Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 118, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 445
statystyki szczegółowe
W rozgrywkach ,,Powiatowej II ligi piłkarskich siódemek” w III kolejce zadebiutowała nowa drużyna FC Błonie/Brodacze, na początek zespół ten rozegrał dwa spotkania wyjazdowe, w pierwszym pojedynku uległ po bardzo nerwowym spotkaniu drużynie Nieciecz II 3:5, drużyna gości bardzo krytycznie wypowiadała się na temat sędziowania tego spotkania. W drugim spotkaniu w Wojewódkach również zespół z Błonia i Brodaczy uległ w stosunku 3:5. Zespół z Wojewódem zainkasował w ten sposób pierwsze trzy punkty. Bardzo wyrównany przebieg miało spotkanie w Kożuchowie gdzie spotkały się dwa zespoły z kompletem zwycięstw BTS Kobylany lider rozgrywek Chądzyń. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Kolejne pewne zwycięstwo zanotowała drużyna z Morszkowa pokonując KS Patrykozy aż 14:3, dzięki wysokiej wygranej drużyna z Morszkowa została liderem II ligi. Również kolejne zwycięstwo odniosła drużyna z Czekanowa pokonując w Niecieczy drugi garnitur z tej miejscowości 6:3. Ostatnie spotkanie rozegrano na boisku SLO w Sokołowie gdzie Turbo Ptysie pokonały Lech Nowomodna aż 12:1, jednak spotkanie zostało zweryfikowane jako walkower dla drużyny z Nowomodnej z powodu gry w drużynie Sokołowa nieuprawnionego do gry w tym meczu zawodnika, piłkarz ten występował już w innej drużynie.
Nieciecz II – FC Błonie/Brodacze 5:3
# Adam Sikorski-2, Sylwester Błoński
FC Błonie/Brodacze: Suchożebrski Ł., Kudelski K., Paczuski D., Chojecki H., Krasnodębski M., Błoński Sławomir, Błoński Sylwester, Suchożebrski P., Rozbicki A., Nasiłowski M., Sikorski A., Chojecki D.
Marcin Księżopolski-2, Bartosz Pakuła, Konrad Sobolewski, Andrzej Świniarski #
WKS Wojewódki: Mielańczuk D., Pakuła B., Wierzbicki R., Jaworowski R., Tymiński M., Sobolewski P., Sobolewski K., Mielańczuk A., Świniarski A., Księżopolski M., Joński R.
FC Błonie/Brodacze: Suchożebrski Ł., Kudelski K., Paczuski D., Krasnodębski M., Błoński Sławomir, Błoński Sylwester, Suchożebrski P., Rozbicki A., Nasiłowski M.,
BTS Kobylany – Chądzyń 1:1
Adam Jasiński # Robert Boruta
BTS Kobylany: Mieczkowski J., Sawicki M., Nasiłowski Ł., Fedorczyk Marcin, Fedorczyk Marek, Iliński K., Mieczkowski D., Gębicki J., Pawluk M., Jasiński A.
Chądzyń: Kazimierczuk A., Siedlecki P., Kierył G., Tymiński K., Goyski K., Wojewódzki A., Krysiak P., Kamont S., Mastalerczuk M., Tenderenda D., Boruta R.
Morszków – KS Patrykozy 14:3 (10:1)
Kamil Kaczorowski-6, Piotr Grądzki-4, Łukasz Zawadzki-2, Jacek Tomczuk-2 # Michał Kozak-2, Artur Cholewka
Morszków: Balicki M., Tomczuk J., Grądzki P., Karpiński P., Kur W., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Zawadzki Ł.
KS Patrykozy: Skorupka M., Kozak M., Kozak K., Cholewka A., Stański K., Chmielewski D., Goluch D., Skorupka R.
Nieciecz II – Czekanów 3:6
# Mateusz Zawadzki-3, Krzysztof Kowalewski-2, Łukasz Zawadzki
Czekanów: Sidorzak P., Sidorzak M., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Zawadzki K., Zawadzki A., Borys Marcin, Bolesta M., Głogowski P., Kowalewski K.
* mecz zakończył się wynik 12:1 dla drużyny Turbo Ptysi, jednak z powodu gry nie uprawnionego zawodnika mecz został zweryfikowany jako 3:0 walkower dla drużyny Lech Nowomodna
Tabela (Stan na 27.09.2009)
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Morszków |
3 |
7 |
17 |
5 |
2 |
1 |
0 |
2. |
Chądzyń |
3 |
7 |
14 |
2 |
2 |
1 |
0 |
3. |
Czekanów |
3 |
7 |
10 |
6 |
2 |
1 |
0 |
4. |
BTS Kobylany |
3 |
7 |
9 |
5 |
2 |
1 |
0 |
5. |
Lech Nowomodna |
3 |
6 |
14 |
4 |
2 |
0 |
1 |
6. |
DG Wyrozęby |
2 |
6 |
13 |
4 |
2 |
0 |
0 |
7. |
Nieciecz II |
4 |
6 |
23 |
21 |
2 |
0 |
2 |
8. |
Skrzeszew |
2 |
3 |
7 |
3 |
1 |
0 |
1 |
9. |
WKS Wojewódki |
3 |
3 |
9 |
10 |
1 |
0 |
2 |
10. |
FC Błonie/Brodacze |
2 |
0 |
6 |
10 |
0 |
0 |
2 |
11. |
Sawice |
2 |
0 |
2 |
15 |
0 |
0 |
2 |
12. |
KS Patrykozy |
3 |
0 |
4 |
20 |
0 |
0 |
2 |
13. |
Turbo Ptysie Sokołów |
3 |
0 |
7 |
26 |
0 |
0 |
3 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|