Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 125, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 452
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam obsadę sędziowską oraz godziny spotkań VII kolejki spotkań Powiatowej ligi piłkarskich siódemek. Jest zmiana obsady sędziowskiej w meczach Morszków - Skibniew oraz Nieciecz - Axan Kowiesy.
Rozpiska obsady sędziowskiej VII kolejki - 17.10.2010 | ||||||
I liga | ||||||
l.p | Gospodarze | Goście | Miejsce | Godzina | Obsada sędziowska | |
1 | BTS I Kobylany | Czekanów | Kożuchów | 12.00 | Janusz Cholewka | |
2 | NKS I Białobrzegi | Topaz Jawor Sokołów | Białobrzegi | 12.00 | Andrzej Pietranik | |
3 | Nieciecz | Axan Kowiesy | Nieciecz | 14.00 | Grodzisk | |
4 | Kurowice | Kamianka | Sabnie | 16.00 | Andrzej Pietranik | |
5 | Sabnie | Bujały | Sabnie | 14.00 | Andrzej Pietranik | |
6 | Skrzeszew | Ulkar I Karolew | Skrzeszew | 14.00 | Krzysztof Woźniak | |
II liga grupa A | ||||||
7 | KS Patrykozy | WKS Wojewódki | Patrykozy | 14.00 | Robert Mosiej | |
8 | Sokołów I | DG Wyrozęby | Repki | 16.00 | Krzysztof Woźniak | |
9 | BTS II Kobylany | Al.- Drób Old Boys Sokołów | Kożuchów | 14.00 | DG Wyrozęby | |
II liga grupa B | ||||||
10 | Morszków | Skibniew | Morszków | 14.00 | Lech Nowomodna | |
11 | Chadzyń | AMT Sokołów | Kolonie Dzięcioły Dalsze | 16.00 | NKS I Białobrzegi | |
12 | Grodzisk | Gałki Sokołów | Grodzisk | 12.00 | Nieciecz |
mecz BTS KOBYLANY II-AL-DRÓB OLD BOYS 17.10.2010 godz.14.00 boisko SLO w SOKOŁOWIE PODLASKIM. DO WIADOMOŚCI ZAINTERESOWANE DRUŻYNY I SĘDZIA MECZU DG WYROZĘBY
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|