Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 50, wczoraj: 189
ogółem: 1 815 736
statystyki szczegółowe
W dniu 8.09.2013 została rozegrana II kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi najciekawsze spotkanie zostało rozegrane w Niecieczy, gdzie wicemistrz poprzedniej edycji podejmował mistrza drużynę BTS Kobylany. Zgodnie z przewidywaniami mecz był bardzo emocjonujący, ostatecznie zwyciężyli gospodarze 5:4 Prawdziwy grad bramek padł w Węgrowie na Orliku, kibice w meczu Ulkar Karolew- SLKS Skibniew kibice zobaczyli aż 18 bramek, w meczu padł wynik 8:10 na korzyść drużyny gości. W Jabłonnie Lackiej, gospodarze nie sprostali drużynie z Sabnie przegrywając aż 1:9. W Miedznej na Orliku gospodarze THC Czarni Wrotnów po dość wyrównanym meczu pokonali Kamiankę 4:2. W Białobrzegach również po dość wyrównanym meczu gospodarze ulegli drużynie Jawor Sokołów 2:3. Podziałem punktów zakończyło się spotkanie w Patrykozach, gdzie Axan Kowiesy zremisował z Repkami 3:3. W tabeli I ligi z kompletem sześciu punktów prowadzą Nieciecz przed Sabniami i Jaworem Sokołów. Tabelę zamykają bez zdobyczy punktowej Ulkar Karolew, Kamianka i Jabłonna Lacka.
Bardzo ciekawie było w rozgrywkach II ligi, głównie za sprawą debiutujących w rozgrywkach drużyn: Rytele i Wszebory. Młode i ambitne drużyny swoich debiutów nie mogą uznać za udanych. Wprawdzie drużyna z Rytel przegrała z Rudnikami 2:3, natomiast drużyna Wszebory uległa w Grodzisku gospodarzom aż 1:16. Bardzo wysoki wynik zanotowano również w Bujałach, gdzie gospodarze ulegli drużynie ATS Kowiesy aż 0:11. W Jabłonnie na Orliku rozegrano dwa spotkania II ligi, w pierwszym Chądzyń przegrał z Skrzeszewem 3:8, natomiast w drugim Sokołów I pokonał Przywózki 8:4. Bardzo wyrównany przebieg miało spotkanie w Białobrzegach, gdzie Kamieńczyk zremisował z Ceranowem 2:2.
W tabeli II ligi na czele trzy zespoły z kompletem punktów: ATS Kowiesy, Grodzisk i Skrzeszew. Na końcu tabeli bez punktów znajdują się jeszcze Rytele, Przywózki, Chądzyń, Bujały i Wszebory.
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
I LIGA
THC Czarni Wrotnów – Kamianka 4:2 (2:1) (Miedzna- Orlik)
Mateusz Wyszomirski-2, Artur Matusik, Tomasz Matusik # Maciej Krasnodębski, Łukasz Zawadzki
Sędziował: Krzysztof Woźniak
THC Czarni Wrotnów: Matusik D., Matusik A., Matusik T, Wyszomirski M., Guzek Mateusz, Guzek Mariusz, Postek E, Postek J, Jabłoński H., Kołodziejek D., Pajka M, Ładosz S., Supeł M., Marczak M.
Kamianka:Ignaciuk W., Ignaciuk K., Zawadzki Ł., Krasnodębski M., Sulawiak J., Sulawiak A, Chmielewski D., Sidorzak M.
NKS Białobrzegi – Jawor Sokołów 2:3 (1:0) (Białobrzegi)
Łukasz Zieliński, Sylwester Szczeć # Łukasz Mroczek, Grzegorz Jaroszewski, Adam Gargul
Sędziował: Andrzej Pietranik
NKS Białobrzegi:Wawer D., Bisior N., Leśniczuk Ł., Kur N., Steć Michał, Steć Patryk, Steć Mariusz I, Steć J., Szczeć S., Kamiński K.,
Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Dobrzyński T., Jaroszewski G., Brzezik M., Al.-Halabi A., Murasicki M., Mroczek Ł., Wilk D., Kurełek Adam, Mróz B., Błoński P., Gargul A., Parzonka M., Leszczyński B.
Ulkar Karolew – SLKS Skibniew 8:10 (4:5) (Węgrów- Orlik)
Andrzej Świnarski-3, Radosław Replin-3, Leszek Boguszewski, Rebert Defner
# Damian Bogucki-3, Hubert Goworek-2, Mateusz Miszczuk-2, Damian Binkowski, Sebastian Pogorzelski, Marek Pogorzelski
Sędziował: Wiesław Soliński
Ulkar Karolew:Rostek A., Komosa P., Świnarski A., Bąk M., Popławski P., Replin R., Brzezik T., Ruguszewski L., Świnarski D., Komosa R., Defner R.
