Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 161, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 488
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam wyniki i składy z ostatnich trzech kolejek ligowych, w miarę wolnego czasu jeszcze będę uzupełniał składy i strzelców. Jeszcze nie otrzymałem pełnych składów i strzelców. Opisy kolejek będą w terminie póżniejszym
I LIGA
XIV kolejka, 27.04.2014
THC Czarni Wrotnów – Nieciecz
* mecz się nie odbył z powodu ulewnego deszczu, nowy termin zostanie podany w terminie późniejszym
BTS Kobylany – Sabnie 4:6 (1:4) (Repki- Orlik)
Jarosław Kobus-4, Kamil Jagiełło, Piotr Graw # Bartosz Kisieliński-3, bramka samobójcza
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Nowakowski D., Jagiełło K., Saczuk K., Kobus H., Graw P., Bolesta P.
BTS Kobylany: Cieciera Ł., Nasiłowski Ł., Fedorczyk Marcin, Fedorczyk Marek, Trębicki R., Trębicki H., Kisieliński B., Jaczewski J.
Jabłonna Lacka – Axan Kowiesy 3:3 (:) (Jabłonna Lacka- Orlik)
# Daniel Rybiński-2, Daniel Podgórzak
Sędziował: Andrzej Pietranik
Jabłonna Lacka:
Axan Kowiesy: Mazurek P., Mikołajczyk D., Skup P., Rpmanowski S., Dmowski J., Kozak M., Kozak K., Podgórzak D., Rybiński D., Sikorski J.,
Repki- Skibniew 5:7 (1:1) (Repki- Orlik)
Kamil Olszewski-2, Adrian Waszczuk-2, Marcin Horowicz # Damian Bogucki-4, Marek Pogorzelksi-2, Marcin Goworek
Sędziował: Marek Szybka
Repki:Olszewski S., Olszewski K., Andrzejewski B., Andrzejczuk P., Gawroński R., Bartosiak D., Adamczuk P., Horowicz M., Daniluk K.
Skibniew:Uściński M., Sobotka P., Pogorzelski M., Goworek M., Pogorzelski S., Bińkowski D., Bogucki D.
Ulkar Karolew – Jawor Sokołów 2:6 (1:2) (Węgrów, Orlik)
Piotr Popławski, Tomasz Brzezik # Adam gargul-3, Mariusz Murasicki, Grzegorz Jaroszewski, Marcin Brzezik
Sędziował: Wiesław Soliński
Ulkar Karolew:Rostek A., Roguszewski L., Ugoaja W., Ugboaja B., Świnarski A., Popławski P., Bąk M., Replin R., Brzezik T.
Jawor Sokołów: Kuryłek A., Gargul A., Murasicki M., Jaroszewski G., Brzezik T., Jastrzębski H., Dobrzyński T., Parzonka M., Oleszczuk B., Mróz B.
NKS Białobrzegi – Kamianka 4:3 (3:0) (Białobrzegi)
# Krzysztof Ignaciuk, Hubert Kołodziejczuk, Andrzej Korczewski
Sędziował: Piotr Wyszyński
NKS Białobrzegi:
Kamianka: Ignaciuk W., Ignaciuk Krzysztof., Kołodziejczuk H., Korczewski A., Błoński D., Miłobędzki K., Żółkiewski S., Sidorzak M., Sulawiak J., Krasnodębski M., Ignaciuk Konrad, Stefaniak J.
XV kolejka, 1.05.2014
NKS Białobrzegi – THC Czarni Wrotnów 1:3
# Damian Kołodziejek, Tomasz Matusik, Mateusz Ufnal
Sędziował: Piotr Wyszyński
BKS Białobrzegi:
THC Czarni Wrotnów:Kołodziejek D., Marczak M., Marczak K., Supeł M., Ładosz M., Matusik T., Jabłoński H., Ufnal M., Ładosz D., Wyszomirski M.
Kamianka – Ulkar Karolew 3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Jawor Sokołów – Repki 10:2 (3:2) (Sokołów- SLO)
Adam Gargul-5, Patryk Błoński-2, Bartosz Mróz-2, Piotr Domagała # Patryk Adamczuk, bramka samobójcza
Sędziował: Marek szybka
Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Domagała P., Brzezik M., Murasicki M., Kuryłek A., Mróz B., Oleszczuk B., Dobrzyński T., Parzonka M., Jaroszewski G., Błoński P., Gargul A.
