Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 44, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 589
statystyki szczegółowe
Zarząd Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek po zapoznaniu się z materiałami oraz protokołami z meczów postanowił:
1. Spotkanie NKS Białobrzegi - THC Czarni Wrotnów zakończony wynikiem 1:3, zweryfikować jako walkower 3:0, dla gospodarzy- NKS Białobrzegi, gdyż w drużynie gości wystąpiło trzech zawodników zrzeszonych: Artur Wrzosek (ULKS Starawieś), Mariusz Supeł (Nojszewianka Dobre) oraz Mateusz Ufnal (Najszewianka Dobre), wszyscy wymienieni zawodnicy wystąpili w przynajmniej jednym meczu ligowym seniorów OZPN w sezonie 2013/2014.
2. Spotkanie Ulkar Karolew - NKS Białobrzegi mecz zakończony wyniem 10:8 został zweryfikowany jako walkower 0:3 dla drużyny - NKS Białobrzegi, gdyż w drużynie gospodarzy wystąpiło aż czterech zawodników zrzeszonych: Paweł Krasnodębski (Nojszewianka Dobre), Michał Chabiera (Miedzanka Miedzna/Czarni Wegrów), Marcin Ardej (Czarni Węgrów), Mateusz Ryczkowski (Nojszewianka Dobre/ Czarni Węgrów), wszyscy wymienieni zawodnicy wystąpili przynajmniej w jednym meczu ligowym seniorów OZPN w sezonie 2013/2014.
3. Spotkanie Nowa Wieś Grochowska - Kamieńczyk zakończone wynikiem 1:4, zostało zweryfikowane jak walkower dla gospodarzy - Nowej Wsi Grochowskiej z powodu odmowy poddania się zawodnika gości weryfikacji. W przypadku ustalenia tożsamości tego zawodnika, zostanie on ukarany zakazem gry w lidze siódemek do końca sezonu 2013/2014.
4. Spotkanie Nowa Wieś Grochowska- Rytele zostało przerwane w 55 min. meczu na skutek braku wymaganego limitu zawodników na boisku przez drużynę z Rytel (tylko czterech), przy stanie meczu 20:1, postanowiono utrzymać wynik z 55 min. i uznać go jako końcowy.
* drużynom przysługuje prawo odwołania się w terminie 2 tygodni.
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|