Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 288, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 833
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam terminarz rozgrywek rundy wiosennej I i II Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W marcu odbędą się spotkania zaległe z rundy jesiennej oraz I runda Pucharu Ligi.
Bardzo proszę wszystkie drużyny o potwierdzenie startu w rozgrywkach oraz o sprawdzenie czy wszystkie spotkania są prawidłowo zapisane (gospodarze- goście) czy nie powinna być zamiana.
W dniu 29.03.2015 odbędzie się I runda Pucharu Ligi, podobnie jak w latach ubiegłych będzie rozstawienie grup według tabeli po rundzie jesiennej.
Transfery zawodników do innych drużyn mogą być dopiero od kwietnia, gdyż w marcu kończymy rundę jesienną ( nie dotyczy Pucharu Ligi)
POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
SEZON 2014/2015
Terminarz rozgrywek
Runda wiosenna
spotkania zaległe 22.03.2015 | Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
GKS Ceranów | THC Czarni Wrotnów |
|
| |
Sabnie | Kamianka |
|
| |
ATS Kowiesy | Skrzeszew |
|
| |
JSPNT Sokołów | Nieciecz |
|
| |
BTS Kobylany | Jabłonna Lacka |
|
| |
|
|
|
| |
XII kolejka 12.04.2015 | THC Czarni Wrotnów | Ulkar Karolew |
|
|
BTS Kobylany | Nieciecz |
|
| |
JSPNT Sokołów | Skrzeszew |
|
| |
ATS Kowiesy | Kamianka |
|
| |
Sabnie | GKS Ceranów |
|
| |
Jabłonna Lacka | Pauza |
|
| |
XIII kolejka 19.04.2015 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
Sabnie | THC Czarni Wrotnów |
|
| |
GKS Ceranów | ATS Kowiesy |
|
| |
Kamianka | JSPNT Sokołów |
|
| |
Skrzeszew | BTS Kobylany |
|
| |
Nieciecz | Pauza |
|
| |
Jabłonna Lacka | Ulkar Karolew |
|
| |
XIV kolejka 26.04.2015 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
THC Czarni Wrotnów | Jabłonna Lacka |
|
| |
Ulkar Karolew | Nieciecz |
|
| |
Skrzeszew | pauza |
|
| |
BTS Kobylany | Kamianka |
|
| |
JSPNT Sokołów | GKS Ceranów |
|
| |
ATS Kowiesy | Sabnie |
|
| |
XV kolejka 03.05.2015 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
ATS Kowiesy | THC Czarni Wrotnów |
|
| |
Sabnie | JSPNT Sokołów |
|
| |
GKS Ceranów | BTS Kobylany |
|
| |
Kamianka | pauza |
|
| |
Skrzeszew | Ulkar Karolew |
|
| |
Nieciecz | Jabłonna Lacka |
|
| |
XVI kolejka 10.05.2015 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
THC Czarni Wrotnów | Nieciecz |
|
| |
Jabłonna Lacka | Skrzeszew |
|
| |
Ulkar Karolew | Kamianka |
|
| |
GKS Ceranów | pauza |
|
| |
BTS Kobylany | Sabnie |
|
| |
JSPNT Sokołów | ATS Kowiesy |
|
| |
XVII kolejka 17.05.2015 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
JSPNT Sokołów | THC Czarni Wrotnów |
|
| |
ATS Kowiesy | BTS Kobylany |
|
| |
Sabnie | pauza |
|
| |
GKS Ceranów | Ulkar Karolew |
|
| |
Kamianka | Jabłonna Lacka |
|
| |
Skrzeszew | Nieciecz |
|
| |
XVIII kolejka 24.05.2015 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
THC Czarni Wrotnów | Skrzeszew |
|
| |
Nieciecz | Kamianka |
|
| |
Jabłonna Lacka | GKS Ceranów |
|
| |
Ulkar Karolew | Sabnie |
|
| |
ATS Kowiesy | pauza |
|
| |
BTS Kobylany | JSPNT Sokołów |
|
| |
XIX kolejka 31.05.2015 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
BTS Kobylany | THC Czarni Wrotnów |
|
| |
JSPNT Sokołów | pauza |
|
| |
ATS Kowiesy | Ulkar Karolew |
|
| |
Sabnie | Jabłonna Lacka |
|
| |
GKS Ceranów | Nieciecz |
|
| |
Kamianka | Skrzeszew |
|
| |
XX kolejka 07.06.2015 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
THC Czarni Wrotnów | Kamianka |
|
| |
Skrzeszew | GKS Ceranów |
|
| |
Nieciecz | Sabnie |
|
| |
Jabłonna Lacka | ATS Kowiesy |
|
| |
Ulkar Karolew | JSPNT Sokołów |
|
| |
BTS Kobylany | pauza |
|
| |
XXI kolejka 14.06.2015 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
THC Czarni Wrotnów | pauza |
|
| |
BTS Kobylany | Ulkar Karolew |
|
| |
JSPNT Sokołów | Jabłonna Lacka |
|
| |
ATS Kowiesy | Nieciecz |
|
| |
Sabnie | Skrzeszew |
|
| |
GKS Ceranów | Kamianka |
|
| |
XXII kolejka 21.06.2015
| Gospodarze | Goście |