Repki: Olszewski S., Waszczuk A., Gawroński D., Andrzejewski B., Andzrejczuk P., Adamczuk P., Daniluk K.
Skibniew – Jabłonna Lacka 1:3 (1:1) (Skibniew)
Damian Bogucki # Maciej Przesmycki, Maciej Michalczuk, Tomasz Plichta
Sędziował: Robert Mosiej
Skibniew:Głodowski G., Pogorzelski M., Pogorzelski S., Bińkowski D., Bogucki D., Skorupka D., Goworek M., Miszczuk M., Wyszomierski P., Zegadło A.,
Jabłonna Lacka: Parzonka P., Adamczuk P., ,Michalczuk M., Przesmycki M., Pieczara R., Kozanecki Ł., Hanusz S., Plichta T., Krawczyk P., Tokarski S.
Axan Kowiesy – BTS Kobylany 1:6 (0:1) (Patrykozy)
Łukasz Chruściel # Przemysław Jaczewski-2, Krzysztof Mosiej, Łukasz Nasiłowski, Bartosz Kisieliński, Robert Trębicki
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Axan Kowiesy: Mazurek P., Mikołajczyk D., Bieniek P., Krasnodębski R., Czarnocki M., Kicman M., Kozak M., Kozak K., Chruściel Ł., Podgórzak D., Rybiński D., Sikorski J.
BTS Kobylany: Wierzbicki E., Fedorczyk Marcin, Fedorczyk M., Trębicki H., Trębicki R., Jaczewski P., Jaczewski J., Kisieliński B., Ornowski M., Nasiłowski Ł., Mosiej K.
Sabnie – Nieciecz 2:3 (0:3) (Sabnie)
Dawid Nowakowski, Remigiusz Krzymowski # Hubert Abramczuk-2, Andrzej Pniewski
Sędziował: Marek Szybka
Sabnie: Kobus J., Kobus H., Nowakowski D., Graw P., Kyszczuk T., Krzymowski R., Saczuk K., Przewoźnik D.
Nieciecz: Krochmal K., Ignaciuk A., Pniewski P., Pniewski R., Pniewski A., Bielarski M., Bolesta P., Abramczuk H., Skupiewski M.
XVI kolejka, 4.05.2014
THC Czarni Wrotnów – Sabnie 1:7 (:)
Karol Marczak # Jarosław Kobus-4, Patryk Jakubiak2, Tomasz Kryszczuk
Sędziował: Piotr Pniewski
THC Czarni Wrotnów:Kołodziejek D., Marczak M., Marczak K., Supeł M., Ładosz M., Matusik T., Jabłoński H., Ufnal M., Ładosz D., Wyszomirski M.
Sabnie: Ładziak K., Nowakowski D., Saczuk K., Przewoźnik D., Krzymowski R., Chendoszko Ł., Kobus J., Jakubiak P., Kryszczuk T.
Nieciecz – Axan Kowiesy 3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz
BTS Kobylany – SLKS Skibniew 6:1
Przemysław Jaczewski-4, Krzysztof Mosiej, Bartosz Kisieliński # Damian Bogucki
Sędziował:
BTS Kobylany: Wierzbicki E., Nasiłowski Ł., Fedorczyk Marcin, Trębicki H., Fedorczyk Marek, Kisieliński B., Mosiej K., Jaczewski P., Jaczewski J., Trębicki R., Ornowski M.
SLKS Skibniew: Skibniewski P., Sójka T., Bogucki D., Bińkowski D., Pogorzelski M., Pogorzelski S., Głodowski G.
Jabłonna Lacka – Jawor Sokołów 5:2 (:) (Jabłonna L.- Orlik)
Łukasz Kazanecki-2, Sylwester Ewiak, Rafał Pieczara, Piotr Krawczyk # Marcin Brzezik, Hubert Jastrzębski
Sędziował: Piotr Wyszyński
Jabłonna Lacka: Sękal W., Kondraciuk E., Moczulski K., Pieczara R., Rudziński Ł., Moczulski T., Plichta T., Kozanecki Ł., Ewiak S., Ewiak M., Krawczyk P.
Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Brzezik M., Murasicki M., Dobrzyński T., Parzonka M., Oleszczuk B., Kuryłek A., Mróz B., Gargul A.
Repki- Kamianka 3:3 (2:1) (Repki- Orlik)
Bartosz Andrzejewski, Piotr Andrzejczuk, Kamil Olszewski # Hubert Kołódziejczuk-2, Maciej Krasnodębski
Sędziował: Marek Szybka
Repki: Olszewski S., Olszewski K., Andrzejczuk P., Gawroński R., Gawroński D., Horowicz M., Andrzejewski B., Borys Ł., Adamczuk P.
