Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 62, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 607
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam zestawienie drużyn nna sezon 2010/2011. Podane są numery identyfikacyjne wszystkich zawodników.
ZESTAWIENIE I LIGI
L.P | NKS I Białobrzegi | nr. zawodnika | Sabnie | Skrzeszew | Ulkar Karolew | Bujały | |||
D | W | D | W | ||||||
2:4 | 5:2 | 3:1 | 4:2 | ||||||
1. | Steć Michał | 0222 | X | X1 | X2 | - | |||
2. | Steć Jarosław | 0224 | X | X1 | X | X | |||
3. | Kur Norbert | 0232 | X | X | - | X | |||
4. | Leśniczuk Łukasz | 0236 | X | - | - | - | |||
5. | Zieliński Łukasz | 0230 | X | - | X1 | X | |||
6. | Steć Mariusz I | 0221 | X | X | X | X | |||
7. | Zieliński Konrad | 0229 | X | - | X | - | |||
8. | Wyszyński Piotr | 0397 | X2 | - | - | X | |||
9. | Ryciak Jakub | 0235 | X | - | X | - | |||
10 | Steć Patryk * | 0223 | - | X1 | - | X | |||
11 | Kamiński Kamil* | 0241 | - | X1 | - | - | |||
12 | Zieliński Jarosław | 0672 | - | X | X | - | |||
13 | Steć Maciej | 0226 | - | X | X | - | |||
14 | Steć Mateusz | 0233 | - | X1 | X | X | |||
15 | Wilk Rafał | 0234 | - | - | X | - | |||
16 | Kotowski Rafał | 0470 | - | - | - | X | |||
17 | Szczeć Sylwester | 0240 | - | - | - | X | |||
18 | |||||||||
19 | |||||||||
20 | |||||||||
21 | |||||||||
22 | |||||||||
23 | |||||||||
24 | |||||||||
25 | |||||||||
BUJAŁY 2010/2011 | nr. zawodnika | Axan Kowiesy | Bujały | BTS I Kobylany | NKS I Białobrzegi | ||||
W | D | W | D | ||||||
0:3 | 4:5 | 1:4 | 2:4 | ||||||
1. | Strzała Maciej | 0302 | - | X | - | ||||
2. | Strzała Bartosz | 006 | - | X1 | X1 | ||||
3. | Strzała Paweł | 0303 | - | - | - | ||||
4. | Kur Mariusz | 004 | - | - | X | ||||
5. | Zieniawski Mariusz | 0613 | - | X | - | ||||
6. | Węcławek Karol | 0614 | - | X3 | X | ||||
7. | Czarnocki Janusz | 0305 | - | - | X | ||||
8. | Pniewski Paweł | 0311 | - | - | - | ||||
9. | Pniewski Robert | 0310 | - | - | - | ||||
10. | Gawrysiuk Mariusz | 0313 | - | - | - | ||||
11. | Wrzosek Sylwester | 0315 | - | - | - | ||||
12. | Wrzosek Tomasz | 0312 | - | - | - | ||||
13. | Kwiek Damian | 0615 | - | - | - | ||||
14. | Milik Grzegorz | 0459 | - | X | - | ||||
15. | Zembrowski Artur | 0562 | - | - | - | ||||
16. | Moczulski Tomasz | 0309 | - | - | - | ||||
17. | Culepa Tomasz | 0473 | - | X | X | ||||
18. | Sękal Wojciech | 0472 | - | X | - | ||||
19. | Danielczuk Daniel | 0498 | - | - | - | ||||
20. | Szulawiak M | 0673 | - | X | - | ||||
21 | Zalewski Michał | 0038 | - | - | X | ||||
22 | Pietrzykowski Rafał | 0674 | - | - | X | ||||
23 | Kożuchowski Jarosław | 0035 | - | - | X | ||||
24 | Jurczak Artur | 0675 | - | - | X | ||||
25 | Czarnocki Daniel | 0676 | - | - | X | ||||
26 | Czarnocki Łukasz | 0677 | - | - | |||||
KAMIANKA 2010/2011 | nr. zawodnika | Czekanów | Axan Kowiesy | Topaz Jawor Sokołów | BTS I Kobylany | ||||
D | D | W | D | ||||||
4:8 | 1:6 | 2:11 | 1:8 | ||||||
1. | Sulawiak Jarosław | 0354 | X1 | X | X | X | |||
2. | Sulawiak Zbigniew | 0350 | - | - | - | - | |||
3. | Ignaciuk Adam | 0351 | X1 | X | X | X | |||
4. | Kołodziejczuk Hubert | 0355 | X1 | X | X1 | X1 | |||
5. | Ignaciuk Krzysztof | 0352 | X1 | X | X | - | |||
6. | Ołdakowski Kamil | 0357 | X | - | - | X | |||
7. | Ignaciuk Wojciech | 0356 | X | X | X | X | |||
8. | Czerkas Zbigniew | 0360 | - | - | - | - | |||
9. | Krasnodębski Maciej | 0506 | X | X | - | ||||
10. | Walczuk Bartłomiej | 0616 | X | X | - | X | |||
