Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 104, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 431
statystyki szczegółowe
W niedzielę 10.11.2013 oraz 11.11.2013 została rozegrana ostatnia seria spotkań rundy jesiennej Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi najciekawsze spotkanie rozegrane zostało w Sokołowie na boisku SLO, gdzie drużyna Jaworu podejmowała Czarnych Wrotnów, w pierwszej połowie dominowali gospodarze prowadząc do przerwy 2:0, jednak w drugiej części sytuacji się odwróciła i goście doprowadzili do remisu, a następnie strzelili zwycięską bramkę. Wyrównany przebieg miało również spotkanie w Kamiance, które zakończyło się podziałem punktów, gospodarze zremisowali 2:2 z Skibniewem.
W Repkach na Orliku gospodarze nie sprostali liderowi rozgrywek drużynie z Niecieczy przegrywając 4:11. Również na Orliku w Wegrowie Ulkar Karolew nie dał rady drużynie z Sabni przegrywając 1:8. W Jabłonnie na Orliku gospodarze ulegli drużynie BTS Kobylany 2:5. Najwięcej bramek padło w Białobrzegach, gdzie gospodarze pokonali Axan Kowiesy 10:5. W tabeli po rundzie jesiennej z kompletem punktów prowadzi Nieciecz przed Sabniami i drużyną BTS Kobylany. Od miejsca IV do XII sytuacja jest dość wyrównana i każda drużyna może zająć IV jak i XII miejsce. Taka sytuacja zapowiada bardzo ciekawą rundę wiosenną.
W rozgrywkach II ligi w dniach 10-11.11.20013 rozegrano aż 9 spotkań. Zostały nadrobione wszystkie zaległości. Była to kolejka bardzo udana dla drużyn, które nie odniosły jeszcze żadnego zwycięstwa. Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosła drużyna Przywózki pokonując w Grodzisku gospodarzy 5:2, również pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosła drużyna Wszebory pokonując w Ceranowie Rudniki 3:2. Mecz pierwotnie miał odbyć się w Skrzeszewie, jednak na prośbę drużyny Wszebory, z powodu problemów z dojazdem, mecz został rozegrany w Ceranowie. W tym miejscu należy pochwalić drużynę Rudniki, która zachowała się fair play, mając pewne trzy punkty zdecydowała się zagrać meczu na wyjeździe. W innych spotkaniach rozegranych w Ceranowie gospodarze pokonali najpierw Chądzyń 7:3 a następnie Rytele 3:1. W poniedziałek Wszebory przegrały w Ceranowie z Kamieńczykiem 1:9, natomiast w Rytelach gospodarze pokonali Wszebory 6:4 oraz doznali porażki z drużyną ATS Kowiesy 2:3. W Białobrzegach Kamieńczyk przegrał z Sokołowem I 0:2, w Bujałach gospodarze ulegli liderowi rozgrywek drużynie ze Skrzeszewa 1:4. Liderm po rundzie jesiennej została drużyna ze Skrzeszewa, która wyprzedza ATS Kowiesy i Ceranów.
Pojawiła się propozycja rozegrania jeszcze jednej kolejki ligowej z rundy wiosennej, jednak po rozmowie z kilkoma osobami, zdecydowałem że rundę wiosenną rozpczniemy pod koniec marca, mam nadzieje ze pogoda będzie bardziej łaskawa niż w tym roku wiosną. Na wiosnę jest więcej terminów. Jeśli pogoda będzie dość kiepska, to rozpczniemy od Puchar Ligi, który będziemy rozgrywać na Orlikach.
Za około dwa tygodnie postaram się przygotować podsumowanie rundy jesiennej (muszę skopletowac wszystkie protokoły z meczów) oraz przedstawić propozycję rozgrywek halowych
POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
XI kolejka, 10.11.2013
Kamianka – SLKS Skibniew 2:2 (2:2) (Kamianka)
Mateusz Zawadzki (31), Maciej Krasnodębski (33) # Damian Bogucki (3), Hubert Goworek (17)
Sędziował: Marek Szybka
Kamianka:Sulawiak J., Sulawiak A., Krasnodębski M., Krasnodębski R., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Ignaciuk K., Ignaciuk W., Żółkiewski S. Chmielewski D.
SLKS Skibniew:Pogorzelski S., Pogorzelski M., Goworek H., Bogucki D., Górski M., Sójka T, Miszczuk M., Jówko M.
Jawor Sokołów – THC Czarni Wrotnów 2:3 (2:0) (Sokołów- SLO)
Patryk Błoński, Grzegorz Jaroszewski, Tomasz Matusk-2, Emil Postek
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Jawor Sokołów:
THC Czarni Wrotnów: Postek J., Postek P., Postek E., Matusik D., Matusik A., Matusik T., Marczak M., Marczak K., Buzek M., Gąsior P., Kornacki B., Jabłoński H., Kołodziejek D.
