Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 165, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 492
statystyki szczegółowe
W rozgrywkach Powiatowej I ligi piłkarskich siódemek rozegrano piątą kolejkę spotkań. Pierwsze trzy punkty w rozgrywkach zdobyła drużyna Jawor Sokołów pokonując u siebie Rozbity Kamień 6:5, zwycięstwo drużynie z Sokołowa nie przyszło jednak łatwo, gdyż przez większość meczu prowadzili goście. W meczu kolejki w Skibniewie gospodarze po wyrównanym pojedynku zremisowali z Sabniami 1:1. W Kowiesach Ulkar Karolew również po bardzo zaciętym pojedynku pokonał Kurowice 4:3. Kolejne pewne zwycięstwo odniósł lider rozgrywek drużyna z Białobrzegów pokonując w Repkach zespół Sokołów I 8:4. W Bujałach gospodarze, mimo najlepszego meczu w tym sezonie doznali siódmej porażki, tym razem z AMT Tchórznica 4:5, prowadząc do przerwy 3:2. Bardzo ciekawe spotkanie rozegrano w Niecieczy gdzie pierwszy zespół gospodarzy uległ drużynie z Kamianki 1:6. Na pozycji lidera rozgrywek umoccniła się drużyna Białobrzegi.
Bujały – AMT Tchórznica 4:5 (3:2)
Paweł Pniewski-2, Grzegorz Milik, Robert Pniewski # Kamil Jurczak, Daniel Przewoźnik, Marcin Jurczak, Radosław Wrzosek, Robert Ksieżak
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Bujały:
AMT Tchórznica: Benedykciuk J., Rospara M., Mikołajczyk D., Jurczak M., Księżak R., Wrzosek R., Jurczak K., Przewoźnik D., Czerkas R.
Jacek Wasiluk, Michał Wasiluk, Sławomir Radawiec, Grzegorz Fajkowski # Rafał Wilk-2, Łukasz Leśniczuk-2, Łukasz Zieliński, Sylwester Szczeć, Patryk Steć, bramka samobójcza
Sędziował: AMT Sokołów
Sokołów I: Replin Ł., Replin S., Wasiluk M., Wasiluk J., Fajkowski G., Radawiec S., Jaszczuk P., Chomać G., Rutkowski D.
Białobrzegi: Darda J., Steć Maciej, Steć Patryk, Kur N., Leśniczuk Ł., Zieliński Ł., Kamiński K., Szczeć S., Wilk R., Ryciak J.
Jawor Sokołów – Rozbity Kamień 6:5 (2:3)
Adam Gargul-3, Marcin Chromiński-3 # Łukasz Bareja-4, Damian Dmowski
Jawor Sokołów: Brzezik M., Paderewski J., Noszczak P., Zaranek D., Jastrzębski H., Gargul A., Chromiński M.
Rozbity Kamień: Repliński M., Romanowski S., Ławecki M., Dmowski D., Bareja Ł., Sikorski J., Dmowski J., Wierzbicki P., Kisieliński B., Wrzosek W.
Nieciecz I – Kamianka 1:6 (1:4)
Hubert Abramczuk # Paweł Maksymiak-3, Tomasz Ignaciuk, Krzysztof Ignaciuk, Hubert Kołodziejczuk
Sedziował: Krzysztof Woźniak
Nieciecz I: Nasiłowski R., Iwański M., Bielarski M., Bolesta Ł., Rutkowski D., Zalewski M., Iwański P., Ruciński R., Skupiewski M., Krochmal K., Odowski P., Rosocha M., Abramczuk H.
Kamianka: Dziewulski P., Sulawiak Z., Sulawiak J., Maksymiak P., Maksymiak R., Czerkas Z., Kołodziejczuk H., Rozbicki P., Ignaciuk A., Ignaciuk K., Ignaciuk W., Ignaciuk T.
Kamil Miszczuk # Emil Kosiorek
Skibniew: Zaranek B., Miszczuk K., Skonieczny P., Zegadło A., Ołdakowski S., Sobotka P., Goworek M., Bocian M.
Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Korczewski R., Parzonka M., Świnarski Ł., Bierdziński D., Hardejewicz K., Osipiak B., Kosiorek E.
Tomasz Brzezik-3, Karol Góral # Damian Bogucki, Łukasz Kołodziejczuk, Przemysław Fąk
Ulkar Karolew: Małko W., Góral K., Brzezik T., Żurawiński P., Mikołajewski K., Markowski K., Rostek A., Ostrowski D., Jagodziński P., Turowski M., Kąkol K.
Kurowice: Kucharek M., Kołodziejczuk Ł., Goworek H., Sójka P., Dąbkowski G., Rozbicki I., Leszcz M., Bińkowski D., Bogucki D., Fąk P., Kuć Ł.
Tabela (Stan na 11.10.2009)
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Białobrzegi |
5 |
15 |
31 |
6 |
5 |
0 |
0 |
2. |
Ulkar Karolew |
5 |
12 |
17 |
18 |
4 |
0 |
1 |
3. |
Skibniew |
5 |
10 |
23 |
12 |
3 |
1 |
1 |
4. |
Kurowice |
5 |
9 |
30 |
15 |
3 |
0 |
2 |
5. |
Kamianka |
4 |
9 |
24 |
12 |
3 |
0 |
1 |
6. |
AMT Tchórznica |
5 |
9 |
27 |
21 |
3 |
0 |
2 |
7. |
Sabnie |
5 |
7 |
24 |
26 |
2 |
1 |
2 |
8. |
Rozbity Kamień |
5 |
6 |
23 |
19 |
2 |
0 |
3 |
9. |
Nieciecz I |
4 |
6 |
15 |
19 |
2 |
0 |
2 |
10. |
Sokołów I |
5 |
3 |
20 |
34 |
1 |
0 |
4 |
11. |
Jawor Sokołów |
5 |
3 |
24 |
45 |
1 |
0 |
4 |
12. |
Bujały |
7 |
0 |
9 |
40 |
0 |
0 |
7 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|