11. | Pingwara Kamil | 0617 | X | X | X | X | |||
12. | Chmielewski Damian | 0570 | X | X | X | X | |||
13. | Gałecki Dominik | 0386 | X | X | - | X | |||
14. | Ignaciuk Tomasz | 0353 | - | X | - | - | |||
15. | Głowacz Mateusz | 0618 | X | - | X | X | |||
16. | Jóźwiak Robert | 0677 | - | X | - | - | |||
17. | Sulawiak Adrian | 0510 | - | X1 | X1 | X | |||
18 | Tomczak Paweł | 0678 | - | - | X | X | |||
KUROWICE 2010/2011 | nr. zawodnika | Nieciecz | Czekanów | Sabnie | Skrzeszew | ||||
W | W | D | W | ||||||
9:3 | 3:3 | 2:3 | 1:3 | ||||||
1. | Partyga Wojciech | 0619 | X | - | - | ||||
2. | Sójka Tomasz | 0138 | X2 | X | X | ||||
3. | Sójka Piotr | 0132 | - | - | - | ||||
4. | Bogucki Damian | 0140 | X1 | - | X1 | X1 | |||
5. | Rozbicki Ignacy | 0135 | X | X | X | ||||
6. | Kołodziejczuk Łukasz | 0137 | X1 | - | - | ||||
7. | Fąk Przemysław | 0134 | X2 | - | - | ||||
8. | Skupiewski Maciej | 0041 | X1 | X2 | X | ||||
9. | Goworek Hubert | 0133 | X | X | X | ||||
10. | Jakubiak Patryk | 0565 | X | - | - | ||||
11. | Skorupka Damian | 0253 | X2 | X1 | X1 | X | |||
12. | Deoniziak Damian | 0679 | - | X | - | ||||
13. | Bińkowski Damian | 0141 | - | X | X | ||||
14. | Dąbkowski Gregorz | 0139 | - | - | - | ||||
15. | Bazylczuk Jakub | 0680 | - | - | - | ||||
16. | Grudziński Łukasz | 0681 | - | - | - | ||||
17. | Kuć Łukasz | 0141 | - | - | X | ||||
18. | Leszcz Mateusz | 0146 | - | - | - | ||||
19. | Kucharek Marcin | 0131 | - | - | |||||
SKRZESZEW 2010/2011 | nr. zawodnika | BTS I Kobylany | NKS I Białobrzegi | Nieciecz | Kurowice | ||||
W | D | W | D | ||||||
2:1 | 2:5 | 2:1 | 3:1 | ||||||
1. | Sawicki Tomasz | 0620 | X | X | - | - | |||
2. | Krukowski Cezary | 0417 | - | X | X | X | |||
3. | Głogowski Kamil | 0333 | X1 | X1 | X | X1 | |||
4. | Głogowski Daniel | 0334 | X | X | X | X | |||
5. | Małczuk Cezary | 0338 | X | X | X | X | |||
6. | Rusiniak Piotr | 0336 | X | X | X | X | |||
7. | Perczak Jacek | 0520 | X | X1 | X1 | - | |||
8. | Malinowski Marcin | 0332 | X1 | X | X | X | |||
9. | Czerkas Tomasz | 0337 | X | X | X | X | |||
10. | Rejmuza Kamil | 0339 | X | X | X | - | |||
11. | Bazylczuk Wojciech | 0621 | X | - | - | - | |||
12. | Czerniakowski Cezary | 0531 | X | - | X | X1 | |||
13. | Choma Marek | 0341 | - | - | - | - | |||
14. | Dropia Łukasz | 0572 | - | - | - | - | |||
15. | Kozaczuk Dariusz | 0340 | - | X | X1 | X1 | |||
16. | Kowalski Jacek | 0344 | - | X | - | X | |||
17 | Ornowski Piotr | 0682 | - | X | X | X | |||
AXAN KOWIESY 2010/2011 | nr. zawodnika | Bujały | Kamianka | Czekanów | Topaz Jawor Sokołów | ||||
D | W | D | D | ||||||
3:0vo | 6:1 | 3:0 vo | 5:4 | ||||||
1. | Sikorski Mariusz | 0361 | - | X | - | X | |||
2. | Romanowski Sylwester | 0363 | - | X | - | X | |||
3. | Klewek Karol | 0366 | - | X3 | - | - | |||
4. | Dmowski Damian | 0369 | - | X2 | - | X | |||
5. | Misiak Jarosław | 0372 | - | - | - | - | |||
6. | Żukowski Piotr | 0381 | - | X1 | - | X | |||
7. | Sikorski Jacek | 0373 | - | X | - | X | |||
8. | Pałka Damian | 0622 | - | - | - | - | |||
9. | Bareja Łukasz | 0368 | - | - | - | - | |||
10. | Wrzosek Wiesław | 0371 | - | - | - | - | |||
11. | Dmowski Jacek | 0362 | - | X | - | X | |||
12. | Ławecki Marcin | 0364 | - | X | - | X | |||
13. | Rymuza Karol | 0367 | - | - | - | - | |||
14. | Wierzbicki Paweł | 0382 | - | X | - | X | |||
15. | Sikorski Wojciech | 0365 | - | - | - | X | |||
16. | Alaba Rafał | 0562 | - | - | - | ||||
17. | Sasin Rafał | 0730 | - | - | - | X | |||
