Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 5, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 550
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam klasyikację strzelców po VI kolejce spotkań Powiatowej ligi piłkarskich siódmek.
I LIGA
1 | Chromiński Marcin | Topaz Jawor Sokołów | 17 |
2 | Kobus Jarosław | Sabnie | 13 |
3 | Pniewski Andrzej | Nieciecz | 10 |
4 | Bogucki Damian | Kurowice | 6 |
5 | Małko Wojciech | Ulkar Karolew | 6 |
6 | Mikołajewski Karol | Ulkar Karolew | 6 |
7 | Nowakowski Dawid | Sabnie | 6 |
8 | Omieciuch Krzysztof | Sabnie | 6 |
9 | Zawadzki Mateusz | Czekanów | 6 |
10 | Żukowski Piotr | Axan Kowiesy | 6 |
11 | Dmowski Damian | Axan Kowiesy | 5 |
12 | Kołodziejczuk Hubert | Kamianka | 5 |
13 | Mosiej Krzysztof | BTS I Kobylany | 5 |
14 | Skorupka Damian | Kurowice | 5 |
15 | Zieliński Łukasz | NKS I Białobrzegi | 5 |
16 | Grądzki Wojciech | Czekanów | 4 |
17 | Jagiełło Kamil | Sabnie | 4 |
18 | Komosa Rafał | Ulkar Karolew | 4 |
19 | Noszczak Paweł | Topaz Jawor Sokołów | 4 |
20 | Strzała Bartosz | Bujały | 4 |
21 | Trębicki Sebastian | BTS I Kobylany | 4 |
22 | Węcławek Karol | Bujały | 4 |
23 | Wierzbicki Paweł | Axan Kowiesy | 4 |
24 | Bolesta Łukasz | Nieciecz | 3 |
25 | Bolesta Patryk | Nieciecz | 3 |
26 | Głogowski Kamil | Skrzeszew | 3 |
27 | Jaczewski Przemysław | BTS I Kobylany | 3 |
28 | Klewek Karol | Axan Kowiesy | 3 |
29 | Kozaczuk Dariusz | Skrzeszew | 3 |
30 | Skupiewski Maciej | Kurowice | 3 |
31 | Steć Michał | NKS I Białobrzegi | 3 |
32 | walkower dla Axan Kowiesy | z Bujałami (d) | 3 |
33 | walkower dla Axan Kowiesy | z Czekanowem (d) | 3 |
34 | Waszkiewicz Jakub | Nieciecz | 3 |
35 | Zawadzki Łukasz | Czekanów | 3 |
36 | Błoński Sylwester | BTS I Kobylany | 2 |
37 | Borys Marek | Czekanów | 2 |
38 | Brzezik Marcin | Topaz Jawor Sokołów | 2 |
39 | Chmielewski Daniel | Kamianka | 2 |
40 | Dziubiela Kamil | Ulkar Karolew | 2 |
41 | Fąk Przemysław | Kurowice | 2 |
42 | Głogowski Patryk | Czekanów | 2 |
43 | Iliński Kamil | BTS I Kobylany | 2 |
44 | Jasiński Adam | BTS I Kobylany | 2 |
45 | Kotowski Rafał | NKS I Białobrzegi | 2 |
46 | Kryszczuk Tomasz | Sabnie | 2 |
47 | Nasiłowski Łukasz | BTS I Kobylany | 2 |
48 | Perczak Jacek | Skrzeszew | 2 |
49 | Sójka Tomasz | Kurowice | 2 |
50 | Sulawiak Adrian | Kamianka | 2 |
51 | Wyszyński Piotr | NKS I Białobrzegi | 2 |
52 | Zalewski Michał | Bujały | 2 |
53 | Zaranek Damian | Topaz Jawor Sokołów | 2 |
54 | Zieliński Konrad | NKS I Białobrzegi | 2 |
55 | Bielarski Marcin | Nieciecz | 1 |
56 | Bińkowski Damian | Kurowice | 1 |
57 | bramka samobójcza | dla BTS I z Kamianką | 1 |
58 | bramka samobójcza | dla Kamianki z Niecieczą | 1 |
59 | Czerkas Mateusz | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
60 | Czerniakowski Cezary | Skrzeszew | 1 |
61 | Dobrzyński Tomasz | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
62 | Gargul Adam | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
63 | Głogowski Daniel | Skrzeszew | 1 |
64 | Góral Karol | Ulkar Karolew | 1 |
65 | Graw Piotr | Sabnie | 1 |
66 | Ignaciuk Adam | Kamianka | 1 |
67 | Iwański Piotr | Nieciecz | 1 |
68 | Jaroszewski Grzegorz | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
