Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 87, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 414
statystyki szczegółowe
Dzisiaj rusza XII edycja ,,Powiatowej ligi piłkarskich siódemek", nowa edycja rozgrywek zgromadziła na starcie aż 25 drużyn, co jest nowym rekordem rozgrywek. Po raz pierwszy debiutują w rozgrywkach ligowych drużyny: BTS Kobylany, KS Patrykozy, Turbo Ptysie Sokołów, Sawice, Lech Nowomodna oraz Nieciecz II (ponieważ wyniki w porzednim sezonie zostały anulowane). Rozgrywki siódemek piłkarskich gromadzą co raz większą liczbę zawodników, według obserwatorów poziom rozgrywek znacznie się podniósł, co raz więcej występuje w rozgrywkach zawodników, mających na koncie udział w rozgrywkach kwalifikowanych (IV liga, liga okręgowa, klas A i B). W jedenastu poprzednich edycjach zaprezentowały się 44 drużyny. Tylko jedna drużyna- Białobrzegi uczestniczyła we wszystkich edycjach rozgrywek, po dziesięć udziałów mają Sabnie oraz Sokołów I. We wszytkich jedenastu edycjach strzelono ponad 10 tys. bramek, rozegrano 1596 spotkań.
W związku z inauguracją XII edycji rozgrywek organizatorzy ogłaszają aż trzy konkursy. Pierwszy konkurs na najlepszą stronę internetową swojej drużyny (konkurs trwa do końca sezonu 2009/2010), drugi konkurs na herb ligi siódemek (propozycje można wysyłać na adam.romanczuk@op.pl do końca 2009 roku). Ostatni konkurs dotyczy najlepszego typera ligi (konkurs trwa do końca sezonu 2009/2010). Wszystkie konkursy zostaną nagrodzone, zwycięzcę konkursu na najładniejszy herb poznamy w styczniu, natomiast w pozostałych konkursach po zakończeniu obecnego sezonu. Wręczenie nagród za wszystkie konkursy odbędzie sie tradycyjnie na festynie podsumowującym sezon 2009/2010.
W imieniu organizatorów rozgrywek wszystkim drużynom życzę sukcesów, jak najwęcej zwycięstw oraz jak najmniej kontuzji i zachowania zasad fair-play.
Poniżej przedstawiam tabelę wszechczasów 1999-2009
l.p. |
Drużyna |
Starty |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
|
Białobrzegi |
11 |
214 |
414 |
783 |
509 |
131 |
21 |
62 |
|
Sabnie |
10 |
181 |
237 |
635 |
685 |
71 |
24 |
86 |
|
Seroczyn I |
8 |
162 |
232 |
515 |
519 |
73 |
13 |
76 |
|
Sokołów I |
10 |
200 |
229 |
638 |
854 |
67 |
28 |
105 |
|
Nieciecz I |
6 |
120 |
224 |
460 |
319 |
72 |
8 |
40 |
|
Dzierzby I |
7 |
142 |
217 |
527 |
334 |
76 |
17 |
49 |
|
Skrzeszew |
8 |
156 |
215 |
406 |
450 |
67 |
14 |
75 |
|
Bujały |
8 |
151 |
197 |
426 |
456 |
61 |
14 |
76 |
|
Jabłonna Lacka I |
4 |
78 |
180 |
286 |
136 |
57 |
9 |
12 |
|
Kamianka |
5 |
86 |
161 |
448 |
313 |
49 |
14 |
23 |
|
Topaz Węże |
4 |
76 |
155 |
302 |
184 |
48 |
11 |
17 |
|
Grodzisk |
6 |
122 |
136 |
343 |
430 |
41 |
13 |
68 |
13. |
Kosów Lacki |
5 |
110 |
134 |
359 |
390 |
40 |
14 |
56 |
|
Ceranów |
7 |
144 |
132 |
262 |
445 |
41 |
9 |
94 |
|
Wirów |
5 |
88 |
128 |
291 |
302 |
40 |
8 |
40 |
|
Rytele Święckie |
6 |
105 |
126 |
283 |
377 |
39 |
9 |
57 |
|
Kurowice |
5 |
77 |
124 |
308 |
264 |
40 |
4 |
33 |
|
Skibniew |
5 |
92 |
114 |
318 |
352 |
36 |
6 |
50 |
|
Golanki |
4 |
80 |
105 |
306 |
176 |
53 |
12 |
15 |
|
Rozbity Kamień |
4 |
66 |
101 |
187 |
188 |
31 |
8 |
27 |
|
Tchórznica |
3 |
45 |
97 |
201 |
111 |
32 |
1 |
12 |
|
Sterdyń |
3 |
54 |
84 |
169 |
147 |
26 |
6 |
22 |
|
Chądzyń |
4 |
59 |
67 |
151 |
218 |
21 |
4 |
34 |
|
Stasin |
2 |
34 |
65 |
127 |
96 |
21 |
2 |
11 |
|
Wyrozęby |
4 |
60 |
63 |
138 |
228 |
20 |
5 |
34 |
|
Kamieńczyk |
2 |
25 |
49 |
88 |
59 |
16 |
1 |
8 |
|
Repki |
5 |
86 |
48 |
273 |
389 |
27 |
9 |
50 |
|
Morszków |
2 |
34 |
43 |
98 |
94 |
13 |
6 |
15 |
|
Jawor Sokołów |
1 |
16 |
42 |
99 |
36 |
14 |
0 |
2 |
|
Kupientyn |
1 |
26 |
42 |
74 |
70 |
13 |
3 |
10 |
|
Czekanów |
2 |
40 |
38 |
85 |
160 |
12 |
2 |
26 |
|
Jabłonna Lacka II |
1 |
24 |
35 |
58 |
66 |
11 |
2 |
11 |
|
Karolew |
1 |
16 |
34 |
71 |
44 |
11 |
1 |
4 |
|
Gama Sokołów |
1 |
18 |
33 |
56 |
40 |
11 |
0 |
7 |
|
AMT Sokołów |
1 |
16 |
30 |
59 |
35 |
10 |
0 |
6 |
|
Policja Sokołów |
1 |
14 |
28 |
74 |
37 |
9 |
1 |
4 |
|
Wojewódki |
2 |
34 |
27 |
73 |
170 |
7 |
6 |
21 |
|
Dzierzby II |
1 |
22 |
26 |
37 |
59 |
8 |
2 |
12 |
|
Dzięcioły |
2 |
25 |
20 |
66 |
101 |
6 |
2 |
17 |
|
Seroczyn II |
1 |
24 |
16 |
41 |
122 |
5 |
1 |
18 |
|
Sokołów II |
2 |
28 |
15 |
39 |
105 |
5 |
0 |
23 |
|
Lebiedzie |
1 |
14 |
13 |
33 |
49 |
4 |
1 |
9 |
|
Spółdzielca Sokołów |
1 |
18 |
6 |
17 |
70 |
2 |
0 |
16 |
|
Brzozów |
1 |
10 |
0 |
16 |
49 |
0 |
0 |
10 |
Mam pytanie. Ile propozycji herbów może zgłosić jedna osoba?
Nie ma limitu proponowanych herbów, myślę że maksymalnie ok. pięciu
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|