Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 114, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 441
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam wyniki V turnieju halowego opracowane przez Krzysztofa Woźniaka. Podsumowanie i opis będzie w terminie późniejszym
Sterdyń 8.03.2015 r.
Halowy turniej piłkarski
o Puchar Dyrektora GOKiS w Sterdyni
Gr. A
Białobrzegi – Sokołów I 3:0
Porzeźiński Konrad -2, Wilk Łukasz
Czereśnie II Sokołów – Chądzyń 7:1
Zdzieborski Piotr-3, Kamiński Tomasz -2, Nowotniak Jakub -2 -Kur Marcin
Sokołów I – Chadzyń 6:5
Radawiec Sławomir -4,Wasiluk Michał, samobójcza – Sidorzak Ignacy -2, Kur Marcin, Kotowski Damian, Osipiak Hubert
Czereśnie II Sokołów – Białobrzegi 4:0
Jurczak Kamil -2, Nowotniak Jakub, Fabisiak Hubert
Białobrzegi – Chądzyń 4:1
Zołnicki Rafał -2, Porzeźiński Konrad, Zieliński Daniel -Osipiak Hubert
Czereśnie II Sokołów - Sokołów I 3:2
Fabisiak Hubert, Kamiński Tomasz, Nowotniak Jakub – Wasiluk Michał, Radawiec Slawomir
Tabela
1.Czereśnie II Sokołów 3 9 14:3
2.Białobrzegi 3 6 7:5
3.Sokołów I 3 3 8:11
4.Chądzyń 3 0 7:17
Gr. B
Nieciecz – Rytele Wszołki 6:0
Abramczuk Hubert,Pniewski Paweł, Krochmal Konrad, - 2, Skupiewski Maciej, Ignaciuk Adam
Rytele Święckie II – Dzierzby 4:0
Zębrowski Konrad -4
Nieciecz – JSPNT Sokołów 3:0
Abramczuk Hubert -2, Ignaciuk Adam
Rytele Wszołki – Dzierzby 1:0
Laskowski Mariusz
Rytele Święckie II – JSPNT Sokołów 4:0
Zębrowski Konrad -3,samobójcza
Nieciecz – Dzierzby 6:0
Abramczuk Hubert -4, Bolesta Patryk, Skupiewski Maciej
Dzierzby – JSPNT Sokołów 1:0
Oleszczuk Łukasz
Rytele Święckie II – RytelwWszołki 2:2
Zębrowski Konrad, Jarząbek Michał – Laskowiecki Bartłomiej, Laskowiecki Mariusz
JSPNT Sokołów – Rytele Wszołki 1:0
Murasicki Mariusz
Nieciecz – Rytele Wszołki 4:0
Abramczuk Hubert -2, Bolesta Patryk, Skupoiewski Maciej
Tabela
1.Nieciecz 4 12 19:0
2.Rytele Święckie 4 7 10:6
3.Rytele Wszołki 4 4 3:9
4.Dzierzby 4 3 1:11
5.JSPNT Sokołów 4 3 1:8
Gr, C
Sabnie – Bujały 4:4
Kobus Dawid -2, Graw Piotr -2 – Czarnocki Łukasz -2,Czarnocki Emil, Wierzbicki Kamil
Skrzeszew – Rudniki 1:1
Łachecki Jarosław – Baranek Konrad
Sabnie – Skrzeszew 4:0
Goworek Hubert, Bogucki Damian, Graw Piotr, Kobus Dawid
Bujały – Rudniki 1:1
Czarnocki Łukasz - Mieczkowski Karol
Sabnie – Rudniki 6:1
Graw Piotr -2, Bogucki Damian -2,Kobus Dawid, Jagiełło Kamil – Kosina Damian
Bujały – Skrzeszew 1:0
Wierzbicki Kamil
Tabela
1.Sabnie 3 7 14:5
2.Bujały 3 5 6:5
3.Rudniki 3 2 3:8
4.Skrzeszew 3 1 1:6
Gr. D
Hołowienki – Kobylany 2:0
Rogoziński Adrian, Olichwierczuk Hubert
Czereśnie Sokołów -Kiełpiniec 2:1
Głowacz P. ,Sawicki Łukasz -Puzan Marcin
Kobylany – Kiełpiniec 4:3
Mosiej Krzysztof -2, Omieciuch Mateusz, Kisieliński Bartosz – Puzan Marcin, Lesniczuk Łukasz,Rutkowski Dawid
Hołowienki – Czereśnie Sokołów 3:2
Kołodziejczuk Łukasz -2, Mielańczuk Krzysztof – Barbarski Bartosz, Sawicki Łukasz
Kobylany – Czereśnie Sokołów 5:1
Omieciuch mateusz -3 ,Mosiej Krzysztof ,Kisieliński Bartosz -Sawicki Łukasz
Hołowienki – Kiełpiniec 2:0
Kołodziejczuk Łukasz, Rogoziński Adrian
Tabela
1.Hołowienki 3 9 8:3
2.Kobylany 3 6 9:6
3.Czereśnie Sokołów 3 3 5:9
4.Kiełpiniec 3 0 4:8
Ćwierćfinały