Ulkar Karolew – Sabnie 1:8 (0:4) (Węgrów- Orlik)
Michał Madziar # Hubert Kobus-3, Kamil Jagiełło-2, Piotr Graw-2, Remigiusz Krzymowski
Sędziował: Wiesław Soliński
Ulkar Karolew: Księżak H., Gierłowski K., Bąk M., Replin R., Madziar M., Walczyk R., Roguszewski L., Polkowski M., Świnarski A., Ugboaja W., Ogboaja B., Piesak M.
Sabnie:Ładziak K., Jagiełło K., Nowakowski D., Graw P., Chendoszko Ł., Kobus H., Krzymowski R., Saczuk K.
Repki – Nieciecz 4:11 (3:6) (Repki- Orlik)
Kamil Olszewski -2 (24,40); Rafał Gawroński (4), Bartosz Andrzejewski (34) # Hubert Abramczuk -3 (10,18,53); Patryk Bolesta-3 (3,46,56); Andrzej Pniewski-2 (8,45); Przemysław Odowski -2 (15,69); bramka samobójcza (21)
Sędziował: Marek Szybka
Repki:Olszewski S., Olszewski K., Borowski A., Andrzejewski B., Horowicz M., Andrzejczuk P., Gawroński R., Adamczuk P., Gawroński D., Rosak J.
Nieciecz:Nasiłowski R., Abramczuk H., Ornowski M., Pniewski A., Błoński A., Bolesta P, Skupiewski M., Pniewski P., Pniewski R., Odowski P.
NKS Białobrzegi – Axan Kowiesy 10:5 (5:2) (Białobrzegi)
Mateusz Steć-3, Łukasz Zieliński-3, Tomasz Szczeć-3, Łukasz Leśniczuk # Marcin Puzan-2, Przemysław Korneć-2, Maciej Oleszczuk
Sędziował: Adam Chruścicki
NKS Białobrzegi:Wawer D., Hudon M., Zieliński Ł., Steć Mariusz I, Steć J., Steć Patryk, Steć Mateusz, Szczeć T., Leśniczuk Ł.,
Axan Kowiesy:Puzan M., Korman J., Romanowski S, Mikołajczyk D., Skup P., Korneć P., Kozak K., Kozak M., Oleszczuk M., Rutkowski R.
Jabłonna Lacka – BTS Kobylany 2:5 (1:3) (Jabłonna Lacka- Orlik)
Łukasz Rudziński, Jakub Dec # Bartosz Kisieliński, Krzysztof Mosiej, Robert Trębicki, Jakub Jaczewski, bramka samobójcza
Sędziował: Adam Chruścicki
Jabłonna Lacka:Pieczara R., Moczulski T., Kondraciuk A., Jurczak T., Krawczyk P., Rudziński Ł., Kanabrodzki D., Bujalski D., Hanusz S., Dec J.
BTS Kobylany:Wierzbicki E., Nasiłowski Ł., Kisieliński B., Fedorczyk Marcin, Jaczewski J., Trębicki S., Trębicki R., Dmuchowski P., Mosiej K.
Tabela I ligi (Stan po rundzie jesiennej)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Nieciecz | 11 | 33 | 94 | 21 | 11 | 0 | 0 |
2. | Sabnie | 11 | 28 | 81 | 14 | 9 | 1 | 1 |
3. | BTS Kobylany (m,p) | 11 | 24 | 50 | 31 | 8 | 0 | 3 |
4. | SLKS Skibniew | 11 | 16 | 32 | 43 | 4 | 4 | 3 |
5. | THC Czarni Wrotnów (b) | 11 | 16 | 34 | 34 | 5 | 1 | 5 |
6. | Jawor Sokołów | 11 | 16 | 50 | 44 | 5 | 1 | 5 |
7. | Jabłonna Lacka (b) | 11 | 12 | 30 | 53 | 4 | 0 | 7 |
8. | Axan Kowiesy | 11 | 11 | 32 | 55 | 3 | 2 | 6 |
9. | Kamianka | 11 | 10 | 38 | 56 | 3 | 1 | 7 |
10. | NKS Białobrzegi | 11 | 10 | 47 | 59 | 3 | 1 | 7 |
11. | Repki (b) | 11 | 8 | 35 | 66 | 2 | 2 | 7 |
12. | Ulkar Karolew | 11 | 7 | 34 | 81 | 2 | 1 | 8 |
POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
XI kolejka, 10.11.2013
Grodzisk – Przywózki 2:5 (1:3) (Grodzisk)
Sylwester Rogoziński, bramka samobójcza # Damian Gawryś-3, Łukasz Borys, Kamil Rzemek
Sędziował: Robert Mosiej
Grodzisk:Kotowski K., Rogoziński S., Osipiak P., Osipiak M., Strzała M., Rogoziński A., Kalinowski S., Młynarczuk H., Chrostowski P.
Przywózki:Nasiłowski T., Dmowski D., Soszyński P., Bieliński M., Wyszomierski D., Rzemek K., Oziębło S., Gawryś D, Kisieliński D., Wierzbicki Z., Borys Ł., Oziębło W., Przywózki M.
