Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 89, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 416
statystyki szczegółowe
W niedzielę 3.11.2013 została rozegrana przedostatnia X kolejka rundy jesiennej Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi bardzo okazałe zwycięstwa odniosły dwa pierwsze zespoły w tabeli: Nieciecz i Sabnie. Nieciecz rozgromiła Ulkar Karolew aż 14:1 (aż 10 bramek w tym spotkaniu strzelił Patryk Bolesta). W Sabniach natomiast gospodarze rozgromili NKS Białobrzegi aż 15:0. W Skibniewie po bardzo wyrównanym meczu gospodarze zremisowali z drużyną Jawor Sokołów 2:2. W Patrykozach drużyna Axana Kowiesy niespodziewanie przegrała z zespołem Kamianki 1:4. W meczu derbowym gminy Repki BTS Kobylany na Orliku w Repkach pokonał Repki 6:4, natomiast w Miedznej na Orliku THC Czarni Wrotnów bo wyrównanym pojedynku zwyciężyli Jabłonnę Lacką 5:4. W tabeli I ligi z kompletem 30 punktów prowadzi drużyna z Niecieczy przed Sabniami które w sobotę w meczu zaległym pokonały Axan Kowiesy 8:1. Na trzecim miejscu znajduje się drużyna BTS Kobylany ze stratą już 9 pkt. do lidera. Bardzo ciekawa sytuacja na końcu stawki, gdzie sytuacja zmienia się po każdej kolejce, w tej chwili na pozycjach spadkowych znajdują się Repki, NKS Białobrzegi i Ulkar Karolew.
W rozgrywkach II ligi niesamowicie zacięte spotkanie odbyło się na Orliku w Repkach, gdzie ATS Kowiesy pokonał Przywózki 9:8. W Białobrzegach Kamieńczyk minimalnie pokonał Grodzisk 2:1. W Skrzeszewie gospodarze pewnie pokonali Rytele 8:0, natomiast w drugim meczu rozegranym w Skrzeszewie Rudniki przegrały z Ceranowem 0:3. W Repkach na Orliku Sokołów I pokonał Chądzyń 7:3, w Bujałach gospodarze pewnie pokonali Wszebory 8:0. W tabeli II ligi prowadzi nadal Skrzeszew z 25 punktami, który o jeden punkt wyprzedza ATS Kowiesy i o pięć punktów Ceranów (drużyna z Ceranowa ma jeden mecz zaległy). Na końcu stawki znajdują się zespoły: Chadzyń, Przywózki i Wszebory.
POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
X kolejka, 03.11.2013
Sabnie – NKS Białobrzegi 15:0 (8:0) (Sabnie)
Jarosław Kobus-5, Dawid Kobus-3, Hubert Kobus-3, Remigiusz Krzymowski-2, Tomasz Kryszczuk, Łukasz Chendoszko
Sędziował: Robert Mosiej
Sabnie:
NKS Białobrzegi:
Nieciecz – Ulkar Karolew 14:1 (3:1) (Nieciecz)
Patryk Bolesta- 10, Maciej Skupiewski-3, Przemysław Odowski # Artur Mazurek
Sędziował: Robert Mosiej
Nieciecz:
Ulkar Karolew:
Axan Kowiesy – Kamianka 1:4 (1:3) (Patrykozy)
Daniel Rybiński # Maciej Krasnodębski-2, Łukasz Zawadzki, Adrian Sulawiak
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Axan Kowiesy: Skorupka M., Skorupka D., Romanowski S., Podgórzak D., Oleszczuk M., Kozak K., Kozak M., Sikorski A., Dmowski J., Skup P., Rybiński D., Korneć B, Klewek K., Sikorski J.
Kamianka:
BTS Kobylany – Repki 6:4 (4:2) (Repki- Orlik)
Cezary Rytel-4 (2,8,17, 70); Przemysław Jaczewski (25), Bartosz Kisieliński (68) # Rafał Gawroński (12), Piotr Andrzejczuk (34), Jakub Rosak (47), Kamil Olszewski (50)
Sędziował: Marek Szybka
BTS Kobylany:Wierzbicki E., Dmochowski P., Rytel C., Jaczewski P., Jaczewski J., Świnarski A., Nasiłowski Ł., Kisieliński B., Fedorczyk Marcin, Omieciuch K., Andrzejczuk P., Trębicki R.
Repki:Olszewski S., Mazur A., Olszewski K., Andrzejczuk P., Gawroński R., Gawroński D, Andrzejewski B., Rosak J., Horowicz M., Borowski A., Waszczuk A., Adamczuk P., Bartosiak K.
THC Czarni Wrotnów – Jabłonna Lacka 5:4 (:) (Miedzna – Orlik)
# Andrzej Kondraciuk-2, Emil Kondraciuk, Sławomir Ewiak
Sędziował: Piotr Pniewski
THC Czarni Wrotnów:
Jabłonna Lacka: Plichta T., Kondraciuk E., Kondraciuk A., Ewiak S., Pieczara R., Rudziński Ł., Bujalski D., Poziemski T.