Czereśnie II Sokołów – Rytele Święckie II 6:0
Jurczak Kamil -3, Nowotniak Jakub, Fabisiak Hubert, Zdzieborski Piotr
Nieciecz – Białobrzegi 5:0
Abramczuk Hubert – 3, Krochmal Konrad ,Bolesta Patryk
Bujały - Hołowienki 2:1
Wierzbicki Kamil, Czarnocki Łukasz – Kołodziejczuk Łukasz
Sabnie – Kobylany 6:0
Kobus Dawid -3, Bogucki Damian -2,Jagiełło Kamil
Półfinały
Sabnie – Czereśnie II Sokołów 4:1
Kobus Dwid -2, Bogucki Damian , Jagiełło Kamil
Nieciecz – Bujały 3:1
Abramczuk Hubert -2, Bolesta Patryk – Wierzbicki Kamil
Mecz o III miejsce
Czereśnie II Sokołów – Bujały karne 2:1
Mecz o I miejsce
Sabnie – Nieciecz 5:5 karne 3:1
Kobus Dawid -3, Bogucki Damian, Jagiełło Kamil – Abramczuk Hubert -3, Bolesta Patryk -2
Kolejność końcowa
1.Sabnie
1.Jagiełlo Kamil
2.Goworek Hubert
3.Graw Piotr
4.Kobus Dawid
5.Kobus Hubert
6.Ładziak Krzysztof
7.Saczuk Krzysztof
8.Bogucki Damian
9.Sujek Tomasz
2.Nieciecz
1.Grzymała Jakub
2.,Pniewski Paweł
3.Skupiewski Maciej
4.Krochmal Konrad
5.Bolesta Patryk
6.Abramczuk Hubert
7.Ignaciuk Adam
8.Pniewski Robert
3.Czereśnie II Sokołów
1.Jurczak Kamil
2.Zdzieborski Piotr
3.Nowotniak Jakub
4.Borkowski Karol
5.Kamiński Tomasz
6.Fabisiak Hubert
4.Bujały
1.Wierzbicki Kamil
2.Klimczuk Mateusz
3.Czarnocki Emil
4.Czarnocki Łukasz
5.Czarnocki Jan
6.Nasiłowski Rafał
7.Kur Mariusz
5.Kobylany
1.Wierzbicki Ernest
2.Mosiej Krzysztof
3.Trębicki Hubert
4.Frankowski Tomasz
5.Kisieliński Bartosz
6.Mateusiak Mateusz
7.Omieciuch Mateusz
6.Białobrzegi
1.Ślepowroński Cezary
2.Wilk Łukasz
3.Hudon Mateusz
4.Żołnicki Rafał
5.Steć Mateusz
6.Zieliński Daniel
7.Porzeziński Konrad
7.Rytele Święckie II
1.Zębrowski Daniel
2.Zębrowski Sylwester
3.Zębrowski Konrad
4.Dawidowski Paweł
5.Skorek Rafał
6.Jarząbek Michał
7.Kołodziej Kamil
8.Hołowienki
1.Olichwierczuk Hubert
2.Mielańczuk Krzysztof
3.Rogozinski Adrian
4.Przywóski Konrad
5.Kołodziejczuk Łukasz
6.Płoński Paweł
9.Sokołów I
1.Radawiec Sławomir
2.Radawiec Piotr
3.Jarosz Paweł
4.Wasiluk Michał
5.Ratyński Ignacy
6.Jaszczuk Piotr
Rytele Wszołki
1.Laskowiecki Mariusz
2.Laskowiecki Bartłomiej
3.laskowiecki Adam
4.Laskowiecki Rafał
5.Laskowiecki Radosław
6.Adamski Wojciech
7.Królikowski Damian
Rudniki
1.Mieczkowski Dawidowski
2.Mieczkowski Karol
3.Dondzbach Cezary
4.Baranek Konrad
5.Bieliński Adrian
6.Kosina damian
7.Pinkwara Kamil
Czereśnie Sokołów
1.Błoński Patryk
2.Siedlecki Marcin
3.Sawicki Łukasz
4.Mikołajczuk Karol
5.Barbarski Bartłomiej
13.Chądzyń
1.Siedlecki Piotr
2.Sidorzak Ignacy
3.Pawluk Maciej
4.Osipiak Hubert
5.Tymiński Szymon
6.Burzyński Łukasz
7.Kotowski Damian
Dzierzby
1.Oleszczuk Łukasz
2.Danielczuk Marcin
3.Toczyski Jacek
4.Toczyski Daniel
5.Gawrysiuk Mariusz
6.Milik Mariusz
7.Tabaczek Sebastian
Skrzeszew
1.Głogowski Kamil
2.Głogowski Daniel
3.Głogowski Damian
4.Łachecki Jarosław
5.Lewczuk Kamil
6.Zieliński Jakub
Kiełpiniec
1.Korman Jarosław
2.Rutkowski Dawidowski
3.Witkowski Rafał
4.Puzan Marcin
5.Kamiński Kamil
6.Leśniczuk Łukasz
7.Szczeć Sylwester
8.Szczeć Tomasz
17.JSPNT Sokołów
1.Jaroszewski Grzegorz
2.Murasicki Mariusz
3.Oleszczuk Bartłomiej
4.Parzych Krzysztof
5.Protaziuk Marcin
Królem strzelców został Hubert Abramczuk – Nieciecz - 17 bramek
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|