Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 42, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 369
statystyki szczegółowe
W rozgrywkach I ligi piłkarskich siódemek, w pierwszej kolejce spotkań rozegrano aż 7 spotkań, w ostaniej chwili dokoptowana do rozgrywek drużyn z Bujał rozgrała aż dwa spotania, oba spotkania zakończyły się wysokimi porażkami tej drużyny z Niecieczą 1:7 oraz z Sokołowem I 0:7. Najciekawsze spotkanie rozegrano na boisku SLO w Sokołowie, gdzie Jawor Sokołów po emocjonującym pojedynku uległ Sabniom 9:12. Pewne zwycięstwo w Tchórznicy odnieśli gospodarze, gdzie rozgrywali pierwszy pojedynek ligowy na nowym boisku, również pewne zwycięstwo w Sabniach odniosła drużyna Kurowice pokonując AMT 5:1. W ostatnich dwóch pojedynakch, mecze były wyrównane zakończone dwóbramkowymi zwycięstwami gości, w Kowiesach Rozbity Kamień uległ Kamiance 1:3, również w Skibniewie gospodarze ulegli zespołowi Ulkar Karolew 1:3. Pierwszym liderm rozgrywek została drużyna Sokołów I.
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
I LIGA
SEZON 2009/2010
Jawor Sokołów – Sabnie 9:12 (:)
Adam Gargul-5, Marcin Chromiński-3, Marcin Brzezik # Dawid Nowakowski-6, Jarosław Kobus-3, Mariusz Parzonka-2, Marcin Romaniuk
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Jawor Sokołów: Witowski T., Brzezik M., Gargul A., Chromiński M., Jastrzębski H., Dobrzyński T., Minarczuk K., Wilk D., Domagała P.
Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Nowakowski D., Parzonka M., Romaniuk Mieszko, Romaniuk Marcin, Kobus H., Świniarski Ł., Hardejewicz K.
Rozbity Kamień – Kamianka 1:3 (0:2)
Piotr Żuk # Jarosław Sulawiak, Adam Ignaciuk, Krzysztof Ignaciuk
Sędziował: (Karolew)
Rozbity Kamień: Sikorski M., Romanowski S., Kisieliński A., Ławecki M., Mlonek T., Dmowski D., Bareja Ł., Sikorski J., Dmowski J., Wierzbicki P., Żuk P.
Kamianka: Dziewulski P., Ignaciuk W., Ignaciuk T., Ignaciuk K., Ignaciuk A.,
Sulawiak J., Czerkas Z., Sulawiak Z., Ołdakowski K., Maksymiak R., Kołodziejczuk H., Gałecki D.
Daniel Przewoźnik-3, Kamil Jagiełło-3, Marcin Jurczak # Michał Steć
Sedziował: Damian Bogucki (Kurowice)
Tchórznica: Skibniewski P., Benedykciuk J., Laskowski Ł., Jagiełło K., Ajdys K., Przewoźnik D., Jurczak M., Osipiak D.
Białobrzegi: Steć Mariusz II, Steć Michał, Steć J., Steć D., Steć Maciej, Wilk R.,
Kur N., Darda J.
Nieciecz I – Bujały 7:1 (:)
Hubert Abramczuk-3, Maciej Skupiewski-3, Piotr Iwański # Paweł Pniewski
Nieciecz I: Nasiłowski R., Iwański M., Kożuchowski J., Grzymała J., Pieniak P., Zalewski M., Iwański P., Ruciński R., Krochmal K., Skupiewski M., Abramczuk H.
Bujały: Gawrysiuk M., Strzała M., Strzała K., Strzała P., Strzała B., Bujalski K., Pietranik K., Pniewski R., Pniewski P., Kur M., Wrzosek T.
Bujały – Sokołów I 0:7 (:)
Grzegorz Chomać-2, Krzysztof Dmowski-2, Grzegorz Fajkowski, Michał Wasiluk, Sławomir Replin
Sędziował: Robert Mroczkowski
Bujały: Gawrysiuk M., Strzała M., Strzała K., Strzała P., Strzała B., Bujalski K., Pietranik K., Pniewski R., Pniewski P., Kur M., Wrzosek T.
Sokołów I: Replin Ł., Odowski A., Replin S., Wasiluk M., Fajkowski G., Jaszczuk P., Dmowski K., Chomać G., Rutkowski D.
Kurowice – AMT Sokołów 5:1 (0:1)
Hubert Goworek-2, Damian Bogucki, Tomasz Sójka, Łukasz Kołodziejczuk # Robert Księżak
Sędziował: Daniel Przewoźnik
Kurowice: Dąbkowski G., Sójka T., Kołodziejczuk Ł., Rozbicki I., Leszcz M., Kuć Ł, Bogucki D., Goworek H., Bińkowski D.
AMT Sokołów: Kamiński M., Rospara M., Mikołajczyk D., Nieskórski M., Mróz B., Fabisiak H., Księżak R., Jurczak K., Kamiński T., Borkowski K.
Skibniew – Ulkar Karolew 1:3 (1:0)
Kamil Miszczuk # Paweł Żurawiński, Karol Góral, Wojciech Małko
Skibniew: Misczuk M., Miszczuk K., Goworek M., Skorupka D., Sobotka P.,
Zegadło A., Skonieczny P., Maliszewski Ł, Żochowski Ł., Zawadzki R.
Ulkar Karolew: Świniarski D., Żurawiński P., Żurawiński T., Żurawicki D., Mikołajewski K., Małko W., Markowski K., Góral K., Rostek A., Ostrowski D., Jagodziński P., Turowski M.
Tabela (Stan na 13.09.2009)
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Sokołów I |
1 |
3 |
7 |
0 |
1 |
0 |
0 |
2. |
Nieciecz I |
1 |
3 |
7 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3. |
Tchórznica |
1 |
3 |
7 |
1 |
1 |
0 |
0 |
4. |
Kurowice |
1 |
3 |
5 |
1 |
1 |
0 |
0 |
5. |
Sabnie |
1 |
3 |
12 |
9 |
1 |
0 |
0 |
6. |
Kamianka |
1 |
3 |
3 |
1 |
1 |
0 |
0 |
7. |
Ulkar Karolew |
1 |
3 |
3 |
1 |
1 |
0 |
0 |
8. |
Rozbity Kamień |
1 |
0 |
1 |
3 |
0 |
0 |
1 |
9. |
Skibniew |
1 |
0 |
1 |
3 |
0 |
0 |
1 |
10. |
Jawor Sokołów |
1 |
0 |
9 |
12 |
0 |
0 |
1 |
11. |
AMT Sokołów |
1 |
0 |
1 |
5 |
0 |
0 |
1 |
12. |
Białobrzegi |
1 |
0 |
1 |
7 |
0 |
0 |
1 |
13. |
Bujały |
2 |
0 |
1 |
14 |
0 |
0 |
2 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|