SLKS Skibniew – Jawor Sokołów 2:2 (0:2) (Skibniew)
Marek Pogorzelski, Damian Bogucki # Łukasz Mroczek, Grzegorz Jaroszewski
Sędziował: Robert Mosiej
SLKS Skibniew:
Jawor Sokołów:
Tabela I ligi (Stan na 03.11.2013)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Nieciecz | 10 | 30 | 83 | 17 | 10 | 0 | 0 |
2. | Sabnie | 10 | 25 | 73 | 13 | 8 | 1 | 1 |
3. | BTS Kobylany (m,p) | 10 | 21 | 45 | 29 | 7 | 0 | 3 |
4. | Jawor Sokołów | 10 | 16 | 48 | 41 | 5 | 1 | 4 |
5. | SLKS Skibniew | 10 | 15 | 30 | 41 | 4 | 3 | 3 |
6. | THC Czarni Wrotnów (b) | 10 | 13 | 31 | 32 | 4 | 1 | 5 |
7. | Jabłonna Lacka (b) | 10 | 12 | 28 | 48 | 4 | 0 | 5 |
8. | Axan Kowiesy | 10 | 11 | 27 | 45 | 3 | 2 | 5 |
9. | Kamianka | 10 | 9 | 36 | 54 | 3 | 0 | 7 |
10. | Repki (b) | 10 | 8 | 31 | 55 | 2 | 2 | 6 |
11. | NKS Białobrzegi | 10 | 7 | 37 | 54 | 2 | 1 | 8 |
12. | Ulkar Karolew | 10 | 7 | 33 | 73 | 2 | 1 | 7 |
POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
X kolejka, 03.11.2013
Bujały – Wszebory 8:0 (:) (Bujały)
Sędziował: Adam Chruścicki
Bujały:
Wszebory:
Rudniki- Ceranów 0:3 (:) (Skrzeszew)
Sędziował: Adam Chruścicki
Rudniki:Pinkwara K., Rosłan P., Ornowski P., Nowotniak B., Baranek K., Kopówka G, Wasilewski H., Mieczkowski D., Bochaj P., Matysiak K., Koprowski A., Kosina D.
Ceranów:
Skrzeszew – Rytele 8:1 (3:0) (Skrzeszew)
Jarosław Łachecki-4, Kamil Głogowski-2, Daniel Głogowski, Robert Łachecki #
Sędziował: Adam Chruścicki
Skrzeszew:Krukowski C., Rejmuza K., Rusiniak P., Zdunek C., Zdunek N, Głogowski K., Głogowski D., Łachecki J., Łachecki R., Płachetko K., Czerkas T.
Rytele:
Kamieńczyk – Grodzisk 2:1 (0:0) (Białobrzegi)
Konrad Tymiński, Paweł Krysiak # Bartosz Osipiak
Sędziował: Andrzej Pietranik
Kamieńczyk:
Grodzisk:
ATS Kowiesy- Przywózki 9:8 (:) (Repki- Orlik)
Sylwester Niewiadomski-3 (36, 61, 67); Marcin Pałka-2 (7, 10); Marcin Makolewski (12), Damian Jasiński (27), Dawid Gębicki (33), Kamil Jasiński (50) # Zbigniew Wierzbicki -2 (68, 70); Marcin Przywózki -2 (14,37); Damian Dmowski -2 (11,69); Łukasz Botys (9), Damian Gawryś (65)
Sędziował: Marek Szybka
ATS Kowiesy:Romanowski P., Gębicki J., Miszczuk P., Iliński S., Chmielewski D., Sawicki P., Gębicki D., Makolewski M., Jaworowski Ł., Jasiński D., Niewiadomski S., Jasiński K., Pałka M.
Przywózki:Nasiłowski T., Nasiłowski G., Wierzbicki Z., Bieliński M., Borys Ł., Przywózki M., Dmowski D., Dmowski B., Wyszomirski D., Wyszomirski P., Oziębło S., Oziębło W., Gawryś D., Kisieliński D., Dmowski P.
Sokołów I – Chądzyń 7:3 (3:1) (Repki- Orlik)
Kamil Jurczak-2 (30,48); Grzegorz Chomać -2 (51,55); Sławomir Radawiec (4), Michał Wasiluk (7), Sławomir Replin (33) # Rafał Kur-3 (10,41,42)
Sędziował: Marek Szybka
Sokołów I: Jarosz P., Jarosz T., Maliszewski Z., Wasiluk M., Wasiluk J., Dmowski K., Jurczak K., Jurczak T., Bogaj M., Radawiec S., Replin S., Gajzler B., Szybka G., Chomać G.
Chądzyń: Siedlecki P., Siedlecki J., Rozbicki I., Pawluk M., Osipiak M., Sidorzak G., Sidorzak H., Osipiak H., Kur R., Zawadzki M., Kotowski D.,
Tabela II ligi (Stan na 03.11.2013)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Skrzeszew | 10 | 25 | 51 | 15 | 8 | 1 | 1 |
2. | ATS Kowiesy | 10 | 24 | 79 | 29 | 8 | 0 | 2 |
3. | Ceranów (b) | 9 | 20 | 39 | 15 | 6 | 2 | 1 |
4. | Grodzisk | 10 | 18 | 45 | 31 | 6 | 0 | 4 |
5. | Kamieńczyk (b) | 9 | 15 | 25 | 29 | 4 | 3 | 2 |
6. | Rudniki | 10 | 13 | 22 | 37 | 4 | 1 | 5 |
7. | Sokołów I | 10 | 13 | 53 | 38 | 4 | 1 | 5 |
8. | Bujały | 10 | 10 | 25 | 31 | 2 | 4 | 4 |
9. | Rytele (b) | 8 | 9 | 19 | 38 | 3 | 0 | 5 |
10. | Chądzyń | 10 | 8 | 35 | 48 | 2 | 2 | 6 |
11. | Przywózki (b) | 10 | 5 | 29 | 44 | 0 | 5 | 5 |
12. | Wszebory (b) | 8 | 1 | 12 | 78 | 0 | 1 | 7 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|