| Wynik |
THC Czarni Wrotnów | GKS Ceranów |
|
| |
Kamianka | Sabnie |
|
| |
Skrzeszew | ATS Kowiesy |
|
| |
Nieciecz | JSPNT Sokołów |
|
| |
Jabłonna Lacka | BTS Kobylany |
|
| |
Ulkar Karolew | pauza |
|
|
28.06.2015 Powiatowy turniej juniorów i oldbojów
29.03.2015 I runda Pucharu Ligi
1.05.2015 II runda Pucharu Ligi
4.06.2015 Turniej finałowy ,,Pucharu Ligi”
POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
SEZON 2014/2015
Terminarz rozgrywek
Runda wiosenna
Spotkania zaległe 15.03.2015 | Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
NKS Białobrzegi | Kamieńczyk |
|
| |
Rytele Święckie | Dzierzby |
|
| |
Rudniki | MTS Sokołów |
|
| |
Sokołów I | Wszebory |
|
| |
|
|
|
| |
Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik | |
Spotkania zaległe 22.03.2015 | Przywózki | Bujały |
|
|
Nowa Wieś Grochowska | Rytele Święckie |
|
| |
Kamieńczyk | Rudniki |
|
| |
Wszebory | MTS Sokołów |
|
| |
Suchożebry | Sokołów I |
|
| |
XII kolejka 12.04.2015 | Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Nowa Wieś Grochowska | MTS Sokołów |
|
| |
Sokołów I | NKS Białobrzegi |
|
| |
Suchożebry | Bujały |
|
| |
Przywózki | Rudniki |
|
| |
Wszebory | Rytele Święckie |
|
| |
Kamieńczyk | Dzierzby |
|
| |
XIII kolejka 19.04.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Wszebory | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
Rytele Święckie | Przywózki |
|
| |
Rudniki | Suchożebry |
|
| |
Bujały | Sokołów I |
|
| |
NKS Białobrzegi | Dzierzby |
|
| |
MTS Sokołów | Kamieńczyk |
|
| |
XIV kolejka 26.04.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Kamieńczyk | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
NKS Białobrzegi | MTS Sokołów |
|
| |
Dzierzby | Bujały |
|
| |
Sokołów I | Rudniki |
|
| |
Suchożebry | Rytele Święckie |
|
| |
Przywózki | Wszebory |
|
| |
XV kolejka 03.05.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Przywózki | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
Wszebory | Suchożebry |
|
| |
Sokołów I | Rytele Święckie |
|
| |
Rudniki | Dzierzby |
|
| |
MTS Sokołów | Bujały |
|
| |
Kamieńczyk | NKS Białobrzegi |
|
| |
XVI kolejka 10.05.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Nowa Wieś Grochowska | NKS Białobrzegi |
|
| |
Bujały | Kamieńczyk |
|
| |
MTS Sokołów | Rudniki |
|
| |
Dzierzby | Rytele Święckie |
|
| |
Wszebory | Sokołów I |
|
| |
Suchożebry | Przywózki |
|
| |
XVII kolejka 17.05.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Suchożebry | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
Przywózki | Sokołów I |
|
| |
Dzierzby | Wszebory |
|
| |
MTS Sokołów | Rytele Święckie |
|
| |
Rudniki | Kamieńczyk |
|
| |
Bujały | NKS Białobrzegi |
|
| |
XVIII kolejka 24.05.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Bujały | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
NKS Białobrzegi | Rudniki |
|
| |
Kamieńczyk | Rytele Święckie |
|
| |
MTS Sokołów | Wszebory |
|
| |
Przywózki | Dzierzby |
|
| |
Sokołów I | Suchożebry |
|
| |
XIX kolejka 31.05.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Sokołów I | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
Dzierzby | Suchożebry |
|
| |
MTS Sokołów | Przywózki |
|
| |
Wszebory | Kamieńczyk |
|
| |
Rytele Święckie | NKS Białobrzegi |
|
| |
Rudniki | Bujały |
|
| |
XX kolejka 07.06.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Nowa Wieś Grochowska | Rudniki |
|
| |
Rytele Święckie | Bujały |
|
| |
NKS Białobrzegi | Wszebory |
|
| |
Kamieńczyk | Przywózki |
|
| |
Suchożebry | MTS Sokołów |
|
| |
Sokołów I | Dzierzby |
|
| |
XXI kolejka 14.06.2015 | Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Nowa Wieś Grochowska | Dzierzby |
|
| |
MTS Sokołów | Sokołów I |
|
| |
Suchożebry | Kamieńczyk |
|
| |
Przywózki | NKS Białobrzegi |
|
| |
Wszebory | Bujały |
|
| |
Rytele Święckie | Rudniki |
|
| |
XXII kolejka 21.06.2015 | Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Rytele Święckie | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