SABNIE 2010/2011 | nr. zawodnika | NKS I Białobrzegi | Nieciecz | Kurowice | Czekanów | ||||
W | D | W | W | ||||||
4:2 | 13:2 | 3:2 | 7:4 | ||||||
1. | Ładziak Krzysztof | 0316 | X | X | X | - | |||
2. | Nowakowski Dawid | 0331 | X | X4 | X | X | |||
3. | Graw Piotr | 0612 | X1 | X | - | X | |||
4. | Kobus Jarosław | 0321 | X1 | X5 | X1 | X4 | |||
5. | Kryszczuk Tomasz | 0015. | X1 | X | X | X | |||
6. | Jagiełło Kamil | 0018 | X1 | X1 | X | X2 | |||
7. | Jurczak Marcin | 0016 | X | X | - | - | |||
8. | Kosiorek Emil | 0327 | X | - | - | ||||
9. | Omieciuch Krzysztof | 0623 | X | X2 | X2 | X1 | |||
10. | Hardejewicz Krzysztof | 0318 | - | - | X | X | |||
11 | Kulwicki Daniel | 0319 | - | X | - | - | |||
12 | Kobus Hubert | 0320 | - | - | - | - | |||
13 | Romaniuk Mieszko | 0325 | - | - | - | - | |||
14 | Romaniuk Marcin | 0326 | - | X1 | X | - | |||
15 | Korczewski Robert | 0326 | - | X | X | X | |||
16 | Parzonka Mariusz | 0332 | - | X | - | - | |||
17 | Kisieliński Patryk | 0328 | - | - | - | - | |||
18 | Iwaniuk Patryk | 0333 | - | - | - | - | |||
19 | Ruciński Łukasz | 0334 | - | - | - | - | |||
20 | Bierdziński Marcin | 0330 | - | - | - | - | |||
21 | Kobus Konrad | 0323 | - | - | - | - | |||
22 | Kozłowski Kamil | 0329 | - | - | - | - | |||
23 | Bierdziński Damian | 0401 | - | - | - | - | |||
24 | Więckowski Piotr | 0610 | - | - | - | - | |||
25 | Olichwierczuk Hubert | 0611 | - | - | - | - | |||
26 | Przewoźnik Daniel | 0014 | - | - | - | ||||
27 | Benedykciuk Jarosław | 0029 | - | X | X | X | |||
28 | |||||||||
BTS I KOBYLANY 2010/2011 | nr. zawodnika | Skrzeszew | Ulkar Karolew | Bujały | Kamianka | ||||
D | W | D | W | ||||||
1:2 | 2:6 | 4:1 | 8:1 | ||||||
1. | Iliński Kamil | 0149 | X1 | X | X | X | |||
2. | Chmielewski Daniel | 0064 | X | X | X | X | |||
3. | Trębicki Sebastian | 0453 | X | X | X2 | X1 | |||
4. | Mosiej Robert | 0625 | - | - | X | X | |||
5. | Nasiłowski Łukasz | 0155 | X | X | X1 | X | |||
6. | Mosiej Krzysztof | 0177 | X | X | X1 | X1 | |||
7. | Mieczkowski Jan | 0161 | X | X | X | - | |||
8. | Mieczkowski Dominik | 0160 | - | - | X | X | |||
9. | Fedorczyk Marcin | 0145 | - | - | X | X | |||
10. | Fedorczyk Marek | 0147 | - | X | - | - | |||
11. | Jasiński Adam | 0144 | X | X2 | - | - | |||
12. | Kalicki Jacek | 0523 | - | - | - | - | |||
13. | Kudelski Kamil * | 0440 | X | - | - | - | |||
14. | Błoński Sylwester* | 0434 | X | - | X | X2 | |||
15. | Kisieliński Bartosz* | 0646 | - | X | - | ||||
16 | Jaczewski Przemysław* | 0066 | - | - | - | X3 | |||
BS | |||||||||
TOPAZ JAWOR SOKOŁÓW 2010/2011 | nr. zawodnika | Ulkar Karolew | Bujały | Kamianka | Axan Kowiesy | ||||
D | W | D | W | ||||||
3:4 | 5:4 | 11:2 | 4:5 | ||||||
1. | Paderewski Jakub | 0165 | - | x | X | - | |||
2. | Wrzosek Radosław | 0103 | - | - | - | - | |||
3. | Pankiewicz Jacek | 0166 | X | x | X1 | X | |||
4. | Murasicki Mariusz | 0486 | X | x | X1 | X | |||
5. | Al.- Halabi Amir | 0485 | X | - | - | - | |||
6. | Jaroszewski Grzegorz | 0259 | X1 | x | X | X | |||
7. | Brzezik Marcin | 0179 | X | x | X1 | X | |||
8. | Chromiński Marcin | 0168 | X2 | x2 | X4 | X3 | |||
9. | Zaranek Damian | 0172 | X | x | X | - | |||
10. | Czerkas Mateusz | 0504 | - | - | - | - | |||
11. | Jastrzębski Hubert | 0170 | X | - | X | X | |||
12. | Gargul Adam | 0173 | X | - | X1 | - | |||
13. | Dobrzyński Tomasz | 0164 | - | - | X | X1 | |||
14. | Noszczak Paweł | 0167 | X | x | X3 | X | |||
15. | Świnarski Rafał | 0269 | - | x | - | X | |||
16. | Buczyński Łukasz | 0626 | - | - | - | - | |||
