Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 174, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 501
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam rozpiskę obsady sędziowskiej i godziny spotkań XIV kolejki Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Przypominam drużynom o wpłaty za rundę wiosenną. Drużyny proszonę są o uregulowanie wpłat do 4.05.2014.
Już w najbliższy piątek ( ze względu na mój wyjazd służbowy ) będzie zamieszczona rozpiska XV kolejki (z 1 maja) oraz XVI kolejki (4 maja) oraz II rundy Pucharu Ligi (3 maja).
Spotkanie Sokołów I - Ceranów odbędzie się w Sokołowie na Orliku SP4 przy ul. Kupientyńskiej o godzinie 13.00 (obowiązuje obuwie halowe lub żwirówki)
Rozpiska obsady sędziowskiej XIV kolejki - 27.04.2014 | ||||||
I liga | ||||||
l.p | Gospodarze | Goście | Miejsce | Godzina | Obsada sędziowska | |
1 | Czarni Wrotnów | Nieciecz | Miedzna- Orlik | 18.30 | Piotr Pniewski | |
2 | BTS Kobylany | Sabnie | Repki- Orlik | 11.30 | Krzysztof Woźniak | |
3 | Jabłonna Lacka | Axan Kowiesy | Jabłonna- Orlik | 14.00 | Andrzej Pietranik | |
4 | Repki | SLKS Skibniew | Repki- Orlik | 14.30 | Marek Szybka | |
5 | Ulkar Karolew | Jawor Sokołów | Węgrów- Orlik | 13.00 | Wiesław Soliński | |
6 | NKS Białobrzegi | Kamianka | Białobrzegi | 14.00 | Piotr Wyszyński | |
II liga | ||||||
7 | Sokołów I | Ceranów | Sokołów- Orlik SP4 | 13.00 | Marek Szybka | |
8 | Nowa Wieś Gr. | Chądzyń | Nowa Wieś Gr. | 12.00 | Robert Mosiej | |
9 | Nowa Wieś Gr. | Przywózki | Nowa Wieś Gr. | 14.00 | Robert Mosiej | |
10 | Bujały | Rytele | Bujały | 16.00 | Andrzej Pietranik | |
11 | Rudniki | Grodzisk | Skrzeszew | 12.00 | Bartosz Andrzejewski | |
12 | Kamieńczyk | ATS Kowiesy | Białobrzegi | 15.30 | Piotr Wyszyński | |
13 | Wszebory | Skrzeszew | Kosów Lacki | 12.00 | Piotr Wyszyński |
Brak słów !! ;) . SZTUCZNE BOISKO ŻEBY NIE MOŻNA W KORKACH GRAĆ !! Sokołów powinien znaleźć PRAWIDŁOWE BOISKO do grania !
W KORKACH W TEJ LIDZE JEST ZAKAZ GRY.
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|