Kamianka: Ignaciuk W., Sulawiak J., Ignaciuk Krzysztof, Krasnodębski M., Kołodziejczuk H., Błoński D., Ignaciuk Konrad., Miłobędzki K., Korczewski A., Krasnodębski R.,
Ulkar Karolew – NKS Białobrzegi 10:8 (5:2)
Mateusz Ryszkowski-3, Michał Chabiera-3, Marcin Ardej-3, Wiktor Ugboaja # Łukasz Leśniczuk-4, Łukasz Zieliński-2, Łukasz Wilk, Patryk Steć
Sędziował:Wiesław Soliński
Ulkar Karolew: Krasnodębski P., Karaban M., Ryszkowski M., Chabiera M., Popławski P., Ardej M., Ugboaja W., Świnarski A., Bąk M., Ugboaja B., Replin R., Gierłowski K., Rostek P., Batorowicz D., Rostek A., Roguszewski L., Filipiak D.
NKS Białobrzegi: Steć Mariusz I, Steć Patryk, Steć T., Szczeć S., Wilk Ł., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł., Kur N., Żołnicki R.
Tabela I ligi (Stan na 4.05.2014)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Nieciecz | 15 | 43 | 115 | 28 | 14 | 1 | 0 |
2. | Sabnie | 16 | 40 | 106 | 22 | 13 | 1 | 2 |
3. | BTS Kobylany (m,p) | 16 | 34 | 73 | 43 | 10 | 1 | 4 |
4. | Jawor Sokołów | 16 | 28 | 75 | 57 | 9 | 1 | 6 |
5. | SLKS Skibniew | 16 | 25 | 51 | 62 | 7 | 4 | 5 |
6. | THC Czarni Wrotnów (b) | 15 | 20 | 44 | 51 | 6 | 2 | 7 |
7. | Jabłonna Lacka (b) | 16 | 19 | 44 | 75 | 6 | 1 | 9 |
8. | Kamianka | 16 | 15 | 54 | 71 | 4 | 3 | 9 |
9. | NKS Białobrzegi | 16 | 13 | 62 | 82 | 4 | 1 | 11 |
10. | Ulkar Karolew | 16 | 13 | 56 | 107 | 3 | 1 | 10 |
11. | Repki (b) | 16 | 12 | 55 | 94 | 3 | 3 | 10 |
12. | Axan Kowiesy | 16 | 12 | 41 | 84 | 3 | 3 | 10 |
II liga
XIV kolejka, 27.04.2014
Sokołów I – Ceranów 2:6 (2:3) (Sokołów, Orlik SP4)
Grzegorz Chomać, Marek Skupiewski # Adrian Byczkowski-4, Jarosław Waszczuk, Przemysław Jakubik
Sędziował: Marek Szybka
Sokołów I:Jarosz P., Jarosz T., Szybka G., Wasiluk J., Wasiluk M., Ratyński I., Skupiewski M., Maliszewski Z., Gajzler B., Radawiec S., Chomać G.
Ceranów:Świderski T., Kamiński M., Byczkowski A., Jakubik Konrad, Jakubik Kamil, Jakubik C., Jakubik P., Rawiński Ł., Waszczuk J., Rzeszotek A., Dmowski K.
Nowa Wieś Grochowska – Chądzyń 1:5 (0:1) (Nowa Wieś Grochowska)
Maciej Ankiewicz # Damian Kotowski-3, Hubert Osipiak, Hubert Sidorzak
Sędziował: Robert Mosiej
Nowa Wieś Gr.:Gryglas M., Grabowski K., Skonieczny K., Skonieczny P., Sypka M., Kupisz A., Ankiewicz M., Protaziuk S., Mąka S., Górski A., Górski J., Miszczuk M., Skorupka M., Pogorzelski P.
Chądzyń:Bocian M., Rozbicki I., Siedlecki P., Załoga W., Sidorzak H., Rozbicki E., Osipiak H., Sidorzak I., Nowak M., Pawluk M., Kotowski D.
