Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 72, wczoraj: 189
ogółem: 1 815 758
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam rozpiskę sędziowania i godziny meczów XIII kolejki Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Spotkanie Rytele Święckie - Przywózki na prośbę drużyny gospodarzy zostało przełożone na 4.06.2015, ewentualnie na inny termin, gdyby co najmniej jedna z nich awansował do turnieju finałowego ,,Pucharu Ligi"
ROZPISKA SĘDZIOWANIA XIII KOLEJKI
L.P. | Mecz | Miejsce | Godzina | Obsada sędziowska |
1. | Sabnie – THC Czarni Wrotnów | Sabnie | 12.00 | Marek Szybka |
2. | GKS Ceranów – ATS Kowiesy | Ceranów | 16.00 | Piotr Wyszyński |
3. | Kamianka – JSPNT Sokołów | Kamianka | 16.30 | Adam Chruścicki |
4. | Skrzeszew – BTS Kobylany | Skrzeszew | 17.00 | Andrzej Pietranik |
5. | Jabłonna Lacka- Ulkar Karolew | Jabłonna-Orlik | 15.00 | Andrzej Pietranik |
6. | Wszebory – Nowa Wieś Gr. | Ceranów | 14.00 | Piotr Wyszyński |
7. | BG Sokołów – Suchożebry | Repki- Orlik | 15.00 | Adam Chruścicki |
8. | Bujały – Sokołów I | Bujały | 14.00 | Marek Szybka |
9. | NKS Białobrzegi - Dzierzby | Białobrzegi | 12.00 | Piotr Wyszyński |
10. | MTS Sokołów – Kamieńczyk | Sokołów, SLO | 14.30 | Mariusz Rutkowski |
11. | Rytele Święckie- Przywózki | * mecz przełożony na 4.06.2015 |
* na zgłaszaną już wcześniej prośbę gospodarzy (że nie mogą zagrać w tym terminie) mecz został przełożony na 4.06.2015, ewentualnie w innym terminie, gdy przynajmniej jedna z tych drużyn awansuje do turnieju finałowego ,,Pucharu Ligi”
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|