17. | Kurelek Artur | 0731 | - | - | - | X | |||
CZEKANÓW 2010/2011 | nr. zawodnika | Kamianka | Kurowice | Axan Kowiesy | Sabnie | ||||
W | D | W | D | ||||||
8:4 | 3:3 | 0:3 vo | 4:7 | ||||||
1. | Zawadzki Łukasz | 0045 | X2 | - | - | X | |||
2. | Zawadzki Mateusz | 0046 | X3 | X1 | - | X1 | |||
3. | Zawadzki Kamil | 0047 | - | X | - | X | |||
4. | Zawadzki Artur | 0048 | - | - | - | - | |||
5. | Borys Marcin | 0049 | X | X | - | X | |||
6. | Borys Marek | 0050 | X2 | X | - | - | |||
7. | Borys Kamil | 0624 | - | - | - | ||||
8. | Sidorzak Marcin | 0051 | - | X | - | X | |||
9. | Sidorzak Paweł | 0052 | X | X | - | X | |||
10. | Kowalewski Krzysztof | 0056 | - | - | - | - | |||
11. | Głogowski Patryk | 0053 | X | X1 | - | X | |||
12. | Bolesta Marcin | 0057 | X | X | - | X | |||
13. | Korczewski Andrzej | 0189 | X | X | - | - | |||
14. | Grądzki Wojciech | 0468 | X1 | X1 | - | X2 | |||
15. | Grzymała Kamil | 0054 | X | X | - | - | |||
16. | Stefaniak Sebastian | 0055 | - | - | - | - | |||
17. | Filks Rafał | 0059 | - | - | - | - | |||
18. | Grzelak Jarosław | 0519 | - | - | - | - | |||
19. | Koc Sebastian | 0732 | - | - | - | - | |||
ULKAR KAROLEW 2010/2011 | nr. zawodnika | Topaz Jawor Sokołów | BTS I Kobylany | NKS I Białobrzegi | Nieciecz | ||||
W | D | W | D | ||||||
5:4 | 6:2 | 1:3 | 5:2 | ||||||
1 | Mazurek Artur | 0683 | X | X | X | X | |||
2 | Małko Wojciech | 0205 | X2 | X2 | X | X1 | |||
3 | Mikołajewski Karol | 0198 | X1 | X1 | X1 | X1 | |||
4 | Komosa Rafał | 0684 | X1 | X2 | X | X1 | |||
5 | Żurawiński Paweł | 0201 | X | X | X | X | |||
6 | Panufnik Piotr | 0575 | X | X | - | - | |||
7 | Ostrowski Damian | 0214 | X | X | X | X | |||
8 | Grzymała Jacek | 0685 | X | - | - | - | |||
9 | Góral Karol | 0210 | - | X1 | X | X | |||
10 | Rostek Adam | 0220 | - | X | X | - | |||
11 | Więckowski Piotr | 0576 | - | X | X | - | |||
12 | Markowski Konrad | 0207 | - | - | - | - | |||
13 | Kąkol Krzysztof | 0196 | - | - | X | X | |||
14 | Jagodziński Paweł | 0203 | - | - | - | - | |||
15 | Turowski Maciej | 0204 | - | - | - | - | |||
16 | Gromek Sebastian | 0212 | - | - | - | - | |||
17 | Brzezik Tomasz | 0213 | - | - | - | - | |||
18 | Gołoś Piotr | 0574 | - | - | - | - | |||
19 | Ardej Marcin | 0686 | - | - | - | - | |||
20 | Kąkol Andrzej | 0199 | - | - | - | - | |||
21 | Świnarski Dariusz | 0197 | - | - | - | - | |||
22 | Żurawiński Tomasz | 0202 | - | - | - | - | |||
23 | Stranek Adam | 0573 | - | - | - | - | |||
24 | Kocoń Jarosław | 0217 | - | - | - | - | |||
25 | Wyszogrodzki Adam | 0208 | - | - | - | - | |||
26 | Karpiński Jakub | 0209 | - | - | - | - | |||
27 | Kruszewski Tomasz | 0608 | - | - | - | - | |||
28 | Roslon Adrian | 0607 | - | - | - | - | |||
29 | Gołoś Szymon | 0606 | - | - | - | - | |||
30 | Ciszewski Michał | 0605 | - | - | - | - | |||
31 | Dziubiela Kamil | 0453 | - | - | X | X2 | |||
NIECIECZ 2010/2011 | nr. zawodnika | Kurowice | Sabnie | Skrzeszew | Ulkar Karolew | ||||
D | W | D | W | ||||||
3:9 | 2:13 | 1:2 | 2:5 | ||||||
1 | Tosiński Przemysław | 0627 | X | X | X | - | |||
2 | Nasiłowski Rafał | 0031 | X | X | - | X | |||
3 | Bolesta Kamil | 0628 | X | - | - | - | |||
4 | Bolesta Łukasz | 0043 | X1 | X | X | X | |||
5 | Bolesta Patryk | 0423 | X1 | - | - | X | |||
6 | Krochmal Konrad | 0040 | X | X | X | - | |||
7 | Bielarski Marcin | 0034 | X1 | X | X | X | |||
8 | Waszkiewicz Jakub | 0629 | X | X1 | X | X | |||
9 | Rosocha Maciej | 0421 | X | X | X | X | |||