Bujały – Rytele 1:2
# Sylwester Zębrowski, Kamil Tatarczuk
Sędziował: Andrzej Pietranik
Bujały:
Rytele:Zębrowski D., Tatarczuk K., Krysiak J., Zębrowski S., Rytel-Andrianik R., Laskowiecki E., Skorek R., Kołodziej K., Laskowiecki Radosław, Laskowiecki Rafał
Rudniki- Grodzisk 1:1 (0:1) (Skrzeszew)
Piotr Ornowski #
Sędziował: Adrian Zdanowski
Rudniki: Rosłą P., Wasilewski H., Baranek K., Chmielak S., Mieczkowski D., Kosina D., Borkowski M., Bochaj P., Ornowski P.
Grodzisk:
Kamieńczyk – ATS Kowiesy 0:3 (:) (Białobrzegi)
Sylwester Niewiadomski-2, Daniel Chmielewski
Sędziował:
Kamieńczyk:
ATS Kowiesy: Romanowski P., Gębicki J., Miszczuk P., Jaworowski Ł., Chmielewski D., Niewiadomski S., Jasiński K., Gębicki D., Jasiński D., Pałka M., Iliński S.
Wszebory – Skrzeszew 1:15 (:) (Kosów Lacki)
# Jarosław Łachecki-5, Nikodem Zdunek-3, Robert Łachecki-2, Daniel Głogowski-2, Szymon Kołos-2, Tomasz Czerkas-1
Sędziował:
Wszebory:
Skrzeszew:Krukowski C., Rejmuza K., Rusiniak P., Łachecki J., Łachecki R., Zdunek N., Kołos Sz., Głogowski D., Czerkas T.
Nowa Wieś Grochowska – Przywózki 4:2 (4:1) (Nowa Wieś Gr.)
Karol Skonieczny-2, Maciej Ankiewicz, bramka samobójcza # Marcin Przywózki, Przemysław Wyszomirski
Sędziował:Robert Mosiej
Nowa Wieś Gr.:Gryglas M., Grabowski K., Skonieczny K., Skonieczny P., Sypka M., Kupisz A., Ankiewicz M., Protaziuk S., Mąka S., Górski A., Górski J., Miszczuk M., Skorupka M., Pogorzelski P.
Przywózki: Nasiłowski T., Gawryś D., Dmowski D., Przywózki M., Wierzbicki Z., Wierzbicki M., Borys Ł., Oziębło W., Oziębło S., Wyszomirski D., Wyszomirski P.
XV kolejka, 1.05.2014
Ceranów – Nowa Wieś Grochowska 2:0
Grodzisk – Nowa Wieś Grochowska 1:1 (1:0) (Grodzisk)
Sędziował: Adrian Zdanowski
Przywózki – Bujały 4:2 (2:0) (Przywózki)
Damian Dmowski-2, Wojciech Oziębło, Przemysław Wyszomirski # Kamil Wierzbicki-2
Sędziował: Robert Mosiej
Przywózki:Rzemek K., Wierzbicki Z., Wierzbicki M., Oziębło W., Przywózki M., Dmowski D., Nasiłowski T., Nasiłowski G., Kisieliński D., Wyszomirski D., Wyszomirski P., Gawryś D., Gawryś Ł.
Bujały: Kur M., Czarnocki Ł., Czarnocki E., Zalewski Michał, Klimczuk M., Bojar S., Wierzbicki K., Szulawiak M., Maliszewski G., Nasiłowski R., Przywózki P.
ATS Kowiesy – Rudniki 6:1 (3:1) (Repki- Orlik)
Daniel Chmielewski-3, Kamil Jasiński, Łukasz Jaworowski, bramka samobójcza # Andrzej Koprowski
Sędziował:Marek Szybka
ATS Kowiesy:Romanowski P., Gębicki D., Gębicki J., Jaworowski Ł., Chmielewski D., Niewiadomski S., Jasiński K., Iliński S., Pałka M., Sawicki P., Jasiński D.
Rudniki: Kopówka G., Wasilewski H., Kosina D., Bochaj P., Baranek K., Chmielak S., Pingwara K., Paprocki W., Mieczkowski D., Nowotniak B., Borkowski M.
Rytele – Sokołów I 2:7 (0:4) (Rytele Święckie)
Rafał Zębrowski, Jakub Krysiak# Michał Wasiluk-3, Sławomir Radawiec-3, Łukasz Waszczuk
Sędziował: Piotr Wyszyński
Rytele:Zębrowski D., Zębrowski R., Skorek R., Krysiak J., Dawidowski P., Laskowiecki E., Kołodziej K., Rytel-Andrianik R., Laskowiecki Radosław, Zębrowski K.
Sokołów I:Jarosz T., Maliszewski H., Maliszewski Z., Ratyński I., Waszczuk Ł., Wasiluk M., Radawiec S.
