Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 195, wczoraj: 189
ogółem: 1 815 881
statystyki szczegółowe
W rozgrywkach ,,Powiatowej I ligi piłkarskich siódemek" rozegrano również VI kolejkę spotkań, niestety z zaplanowanych sześciu spotkań rozegrano pięć, nie odbył się mecz Kamianka- Sokołów I, gdyż z powodów braku składu drużyna z Sokołowa oddała mecz walkowerem. W meczu kolejki w Białobrzegach gospodarze pokonali Skibniew 3:1, odnosząc szóste zwycięstwo z rzędu, umacniając się na pierwszym miejscu w tabeli. Tuż za Białobrzegami w tabeli plasuje się drużyna Ulkar Karolew która pokonała Rozbity Kamień 5:2. Bardzo wyrównany przebieg miały spotkania w Sokołowie AMT Tchórznica -Sabnie oraz w Sabniach Kurowice - NIeciecz I, w obu przypadkach zwyciężyli goście jedną bramką; Sabnie 5:4, Nieciecz 7:6. W Bujałach pierwsze trzy punkty w tym sezonie zdobyli gospodarze pewnie pokonując Jawor Sokołów 7:2.
Białobrzegi – Skibniew 3:1
Jarosław Steć, Jacek Wicenciak, bramka samobójcza #
Sędziował: Andrzej Pietranik
Białobrzegi: Darda J., Steć Maciej, Steć Michał, Steć J., Wilk R., Kur N., Wyszyński P., Leśniczuk Ł., Wicenciak J.
Skibniew:
Kamianka – Sokołów I 3:0 vo
* drużyna z Sokołowa nie zebrała składu
Kurowice – Nieciecz I 6:7
Damian Bogucki-2, Grzegorz Dąbkowski, Przemysław Fąk, Łukasz Kołodziejczuk, bramka samobójcza # Hubert Abramczuk-3, Rafał Rutkowski-3, Maciej Skupiewski
Kurowice: Kucharek M., Fąk P., Kołodziejczuk Ł., Rozbicki I., Goworek H., Leszcz M., Bogucki D., Dąbkowski G.,
Nieciecz I: Nasiłowski R., Iwański M., Iwański P., Bielarski M., Zalewski M.,
Odowski P., Abramczuk H., Skupiewski M., Rutkowski R., Rosocha M., Grzymała J.
Kamil Jurczak, Kamil Jagiełło, Radosław Wrzosek # Jarosław Kobus-3, Mariusz Parzonka, Bartosz Osipiak
Sędziował: Zbigniew Czerkas
AMT Tchórznica: Skibniewski P., Jurczak K., Jurczak M., Księżak R., Wrzosek R., Przewoźnik D., Jagiełło K.
Sabnie: Sawicki R., Świnarski Ł., Bierdziński M., Kulwicki D., Kosiorek E., Kobus J.,
Kobus H., Osipiak B., Parzonka M., Mielańczuk P.
Rozbity Kamień – Ulkar Karolew 2:5 (1:2)
Łukasz Bareja, Piotr Żuk # Karol Mikołajewski-3, Konrad Markowski, Tomasz Brzezik
Sędziował: (Kobylany)
Rozbity Kamień: Misiak J., Romanowski S., Kisieliński A., Ławecki M., Dmowski D., Bareja Ł., Sikorski J., Dmowski J., Wierzbicki P., Żuk P.Rymuza K., Klewek K
Ulkar Karolew: Świnarski D., Małko W., Rostek A., Żurawiński T., Mikołajewski K., Markowski K., Góral K., Ostrowski D., Brzezik T., Turowski M., Kąkol K.
Bujały – Jawor Sokołów 7:2
# Jakub Paderewski, Marcin Brzezik
Jawor Sokołów: Wilk D., Jastrzębski H., Paderewski J., Brzezik M., Minarczuk K., Noszczak P., Chromiński M.
Tabela (Stan na 18.10.2009)
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Białobrzegi |
6 |
18 |
34 |
7 |
6 |
0 |
0 |
2. |
Ulkar Karolew |
6 |
15 |
22 |
20 |
5 |
0 |
1 |
3. |
Kamianka |
5 |
12 |
27 |
12 |
4 |
0 |
1 |
4. |
Skibniew |
6 |
10 |
24 |
15 |
3 |
1 |
2 |
5. |
Sabnie |
6 |
10 |
29 |
30 |
3 |
1 |
2 |
6. |
Kurowice |
6 |
9 |
36 |
22 |
3 |
0 |
3 |
7. |
AMT Tchórznica |
6 |
9 |
31 |
26 |
3 |
0 |
3 |
8. |
Nieciecz I |
5 |
9 |
22 |
25 |
3 |
0 |
2 |
9. |
Rozbity Kamień |
6 |
6 |
25 |
24 |
2 |
0 |
4 |
10. |
Sokołów I |
6 |
3 |
20 |
37 |
1 |
0 |
5 |
11. |
Jawor Sokołów |
6 |
3 |
26 |
52 |
1 |
0 |
5 |
12. |
Bujały |
8 |
3 |
16 |
42 |
1 |
0 |
7 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|