Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 220, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 765
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam program minutowy turnieju halowego w Sterdyni. Ze względu na bardzo napiety grafik, bardzo proszę drużyny o punktualność, każde spóźnienie będzie się kończyć walkowerem, ponieważ nie możemy sobie pozwolić na poślizg w programie. Drużyny proszone są o obecność na turnieju min. 15 min. przed swoim spotkaniem. Potwierdzenie obecności składamy przy stoliku sędziowskim wraz z listą zawodników zgłoszonych przez daną drużynę do turnieju.
IV POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
(I turniej) Sterdyń, 10.01.2010
Program minutowy
l.p. |
Grupa |
Godzina |
Mecz pomiędzy drużynami |
Wynik |
1. |
A |
1000 |
Sabnie I – Lech Nowomodna |
|
2. |
B |
1012 |
Sabnie II – WKS Wojewódki |
|
3. |
C |
1024 |
Białobrzegi – KS Patrykozy |
|
4. |
D |
1036 |
Kurowice I – Kiełpiniec |
|
5. |
A |
1048 |
Sabnie I – Repki |
|
6. |
B |
1100 |
Sabnie II – Czekanów |
|
7. |
C |
1112 |
Białobrzegi – Kurowice II |
|
8. |
D |
1124 |
Kurowice I – Skrzeszew |
|
9. |
A |
1136 |
Lech Nowomodna – Repki |
|
10. |
B |
1148 |
WKS Wojewódki – Czekanów |
|
11. |
C |
1200 |
KS Patrykozy – Kurowice II |
|
12. |
D |
1212 |
Kiełpiniec – Skrzeszew |
|
13. |
1A-1B |
1224 |
|
|
14. |
1C-1D |
1236 |
|
|
15. |
zw13- zw14 |
1248 |
|
|
16. |
E |
1300 |
Chądzyń – DG Wyrozęby |
|
17. |
F |
1312 |
Dzięcioły – Sterdyń |
|
18. |
G |
1324 |
BTS Kobylany I– Sokołów I |
|
19. |
H |
1336 |
BTS Kobylany II- Jabłonna Lacka |
|
20. |
E |
1348 |
Chądzyń – Kamianka II |
|
21. |
F |
1400 |
Dzięcioły – Sawice |
|
22. |
G |
1412 |
BTS Kobylany I – Kamianka I |
|
23. |
H |
1424 |
BTS Kobylany II – Turbo Ptysie Sokołów |
|
24. |
E |
1436 |
DG Wyrozeby – Kamianka II |
|
25. |
F |
1448 |
Sterdyń – Sawice |
|
26. |
G |
1500 |
Sokołów I – Kamianka |
|
27. |
H |
1512 |
Jabłonna Lacka – Turbo Ptysie Sokołów |
|
28. |
1E –1F |
1524 |
|
|
29. |
1G –1H |
1536 |
|
|
30. |
zw 28 – zw 29 |
1548 |
|
|
31. |
I |
1600 |
Nieciecz I – AMT Tchórznica II |
|
32. |
J |
1612 |
Nieciecz II – AMT Tchórznica I |
|
33. |
K |
1624 |
OSIR 92 I Sokołów – Bronx Sokołów |
|
34. |
L |
1636 |
OSIR 92 II Sokołów – Ulkar Karolew I |
|
35. |
L |
1648 |
Kosów Lacki – Morszków |
|
36. |
I |
1700 |
Nieciecz I – Ulkar Karolew II |
|
37. |
J |
1712 |
Nieciecz II – Skibniew |
|
38. |
K |
1724 |
OSIR 92 I Sokołów – Jawor Sokołów |
|
39. |
L |
1736 |
OSIR 92 II Sokołów – Kosów Lacki |
|
40. |
L |
1748 |
Ulkar Karolew I – Morszków |
|
41. |
I |
1800 |
AMT Tchórznica II – Ulkar Karolew II |
|
42. |
J |
1812 |
AMT Tchórznica I – Skibniew |
|
43. |
K |
1824 |
Bronx Sokołów – Jawor Sokołów |
|
44. |
L |
1836 |
OSIR 92 II Sokołów – Morszków |
|
45. |
L |
1848 |
Ulkar Karolew I – Kosów Lacki |
|
46. |
1I – 1J |
1900 |
|
|
47. |
1K –1L |
1912 |
|
|
48. |
zw46 – zw47 |
1924 |
|
|
49. |
Finał 1 |
1936 |
|
|
50. |
Finał 2 |
1900 |
|
|
51 |
Finał 3 |
2012 |
|
|
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|