Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 31, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 576
statystyki szczegółowe
W niedzielę 7.11.2010 rozegrano X kolejkę spotkań Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Niestety nie udało się rozegrać wszystkich spotkań, stan kilku boisk nie pozwolił na rozegranie kilku spotkań. Najciekawsze spotkanie rozegrano w Kowiesach gdzie Axan podejmował Skrzeszew, po bardzo wyrównanym pojedynku o jedno trafienie lepszymi okazali się zawodnicy gospodarzy zwyciężając 3:2., Również wyrównane spotkanie rozegrano w Sokołowie gdzie Topaz Jawor Sokołów podejmował lidera drużynę z Sabni, tym razem zwyciężyli goście, którzy umocnili się w tabeli na pozycji lidera. Do sporej niespodzianki doszło w Białobrzegach gdzie gospodarze przegrali z Niecieczą 0:2. W Czekanowie gospodarze pewnie pokonali Bujały 5:0. Nie odbyły się spotkania Kamianka – Ulkar Karolew oraz BTS I Kobylany – Kurowice. W II lidze w grupie A lider rozgrywek Al.- Drób Old Boys Sokołów pokonał KS Patrykozy 5:1, w Kowiesach drugi garnitur BTS Kobylany pokonał WKS Wojewódki 8:5 natomiast w Repkach drużyna Sokołów I pewnie pokonała Lecha Nowomodna 7:2. W grupie B rozegrano tylko jedno spotkanie, w Sokołowie drużyna AMT pokonała NKS II Białobrzegi aż 14:4, spotkanie Chądzyń – Morszków zostało przełożone, natomiast mecz Skibniew – Gałki Sokołów został zweryfikowany jako walkower dla gospodarzy, gdyż drużyna z Sokołowa nie stawiła się na zawody
Axan Kowiesy – Skrzeszew 3:2 (3:1)
Piotr Zukowski-2, Paweł Wierzbicki
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Axan Kowiesy: Sikorski M., Sikorski W., Sikorski J., Misiak J., Paczuski K., Żukowski P., Romanowski S., Wierzbicki P., Dmowski D.
Skrzeszew: Krukowski C., Głogowski K., Głogowski P., Małczuk C., Kowalski J., Malinowski M., Czerniakowski C., Czerkas T., Rusiniak P., Rejmuza K., Kozaczuk D.
Topaz Jawor Sokołów – Sabnie 1:2
# Jarosłąw Kobus, Dawid Nowakowski
Sędziował: Robert Mosiej
Topaz Jawor Sokołów:
Sabnie:Ładziak K., Graw P., Jurczak M., Kryszczuk T., Romaniuk Marcin, Korczewski R., Nowakowski D., Kobus J., Jagiełło K., Benedykciuk J., Omieciuch K.
Kamianka – Ulkar Karolew - mecz przełożony
Czekanów – Bujały 5:0
Mateusz Zawadzki-2, Łukasz Zawadzki, Wojciech Grądzki, Sebastian Koc
Sędziował: Adam Chruścicki
Czekanów: Borys Marcin, Zawadzki K., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Koc S., Sidorzak M., Głogowski P., Sidorzak P., Bolesta M., Grądzki W.
Bujały:
BTS Kobylany – Kurowice - mecz przełożony
NKS I Białobrzegi – Nieciecz 0:2 (0:1)
Patryk Bolesta, Andrzej Pniewski
Sędziował: Kamil Pietranik
NKS I Białobrzegi: Steć Mariusz I, Steć Maciej, Steć Michał, Steć Mateusz, Steć J., Steć Paweł (B), Zieliński Ł., Zieliński K., Wyszyński P., Wilk Ł. (B), Kotowski R., Ryciak J.
Nieciecz: Tosiński P., Bolesta Ł., Bielarski M., Pniewski R., Pniewski P., Rosocha M., Odowski P., Waszkiewicz J., Bolesta P., Pniewski A.
