Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 172, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 717
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam roziskę sędziowania i godziny meczów XVII kolejki Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek .
Przypominam o odpowiednim obuwiu na Orlikach. Zmian miejsca meczu w Węgrowie. Godzina 12.30 Orlik przy ul. Szamoty
Rozpiska obsady sędziowskiej XVII kolejki - 11.05.2014 | ||||||
I liga | ||||||
l.p | Gospodarze | Goście | Miejsce | Godzina | Obsada sędziowska | |
1 | Ulkar Karolew | Czarni Wrotnów | Węgrów- Orlik, ul Szamoty | 12.30 | Wiesław Soliński | |
2 | NKS Białobrzegi | Repki | Białobrzegi | 15.00 | Piotr Wyszyński | |
3 | Kamianka | Jabłonna Lacka | Kamianka | 12.00 | Adam Chruścicki | |
4 | Jawor Sokołów | BTS Kobylany | Sokołów, SLO | 14.30 | Marek Szybka | |
5 | Skibniew | Nieciecz | Skibniew | 12.00 | Krzysztof Woźniak | |
6 | Axan Kowiesy | Sabnie | Patrykozy | 11.00 | Marek Szybka | |
II liga | ||||||
7 | Ceranów | ATS Kowiesy | Ceranów | 13.00 | Piotr Wyszyński | |
8 | Skrzeszew | Grodzisk | Skrzeszew | 12.00 | Adrian Zdanowski | |
9 | Chądzyń | Bujały | Jabłonna- Orlik | 14.00 | Adam Chruścicki | |
10 | Przywózki | Rudniki | Przywózki | 13.00 | Marek Szybka | |
11 | Sokołów I | Wszebory | Repki- Orlik | 14.00 | Andrzej Pietranik | |
12 | Nowa Wieś Gr | Rytele | Nowa Wieś Gr. | 11.30 | Robert Mosiej | |
13 | Nowa Wieś Gr. | Kamieńczyk | Nowa Wieś Gr. | 13.00 | Robert Mosiej |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|