69 | Jastrzębski Hubert | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
70 | Jurczak Artur | Bujały | 1 |
71 | Jurczak Marcin | Sabnie | 1 |
72 | Kamiński Kamil | NKS I Białobrzegi | 1 |
73 | Kąkol Krzysztof | Ulkar Karolew | 1 |
74 | Kołodziejczuk Łukasz | Kurowice | 1 |
75 | Krochmal Konrad | Nieciecz | 1 |
76 | Malinowski Marcin | Skrzeszew | 1 |
77 | Mazurek Artur | Ulkar Karolew | 1 |
78 | Mieczkowski Dominik | BTS I Kobylany | 1 |
79 | Murasicki Mariusz | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
80 | Ołowski Tomasz | Ulkar Karolew | 1 |
81 | Pankiewicz Jacek | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
82 | Rejmuza Kamil | Skrzeszew | 1 |
83 | Romaniuk Marcin | Sabnie | 1 |
84 | Rosocha Maciej | Nieciecz | 1 |
85 | Rymuza Kamil | Axan Kowiesy | 1 |
86 | Sasin Rafał | Axan Kowiesy | 1 |
87 | Sidorzak Marcin | Czekanów | 1 |
88 | Steć Jarosław | NKS I Białobrzegi | 1 |
89 | Steć Mateusz | NKS I Białobrzegi | 1 |
90 | Steć Patryk | NKS I Białobrzegi | 1 |
91 | Sulawiak Jarosław | Kamianka | 1 |
92 | Walczuk Bartłomiej | Kamianka | 1 |
93 | Zieliński Jarosław | NKS I Białobrzegi | 1 |
II LIGA GRUPA A
1 | Molski Tomasz | Al.-Drób Old Boys Sokołów | 12 |
2 | Jaszczuk Damian | DG Wyrozęby | 10 |
3 | Olszewski Kamil | DG Wyrozęby | 10 |
4 | Rozbicki Piotr | Al.-Drób Old Boys Sokołów | 10 |
5 | Rutkowski Rafał | DG Wyrozęby | 10 |
6 | Woźniak Damian | Lech Nowomodna | 10 |
7 | Wasiluk Michał | Sokołów I | 8 |
8 | Gawroński Rafał | Sokołów I | 7 |
9 | Andrzejewski Bartosz | Sokołów I | 6 |
10 | Jaszczuk Filip | DG Wyrozęby | 6 |
11 | Abramczuk Hubert | DG Wyrozęby | 5 |
12 | Ambroziak Artur | Al.-Drób Old Boys Sokołów | 5 |
13 | Bartoszuk Kamil | KS Patrykozy | 5 |
14 | Jaworowski Łukasz | WKS Wojewódki | 5 |
15 | Kozak Andrzej | KS Patrykozy | 5 |
16 | Krysiński Piotr | Al.-Drób Old Boys Sokołów | 5 |
17 | Ornowski Marcin | DG Wyrozęby | 5 |
18 | Replin Sławomir | Sokołów I | 5 |
19 | Kobyliński Łukasz | Lech Nowomodna | 4 |
20 | Maksymiak Robert | Al.-Drób Old Boys Sokołów | 4 |
21 | Maliszewski Zdzisław | Sokołów I | 4 |
22 | Nowakowski Piotr | Al.-Drób Old Boys Sokołów | 4 |
23 | Wyrozębski Maciej | Al.-Drób Old Boys Sokołów | 4 |
24 | Błoński Sylwester | BTS II Kobylany | 3 |
25 | Cholewka Artur | KS Patrykozy | 3 |
26 | Gilewski Przemysław | KS Patrykozy | 3 |
27 | Jóźwiak Jacek | Lech Nowomodna | 3 |
28 | Łachecki Robert | Lech Nowomodna | 3 |
29 | Myszka Grzegorz | WKS Wojewódki | 3 |
30 | Piwowarski Kamil | KS Patrykozy | 3 |
31 | Trębicki Sebastian | BTS II Kobylany | 3 |
32 | Bartosiak Grzegorz | DG Wyrozęby | 2 |
33 | Fajkowski Grzegorz | Sokołów I | 2 |
34 | Gilewski Kamil | KS Patrykozy | 2 |
35 | Krakowski Karol | Al.-Drób Old Boys Sokołów | 2 |
36 | Krasnodębski Marcin | BTS II Kobylany | 2 |
37 | Łachecki Jarosław | Lech Nowomodna | 2 |
38 | Parzych Krzysztof | Al.-Drób Old Boys Sokołów | 2 |
39 | Wasiluk Jacek | Sokołów I | 2 |
40 | Borowski Adrian | DG Wyrozęby | 1 |
41 | bramka samobójcza | Al.- Drób Old Boys Sokołów z DG Wyrozęby | 1 |
42 | bramka samobójcza | Wks z Lechem Nowomodna | 1 |
43 | bramka samobójcza | dla DG z WKS (d) | 1 |
44 | Burdach Paweł | KS Patrykozy | 1 |