Rudniki | Wszebory |
|
| |
Bujały | Przywózki |
|
| |
NKS Białobrzegi | Suchożebry |
|
| |
Kamieńczyk | Sokołów I |
|
| |
MTS Sokołów | Dzierzby |
|
|
POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
SEZON 2014/2015
Terminarz rozgrywek
Runda wiosenna
Spotkania zaległe 15.03.2015 | Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
NKS Białobrzegi | Kamieńczyk |
|
| |
Rytele Święckie | Dzierzby |
|
| |
Rudniki | MTS Sokołów |
|
| |
Sokołów I | Wszebory |
|
| |
|
|
|
| |
Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik | |
Spotkania zaległe 22.03.2015 | Przywózki | Bujały |
|
|
Nowa Wieś Grochowska | Rytele Święckie |
|
| |
Kamieńczyk | Rudniki |
|
| |
Wszebory | MTS Sokołów |
|
| |
Suchożebry | Sokołów I |
|
| |
XII kolejka 12.04.2015 | Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Nowa Wieś Grochowska | MTS Sokołów |
|
| |
Sokołów I | NKS Białobrzegi |
|
| |
Suchożebry | Bujały |
|
| |
Przywózki | Rudniki |
|
| |
Wszebory | Rytele Święckie |
|
| |
Kamieńczyk | Dzierzby |
|
| |
XIII kolejka 19.04.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Wszebory | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
Rytele Święckie | Przywózki |
|
| |
Rudniki | Suchożebry |
|
| |
Bujały | Sokołów I |
|
| |
NKS Białobrzegi | Dzierzby |
|
| |
MTS Sokołów | Kamieńczyk |
|
| |
XIV kolejka 26.04.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Kamieńczyk | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
NKS Białobrzegi | MTS Sokołów |
|
| |
Dzierzby | Bujały |
|
| |
Sokołów I | Rudniki |
|
| |
Suchożebry | Rytele Święckie |
|
| |
Przywózki | Wszebory |
|
| |
XV kolejka 03.05.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Przywózki | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
Wszebory | Suchożebry |
|
| |
Sokołów I | Rytele Święckie |
|
| |
Rudniki | Dzierzby |
|
| |
MTS Sokołów | Bujały |
|
| |
Kamieńczyk | NKS Białobrzegi |
|
| |
XVI kolejka 10.05.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Nowa Wieś Grochowska | NKS Białobrzegi |
|
| |
Bujały | Kamieńczyk |
|
| |
MTS Sokołów | Rudniki |
|
| |
Dzierzby | Rytele Święckie |
|
| |
Wszebory | Sokołów I |
|
| |
Suchożebry | Przywózki |
|
| |
XVII kolejka 17.05.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Suchożebry | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
Przywózki | Sokołów I |
|
| |
Dzierzby | Wszebory |
|
| |
MTS Sokołów | Rytele Święckie |
|
| |
Rudniki | Kamieńczyk |
|
| |
Bujały | NKS Białobrzegi |
|
| |
XVIII kolejka 24.05.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Bujały | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
NKS Białobrzegi | Rudniki |
|
| |
Kamieńczyk | Rytele Święckie |
|
| |
MTS Sokołów | Wszebory |
|
| |
Przywózki | Dzierzby |
|
| |
Sokołów I | Suchożebry |
|
| |
XIX kolejka 31.05.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Sokołów I | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
Dzierzby | Suchożebry |
|
| |
MTS Sokołów | Przywózki |
|
| |
Wszebory | Kamieńczyk |
|
| |
Rytele Święckie | NKS Białobrzegi |
|
| |
Rudniki | Bujały |
|
| |
XX kolejka 07.06.2015
| Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Nowa Wieś Grochowska | Rudniki |
|
| |
Rytele Święckie | Bujały |
|
| |
NKS Białobrzegi | Wszebory |
|
| |
Kamieńczyk | Przywózki |
|
| |
Suchożebry | MTS Sokołów |
|
| |
Sokołów I | Dzierzby |
|
| |
XXI kolejka 14.06.2015 | Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Nowa Wieś Grochowska | Dzierzby |
|
| |
MTS Sokołów | Sokołów I |
|
| |
Suchożebry | Kamieńczyk |
|
| |
Przywózki | NKS Białobrzegi |
|
| |
Wszebory | Bujały |
|
| |
Rytele Święckie | Rudniki |
|
| |
XXII kolejka 21.06.2015 | Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Rytele Święckie | Nowa Wieś Grochowska |
|
| |
Rudniki | Wszebory |
|
| |
Bujały | Przywózki |
|
| |
NKS Białobrzegi | Suchożebry |
|
| |
Kamieńczyk | Sokołów I |
|
| |
MTS Sokołów | Dzierzby |
|
|
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|