Bujały – Skrzeszew 1:4 (0:2) (Bujały)
Mariusz Kur # Kamil Głogowski, Jarosław Łachecki, Konrad Płachetko, Cezary Krukowski
Sędziował: Robert Mosiej
Bujały:Kur M., Czarnocki J., Czarnocki D., Wierzbicki K., Wierzbicki M., Bojar S., Maliszewski G., Klimczuk M., Szulawiak M.
Skrzeszew: Kukowski C., Łachecki R., Łachecki J., Zdunek C., Zdunek N., Rejmuza K., Głogowski K, Głogowski D., Płachetko K., Żałobka P., Czerkas T., Rusiniak P.
Kamieńczyk – Sokołów I 0:2 (0:0) (Białobrzegi)
Łukasz Waszczuk, Jacek Wasiluk
Sędziował: Adam Chruścicki
Kamieńczyk: Tymiński Kamil, Krysiak P., Wojewódzki A., Bień R., Zieliński Ł., Stolarczuk P, Chedoska K., Tymiński Konrad
Sokołów I:Jarosz P., Jurczak R., Puzan M., Waszczuk Ł., Wasiluk J., Wasiluk M., Maliszewski Z., Chomać G., Szybka G., Gajzler B.,
Ceranów – Chądzyń 7:3 (6:2) (Ceranów)
Adrian Byczkowski-3 (3, 19-k, 21); Karol Dmowski-2 (30,40); Łukasz Rawiński -2 (16, 40) # Damian Kotowski-2 (12, 26); Maciej Pawluk (52)
Sędziował: Adam Romańczuk
Ceranów:Świderski T., Rzeszotek A., Waszczuk J., Kamiński M., Rawiński S., Rawiński Ł., Kalinowski S., Jakubik C., Poźniak P., Byczkowski A., Dmowski K., Piepióra Adam
Chądzyń: Osipiak M., Kotowski D., Siedlecki P., Siedlecki J., Osipiak H., Kur R., Nowak M., Pawluk M.
Wszebory – Rudniki 3:2 (2:2) (Ceranów)
Oktawian Kamiński -2 (22, 26); Zbigniew Zalewski (55) # Piotr Ornowski-2 (16, 33)
Sędziował: Adam Romańczuk
Wszebory:Żochowski K., Żochowski P., Waszczuk E., Kamiński O., Zalewski Z., Rytel R., Figura K., Maliszewski A., Brzozowski T., Kędzior D., Żochowski W., Wyszomierski G., Smuniewski R., Kosik M.
Rudniki:Ornowski P., Kosina D., Nowotniak B., Pinkwara K., Chmielak S., Mieczkowski D., Rosłan P., Koprowski A., Kopówka G., Baranek K., Matysiak K., Bochaj P., Wasilewski H.
Mecz rozegrany 11.11.2013
Rytele – ATS Kowiesy 2:3 (:) (Rytele Święckie)
Sędziował: Robert Mosiej
Rytele:
ATS Kowiesy:
Spotkania zaległe:
10.11.2013
Ceranów – Rytele 3:1 (2:0) (Ceranów)
Łukasz Rawiński-2 (17,36), Adrian Byczkowski (3) # Rafał Laskiewiecki (38)
Sędziował: Adam Romańczuk
Ceranów:Swiderski T., Plas Ł., Byczkowski A., Kamiński M., Rawiński Ł., Poźniak P., Kalinowski S., Piepióra Adam, Jakubik C., Jakubik P., Jakubik Kamil, Rzeszotek A.,
Rytele: Zębrowski D., Laskowiecki Radosław, Laskowiecki Rafał, Kołodziej K., Zembrowski K., Tatarczuk K., Skorek R., Dawidowski P., Adamski W., Skorek S.
11.11.2013
Rytele – Wszebory 6:4
Sędziował: Robert Mosiej
Rytele:
Wszebory:
11.11.2013
Wszebory – Kamieńczyk 1:9
Sędziował: Andrzej Rawiński
Wszebory:
Kamieńczyk:
Tabela II ligi (po rundzie jesiennej)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Skrzeszew | 11 | 28 | 55 | 16 | 9 | 1 | 1 |
2. | ATS Kowiesy | 11 | 27 | 82 | 31 | 9 | 0 | 2 |
3. | Ceranów (b) | 11 | 26 | 49 | 19 | 8 | 2 | 1 |
4. | Kamieńczyk (b) | 11 | 18 | 34 | 32 | 5 | 3 | 3 |
5. | Grodzisk | 11 | 18 | 47 | 36 | 6 | 0 | 5 |
6. | Sokołów I | 11 | 16 | 55 | 38 | 5 | 1 | 5 |
7. | Rudniki | 11 | 13 | 24 | 40 | 4 | 1 | 6 |
8. | Rytele (b) | 11 | 12 | 28 | 49 | 4 | 0 | 7 |
9. | Bujały | 11 | 10 | 26 | 35 | 2 | 4 | 5 |
10. | Przywózki (b) | 11 | 8 | 34 | 46 | 1 | 5 | 5 |
11. | Chądzyń | 11 | 8 | 38 | 55 | 2 | 2 | 7 |
12. | Wszebory (b) | 11 | 4 | 20 | 95 | 1 | 1 | 9 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|