SLKS Skibniew: Głodowski G., Radzikowski M., Pogorzelski S., Miszczuk M., Bińkowski D., Bogucki D., Pogorzelski M., Goworek H.
Axan Kowiesy – Repki 3:3 (2:2) (Patrykozy)
Daniel Rybiński-2, Michał Kozak # Adrian Waszczuk-2, Bartosz Andrzejewski
Sędziował: Marek Szybka
Axan Kowiesy:Sawicki R., Romanowski S., Mikołajczyk D., Podgórzak D., Oleszczuk M, Kozak K., Kozak M., Sikorski W, Sikorski A., Rybiński D., Klewek K., Sikorski J., Skorupka M.
Repki:Olszewski S., Andrzejewski B., Borowski A., Gawroński D., Gawroński R., Rosak J., Horowicz M., Adamczuk P, Waszczuk A., Andrzejczuk P.
Jabłonna Lacka – Sabnie 1:9 (0:2) (Jabłonna Lacka- Orlik)
Tomasz Plichta # Dawid Nowakowski-3, Piotr Graw-2, Hubert Kobus, Jarosław Kobus, Kamil Jagiełło, bramka samobójcza
Sędziował: Adam Chruścicki
Jabłonna Lacka: Smolik Ł., Plichta T, Rudziński Ł., Kondraciuk E., Kondraciuk A., Pieczara R, Kondracki P., Poziemski T., Moczulski T., Przesmycki M., Krawczyk P., Jurczak T.
Sabnie: Ładziak K., Jurczak M, Saczuk K., Chendoszko Ł., Graw P, Kobus J., Kobus H., Jagiełło K., Nowakowski D., Kryszczuk T., Nowoszek C.
Nieciecz – BTS Kobylany 5:4 (2:2) (Nieciecz)
Hubert Abramczuk-3, Patryk Bolesta, Andrzej Pniewski # Krzysztof Omieciuch-2, Dominik Mieczkowski-2
Sędziował: Robert Mosiej
Nieciecz:Nasiłowski R, Krochmal K., Bielarski M., Pniewski P., Pniewski A., Pniewski R., Skupiewski M., Ignaciuk A., Abramczuk H., Bolesta P., Ornowski M.
BTS Kobylany: Wierzbicki E., Mieczkowski J., Omieciuch K., Jasiński A., Kisieliński B., Jaczewski J., Świnarski A., Andrzejczuk P., Wierzbicki J., Mieczkowski D., Nasiłowski Ł., Fedorczyk Marcin, Dmochowski P.
Tabel I ligi (Stan na 8.09.2013)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Nieciecz | 2 | 6 | 19 | 5 | 2 | 0 | 0 |
2. | Sabnie | 2 | 6 | 15 | 3 | 2 | 0 | 0 |
3. | Jawor Sokołów | 2 | 6 | 15 | 7 | 2 | 0 | 0 |
4. | Axan Kowiesy | 2 | 4 | 9 | 4 | 1 | 1 | 0 |
5. | SLKS Skibniew | 2 | 4 | 13 | 11 | 1 | 1 | 0 |
6. | BTS Kobylany (m,p) | 2 | 3 | 6 | 5 | 1 | 0 | 1 |
7. | THC Czarni Wrotnów (b) | 2 | 3 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 |
8. | NKS Białobrzegi | 2 | 1 | 5 | 6 | 0 | 1 | 1 |
9. | Repki (b) | 2 | 1 | 5 | 9 | 0 | 1 | 1 |
10. | Ulkar Karolew | 2 | 0 | 9 | 16 | 0 | 0 | 2 |
11. | Kamianka | 2 | 0 | 7 | 16 | 0 | 0 | 2 |
12. | Jabłonna Lacka (b) | 2 | 0 | 2 | 23 | 0 | 0 | 2 |
POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
II LIGA
II kolejka, 8.09.2013
Kamieńczyk – Ceranów 2:2 (2:1) (Białobrzegi)
Rafał Kotowski-2 # Łukasz Rawiński, Adrian Byczkowski
Sędziował: Andrzej Pietranik
Kamieńczyk:Tymiński Kamil, Tymiński Konrad, Krysiak P., Krysiak R., Kotowski R., Stolarczuk P., Wojewódzki A, Chędeska K., Zieliński Ł., Zieliński K.
Ceranów:Piepióra A., Plas Ł., Kamiński M., Byczkowski A, Jakubik P., Jakubik C., Jakubik Konrad, Kobus R, Rawiński S., Rawiński Ł., Jakubik Kamil, Poźniak P., Rzeszotek A., Jawoszek G.
