Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 186, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 731
statystyki szczegółowe
Z powodu braku czasu podaje na razie tylko wyniki, składy i strzelców tych potkań co udało mi się zebrać, opis zamieszcze w terminie późniejszym
Ulkar I Karolew – Kamianka 3:2
Wojciech Małko, Konrad Markowski, Karol Mikołajewski # Paweł Maksymiak, Piotr Rozbicki
Ulkar I Karolew: Góral K., Żurawiński P., Mikołajewski K., Małko W., Markowski K., Rostek A., Ostrowski D., Więckowski P., Wyszogrodzki A.
Kamianka: Dziewulski P., Sulawiak J., Ignaciuk W., Ignaciuk A., Chmielewski D., Czerkas Z., Maskymiak R., Maksymiak P., Rozbicki P.
Jawor Sokołów – Kurowice 6:2
Marcin Brzezik-3, Marcin Chromiński-2, Damian Zaranek #
Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Zaranek D., Chromiński M., Pankiewicz J., Jaroszewski G., Gargul A., Brzezik M.Sawicki R., Dobrzynski T., Witowski T., Al.-Halabi A., Skwarek Ł.,
Kurowice I:
Nieciecz I – Białobrzegi 2:5 (0:3)
Maciej Skupiewski, Przemysław Odowski # Piotr Wyszyński-2, Michał Steć, Łukasz Wilk, Łukasz Leśniczuk
Bujały – Rozbity Kamień 1:1 (1:0)
Bartosz Strzała # Kamil Rymuza
Bujały: Pniewski P., Pniewski R., Culepa T., Strzała B., Kur M., Sekal W., Strzała M., Czarnocki J., Wrzosek S., Bujalski K., Kwiek D.
Rozbity Kamień: Romanowski S., Sikorski M., Ławecki M., Sikorski W., Dmowski D., Kisieliński A., Sikorski J., Żuk P., Rymuza K.
Skibniew – AMT Tchórznica – mecz przełożony
Sokołów I – Sabnie 2:13
Jacek Wasiluk-2 # Jarosław Kobus-6, Dawid Nowakowski-4, Piotr Graw-3
Sokołów I: Odowski A., Wasiluk J., Wasiluk M., Fajkowski G., Chomać G., Jaszczuk P., Dmowski K., Replin S.,
Sabnie: Ładziak K., Więckowski P., Korczewski R., Kobus J., Nowakowski D., Kulwicki D., Hardejewicz K., Graw P.
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Kamianka |
15 |
36 |
89 |
45 |
12 |
0 |
3 |
2. |
Ulkar Karolew |
15 |
35 |
60 |
45 |
11 |
2 |
2 |
3. |
Białobrzegi |
15 |
31 |
68 |
42 |
10 |
1 |
4 |
4. |
Kurowice |
14 |
27 |
79 |
46 |
9 |
0 |
5 |
5. |
Nieciecz I |
14 |
25 |
83 |
56 |
8 |
1 |
5 |
6. |
Rozbity Kamień |
15 |
24 |
72 |
46 |
7 |
2 |
6 |
7. |
Sabnie |
15 |
22 |
83 |
89 |
7 |
1 |
7 |
8. |
AMT Tchórznica |
14 |
17 |
70 |
70 |
5 |
2 |
7 |
9. |
Skibniew |
13 |
14 |
49 |
54 |
4 |
2 |
7 |
10. |
Jawor Sokołów |
15 |
9 |
54 |
99 |
3 |
0 |
12 |
11. |
Bujały |
14 |
8 |
35 |
67 |
2 |
2 |
10 |
12. |
Sokołów I |
15 |
7 |
50 |
131 |
2 |
1 |
12 |
XV kolejka, 09.05.2010
Artur Jaczewski-2 # Krzysztof Goyski-2, Mariusz Andrzejewski-2
Lech Nowomodna: Ściechowski D., Wasilewski M., Ściechowski J., Zdunek C., Krasnodębski R., Jaczewski A., Grądzki K., Łachecki R.
Chadzyń: Tatarczuk M., Siedlecki P., Siedlecki J., Goyski K., Goyski G., Wojewódzki A., Kierył G., Kamont S., Andrzejewski M.