Chądzyń – Wszebory 19:3
Skrzeszew – Kamieńczyk 6:1 (1:0) (Skrzeszew)
Jarosław Łachecki-3, Tomasz Czerkas-2, Nikodem Zdunek
Sędziował:
Skrzeszew: Krukowski C., Rejmuza K., Rusiniak P., Zdunek N., Zdunek C., Głogowski D., Głogowski K., Łachecki J., Łachecki R., Czerkas T.
Kamieńczyk:
XVI kolejka, 4.05.2014
Chądzyń – Rytele 13:2 (3:0) (Jabłonna Orlik)
Damian Kotowski-4, Ignacy Sidorzak-3, Dariusz Sarna-3, Rafał Kur-2, Michał Szajko # Kamil Kołodziej, Mariusz Laskowiecki
Sędziował: Piotr Wyszyński
Chadzyń: Siedlecki P., Kur R., Siedecki J., Zubow J., Rozbicki I., Sarna D., Łagoda B., Sidorzak G., Sidorzak H., Sidorzak I., Szajko M., Bocian M., Siwiński P., Kotowski D.,
Rytele: Zębrowski D., Zębrowski S., Laskowiecki E., Laskowiecki Radosław, Laskowiecki Rafał, Rytel-Andrianik R., Skorek R., Laskowiecki M., Kołodziej K.
Bujały – Sokołów I 2:1 (1:0) (Bujały)
Grzegorz Maliszewski, Kamil Wierzbicki # Grzegorz Chomać
Sędziował: Marek Szybka
Bujały:Kur M., Czarnocki Ł., Czarnocki D., Czarnocki J., Kur A., Maliszewski G., Wierzbicki K., Klimczuk M., Bojar S.
Sokołów I:Wasiluk M., Jarosz T., Jarosz P., Gajzler B., Maliszewski Z., Chomać G., Radawiec S., Replin S., Pędzich M., Waszczuk Ł., Ratyński I.,
Przywózki – Kamieńczyk 10:2 (2:2)
Grodzisk – ATS Kowiesy 3:7
Bartosz Osipiak-3 # Sylwester Niewiadomski-3, Kamil Jasiński, Daniel Chmielewski, Marcin Pałka, Damian Jasiński
Sędziował:Jarosław Kobus
Grodzisk:
ATS Kowiesy:
Rudniki- Nowa Wieś Grochowska 2:2 (0:2) (Skrzeszew)
Sędziował: Adrian Zdanowski
Rudniki:Rosłan P., Wasilewski H., Baranek K., Chmielak S., Nowotniak B., Borkowski M., Kopówka G., Bochaj P., Ornowski P., Pinkwara K., Paprocki W.
Nowa Wieś Gr.
Skrzeszew- Nowa Wieś Grochowska 7:1 (:) (Skrzeszew)
Sędziował: Adrian Zdanowski
Skrzeszew:
Nowa Wieś Gr.
Wszebory – Ceranów 0:12 (:) (Kosów Lacki)
Sędziował: Piotr Wyszyński
Wszebory:
Ceranów:
Tabela II ligi (Stan na 4.05.2014)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Skrzeszew | 16 | 43 | 96 | 25 | 14 | 1 | 1 |
2. | ATS Kowiesy | 16 | 42 | 113 | 41 | 14 | 0 | 2 |
3. | Ceranów (b) | 16 | 41 | 76 | 23 | 13 | 2 | 1 |
4. | Grodzisk | 16 | 24 | 63 | 46 | 7 | 3 | 6 |
5. | Kamieńczyk (b) | 16 | 19 | 39 | 57 | 5 | 4 | 7 |
6. | Rudniki | 16 | 19 | 34 | 51 | 5 | 4 | 7 |
7. | Sokołów I | 16 | 19 | 72 | 65 | 6 | 1 | 9 |
8. | Rytele (b) | 16 | 18 | 36 | 75 | 6 | 0 | 10 |
9. | Przywózki (b) | 16 | 17 | 60 | 59 | 4 | 5 | 7 |
10. | Chądzyń | 16 | 17 | 79 | 69 | 5 | 2 | 9 |
11. | Bujały | 16 | 17 | 35 | 45 | 4 | 5 | 7 |
12. | Wszebory (b) | 16 | 4 | 25 | 155 | 1 | 1 | 13 |
13. | Nowa Wieś Groch. (b) | 10 | 8 | 19 | 36 | 2 | 2 | 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|