Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 311, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 856
statystyki szczegółowe
W najbliższą niedzielę odbędzie się II Turniej halowy, tym razem będzie to wyjątkowy turniej, gdyż będzie rozgrywany w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będzie rozgrywany aż na czterech halach jednocześnie:
Grupa A (Sabnie): Nieciecz, Sokołów Jr, Sabnie, Hołowienki, SLKS Skibniew, JSPNT II Sokołów, Junior Jabłonna Lacka
Grupa B (Sterdyń) NKS Białobrzegi, Chądzyń, Kiełpiniec, Łazów, Ceranów, Dzierzby, JSPNT I Sokołów
Grupa C (Repki) Czereśnie II Sokołów, Rudniki, Kamianka, OSP Nowa Wieś Grochowska, Tatra Szkopy, BTS Kobylany,
Grupa D (Bielany) Pagarony Suchożebry, ATS I Kowiesy, ATS II Kowiesy, MTS Sokołów, Sokołów I, Czereśnie I Sokołów
Początek zawodów godz. 10.30 na każdej hali, czas gry 12 min., wpisowe 50 zł od drużyny ( w całości będzie przeznaczone na konto WOŚP). W każdej grupie gramy systemem każdy z każdym, awans do ćwierćfinału wywalczą po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Ćwierćfinały 1A-2B i 1B -2A w Sabniach, 1C-2D i 1D-2C w Repkach, półfinały i finały w Sabniach. O przydziale do danej grupy decydowało kryterium geograficzne, rozstawione zostały cztery najlepsze drużyny z I turnieju: Nieciecz, Pagarony Suchożebry, NKS Białobrzegi oraz Czereśnie II Sokołów
Poniżej przedstawiam program minutowy turnieju:
HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
(II turniej) Sabnie, Sterdyń, Repki, Bielany 11.01.2015
Program minutowy
HALA W SABNIACH
l.p. | Grupa | Godzina | Mecz pomiędzy drużynami | Wynik |
1. | A | 1030 | Nieciecz – Sokołów Jr | |
2. | A | 1045 | Sabnie- Hołowienki |
|
3. | A | 1100 | SLKS Skibniew- JSPNT II Sokołów |
|
4. | A | 1115 | Nieciecz – Sabnie |
|
5. | A | 1130 | Sokołów Jr- Hołowienki |
|
6. | A | 1145 | SLKS Skibniew – Junior Jabłonna Lacka |
|
7. | A | 1200 | Nieciecz – Hołowienki |
|
8. | A | 1215 | Sokołów Jr – Sabnie |
|
9. | A | 1230 | JSPNT II Sokołów – Junior Jabłonna Lacka |
|
10. | A | 1245 | Nieciecz – SLKS Skibniew |
|
11. | A | 1300 | Sokołów Jr- JSPNT II Sokołów |
|
12. | A | 1315 | Sabnie – Junior Jabłonna Lacka |
|
13. | A | 1330 | Nieciecz – JSPNT II Sokołów |
|
14. | A | 1345 | Sokołów Jr – SLKS Skibniew |
|
15. | A | 1400 | Hołowienki – Junior Jabłonna Lacka |
|
16. | A | 1415 | Sabnie – SLKS Skibniew |
|
17. | A | 1430 | Hołowienki – JSPNT II Sokołów |
|
18. | A | 1445 | Nieciecz – Junior Jabłonna Lacka |
|
19. | A | 1500 | Sabnie – JSPNT II Sokołów |
|
20. | A | 1515 | Hołowienki – SLKS Skibniew |
|
21. | A | 1530 | Sokołów Jr- Junior Jabłonna Lacka |
|
21. | ¼ 1A-2B | 1545 |
|
|
22. | ¼ 1B-2A | 1600 |
|
|
23. | ½ FINAŁU | 1615 |
|
|
24. | ½ FINAŁU | 1630 |
|
|
25. | O 3 MIEJSCE | 1645 |
|
|
26. | FINAŁ | 1700 |
|
|
HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
(II turniej) Sabnie, Sterdyń, Repki, Bielany 11.01.2015
Program minutowy
HALA W STERDYNI
l.p. | Grupa | Godzina | Mecz pomiędzy drużynami | Wynik |
