Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 218, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 763
statystyki szczegółowe
Powiatowa Liga Piłkarskich Siódemek sezon 2009/2010 zakończona, w ostatni weekend rozegrano trzy zaległe spotkania. Największe emocje były w Skrzeszewie, gdzie gospodarze niespodziewanie tylko zremisowali z Lechem Nowomodna 2:2, remis w tym spotkaniu dał awans drużynie ze Skrzeszewa do Ligi, o drugim miejscu w tabeli zadecydował korzystniejszy bilans w bezpośrednich meczach z DG Wyrozęby. W pozostałych dwóch spotkaniach również zanotowano remisy Bujały Sabnie 4:4, oraz KS Patrykozy - Turbo Ptysie Sokołów 7:7. Jednak te spotkani nie zmieniły układu w tabeli.
I liga
Mecz zaległy: 26.06.2010
# Jarosław Kobus-2, Dawid Nowakowski-2
Sabnie: Ładziak K., Kulwicki D., Parzonka M., Więckowski P., Graw P., Hardejewicz K., Kobus J., Nowakowski D.
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Kamianka |
22 |
51 |
131 |
80 |
17 |
0 |
5 |
2. |
Ulkar Karolew |
22 |
47 |
99 |
68 |
15 |
2 |
5 |
3. |
Białobrzegi |
22 |
40 |
99 |
73 |
13 |
1 |
8 |
4. |
Nieciecz I |
22 |
40 |
123 |
93 |
13 |
1 |
8 |
5. |
Rozbity Kamień |
22 |
39 |
114 |
65 |
12 |
3 |
7 |
6. |
Kurowice I |
22 |
37 |
133 |
94 |
12 |
1 |
9 |
7. |
Sabnie |
22 |
35 |
115 |
125 |
11 |
2 |
9 |
8. |
Jawor Sokołów |
22 |
28 |
110 |
127 |
9 |
1 |
12 |
9. |
Skibniew |
22 |
24 |
86 |
88 |
7 |
3 |
12 |
10. |
Bujały |
22 |
18 |
56 |
105 |
5 |
3 |
14 |
11. |
Sokołów I |
22 |
10 |
69 |
186 |
3 |
1 |
18 |
12. |
AMT Tchórznica |
22 |
17 |
76 |
105 |
5 |
2 |
15 |
Mecze zaległe: 27.06.2010
Skrzeszew - Lech Nowomodna 2:2 (2:1)
Marcin Malinowski, Łukasz Dropia # Jarosław Łachecki Robert Księżak
Skrzeszew: Krukowski C., Choma M., Głogowski K., Głogowski D., Kowalski J., Malinowski M., Dropia Ł., Kozaczuk D., Czerkas T., Rejmuza K., Rusiniak P., Małczuk C., Czerniakowski C., Sawicki T. ,
KS Patrykozy – Turbo Ptysie Sokołów 7:7
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Czekanów |
24 |
53 |
144 |
77 |
17 |
2 |
5 |
2. |
Skrzeszew |
24 |
49 |
145 |
55 |
15 |
4 |
5 |
3. |
DG Wyrozęby |
24 |
49 |
121 |
89 |
16 |
1 |
7 |
4. |
BTS Kobylany |
24 |
47 |
116 |
87 |
15 |
2 |
7 |
5. |
Chądzyń |
24 |
47 |
144 |
79 |
14 |
5 |
5 |
6. |
KS Patrykozy |
24 |
39 |
105 |
90 |
12 |
3 |
9 |
7. |
Turbo Ptysie Sokołów |
24 |
38 |
126 |
115 |
12 |
2 |
10 |
8. |
Morszków |
24 |
37 |
112 |
74 |
11 |
4 |
9 |
9. |
Lech Nowomodna |
24 |
20 |
84 |
118 |
5 |
5 |
14 |
10. |
AMT Błonie |
24 |
17 |
104 |
171 |
5 |
2 |
17 |
11. |
WKS Wojewódki |
24 |
17 |
63 |
143 |
5 |
2 |
17 |
12. |
Nieciecz II |
24 |
10 |
109 |
247 |
3 |
1 |
20 |
13. |
Sawice |
24 |
27 |
102 |
130 |
8 |
3 |
13 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|