Grodzisk – Wszebory 16:1(4:0) (Grodzisk)
Bartosz Osipiak-7 (12, 32, 45, 47, 48, 56, 61); Piotr Osipiak-3 (28,60, 65); Piotr Judasz (31), Konrad Osipiak (38), Sylwester Rogoziński (42), Adrian Rogoziński (53), Maciej Osipiak (68), Patryk Chrostowski (69) # Adam Waszczuk (58)
Sędziował: Bartosz Andrzejewski
Grodzisk:Kotowski K., Chrostowski P., Judasz P., Osipiak B., Osipiak P., Osipiak K., Osipiak M., Strzała M., Rogoziński S., Rogoziński A., Młynarczuk H., Piotrowski M., Piotrowski P.
Wszebory:Waszczuk A., Michałowski T., Michałowski Z., Żochowski P., Żochowski K., Rytel R, Rytel K., Smuniewski R., Wyszomierski G.
Chądzyń – Skrzeszew 3:8 (0:2) (Jabłonna Lacka- Orlik)
Michał Szajko-2, Hubert Osipiak # Jarosław Łachecki-4, Kamil Głogowski-2, Daniel Głogowski, Konrad Płachetko
Sędziował: Adam Chruścicki
Chądzyń: Siedlecki P., Siedlecki J, Telakowiec P., Osipiak H., Osipiak M., Szajko M, Nowak M., Sarna D., Rozbicki I.
Skrzeszew:Krukowski C, Rejmuza K., Głogowski D., Głogowski K., Zdunek C., Zdunek N., Łachecki J., Łachecki R., Płachetko K., Małczuk C.
Rudniki- Rytele 3:2 (0:0) (SLO Sokołów)
Andrzej Koprowski, Piotr Ornowski, Karol Mieczkowski # Rafał Skorek-2
Sędziował: Marek Szybka
Rudniki:Konik A, Koprowski A., Księżak R., Krasnodębski M., Ornowski P., Rosłan P., Wasilewski H., Czorniej H., Bohaj P., Matysiak K., Mieczkowski K., Baranek K., Kosina D., Kopówka G., Mieczkowski D., Pingwara K., Rusiniak K.
Rytele:Zębrowski D., Lipka A., Skorek R., Zębrowski R., Laskowiecki Rafał, Laskowiecki Radosław, Laskowiecki E., Adamski W., Laskowiecki M.
Bujały – ATS Kowiesy 0:11 (0:3) (Bujały)
Marcin Pałka-3, Sylwester Niewiadomski-2, Damian Jasiński-2, Daniel Chmielewski, Piotr Sawicki, Łukasz Jaworowski, Marcin Makolewski
Sędziował: Robert Mosiej
Bujały:Kur M., Czarnocki D., Czarnocki E., Czarnocki Ł., Wierzbicki K., Kur A., Stankiewicz M., Szulawiak M., Klimczuk M.
ATS Kowiesy:Gębicki D., Gębicki J., Iliński S., Sawicki P., Chmielewski D, Jasiński D., Makolewski M., Karcz A., Miszczuk P., Pałka M., Niewiadomski S.
Sokołów I – Przywózki 8:4 (3:4) (Jabłonna Lacka- Orlik)
Kamil Jurczak-4, Sławomir Radawiec-2, Bartłomiej Gajzler, Krzysztof Dmowski
# Damian Gawryś, Maciej Bieliński, Damian Dmowski, Adam Banasiuk
Sędziował: Adam Chruścicki
Sokołów I: Jarosz P., Jarosz T., Bogaj M, Maliszewski Z., Chomać G., Gajzler B., Replin S., Wasiluk J., Wasiluk M, Radawiec S, Jurczak K., Dmowski K., Ptaszyński P.
Przywózki:Nasiłowski T., Wyszomirski P., Gawryś D., Bieliński M., Oziębło S, Oziębło W., Wierzbicki Z., Wierzbicki M., Dmowski D., Czarnocki M., Przywózki M., Kisieliński D., Soszyński P., Borys Ł., Banasiuk A.
Tabela II ligi (Stan na 8.09.2013)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | ATS Kowiesy | 2 | 6 | 20 | 2 | 2 | 0 | 0 |
2. | Grodzisk | 2 | 6 | 17 | 1 | 2 | 0 | 0 |
3. | Skrzeszew | 2 | 6 | 14 | 5 | 2 | 0 | 0 |
4. | Ceranów (b) | 2 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 |
5. | Kamieńczyk (b) | 2 | 4 | 9 | 5 | 1 | 1 | 0 |
6. | Sokołów I | 2 | 3 | 10 | 10 | 1 | 0 | 1 |
7. | Rudniki | 2 | 3 | 6 | 9 | 1 | 0 | 1 |
8. | Rytele (b) | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 |
9. | Przywózki (b) | 2 | 0 | 4 | 13 | 0 | 0 | 2 |
10. | Chądzyń | 2 | 0 | 5 | 17 | 0 | 0 | 2 |
11. | Bujały | 2 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 2 |
12. | Wszebory (b) | 1 | 0 | 1 | 16 | 0 | 0 | 1 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|