10 | Ruciński Rafał | 0039 | X | - | X | - | |||
11 | Pniewski Andrzej | 0563 | - | X | X1 | X2 | |||
12 | Iwański Piotr | 0037 | - | X1 | X | - | |||
13 | Grzymała Jakub | 0033 | - | - | - | - | |||
14 | Supiński Paweł | 0630 | - | - | - | - | |||
15 | Odowski Przemysław | 0044 | - | - | - | X | |||
16 | Saczuk Igor | 0631 | - | - | - | - | |||
17 | Iwański Mariusz | 0032 | X | X | - | ||||
18 | Pniewski Robert | 0310 | - | X | - | ||||
19 | Pniewski Paweł | 0311 | X | X | X |
ZESTAWIENIE II LIGA GRUPA A
Al.- Drób Old Boys Sokołów | Nr zawodnika | Sokołów I | DG Wyrozęby | Lech Nowomodna | ||
D | D | D | ||||
11:3 | 9:3 | 13:4 | ||||
1 | Krysiński Piotr | 0687 | X5 | - | - | |
2 | Molski Tomasz | 0688 | X4 | X2 | - | |
3 | Rozbicki Piotr | 0408 | X1 | X4 | X2 | |
4 | Krakowski Karol | 0689 | X1 | - | - | |
5 | Dziewulski Paweł | 0345 | X | X | X | |
6 | Dziewulski Andrzej | 0690 | X | X | X | |
7 | Chomać Grzegorz | 0296 | X | X | X1 | |
8 | Wyrozębski Maciej | 0691 | - | X | X3 | |
9 | Dobrowolski Robert | 0692 | X | - | - | |
10 | Rozbicki Adam | 0693 | - | - | - | |
11 | Bochra Jacenty | 0694 | - | - | - | |
12 | Parzych Krzysztof | 0695 | X | X1 | X | |
13 | Nowakowski Piotr | 0696 | - | X | X1 | |
14 | Kaczmarek Andrzej | 0697 | - | X | X | |
15 | Ambroziak Artur | 0502 | - | - | X3 | |
16 | Chadaj Sławomir | 0698 | X | X1 | X | |
17 | Łomża Andrzej | 0699 | - | - | - | |
18 | Mielniczuk Rusłan | 0700 | - | - | - | |
19 | Klepacki Mirosław | 0701 | - | - | X | |
20 | Maksymiak Robert | 0348 | - | - | X3 | |
Sokołów I | Nr zawodnika | Al.- Drób Old Boys Sokołów | WKS Wojewódki | Lech Nowomodna | KS Patrykozy | |
W | D | W | D | |||
3:11 | 16:3 | 3:2 | 7:5 | |||
1 | Wasiluk Michał | 0297 | X | X3 | X1 | X2 |
2 | Wasiluk Jacek | 0298 | X | X | - | X1 |
3 | Fajkowski Grzegorz | 0294 | X1 | X1 | X1 | - |
4 | Jaszczuk Piotr | 0301 | X | X | - | X |
5 | Maliszewski Zdzisław | 0632 | X1 | X1 | X1 | X2 |
6 | Szybka Grzegorz | 0633 | X | X | - | X |
7 | Radawiec Sławomir | 0292 | X | X1 | X | X |
8 | Borowy Grzegorz | 0454 | X | - | - | - |
9 | Andrzejewski Bartosz | 0477 | X | X4 | X | - |
10 | Rutkowski Daniel | 0299 | X | - | - | - |
11 | Skupiewski Marek | 0634 | X | X | X | X |
12 | Replin Łukasz | 0290 | X | - | - | X |
13 | Gawroński Rafał | 0635 | X1 | X3 | X | X2 |
14 | Bogaj Mieczysław | 0702 | - | X | X | X |
15 | Łada Konrad | 0703 | - | X | X | - |
16 | Replin Sławomir | 0293 | - | X3 | - | X |
17 | Dmowski Krzysztof | 0295 | - | - | - | - |
18 | Rybiński Tomasz | 0478 | - | - | - | - |
19 | Księżopolski Robert | 0704 | - | - | - | - |
20 | Jurczak Tomasz | 0705 | - | - | - | - |
DG Wyrozęby | Nr zawodnika | BTS II Kobylany | Al.- Drób Old Boys Sokołów | WKS Wojewódki | ||
D | W | D | ||||
14:1 | 3:9 | 21:2 | ||||
1 | Wierzbicki Ernest | 0180 | X | X | X | |
2 | Gałecki Leszek | 0182 | X | X | X | |
3 | Ornowski Marcin | 0187 | X2 | X2 | X1 | |
4 | Siemieniak Jacek | 0185 | X | X | X | |
5 | Borys Łukasz | 0522 | X | X | - | |
6 | Jaszczuk Damian | 0636 | X2 | X | X4 | |
7 | Borowski Adrian | 0195 | X1 | X | X | |
8 | Waszczuk Adrian | 0461 | X | X | - | |
9 | Bartosiak Grzegorz | 0335 | X2 | X | - | |
10 | Rutkowski Rafał | 0422 | X4 | X | X6 | |
11 | Olszewski Kamil | 0186 | X1 | X | X4 | |
12 | Jaszczuk Filip | 0381 | X | X1 | X1 | |
13 | Abramczuk Hubert | 0042 | X2 | X | X3 | |
14 | Madoń Hubert | 0706 | - | - | - | |
15 | Harasim Marcin | 0191 | - | - | - | |
16 | Wierzbicki Jakub | 0183 | - | X | X1 | |