1. | B | 1030 | NKS Białobrzegi – Chądzyń |
|
2. | B | 1045 | Kiełpiniec- Kamieńczyk |
|
3. | B | 1100 | Ceranów- JSPNT I Sokołów |
|
4. | B | 1115 | NKS Białobrzegi – Kiełpiniec |
|
5. | B | 1130 | Chądzyń – Łazów |
|
6. | B | 1145 | Ceranów – Dzierzby |
|
7. | B | 1200 | NKS Białobrzegi – Łazów |
|
8. | B | 1215 | Chądzyń – Kiełpiniec |
|
9. | B | 1230 | JSPNT I Sokołów – Dzierzby |
|
10. | B | 1245 | NKS Białobrzegi – Ceranów |
|
11. | B | 1300 | Chądzyń - JSPNT I Sokołów |
|
12. | B | 1315 | Kiełpiniec – Dzierzby |
|
13. | B | 1330 | NKS Białobrzegi – JSPNT I Sokołów |
|
14. | B | 1345 | Chądzyń – Ceranów |
|
15. | B | 1400 | Łazów – Dzierzby |
|
16. | B | 1415 | Kiełpiniec – SLKS Skibniew |
|
17. | B | 1430 | Łazów– JSPNT I Sokołów |
|
18. | B | 1445 | NKS Białobrzegi – Dzierzby |
|
19. | B | 1500 | Kiełpiniec – JSPNT I Sokołów |
|
20. | B | 1515 | Łazów – Ceranów |
|
21. | B | 1530 | Chądzyń – Dzierzby |
|
HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
(II turniej) Sabnie, Sterdyń, Repki, Bielany 11.01.2015
Program minutowy
HALA W REPKACH
l.p. | Grupa | Godzina | Mecz pomiędzy drużynami | Wynik |
1. | C | 1030 | Czereśnie II Sokołów – Rudniki |
|
2. | C | 1045 | Kamianka – OSP Nowa Wieś Grochowska |
|
3. | C | 1100 | Tatra Szkopy – BTS Kobylany |
|
4. | C | 1115 | Czereśnie II Sokołów – Kamianka |
|
5. | C | 1130 | OSP Nowa Wieś Grochowska - BTS Kobylany |
|
6. | C | 1145 | Rudniki - Tatra Szkopy |
|
7. | C | 1200 | Kamianka - BTS Kobylany |
|
8. | C | 1215 | Czereśnie II Sokołów - OSP Nowa Wieś Grochowska |
|
9. | C | 1230 | Rudniki - BTS Kobylany |
|
10. | C | 1245 | Czereśnie II Sokołów - Tatra Szkopy |
|
11. | C | 1300 | Rudniki - OSP Nowa Wieś Grochowska |
|
12. | C | 1315 | Kamianka - Tatra Szkopy |
|
13. | C | 1330 | Czereśnie II Sokołów - BTS Kobylany |
|
14. | C | 1345 | Rudniki – Kamianka |
|
15. | C | 1400 | OSP Nowa Wieś Grochowska - Tatra Szkopy |
|
16. | ¼ 1C-2D | 1415 |
|
|
17. | 1/41D-2C | 1430 |
|
|
HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
(II turniej) Sabnie, Sterdyń, Repki, Bielany 11.01.2015
Program minutowy
HALA W BIELANACH
l.p. | Grupa | Godzina | Mecz pomiędzy drużynami | Wynik |
1. | C | 1030 | Pagarony Suchożebry – ATS II Kowiesy |
|
2. | C | 1045 | Sokołów I – MTS Sokołów |
|
3. | C | 1100 | ATS I Kowiesy – Czereśnie I Sokołów |
|
4. | C | 1115 | Pagarony Suchożebry – Sokołów I |
|
5. | C | 1130 | MTS Sokołów - Czereśnie I Sokołów |
|
6. | C | 1145 | ATS II Kowiesy - ATS I Kowiesy |
|
7. | C | 1200 | Sokołów I - Czereśnie I Sokołów |
|
8. | C | 1215 | Pagarony Suchożebry - MTS Sokołów |
|
9. | C | 1230 | ATS II Kowiesy - Czereśnie I Sokołów |
|
10. | C | 1245 | Pagarony Suchożebry - ATS I Kowiesy |
|
11. | C | 1300 | ATS II Kowiesy - MTS Sokołów |
|
12. | C | 1315 | Sokołów I - ATS I Kowiesy |
|
13. | C | 1330 | Pagarony Suchożebry - Czereśnie I Sokołów |
|
14. | C | 1345 | ATS II Kowiesy – Sokołów I |
|
15. | C | 1400 | MTS Sokołów - ATS I Kowiesy |
|
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|