Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 73, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 400
statystyki szczegółowe
Ponizej przedstawiam Klasyfikację strzelców po czterech kolejkach spotkań Powiatowej I i II Ligi Piłkarskich Siódemek.
Klasyfikacja strzelców I liga (Stan na 22.09.2013) | |||
l.p. | Nazwisko i imię | Drużyna | Liczba bramek |
1 | Krasnodębski Maciej | Kamianka | 8 |
2 | Rybiński Daniel | Axan Kowiesy | 8 |
3 | Abramczuk Hubert | Nieciecz | 7 |
4 | Nowakowski Dawid | Sabnie | 7 |
5 | Pniewski Andrzej | Nieciecz | 7 |
6 | Bogucki Damian | SLKS Skibniew | 6 |
7 | Bolesta Patryk | Nieciecz | 6 |
8 | Kobus Hubert | Sabnie | 6 |
9 | Kozak Michał | Axan Kowiesy | 6 |
10 | Świnarski Andrzej | Ulkar Karolew | 6 |
11 | Gargul Adam | Jawor Sokołów | 5 |
12 | Kobus Jarosław | Sabnie | 5 |
13 | Mróz Bartosz | Jawor Sokołów | 5 |
14 | Replin Radosław | Ulkar Karolew | 5 |
15 | Jaroszewski Grzegorz | Jawor Sokołów | 4 |
16 | Steć Patryk | NKS Białobrzegi | 4 |
17 | Zawadzki Łuaksz | Kamianka | 4 |
18 | Zawadzki Mateusz | Kamianka | 4 |
19 | Klewek Karol | Axan Kowiesy | 3 |
20 | Mieczkowski Dominik | BTS Kobylany | 3 |
21 | Mosiej Krzysztof | BTS Kobylany | 3 |
22 | Szczeć Sylwester | NKS Białobrzegi | 3 |
23 | Andrzejczuk Patryk | BTS Kobylany | 2 |
24 | Błoński Adrian | Nieciecz | 2 |
25 | Błoński Patryk | Jawor Sokołów | 2 |
26 | Gawroński Rafał | Repki | 2 |
27 | Goworek Hubert | SLKS Skibniew | 2 |
28 | Graw Piotr | Sabnie | 2 |
29 | Jagiełło Kamil | Sabnie | 2 |
30 | Jastrzębski Hubert | Jawor Sokołów | 2 |
31 | Kołodziejek Damian | THC Czarni Wrotnów | 2 |
32 | Krochmal Konrad | Nieciecz | 2 |
33 | Miszczuk Mateusz | SLKS Skibniew | 2 |
34 | Mroczek Łukasz | Jawor Sokołów | 2 |
35 | Odowski Przemysław | Nieciecz | 2 |
36 | Olszewski Kamil | Repki | 2 |
37 | Omieciuch Krzysztof | BTS Kobylany | 2 |
38 | Pogorzelski Marek | SLKS Skibniew | 2 |
39 | Przesmycki Grzegorz | Jabłonna Lacka | 2 |
40 | Rosak Jakub | Repki | 2 |
41 | Waszczuk Adrian | Repki | 2 |
42 | Wyszomirski Mateusz | THC Czarni Wrotnów | 2 |
43 | Zieliński Łukasz | NKS Białobrzegi | 2 |
44 | Al.- Halabi Amir | Jawor Sokołów | 1 |
45 | Andrzejewski Bartosz | Repki | 1 |
46 | Barbarski Bartłomiej | Jawor Sokołów | 1 |
47 | Bąk Michał | Ulkar Karolew | 1 |
48 | Bąk Paweł | Ulkar Karolew | 1 |
49 | Bińkowski Damian | SLKS Skibniew | 1 |
50 | bramka samobójcza z BTS Kobylany (d) | Sabnie | 1 |
51 | bramka samobójcza z JabłonnąLacką (w) | Sabnie | 1 |