17 | Miłobędzki Łukasz | 0419 | - | - | - | |
BS | ||||||
BTS II Kobylany | Nr zawodnika | DG Wyrozęby | Lech Nowomodna | WKS Wojewódki | ||
W | D | W | ||||
1:14 | 8:6 | 6:7 | ||||
1 | Iliński Sebastian | 0143 | X | X | X1 | |
2 | Chojecki Dominik | 0451 | X | X | X1 | |
3 | Sawicki Marcin | 0151 | X | X | X | |
4 | Sawicki Piotr | 0162 | X | - | ||
5 | Gebicki Jakub | 0148 | X | X | - | |
6 | Gębicki Dawid | 0645 | X | X | - | |
7 | Kudelski Kamil | 0440 | X | X | - | |
8 | Kisieliński Bartosz | 0646 | - | X | - | |
9 | Błoński Damian | 0448 | X | - | X | |
10 | Mazurek Andrzej | 0647 | X | - | X | |
11 | Mazurek Wojciech | 0159 | X | - | - | |
12 | Krasnodębski Marcin | 0443 | - | X2 | X | |
13 | Błoński Sylwester | 0434 | - | X3 | X2 | |
14 | Suchożebrski Dariusz | 0648 | - | - | - | |
15 | Iliński Kamil* | 0149 | X1 | - | X1 | |
16 | Pawluk Maciej | 0146 | X | - | - | |
17 | Trębicki Sebastian* | 0453 | - | X2 | - | |
18 | Mosiej Krzysztof* | 0177 | - | X1 | - | |
19. | Nasiłowski Łukasz* | 0155 | - | - | X1 | |
20. | Flisiuk Kamil | 0707 | - | - | ||
21. | Jaczewski Przemysław | 0066 | - | - | - | |
Lech Nowomodna | Nr zawodnika | KS Patrykozy | BTS II Kobylany | Sokołów I | Al.- Drób Old Boys Sokołów | |
W | W | D | W | |||
3:3 | 6:8 | 2:3 | 4:13 | |||
1 | Zawadzki Albert | 0644 | X | - | - | - |
2 | Zdunek Cezary | 0282 | X | X | - | X1 |
3 | Wasilewski Mariusz | 0277 | X | X | X1 | X |
4 | Krasnodębski Rafał | 0293 | X | X1 | X | - |
5 | Woźniak Damian | 0568 | X1 | X3 | X1 | X |
6 | Łachecki Jarosław | 0276 | X1 | X | X | X |
7 | Łachecki Robert | 0275 | X | X | X | X |
8 | Kobyliński Łukasz | 0569 | X1 | X | - | X2 |
9 | Wasilewski Paweł | 0530 | - | - | - | - |
10 | Czarnocki Damian | 0104 | - | - | - | X |
11 | Czarnocki Robert | 0105 | - | X | X | X |
12 | Ewiak Bartosz | 0708 | - | - | - | - |
13 | Zdunek Nikodem | 0455 | - | - | - | X |
14 | Jaczewski Artur | 0281 | - | - | X | - |
15 | Mróz Kamil | 0278 | - | - | - | - |
16 | Płachetko Konrad | 0709 | - | - | - | - |
17 | Chudek Piotr | 0108 | - | X | X | X |
18 | Jurczak Piotr | 0410 | - | X | - | - |
19 | Jóźwiak Jacek | 0110 | - | X2 | X | X1 |
20 | Nowakowski Damian | 0710 | - | X | - | |
KS Patrykozy | Nr zawodnika | Lech Nowomodna | Sokołów I | |||
D | W | |||||
3:3 | 5:7 | |||||
1 | Skorupka Mateusz | 0062 | X | X | ||
2 | Skorupka Robert | 0070 | X | X | ||
3 | Skorupka Dominik | 0535 | - | - | ||
4 | Kozak Kamil | 0065 | X | X | ||
5 | Stański Konrad | 0071 | - | - | ||
6 | Goluch Damian | 0068 | X | X | ||
7 | Cholewka Artur | 0061 | X | X2 | ||
8 | Podgórzak Daniel | 0072 | - | X | ||
9 | Wasilewski Jarosław | 0536 | X | X | ||
10 | Karwowski Leszek | 0479 | X | X1 | ||
11 | Kozak Michał | 0063 | - | - | ||
12 | Cholewka Janusz | 0075 | - | - | ||
13 | Burdach Paweł | 0480 | X | X1 | ||
14 | Kozak Andrzej | 0073 | X2 | - | ||
15 | Burdach Mariusz | 0481 | - | - | ||
16 | Piwowarski Kamil | 0495 | X1 | X1 | ||
17 | Bartoszczuk Kamil | 0637 | X | - | ||
WKS Wojewódki | Nr zawodnika | Sokołów I | BTS II Kobylany | DG Wyrozęby | ||
W | D | W | ||||
3:16 | 7:6 | 2:21 | ||||
1 | Świnarski Andrzej | 0088 | X | X1 | - | |
2 | Pakuła Bartosz | 0086 | - | X | X1 | |
3 | Wasilewski Radosław | 0399 | X | X | - | |
4 | Jaworowski Rafał | 0082 | X | - | X | |
5 | Mielańczuk Adrian | 0078 | X | - | - | |
6 | Księżopolski Marcin | 0084 | - | X4 | - | |
7 | Sobolewski Patryk | 0079 | X | X2 | - | |
8 | Jaworowski Łukasz | 0638 | X | - | X1 | |
9 | Jasiński Damian | 0639 | - | - | - | |
