Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 168, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 713
statystyki szczegółowe
W ostatni dzień maja rozegrano XV kolejkę ,,Powiatowej II ligi piłkarskich siódemek" . Zmaganiom zawodnikom, w tym dniu bardzo utrudniały warunki atmosferyczne (padający deszcz oraz burze), jednak wszystkie spotkania II ligi zostały rozegrane. Kropkę nad ,,i'' postawili zawodnicy Jaworu Sokołów pokonując na własnym obiekcie Morszków 5:1 pieczętując awans do I ligi. W wyścigu o drugie premiowane awansem miejsce, punkty niespodziewanie straciła Nieciecz remisując na włsnym boisku z Wojewódkami 2:2. Ze skromną jedno bramkową przewagą cieszyli się zawodnicy Karolewa pokonując w Kowiesach Wyrozęby 4:3 oraz AMT Sokołów zwyciężajac w Seroczynie Chądzyń 3:2.
Nieciecz – Wojewódki 2:2
Hubert Abramczuk-2 # Rafał Joński, Przemysław Jaczewski
Nieciecz: Zalewski M., Zalewski R., Krochmal K., Iwański P., Ruciński J., Ruciński R., Abramczuk H., Bielarski M., Bolesta Ł., Bolesta P.
Wojewódki: Mielańczuk D., Sobolewski P., Tymiński M., Jaworowski R., Księżopolski M., Jaczewski P., Chmielewski D., Joński R., Kalicki J., Nasiłowski Ł., Mlonek K.
Krzysztof Kąkol-2, Karol Góral, Karol Mikołajewski # Jacek Jóźwiak-2, Jakub Wierzbicki
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Mikołajewski K., Wyszogrodzki J., Kakol K., Góral K., Małko W., Markowski K., Baran K.
Wyrozęby: Wierzbicki E., Wierzbicki J., Rybiński Ł., Ornowski M., Bory Marcin, Borys Marek,
Jóźwiak J., Olszewski K., Gałecki L.
Jawor Sokołów – Morszków 5:1
Jakub Paderewski-2, Jacek Pankiewicz, Paweł Noszczak, Marcin Brzezik # Włodzimierz Kur
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M.,
Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Gargul A.
Morszków: Skorupka Sz., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Grądzki P., Zawadzki Ł., Balicki M., Karpiński P., Kur W.
Chądzyń – AMT Sokołów 2:3
Robert Boruta, Artur Wojewódzki # Bartosz Mróz, Karol Borkowski, Kamil Jurczak
Chądzyń: Kierył G., Wojewódzki A., Boruta R., Krysiak P., Andrzejewski M., Goyski K., Siedlecki P., Kamont S., Mastalerczuk M., Stolarczuk P., Ceglarz P.
AMT Sokołów: Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Kołos J.
Tabela (stan na 31.05.2009)
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Jawor Sokołów |
14 |
36 |
68 |
27 |
12 |
0 |
2 |
2. |
Nieciecz I |
14 |
29 |
73 |
36 |
9 |
2 |
3 |
3. |
Karolew |
13 |
27 |
45 |
37 |
9 |
0 |
4 |
4. |
AMT Sokołów |
14 |
27 |
49 |
28 |
9 |
0 |
5 |
5. |
Chądzyń |
13 |
15 |
33 |
38 |
5 |
0 |
8 |
6. |
Morszków |
13 |
14 |
41 |
52 |
4 |
2 |
7 |
7. |
Skrzeszew |
14 |
12 |
47 |
63 |
4 |
0 |
10 |
8. |
Wyrozęby |
12 |
12 |
48 |
58 |
4 |
0 |
8 |
9. |
Wojewódki |
13 |
5 |
24 |
89 |
1 |
2 |
10 |
I mogło by tak zostac w tabeli ;)
ale i tak cenne punkty wam zabraliśmy
Nieciecz rezygnując z wystawienia w składzie kilku podstawowych zawodników zlekceważyła rywala. W kontekście walki o bezpośredni awans wydaje się to być dużym błędem.
Może nie zlekceważyła przeciwnika, tylko nie była w stanie zebrać ich z różnych powodów np. studia niektórych graczy ;/
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|