Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 162, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 707
statystyki szczegółowe
Przemysław Jaczewski, Daniel Chmielewski # Krzysztof Goyski-4, Artur Wojewódzki
Wojewódki: Mielańczuk D., Sobolewski P., Chojecki D., Jaworowski R., Księżopolski M., Kalicki J., Chmielewski D., Jaczewski P., Pakuła W., Przywózki W., Jasiński A., Nasiłowski Ł.
Chądzyń: Goyski G., Goyski K., Siedlecki P., Kamont S., Andrzejewski M., Stolarczuk G., Stolarczuk P., Wojewódzki A., Krysiak P., Tymiński K., Chmiel M.
Kamil Olszewski-2, Marcin Borys # Daniel Chmielewski-2, Przemysław Jaczewski, Marcin Księżopolski, Wojciech Przywózki
Wyrozęby: Wierzbicki E., Ornowski M., Rybiński Ł., Borys Marcin, Fedorczyk Marcin, Olszewski K.
Wojewódki: Mielańczuk D., Sobolewski P., Chojecki D., Jaworowski R., Księżopolski M., Kalicki J., Chmielewski D., Jaczewski P., Pakuła W., Przywózki W., Jasiński A., Nasiłowski Ł.
Włodzimierz Kur, Jacek Tomczuk, Piotr Grądzki, Rafał Kotowski # Andrzej Świniarski
Morszków: Zawadzki Ł., Kaczorowski E., Kaczorowski K., Kur W., Grądzki P., Tomczuk J., Balicki M., Skorupka Sz., Klimczuk M., Kotowski R., Karpiński P.
Karolew: Świniarski D., Świniarski A., Jagodziński T., Turowski M., Mikołajewski K., Wyszogrodzki J., Wyszogrodzki A., Kakol K., Góral K., Małko W.
Kamil Głogowski, Robert Łachecki # Andrzej Pniewski-2, Piotr Iwański
Skrzeszew: Krukowski C., Łachecki R., Głogowski D., Glogowski K., Skupiewski M., Bartosiak G., Rejmuza K., Małczuk C., Malinowski M., Lipka R., Stańczuk M.
Nieciecz: Zalewski M., Zalewski R., Iwański M., Iwański P., Pniewski A., Pieniak P., Abramczuk H., Kożuchowski J., Bielarski M.
Damian Zaranek, Robert Księżak # Marcin Brzezik-2, Adam Gargul
AMT Sokołów: Ositek M., Kamiński T., Mikołajczuk D., Kukiel K., Mróz B., Rozpara M., Księżak R., Kamiński M., Jurczak K., Borkowski K., Zaranek D., Kołos J.
Jawor Sokołów: Witowski T., Jastrzębski H., Wilk D., Noszczak P., Paderewski J., Brzezik M.,
Pankiewicz J., Wikliński P., Dobrzyński T., Chromiński M., Gargul A.
Tabela (stan na 24.05.2009)
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. |
Jawor Sokołów |
13 |
33 |
63 |
26 |
11 |
0 |
2 |
2. |
Nieciecz I |
13 |
28 |
71 |
34 |
9 |
1 |
3 |
3. |
AMT Sokołów |
13 |
24 |
46 |
26 |
8 |
0 |
5 |
4. |
Karolew |
12 |
24 |
41 |
34 |
8 |
0 |
4 |
5. |
Chądzyń |
12 |
15 |
31 |
35 |
5 |
0 |
7 |
6. |
Wyrozęby |
11 |
12 |
45 |
54 |
4 |
0 |
7 |
7. |
Skrzeszew |
14 |
12 |
47 |
63 |
4 |
0 |
10 |
8. |
Morszków |
12 |
14 |
40 |
47 |
4 |
2 |
6 |
9. |
Wojewódki |
12 |
4 |
22 |
87 |
1 |
1 |
10 |
Z tego co widzę to Wojewódki mają 4 punkty więc niemożliwe żeby zdobyte wczoraj punkty były pierwszymi.
Chodziło mi o pierwsze zwycięstwo, już poprawiłem
Dlaczego tylko pół składu Skrzeszewa jest opisane? :P
ciekawe ile jeszcze punktów zdobedziemy?? Jak myslicje
na meczu skrzeszew- nieciecz gdyby sedzia dał dograc całą drugą polowę to spokojnie mogl byc remis, sunął atak za atakiem, ale osoba ktora liczyla czas zamiast po 35 minutach kazala sedziemu skonczyc po 30...zal
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Z tego co pamiętam to sędzia sam liczył czas.
Masz rację, sam liczył.. Nie ma co teraz lamentować :P Mecz był ładny dla oka i naprawdę ciekawy.
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Z tego co pamiętam to sędzia sam liczył czas.
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|