10 | Potyra Piotr | 0640 | - | - | - | |
11 | Tymiński Marcin | 0083 | - | X | X | |
12 | Krasnodębski Damian | 0641 | X | X | X | |
13 | Wojewódzki Karol | 0642 | - | - | - | |
14 | Wojewódzki Radosław | 0643 | - | - | - | |
15 | Świarski Adam | 0512 | - | - | - | |
16 | Wierzbicki Robert | 0400 | - | - | - | |
17 | Wasilewski Kamil | 0649 | - | - | - | |
18 | Myszka Grzegorz | 0650 | - | - | ||
19. | Sobolewski Konrad | 0080 | - | - | ||
20. | - | - |
ZESTAWIENIE II LIGA GRUPA B
Chądzyń | Nr zawodnika | Gałki Sokołów | NKS II Białobrzegi | Morszków | ||||
W | W | W | ||||||
1:5 | 0:6 | 2:9 | ||||||
1 | Siedlecki Piotr | 0118 | X | X | X | |||
2 | Siedlecki Jakub | 0124 | X | X | X | |||
3 | Kierył Grzegorz | 0119 | X | - | - | |||
4 | Kamont Sylwester | 0121 | X | X | X | |||
5 | Mastalerczuk Marcin | 0122 | - | - | - | |||
6 | Pytlak Piotr | 0564 | X | X | - | |||
7 | Tatarczuk Maciej | 0126 | X | X | X1 | |||
8 | Goyski Grzegorz | 0127 | X | X | X | |||
9 | Kazimierczuk Adam | 0384 | - | - | - | |||
10 | Pytlak Sylwester | 0565 | X | X | - | |||
11 | Łagoda Bartosz | 0651 | - | - | - | |||
12 | Księżak Robert | 0099 | X | X | X | |||
13 | Zawadzki Maciej | 0566 | X | - | X | |||
14 | Radomski Piotr | 0652 | - | - | - | |||
15 | Wojewódzki Artur | 0123 | X | - | X | |||
16 | Tymiński Konrad | 0129 | X1 | - | - | |||
17 | Kalicki Marcin | 0711 | - | - | X | |||
18 | Boruta Robert | 0383 | - | - | X1 | |||
Gałki Sokołów | Nr zawodnika | Chądzyń | AMT Sokołów | Skibniew | NKS II Białobrzegi | |||
D | W | D | D | |||||
5:1 | 2:8 | 4:6 | 12:6 | |||||
1 | Cieciera Łukasz | 0653 | X | X | - | - | ||
2 | Jakubiak Karol | 0654 | - | X | - | - | ||
3 | Żochowski Maciej | 0655 | - | - | X | X | ||
4 | Sawicki Karol | 0656 | - | - | - | X | ||
5 | Pytel Jakub | 0657 | - | X | - | X | ||
6 | Bajdecki Michał | 0658 | X1 | X | X | - | ||
7 | Chmielak Sebastian | 0659 | - | - | X | X | ||
8 | Trębicki Hubert | 0660 | X1 | X1 | X | X2 | ||
9 | Trębicki Robert | 0661 | X | X1 | X1 | X1 | ||
10 | Tomaszuk Kamil | 0548 | X1 | X | - | - | ||
11 | Filipiak Łukasz | 0157 | X | X | X | X7 | ||
12 | Mieczkowski Dawid | 0272 | X | - | - | - | ||
13 | Mieczkowski Karol | 0262 | X1 | X | - | X | ||
14 | Pogorzelski Patryk | 0264 | X | - | X | X1 | ||
15 | Błoński Adrian | 0662 | X | X | X1 | X | ||
16 | Siłojańczuk Adrian | 0258 | X1 | X | X | - | ||
17 | Nizio Mateusz | 0663 | - | - | X | - | ||
18 | Malinowski Adam | 0664 | X | - | - | X | ||
19 | Flisiuk Adrian | 0665 | - | - | - | - | ||
20 | Iwański Mateusz | 0712 | X2 | - | ||||
21 | Molski Karol | 0429 | - | - | - | X | ||
BRAK 1 BRAMKI | ||||||||
Amt Sokołów | Nr zawodnika | Skibniew | Gałki Sokołów | NKS II Białobrzegi | Morszków | |||
D | D | W | D | |||||
10:6 | 8:2 | 1:2 | 5:0 | |||||
1 | Rospara Mariusz | 0094 | X | X | X | X | ||
2 | Mróz Bartosz | 0097 | X1 | X2 | X | X1 | ||
3 | Mikołajczyk Damian | 0095 | X | X | X | X | ||
4 | Kamiński Arkadiusz | 0666 | X1 | X | - | X | ||
5 | Czerkas Rafał | 0667 | X | - | - | X1 | ||
6 | Kamiński Mateusz | 0093 | X | X | X | X | ||
7 | Jurczak Kamil | 0100 | X2 | - | X1 | - | ||
8 | Borkowski Karol | 0102 | X4 | X6 | - | X2 | ||
9 | Nieskórski Mariusz | 0096 | X | X | - | - | ||
10 | Fink Sebastian | 0503 | - | - | - | - | ||
11 | Śniarowski Artur | 0537 | - | - | - | - | ||
12 | Krasnodębski Kamil | 0425 | - | - | - | - | ||
13 | Puzan Mateusz | 0190 | X2 | - | - | - | ||
14 | Ludwiczak Kamil | 0551 | - | - | X | X1 | ||
