Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 229, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 774
statystyki szczegółowe
W meczu barażowym o grę w ,,Powiatowej I lidze piłkarskich siódemek” rozegranym 28 czerwca w Repkach gospodarze (X drużyna I ligi) spotkała się z drużyną z Niecieczy (III drużyna II ligi). Faworytem spotkania była drużyna z Niecieczy, która bardzo dobrze prezentowała się w całym sezonie, natomiast drużyna z Repek, w rundzie wiosennej nie zdobyła nawet punktu w rozgrywkach I ligi. Drużyna gospodarzy borykała się wiosną z bardzo poważnym problemami kadrowymi, do gry wprowadzali bardzo młodych zawodników, co niestety odbijało się w wynikach. Pierwsza część spotkania barażowego zupełnie zaskoczyła, bardzo ambitnie zagrała drużyna gospodarzy, która prowadziła do przerwy 4:3, również początek drugiej połowy był bardzo wyrównany, w połowie tej części spotkania zaczęła się zarysowywać przewaga drużyny przyjezdnej, która doprowadziła do wyrównania, następnie znakomitą skutecznością popisali się Hubert Abramczuk oraz Andrzej Pniewski strzelając kolejne bramki, pieczętujące awans Niecieczy do I ligi.
28.06.2009 Mecz barażowy o awans do I ligi
Repki – Nieciecz 4:7 (4:3)
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Repki: Mazur A., Andrzejewski B., Danilczuk D., Gawroński D., Jóźwiak R., Stasiuk G., Daniluk K., Borys Ł., Borowski A., Rusiniak K.
Nieciecz: Tosińśki P., Abramczuk H., Pniewski A., Rucińśki R., Zalewski M., Krochmal K., Odowski P., Iwańśki P., Iwański M., Bielarski M.
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|