45 | Chadaj Sławomir | Al.-Drób Old Boys Sokołów | 1 |
46 | Chomać Grzegorz | Al.-Drób Old Boys Sokołów | 1 |
47 | Iliński Kamil | BTS II Kobylany | 1 |
48 | Jaczewski Artur | Lech Nowomodna | 1 |
49 | Karwowski Leszek | KS Patrykozy | 1 |
50 | Krasnodębski Rafał | Lech Nowomodna | 1 |
51 | Łomża Andrzej | Al.-Drób Old Boys Sokołów | 1 |
52 | Madoń Hubert | DG Wyrozęby | 1 |
53 | Mazurczak Maciej | DG Wyrozęby | 1 |
54 | Mosiej Krzysztof | BTS II Kobylany | 1 |
55 | Pakuła Bartosz | WKS Wojewódki | 1 |
56 | Podgórzak Daniel | KS Patrykozy | 1 |
57 | Radawiec Sławomir | Sokołów I | 1 |
58 | Sobolewski Patryk | WKS Wojewódki | 1 |
59 | Szybka Grzegorz | Sokołów I | 1 |
60 | Świnarski Andrzej | WKS Wojewódki | 1 |
61 | Tymiński Marcin | WKS Wojewódki | 1 |
62 | Wasilewski Mariusz | Lech Nowomodna | 1 |
63 | Wasilewski Radosław | WKS Wojewódki | 1 |
64 | Wierzbicki Jakub | DG Wyrozęby | 1 |
65 | Zdunek Cezary | Lech Nowomodna | 1 |
II LIGA GRUPA B
1 | Borkowski Karol | AMT Sokołów | 17 |
2 | Filipiak Łukasz | Gałki Sokołów | 12 |
3 | Miszczuk Kamil | Skibniew | 12 |
4 | Goworek Marcin | Skibniew | 8 |
5 | Grądzki Piotr | Morszków | 7 |
6 | Jurczak Kamil | AMT Sokołów | 6 |
7 | Szczeć Tomasz | NKS II Białobrzegi | 6 |
8 | Kaczorowski Kamil | Morszków | 5 |
9 | Miszczuk Mateusz | Skibniew | 5 |
10 | Mróz Bartosz | AMT Sokołów | 5 |
11 | Osipiak Bartosz | Grodzisk | 5 |
12 | Szczeć Sylwester | NKS II Białobrzegi | 5 |
13 | Trębicki Robert | Gałki Sokołów | 5 |
14 | Czerkas Rafał | AMT Sokołów | 4 |
15 | Kamiński Kamil | NKS II Białobrzegi | 4 |
16 | Skonieczny Paweł | Skibniew | 4 |
17 | Trębicki Hubert | Gałki Sokołów | 4 |
18 | Zegadło Artur | Skibniew | 4 |
19 | Kur Włodzimierz | Morszków | 3 |
20 | Zieliński Łukasz | NKS II Białobrzegi | 3 |
21 | Bolesta Michał | Grodzisk | 2 |
22 | Iwański Mariusz | Gałki Sokołów | 2 |
23 | Kamiński Arkadiusz | AMT Sokołów | 2 |
24 | Krysiak Paweł | Chądzyń | 2 |
25 | Puzan Mateusz | AMT Sokołów | 2 |
26 | Sidorzak Sebastian | Morszków | 2 |
27 | Steć Mateusz | NKS II Białobrzegi | 2 |
28 | Steć Patryk | NKS II Białobrzegi | 2 |
29 | Tymiński Konrad | Chadzyń | 2 |
30 | Zduniak Michał | Skibniew | 2 |
31 | Andrzejewski Mariusz | Chadzyń | 1 |
32 | Bajdecki Michał | Gałki Sokołów | 1 |
33 | Błoński Adrian | Gałki Sokołów | 1 |
35 | Błoński Dawid | Grodzisk | 1 |
36 | Boruta Robert | Chadzyń | 1 |
37 | Hudon Bartłomiej | NKS II Białobrzegi | 1 |
38 | Judasz Piotr | Grodzisk | 1 |
39 | Jurczak Dariusz | Morszków | 1 |
40 | Kalicki Marcin | Chadzyń | 1 |
41 | Księżak Robert | Chądzyń | 1 |
42 | Ludwiczak Kamil | AMT Sokołów | 1 |
43 | Mieczkowski Karol | Gałki Sokołów | 1 |
44 | Mosakowski Igor | Morszków | 1 |
45 | Osipiak Piotr | Grodzisk | 1 |
46 | Pogorzelski Patryk | Gałki Sokołów | 1 |
47 | Rospara Mariusz | AMT Sokołów | 1 |
48 | Siłojańczuk Adrian | Gałki Sokołów | 1 |
49 | Strzała Maciej | Grodzisk | 1 |
50 | Supeł Przemysław | Skibniew | 1 |
51 | Tatarczuk Maciej | Chadzyń | 1 |
52 | Tomczuk Jacek | Morszków | 1 |
53 | Tymiński Konrad | Grodzisk | 1 |
54 | Tymoszuk Kamil | Gałki Sokołów | 1 |
55 | Zawadzki Radosław | Skibniew | 1 |
56 | Zieliński Konrad | NKS II Białobrzegi | 1 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|