Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 209, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 536
statystyki szczegółowe
III POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PI?KARSKI
Klasyfikacja strzelców (po drugim turnieju)
l.p. |
Nazwisko i imi? |
Dru?yna |
Liczba bramek |
1. |
Kobus Jaros?aw |
Sabnie I |
13 |
2. |
Komar Pawe? |
Jab?onna Lacka |
13 |
3. |
Bogucki Damian |
Kurowice I |
9 |
4. |
G?owacz Przemys?aw |
Brzozów |
9 |
5. |
Wyszy?ski Piotr |
Sterdy? |
9 |
6. |
Milik Dariusz |
Jab?onna Lacka |
8 |
7. |
Borowy Daniel |
Rytele ?wi?ckie -1 /Kosów Lacki-6 |
7 |
8. |
D?bkowski Grzegorz |
Kurowice I |
7 |
9. |
Ko?odziejczuk ?ukasz |
Kurowice I |
7 |
10. |
Abramczuk Hubert |
OSIR 92 I Soko?ów |
6 |
11. |
Kobus Hubert |
Sabnie I |
6 |
12. |
Ko?odziejczuk Hubert |
Kamianka I |
6 |
13. |
Krasnod?bski Maciej |
Kamianka I |
6 |
14. |
Zieli?ski ?ukasz |
Bia?obrzegi I |
6 |
15. |
Kur Rafa? |
Ch?dzy? I |
5 |
16. |
Osipiak Bartosz |
Tchórznica I |
5 |
17. |
Wojtczuk Marcin |
Rytele ?wi?ckie-2/Kosów Lacki-3 |
5 |
18. |
Wyszy?ski Pawe? |
Sterdy? |
5 |
19. |
Goworek Marcin |
Skibniew II-1/ Skibniew I-3 |
4 |
20. |
Ignaciuk Adam |
Kamianka I |
4 |
21. |
Jurczak Kamil |
AMT Soko?ów |
4 |
22. |
Kobus Dawid |
Sabnie II |
4 |
23. |
Kotowski Rafa? |
Sterdy? |
4 |
24. |
Krochmal Konrad |
Nieciecz I |
4 |
25. |
Ma?ko Wojciech |
Karolew |
4 |
26. |
Noszczak Pawe? |
Jawor Soko?ów |
4 |
27. |
Odowski Przemys?aw |
OSIR 92 II Soko?ów |
4 |
28. |
O?tarzewski Maciej |
Jab?onna Lacka |
4 |
29. |
Parzonka Mariusz |
Sabnie I |
4 |
30. |
Pietrzyk Dawid |
Junior Soko?ów |
4 |
31. |
Skorupka Damian |
Skibniew II |
4 |
32. |
Skupiewski Maciej |
OSIR 92 II Soko?ów |
4 |
33. |
Ste? Micha? |
Bia?obrzegi I |
4 |
34. |
Stolarczuk Pawe? |
Ch?dzy? I |
4 |
35. |
Zegad?o Artur |
Skibniew I |
4 |
36. |
Chromi?ski Marcin |
Jawor Soko?ów |
3 |
37. |
Fabisiak Hubert |
OSIR 92 II Soko?ów |
3 |
38. |
Jagie??o Kamil |
Tchórznica II |
3 |
39. |
Jenda Mateusz |
Sterdy? |
3 |
40. |
Le?niczuk ?ukasz |
Bia?obrzegi II |
3 |
41. |
Maciejec Grzegorz |
Jab?onna Lacka |
3 |
42. |
Miszczuk Kamil |
Skibniew I |
3 |
43. |
Przewo?nik Kamil |
Junior Soko?ów |
3 |
44. |
Supi?ski Pawe? |
Nieciecz II |
3 |
45. |
Waszczuk Adrian |
Wyroz?by |
3 |
46. |
Wilk ?ukasz |
Bia?obrzegi I |
3 |
47. |
Wyszomirski Sylwester |
Skibniew II |
3 |
48. |
Zalewski Micha? |
Nieciecz I |
3 |
49. |
Andrzejewski Bartosz |
Repki |
2 |
50. |
Banasiuk Adam |
Jawor Soko?ów |
2 |
51. |
Bielarski Marcin |
Nieciecz I |
2 |
52. |
Borkowski Karol |
AMT Soko?ów |
2 |
53. |
G?sowski Kamil |
Wyroz?by |
2 |
54. |
Goworek Hubert |
Kurowice I |
2 |
55. |
Iwa?ski Piotr |
Nieciecz I |
2 |
56. |
Jurczak Marcin |
Tchórznica II |
2 |
57. |
Kaczorowski Kamil |
Morszków |
2 |
58. |
Kami?ski Tomasz |
AMT Soko?ów |
2 |
59. |
Koc Krzysztof |
Jab?onna Lacka |
2 |
60. |
Kozak Micha? |
OSIR 92 II Soko?ów |
2 |
61. |
Kryszczuk Tomasz |