15 | Sielicki Karol | 0713 | - | - | X | - | ||
Morszków | Nr zawodnika | Grodzisk | Chądzyń | Amt Sokołów | ||||
W | D | W | ||||||
5:3 | 9:2 | 0:5 | ||||||
1 | Kur Włodzimierz | 0010 | X1 | X2 | X | |||
2 | Kaczorowski Kamil | 0003 | X2 | X3 | X | |||
3 | Kaczorowski Emil | 0005 | - | - | X | |||
4 | Grądzki Piotr | 0008 | X1 | X2 | X | |||
5 | Karpiński Przemysław | 0001 | X | X | X | |||
6 | Balicki Maciej | 0006 | X | X | X | |||
7 | Klimczuk Marcin | 0013 | X | X | X | |||
8 | Mosakowski Igor | 0004 | X | - | X | |||
9 | Klimczuk Daniel | 0668 | - | - | - | |||
10 | Jurczak Dariusz | 0011 | - | X1 | X | |||
11 | Bojar Sławomir | 0669 | X | - | X | |||
12 | Sidorzak Sebastian | 0012 | - | - | X | |||
13 | Kur Artur | 0670 | X | X | X | |||
14 | Tomczuk Jacek | 0009 | X1 | X1 | X | |||
15 | ||||||||
Grodzisk | Nr zawodnika | NKS II Białobrzegi | Morszków | Skibniew | ||||
W | D | W | ||||||
0:6 | 3:5 | 1:16 | ||||||
1 | Rogoziński Adrian | 0714 | X | X | X | |||
2 | Tymiński Krzysztof | 0715 | X | X | X | |||
3 | Osipiak Piotr | 0609 | X | X1 | X | |||
4 | Judasz Piotr | 0716 | X | X1 | X | |||
5 | Mielańczuk Piotr | 0407 | X | X | X | |||
6 | Bolesta Michał | 0717 | X | - | X1 | |||
7 | Strzała M | 0718 | X | X | - | |||
8 | Kotowski Kamil | 0719 | X | - | X | |||
9 | Osipiak Bartosz | 0671 | - | X1 | X | |||
10 | Osipiak Daniel | 0720 | - | X | - | |||
11 | Osipiak Konrad | 0721 | - | X | X | |||
12 | Barbachowski D | 0722 | - | X | - | |||
13 | Ślepowroński Paweł | 0723 | - | X | - | |||
14 | Błoński Dawid | 0570 | - | - | X | |||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
NKS II Białobrzegi | Nr zawodnika | Grodzisk | Chądzyń | AMT Sokołów | Gałki Sokołów | |||
D | D | D | W | |||||
6:0 | 6:0 | 2:1 | 6:12 | |||||
1 | Hudon Mateusz | 0724 | X | X | X | X | ||
2 | Hudon Bartłomiej | 0725 | X | X | X | X1 | ||
3 | Steć Patryk | 0223 | X1 | X1 | X | X | ||
4 | Steć Mariusz II | 0227 | X | X | X | - | ||
5 | Steć Dariusz | 0228 | X | - | X | - | ||
6 | Steć Tomasz | 0726 | X | X | X | - | ||
7 | Kamiński Kamil | 0241 | X | X1 | X | X2 | ||
8 | Szczeć Sylwester | 0240 | X1 | X2 | X | X | ||
9 | Szczeć Tomasz | 0727 | X3 | X | X | X2 | ||
10 | Zieliński Łukasz* | 0230 | X1* | X1* | X2* | - | ||
11 | Steć Mariusz I* | 0221 | X* | - | X | - | ||
12 | Steć Mateusz* | 0233 | - | X1* | - | - | ||
13 | Steć Paweł | 0728 | - | X | - | - | ||
14 | Wilk Łukasz | 0231 | - | - | - | - | ||
15 | Wicenciak Jacek | 0409 | - | - | X | X | ||
16 | Zieliński Konrad* | 0229 | X*1 | |||||
Skibniew | Nr zawodnika | AMT Sokołów | Gałki Sokołów | Grodzisk | ||||
W | W | D | ||||||
6:10 | 6:4 | 16:1 | ||||||
1 | Skibniewski Paweł | 0027 | X | X | X | |||
2 | Miszczuk Kamil | 0241 | X4 | X1 | X5 | |||
3 | Wyszomirski Sylwester | 0248 | X | - | X | |||
4 | Zaranek Bartosz | 0402 | X | - | X | |||
5 | Ołdakowski Sylwester | 0250 | X | X | - | |||
6 | Zduniak Michał | 0729 | X | - | X2 | |||
7 | Goworek Marcin | 0244 | X2 | - | X3 | |||
8 | Zegadło Artur | 0243 | X | X1 | X3 | |||
9 | Miszczuk Mateusz | 0242 | - | X1 | X2 | |||
10 | Mąka Kamil | 0396 | - | X | - | |||
11 | Pogorzelski Marek | 0493 | - | - | - | |||
12 | Sobotka Paweł | 0247 | - | - | - | |||
13 | Supeł Przemysław | 0476 | - | - | - | |||
14 | Skonieczny Paweł | 0246 | - | X3 | X1 | |||
15 | Pogorzelski Sebastian | 0563 | - | X | X | |||
16 | Bujalski Wojciech | 0252 | - | - | - | |||
17 | Zawadzki Radosław | 0249 | - | - | X | |||
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|