnie II – Białobrzegi 1:3
1:0 Patryk Iwaniuk, 1:1 Michał Steć, 1:2 Jakub Ryciak, 1:3 Łukasz Wilk
l.p |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Białobrzegi |
2 |
4 |
4-2 |
* |
2. |
Sabnie II |
2 |
1 |
2-4 |
|
Gr. F
Kamianka I – AMT Tchórznica 2:1
0:1 Robert Księżak, 1:1 Łukasz Krystosiak, 2:1 Hubert Kołodziejczuk
AMT Tchórznica – Kamianka I 0:5
0:1 Hubert Kołodziejczuk, 0:2 Maciej Krasnodębski. 0:3 Maciej Krasnodębski, 0:4 Hubert Kołodziejczuk, 0:5 Łukasz Krystosiak
l.p |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Kamianka I |
2 |
6 |
7-1 |
* |
2. |
AMT Tchórznica |
2 |
0 |
1-7 |
|
Gr. G
Kurowice I – Kamianka II 3:0
1:0 Grzegorz Dąbkowski, 2:0 Damian Bogucki, 3:0 Łukasz Kuć
Kurowice I – Sokołów I 3:2
0:1 Grzegorz Chomać, 0:2 Grzegorz Chomać, 1:2 Damian Bogucki, 2:2 Grzegorz Dabkowski, 3:2 Damian Bogucki
Kamianka II – Sokołów I 2:0
1:0 Zbigniew Czerkas, 2:0 Krzysztof Ignaciuk
l.p |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Kurowice I |
2 |
6-2 |
6 |
* |
2. |
Kamianka II |
2 |
2-3 |
3 |
|
3. |
Sokołów I |
2 |
2-5 |
0 |
|
Gr. H
OSiR 92 Sokołów – Kurowice II 3:0
1:0 Hubert
Abramczuk, 2:0 Hubert Abramczuk, 3:0 Hubert Fabisiak
OSiR 92 Sokołów – Ulkar Karolew 0:2
0:1 Konrad Markowski, 0:2 Konrad Markowski
Kurowice II – Ulkar Karolew 0:3
0:1 Konrad Markowski, 0:2 Tomasz Brzezik, 0:3 bramka samobójcza
l.p |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Awans |
1. |
Ulkar Karolew |
2 |
5-0 |
6 |
* |
2. |
OSiR 92 Sokołów |
2 |
3-2 |
3 |
|
3. |
Kurowice II |
2 |
0-6 |
0 |
|
¼ FINAŁU
KS Patrykozy – Chądzyń 2:1
1:0 Mariusz Burdach, 2:0 Damian Goluch, 2:1 Robert Boruta
Sabnie I – Dzięcioły 6:0
1:0 Jarosław Kobus,2:0 Jarosław Kobus, 3:0 Robert Korczewski, 4:0 Dawid Nowakowski, 5:0 Robert Korczewski, 6:0 Krzysztof Ładziak
Białobrzegi - Kamianka 2:2 k. 1-3
0:1 Maciej Krasnodębski, 1:1 Łukasz Wilk, 1:2 Hubert Kołodziejczuk, 2:2 Michał Steć
Kurowice I – Ulkar Karolew 1:1 k. 2:1
0:1 Paweł Żurawiński, 1:1 Damian Bogucki
½ FINAŁU
Sabnie I – KS Patrykozy 5:1
1:0 Dawid Kobus, 2:0 Dawid Kobus, 3:0 Jarosław Kobus, 4:0 Jarosław Kobus, 5:0 Kamil Piwowarski,
Kamianka I – Kurowice I 4:0
1:0 Łukasz Krystosiak, 2:0 Hubert Kołodziejczuk, 3:0 Maciej Krasnodębski, 4:0 Maciej Krasnodębski
MECZ O 3 MIEJSCE
KS Patrykozy – Kurowice I 1:2
0:1 Damian Bogucki, 1:1 Mariusz Burdach, 1:2 Piotr Sójka
FINAŁ
Sabnie I – Kamianka I 4:1
1:0 Jarosław Kobus, 2:0 Jarosław Kobus, 3:0, Robert Korczewski, 4:0 Robert Korczewski, 4:1 Jarosław Sulawiak
KOLEJNOŚĆ II TURNIEJU
1. Sabnie I
2. Kamianka I
3. Kurowice I
4. KS Patrykozy
5-8
- Chądzyń
- Dzięcioły
- Białobrzegi
- Ulkar Karolew
9-16
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|