Marek Borys-7, Mateusz Zawadzki-4, Łukasz Zawadzki, Patryk Głogowski #
Czekanów: Borys Marcin, Borys Marek, Kowalewski K., Grzelak J., Sidorzak P.,
Sidorzak M., Zawadzki A., Bolesta M., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Głogowski P.
Mateusz Zawadzki –3, Łuaksz Zawadzki # Adrian Siłojańczuk
Czekanów: Borys Marcin, Borys Marek, Kowalewski K., Grzelak J., Sidorzak P.,
Sidorzak M., Zawadzki A., Bolesta M., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Głogowski P.
Nieciecz II: Mieczkowski D., Abramczuk H., Siłojańczuk A., Płatkowski Michał, Płatkowski Maciej, Świnarski R., Świnarski Ł.
Morszków – AMT Błonie 15:1
Morszków – BTS Kobylany 2:3 (2:3)
# Przemysław Jaczewski-2, Krzysztof Mosiej
BTS Kobylany: Mieczkowski J., Jaczewski P., Mosiej K., Sawicki M., Nasiłowski Ł., Chmielewski D., Mieczkowski D., Kalicki J., Iliński K., Jasiński A.
Skrzeszew – KS Patrykozy 2:2 (1:0)
Marek Choma, Daniel Głogowski # Mariusz Burdach, Kamil Piwowarski
Skrzeszew: Krukowski C., Malinowski M., Głogowski K., Głogowski D., Choma M., Kowalski J., Kozaczuk D., Małczuk C., Czerkas T., Rejmuza K., Rusiniak P.
KS Patrykozy: Skorupka M., Cholewka A., Kozak M., Kozak K., Kozak A., Stański K., Podgórzak D., Burdach M., Burdach P., Karwowski L., Piwowarski K., Wasilewski J.
Turbo Ptysie Sokołów – Sawice – mecz przełożony
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Chądzyń |
16 |
36 |
95 |
45 |
11 |
3 |
2 |
2. |
Czekanów |
17 |
35 |
89 |
59 |
11 |
2 |
4 |
3. |
Skrzeszew |
17 |
35 |
88 |
39 |
11 |
2 |
4 |
4. |
BTS Kobylany |
16 |
32 |
62 |
59 |
10 |
2 |
4 |
5. |
DG Wyrozęby |
16 |
30 |
63 |
59 |
10 |
0 |
6 |
6. |
Sawice |
16 |
24 |
94 |
102 |
7 |
3 |
6 |
7. |
Morszków |
17 |
23 |
76 |
60 |
7 |
2 |
8 |
8. |
KS Patrykozy |
16 |
23 |
64 |
62 |
7 |
2 |
7 |
9. |
Turbo Ptysie Sokołów |
15 |
22 |
83 |
81 |
7 |
1 |
7 |
10. |
Lech Nowomodna |
16 |
15 |
51 |
59 |
4 |
3 |
9 |
11. |
Nieciecz II |
16 |
10 |
69 |
103 |
3 |
1 |
12 |
12. |
AMT Błonie |
17 |
10 |
53 |
124 |
3 |
1 |
13 |
13. |
WKS Wojewódki |
15 |
8 |
32 |
67 |
2 |
2 |
11 |
IV kolejka 09.05.2010
Adam Szpigiel, Grzegorz Jasiński # Adrian Rosłon-2, Damian Ostrowski, Adam Stranek
Telaki: Jasiński G., Dmochowski T., Szpigiel A., Szpigiel N., Fiedczak P., Antoniak P., Wierzbicki M., Szynański B., Kohut Ł.
Ulkar II Karolew:Ciszewski M., Stranekm A., Rosłon A., Karpiński J., Gołoś Sz, Ostrowski D., Mikołajewski K., Świnarski D., Kruszewski T.
Kurowice II – GSE Sokołów 3:0 vo
* drużyna z Sokołowa nie dojechała na mecz
Tabela
l.p. |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
|
1. |
Ulkar II Karolew |
3 |
9 |
15 |
4 |
3 |
0 |
0 |
2. |
Sokołów United |
2 |
3 |
24 |
13 |
1 |
0 |
1 |
3. |
Kurowice II |
2 |
3 |
3 |
3 |
1 |
0 |
1 |
4. |
Telaki |
2 |
0 |
7 |
26 |
0 |
0 |
2 |
5. |
GSE Sokołów |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|