52 | bramka samobójcza z Jaworem Sokołów (d) | Repki | 1 |
53 | Brzezik Marcin | Jawor Sokołów | 1 |
54 | Defner Robert | Ulkar Karolew | 1 |
55 | Domagała Piotr | Jawor Sokołów | 1 |
56 | Goworek Marcin | SLKS Skibniew | 1 |
57 | Ignaciuk Adam | Nieciecz | 1 |
58 | Ignaciuk Krzysztof | Kamianka | 1 |
59 | Jaczewski Przemysław | BTS Kobylany | 1 |
60 | Kisieliński Bartosz | BTS Kobylany | 1 |
61 | Krawczyk Piotr | Jabłonna Lacka | 1 |
62 | Marczak Karol | THC Czarni Wrotnów | 1 |
63 | Markowski Konrad | Ulkar Karolew | 1 |
64 | Matusik Artur | THC Czarni Wrotnów | 1 |
65 | Matusik Dawid | THC Czarni Wrotnów | 1 |
66 | Matusik Tomasz | THC Czarni Wrotnów | 1 |
67 | Parzonka Mariusz | Jawor Sokołów | 1 |
68 | Plichta Tomasz | Jabłonna Lacka | 1 |
69 | Pniewski Paweł | Nieciecz | 1 |
70 | Pogorzelski Sebastian | SLKS Skibniew | 1 |
71 | Postek Emil | THC Czarni Wrotnów | 1 |
72 | Postek Paweł | THC Czarni Wrotnów | 1 |
73 | Poziemski Tomasz | Jabłonna Lacka | 1 |
74 | Roguszewski Leszek | Ulkar Karolew | 1 |
75 | Skupiewski Maciej | Nieciecz | 1 |
76 | Steć Mariusz I | NKS Białobrzegi | 1 |
77 | Szczeć Tomasz | NKS Białobrzegi | 1 |
78 | Wilk Łukasz | NKS Białobrzegi | 1 |
79 | Zegadło Artur | SLKS Skibniew | 1 |
Klasyfikacja strzelców II liga(Stan na 22.09.2013) | |||
l.p. | Nazwisko i imię | Drużyna | Liczba bramek |
2 | Pałka Marcin | ATS Kowiesy | 14 |
3 | Osipiak Bartosz | Grodzisk | 9 |
4 | Byczkowski Adrian | Ceranów | 8 |
5 | Łachecki Jarosław | Skrzeszew | 8 |
6 | Jurczak Kamil | Sokołów I | 7 |
7 | Krysiak Paweł | Kamieńczyk | 6 |
8 | Chmielewski Daniel | ATS Kowiesy | 5 |
9 | Chomać Grzegorz | Sokołów I | 5 |
10 | Osipiak Piotr | Grodzisk | 5 |
11 | Jasiński Kamil | ATS Kowiesy | 4 |
12 | Kotowski Damian | Chądzyń | 4 |
13 | Makolewski Marcin | ATS Kowiesy | 4 |
14 | Szybka Grzegorz | Sokołów I | 4 |
15 | Wasiluk Michał | Sokołów I | 4 |
16 | Czerkas Tomasz | Skrzeszew | 3 |
17 | Głogowski Daniel | Skrzeszew | 3 |
18 | Głogowski Kamil | Skrzeszew | 3 |
19 | Jasiński Damian | ATS Kowiesy | 3 |
20 | Koprowski Andrzej | Rudniki | 3 |
21 | Niewiadomski Sylwester | ATS Kowiesy | 3 |
22 | Ornowski Piotr | Rudniki | 3 |
23 | Osipiak Hubert | Chądzyń | 3 |
24 | Radawiec Sławomir | Sokołów I | 3 |
25 | Rogoziński Sylester | Grodzisk | 3 |
26 | Sarna Dariusz | Chądzyń | 3 |
27 | Szajko Michał | Chądzyń | 3 |
28 | Waszczuk Adam | Wszebory | 3 |
29 | Chrostowski Patryk | Grodzisk | 2 |