Tchórznica II |
2 |
62. |
Kukiel Konrad |
AMT Soko?ów |
2 |
63. |
Laskowski Mateusz |
Tchórznica I |
2 |
64. |
Miko?ajewski Karol |
Karolew |
2 |
65. |
Przesmycki Grzegorz |
Jab?onna Lacka |
2 |
66. |
Rozbicki Ignacy |
Kurowice I |
2 |
67. |
Ruci?ski Rafa? |
Nieciecz II |
2 |
68. |
Rybi?ski ?ukasz |
Wyroz?by |
2 |
69. |
Rytel Cezary |
OSIR 92 II Soko?ów |
2 |
70. |
Saczuk Micha? |
Sterdy? |
2 |
71. |
Ste? ?ukasz |
Brzozów |
2 |
72. |
Strza?a Kamil |
Buja?y |
2 |
73. |
Wasilewski Rafa? |
OSIR 92 I Soko?ów |
2 |
74. |
Zawadzki Mateusz |
Buja?y |
2 |
75. |
?urawi?ski Pawe? |
Karolew |
2 |
76. |
?urawi?ski Tomasz |
Karolew |
2 |
77. |
Augustyniak Sebastian |
Kosów Lacki |
1 |
78. |
B?o?ski Patryk |
Brzozów |
1 |
79. |
Bolesta Kamil |
OSIR 92 II Soko?ów |
1 |
80. |
Borowski Adrian |
Wyroz?by |
1 |
81. |
Bramka samobójcza |
Dla FC Soko?ów |
1 |
82. |
Bramka samobójcza |
Dla OSIR 92 II Soko?ów |
1 |
83. |
Bramka samobójcza |
Dla Sterdyni |
1 |
84. |
Bramka samobójcza |
Dla Kurowic I |
1 |
85. |
Bramka samobójcza |
Dla Niecieczy I |
1 |
86. |
Brzezik Marcin |
Jawor Soko?ów |
1 |
87. |
Budzi?ski Micha? |
Ch?dzy? I |
1 |
88. |
Chaci?ski Robert |
Brzozów |
1 |
89. |
Czarnocki Janusz |
Buja?y |
1 |
90. |
Dmowski Krzysztof |
Soko?ów I |
1 |
91. |
F?k Przemys?aw |
OSIR 92 I Soko?ów |
1 |
92. |
Gawro?ski Rafa? |
Repki |
1 |
93. |
G?ogowski Daniel |
Kamianka II |
1 |
94. |
Go??biewski Bart?omiej |
Kosów Lacki |
1 |
95. |
Goyski Krzysztof |
Ch?dzy? II |
1 |
96. |
Górski Mateusz |
Wyroz?by |
1 |
97. |
Gr?dzki Piotr |
Morszków |
1 |
98. |
Korczewski Andrzej |
Kaminaka II |
1 |
99. |
Ksi??ak Robert |
AMT Soko?ów |
1 |
100. |
Kur Marcin |
Ch?dzy? II |
1 |
101. |
Kur Mariusz |
Buja?y |
1 |
102. |
Kur Norbert |
Bia?obrzegi II |
1 |
103. |
Mosiej Krzysztof |
Jawor Soko?ów |
1 |
104. |
Niewi?ski Tomasz |
Repki |
1 |
105. |
Okow?czuk Jakub |
Rytele ?wi?ckie |
1 |
106. |
Ornowski Marcin |
Wyroz?by |
1 |
107. |
Owsianka Adam |
Kosów Lacki |
1 |
108. |
Przewo?nik Daniel |
Tchórznica II |
1 |
109. |
Rogowski Marcin |
Wyroz?by |
1 |
110. |
Romaniuk Mieszko |
Sabnie II |
1 |
111. |
Rusiniak Artur |
FC Soko?ów |
1 |
112. |
Rutkowski Rafa? |
OSIR 92 II Soko?ów |
1 |
113. |
Rybi?ski Tomasz |
Repki |
1 |
114. |
Rytel Bartosz |
Junior Soko?ów |
1 |
115. |
Siedlecki Bartosz |
Brzozów |
1 |
116. |
Siedlecki Marcin |
Brzozów |
1 |
117. |
Siemieniuk Jacek |
Repki |
1 |
118. |
Sobotka Pawe? |
Skibniew II |
1 |
119. |
Sójka Piotr |
Kurowice I |
1 |
120. |
Ste? Patryk |
Bia?obrzegi II |
1 |
121. |
Szajko Micha? |
FC Soko?ów |
1 |
122. |
Szcze? Sylwester |
Bia?obrzegi I |
1 |
123. |
Tomczuk Jacek |
Morszków |
1 |
124. |
Tr?bicki Sebastian |
AMT Soko?ów |
1 |
125. |
Trochimiuk Przemys?aw |
Junior Soko?ów |
1 |
126. |
Wasiluk Micha? |
Soko?ów I |
1 |
127. |
Wojewódzki Leszek |
Sterdy? |
1 |
128. |
Zawadzki ?ukasz |
Buja?y |
1 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|