Tabela (po X kolejce)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Sabnie | 10 | 28 | 60 | 19 | 9 | 1 | 0 |
2. | Axan Kowiesy | 10 | 25 | 38 | 18 | 8 | 1 | 1 |
3. | Ulkar Karolew | 9 | 20 | 36 | 20 | 6 | 2 | 1 |
4. | Skrzeszew | 10 | 19 | 30 | 18 | 6 | 1 | 3 |
5. | NKS I Białobrzegi | 10 | 18 | 29 | 28 | 6 | 0 | 4 |
6. | Nieciecz | 10 | 16 | 39 | 41 | 5 | 1 | 4 |
7. | Topaz Jawor Sokołów | 10 | 12 | 40 | 37 | 4 | 0 | 6 |
8. | BTS I Kobylany | 9 | 12 | 39 | 30 | 4 | 0 | 5 |
9. | Kurowice | 9 | 8 | 27 | 30 | 2 | 2 | 5 |
10. | Czekanów | 10 | 7 | 28 | 40 | 2 | 1 | 7 |
11. | Kamianka | 9 | 3 | 22 | 73 | 1 | 0 | 8 |
12. | Bujały | 10 | 1 | 17 | 51 | 0 | 1 | 9 |
II LIGA GRUPA A
Al.- Drób Old Boys Sokołów – KS Patrykozy 5:1 (1:1)
# Przemysław Gilewski
Sędziował: Robert Mosiej
Al.- Drób Old Boys Sokołów:
KS Patrykozy: Skorupka M., Cholewka A., Kozak M., Kozak K., Kozak A., Goluch D., Wasilewski J., Burdach P., Bartoszuk K., Gilewski P., Gilewski K., Piwowarski K.
# Andrzej Świnarski-2, Patryk Sobolewski, Łukasz Jaworowski, bramka samobójcza
Sedziował:
BTS II Kobylany:
WKS Wojewódki: Krasnodębski D., Joński R., Wojewódzki R., Wojewódzki K., Jaworowski Ł., Świnarski A., Pakuła B., Sobolewski P.
Sokołów I – Lech Nowomodna 7:2 (1:0)
Rafał Gawroński-3, Sławomir Replin-2, Piotr Jaszczuk, Jacek Wasiluk #
Sędziował:
Sokołów I: Mazur A., Wasiluk J., Wasiluk M., Gawroński R., Skupiewski M.,
Replin S., Szybka G., Jaszczuk P., Bogaj M., Maliszewski Z., Radawiec S.
Lech Nowomodna:
Tabela (po X kolejce)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Al- Drób Old Boys Sokolów | 9 | 27 | 91 | 27 | 9 | 0 | 0 |
2. | Sokołów I | 9 | 21 | 68 | 41 | 7 | 0 | 2 |
3. | DG Wyrozęby | 8 | 15 | 76 | 39 | 5 | 0 | 3 |
4. | KS Patrykozy | 8 | 10 | 47 | 42 | 3 | 1 | 4 |
5. | BTS II Kobylany | 9 | 6 | 35 | 88 | 2 | 0 | 7 |
6. | Lech Nowomodna | 9 | 5 | 37 | 64 | 1 | 2 | 6 |
7. | WKS Wojewódki | 8 | 4 | 33 | 86 | 1 | 1 | 6 |
II LIGA GRUPA B
X kolejka
AMT Sokołów – NKS II Białobrzegi 14:5
# Patryk Steć-2, Łukasz Wilk, Jakub Krysiak, Konrad Zieliński
Sędziował:
AMT Sokołów: Mikołajczyk D., Rospara M., Kamiński M., Kamiński A., Kur K., Błoński P., Borkowski K., Mróz B.
NKS II Białobrzegi: Krysiak J., Steć Mariusz I (A), Steć Patryk, Steć T., Sczeć S., Szczeć T., Wilk Ł., Zieliński K. (A), Hudon M.
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Tabela (po X kolejce)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | AMT Sokolów | 9 | 24 | 70 | 27 | 8 | 0 | 1 |
2. | NKS II Białobrzegi | 9 | 15 | 37 | 47 | 5 | 0 | 4 |
3. | Skibniew | 8 | 15 | 44 | 27 | 5 | 0 | 3 |
4. | Morszków | 7 | 12 | 28 | 20 | 4 | 0 | 3 |
5. | Gałki Sokołów | 9 | 9 | 39 | 47 | 3 | 0 | 6 |
6. | Grodzisk | 8 | 7 | 34 | 56 | 2 | 1 | 5 |
7. | Chadzyń | 8 | 4 | 17 | 45 | 1 | 1 | 6 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|