30 | Dawidowski Paweł | Rytele | 2 |
31 | Jaworowski Łukasz | ATS Kowiesy | 2 |
32 | Judasz Piotr | Grodzisk | 2 |
33 | Kotowski Rafał | Kamieńczyk | 2 |
34 | Kur Mariusz | Bujały | 2 |
35 | Miszczuk Patryk | ATS Kowiesy | 2 |
36 | Nasiłowski Tomasz | Przywózki | 2 |
37 | Osipiak Maciej | Grodzisk | 2 |
38 | Płachetko Konrad | Skrzeszew | 2 |
39 | Rawiński Łukasz | Ceranów | 2 |
40 | Rogoziński Adrian | Grodzisk | 2 |
41 | Rozbicki Ignacy | Chądzyń | 2 |
42 | Siedecki Piotr | Chądzyń | 2 |
43 | Siemion Grzegorz | Skrzeszew | 2 |
44 | Skorek Rafał | Rytele | 2 |
45 | Tymiński Konrad | Kamieńczyk | 2 |
46 | Wasiluk Jacek | Sokołów I | 2 |
47 | Wierzbicki Zbigniew | Przywózki | 2 |
1 | Banasiuk Adam | Przywózki | 1 |
48 | Bartosiak Grzegorz | Skrzeszew | 1 |
49 | Bernaś Robert | Kamieńczyk | 1 |
50 | Bieliński Maciej | Przywózki | 1 |
51 | Bieliński Tomasz | Przywózki | 1 |
52 | Bojar Sławomir | Bujały | 1 |
53 | Borys Łukasz | Przywózki | 1 |
54 | bramka samobojcza z Przywózkami (d) | Bujały | 1 |
55 | bramka samobójcza z Kamieńczykiem (d) | ATS Kowiesy | 1 |
56 | bramka samobójcza z Sokołów I (d) | Skrzeszew | 1 |
57 | Chędoska Kamil | Kamieńczyk | 1 |
58 | Czarnoci Daniel | Bujały | 1 |
59 | Dmowski Damian | Przywózki | 1 |
60 | Dmowski Krzysztof | Sokołów I | 1 |
61 | Gajzler Bartłomiej | Sokołów I | 1 |
62 | Gawryś Damian | Przywózki | 1 |
63 | Gębicki Dawid | ATS Kowiesy | 1 |
64 | Ignatowski Dominik | Kamieńczyk | 1 |
65 | Jakubik Cezary | Ceranów | 1 |
66 | Jarząbek Michał | Rytele | 1 |
67 | Kamiński Mariusz | Ceranów | 1 |
68 | Kamiński Oktawian | Wszebory | 1 |
69 | Karcz Artur | ATS Kowiesy | 1 |
70 | Łachecki Robert | Skrzeszew | 1 |
71 | Maliszewski Grzegorz | Bujały | 1 |
72 | Maliszewski Zdzisłąw | Sokołów I | 1 |
73 | Mieczkowski Dawid | Rudniki | 1 |
74 | Mieczkowski Karol | Rudniki | 1 |
75 | Młynarczuk Hubert | Grodzisk | 1 |
76 | Olszewski Grzegorz | Bujały | 1 |
77 | Osipiak Konrad | Grodzisk | 1 |
78 | Rytel Grzegorz | Rytele | 1 |
79 | Rytel Robert | Wszebory | 1 |
80 | Rzeszotek Artur | Ceranów | 1 |
81 | Sawicki Piotr | ATS Kowiesy | 1 |
82 | Waszczuk Jarosław | Ceranów | 1 |
83 | Wierzbicki Kamil | Bujały | 1 |
84 | Wyszomirski Przemysłąw | Przywózki | 1 |
85 | Zalewski Zbigniew | Wszebory | 1 |
86 | Zdunek Nikodem | Skrzeszew | 1 |
87 | Zębrowski Daniel | Rytele | 1 |
88 | Zieliński Krzysztof | Kamieńczyk | 1 |
89 | Zieliński Łukasz | Kamieńczyk | 1 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|