Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 325, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 870
statystyki szczegółowe
W dniu wczorajszym tj. 13.03.2011 na hali w Sterdyni został rozegrany turniej finałowy Ligi Halowej. W turnieju wystąpiło 6 drużyn: Sabnie I, Wytrawni Smakosze Sokołów (grupa A), Kurowice, AMT Sokołów (grupa C) oraz Sabnie II i Ulkar Karolew (grupa C). Turniej rozgrywał się w systemie "każdy z każdym".
Rywalizację wygrały Sabnie II, tuż przed Sabniami I. Na najniższym stopniu podium rywalizację zakończyli Wytrawni Smakosze.
Królem strzelców został Jarosław Kobus (Sabnie I), który w całej lidze zdobył 27 bramek! Drugie miejsce zajął Dawid Nowakowski (Sabnie I) z 23 trafieniami, a 3 miejsce Krzysztof Omieciuch (Sabnie II), który zdobył 16 goli.
1) Sabnie I – Sabnie II 2:4 (0:1)
Nowakowski Dawid, Kobus Jarosław # Jagiełło Kamil 2, Omieciuch Krzysztof, Omieciuch Mateusz
2) Ulkar Karolew – Kurowice 3:1 (1:0)
Komosa Rafał 2, Żurawiński Paweł # Jakubiak Patryk
3) AMT Sokołów – Wytrawni Smakosze Sokołów 0:0
4) Sabnie I – Ulkar Karolew 2:1 (2:0)
Kryszczuk Tomasz, Kobus Jarosław # Komosa Rafał
5) Sabnie II – AMT Sokołów 4:1 (1:0)
Omieciuch Mateusz 2, Jagiełło Kamil, Bierdziński Damian # Błoński Adrian
6) Kurowice – Wytrawni Smakosze Sokołów 4:3 (1:2)
Sójka Tomasz 2, Skorupka Damian, Goworek Hubert # Krysiński Piotr 2, Skórka Wojciech
7) Sabnie I – AMT Sokołów 2:1 (0:1)
Nowakowski Dawid 2 # Borkowski Karol
8) Sabnie II – Kurowice 5:1 (3:0)
Jagiełło Kamil 2, Omieciuch Krzysztof 2, Parzonka Mariusz # Bogucki Damian
9) Ulkar Karolew – Wytrawni Smakosze Sokołów 3:6 (2:4)
Żurawiński Paweł 2, Komosa Rafał # Skórka Wojciech 3, Maksymiak Robert 2, Krysiński Piotr
10) Sabnie I – Kurowice 7:2 (2:1)
Nowakowski Dawid 2, Kryszczuk Tomasz 2, Kobus Jarosław 2, Romańczuk Marcin # Bogucki Damian, Bińkowski Damian
11) Sabnie II – Wytrawni Smakosze Sokołów 1:5 (1:3)
Bierdziński Damian # Krysiński Piotr 2, Załoga Wojciech 2, Skórka Wojciech
12) Ulkar Karolew – AMT Sokołów 0:0
13) Sabnie I – Wytrawni Smakosze Sokołów 0:0
14) Sabnie II – Ulkar Karolew 3:1
Jagiełło Kamil 2, Omieciuch Mateusz # Mazurek Artur
15) Kurowice – AMT Sokołów 1:3
Bogucki Damian # Borkowski Karol, Kamiński Tomasz
| Drużyna | Mecze | Pkt | Bramki |
1. | Sabnie II | 5 | 12 | 17:10 |
2. | Sabnie I | 5 | 10 | 13:8 |
3. | Wytrawni Samkosze | 5 | 8 | 15:10 |
4. | AMT Sokołów | 5 | 5 | 4:5 |
5. | Ulkar Karolew | 5 | 4 | 7:14 |
6. | Kurowice | 5 | 3 | 9:21 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|