Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 40, wczoraj: 142
ogółem: 1 815 537
statystyki szczegółowe
W dniu 2.06.2013 rozegrana została XIX kolejka TOPAZ LIGI. W rozgrywkach I ligi najciekawsze spotkanie zapowiadało się w Repkach, gdzie Axan Kowiesy podejmował Sabnie, mecz miał duże znaczenie w walce o trzecie miejsce w tabeli. Faworytem spotkania była drużyna Axanu, jednak goście zwyciężyli dość pewnie aż 11:4. W Węgrowie n Orliku Ulkar Karolew przegrał z BTS Kobylany aż 2:10, Nieciecz pokonała pewnie Kamiankę 7:2, w Białobrzegach NKS Białobrzegi zremisował z Jaworem Sokołów 1:1. Duży błąd popełnił sędzia w tym spotkaniu, gdyż nie uznała prawidłowo zdobytą bramkę przez drużynę NKS-u, której sędzia nie uznał. Sytuacja była niemal identyczna, jak słynna interwencja Kuszczaka w meczu z Kolumbią. Niestety wyniku meczu nie można zmienić, konsekwencję może ponieść tylko sędzia, który nie będzie mógł sędziować w następnej kolejce. W tabeli prowadzi drużyna z Nieciecz, która zakończyła już rozgrywki, na drugim miejscu jest drużyna BTS Kobylany, która musi w ostatnim meczu zdobyć jeden punkt, żeby zdobyć I miejsce. Trwa walka o trzecie miejsce pomiędzy trzema zespołami Sabnie, Axan Kowiesy i Skibniew. Kto zajmie trzecią lokatę zadecydują mecze w ostatniej kolejce I ligi.
W rozgrywkach II ligi niespodziewanie komplet punktów ze Skrzeszewa wywiozła drużyna Czarni Wrotnów, która pokonła Skrzeszew 2:0 i Rudniki 2:1. Największą sensację sprawiła drużyna z Bujał która pokonała lidera rozgrywek Repki 2:1. W Sokołowie MDS Sokołów przegrał z Sokołowem I 2:7, natomiast w Jabłonnie gospodarze pewnie pokonali Grodzisk 8:2. Również w Jabłonnie Chadzyń przegrał z ATS Kowiesy 6:14.
TOPAZ I LIGA
XIX kolejka, 2.06.2013
Ulkar Karolew – BTS Kobylany 2:10
Sędziował: Wiesław Soliński
Ulkar Karolew:
BTS Kobylany:
Axan Kowiesy – Sabnie 4:11 (1:5) (Repki- Orlik)
Daniel Rybiński, Kamil Jurczak, bramki samobójcze-2 # Jarosław Kobus-5, Dawid Kobus-2, Kamil Jagiełlo-2, Piotr Graw, Krzysztof Szczuk
Sędziował: Robert Mosiej
Axan Kowiesy: Sawicki R., Mikołajczyk D., Gawryś D., Rzemyk K., Romanowski S., Skup P., Rybiński D., Sikorski W., Klewek K., Sikorski A., Jurczak K., Sikorski J.
Sabnie: Ładziak K., Jakubiak P., Graw P., Rozbicki I., Kobus H., Saczuk K., Kobus J., Kobus D., Jagiełło K., Nowakowski D., Steć Ł.
NKS Białobrzegi – Jawor Sokołów 1:1
Sędziował: Adam Chruścicki
NKS Białobrzegi:
Jawor Sokołów:
Nieciecz – Kamianka 7:1 (4:0) (Nieciecz)
Marcin Ornowski-2, Adam Ignaciuk, Sylwester Wrzosek, Przemysław Odowski, Marcin Bielarski, Patryk Bolesta # Daniel Podgórzak
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Nieciecz:Ornowski M., Bielarski M., Wrzosek S., Odowski P., Ignaciuk A., Bolesta P.,. …………………..
Kamianka: Matysiak K., Podgórzak D., Kozak M., Ignaciuk W., Ignaciuk K., Sulawiak J., …………………….
Tabela I ligi (Stan na 2.06.2013)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Nieciecz (m) | 16 | 40 | 108 | 35 | 13 | 1 | 2 |
2. | BTS Kobylany | 15 | 40 | 93 | 50 | 13 | 1 | 1 |
3. | Sabnie (p) | 15 | 22 | 79 | 64 | 7 | 1 | 7 |
4. | Axan Kowiesy | 15 | 22 | 66 | 75 | 7 | 1 | 7 |
5. | Skibniew (b) | 15 | 20 | 55 | 66 | 6 | 2 | 7 |
6. | Jawor Sokołów | 15 | 18 | 56 | 69 | 5 | 3 | 7 |
7. | Kamianka | 15 | 14 | 58 | 85 | 4 | 2 | 9 |
8. | NKS Białobrzegi | 15 | 11 | 40 | 65 | 2 | 5 | 8 |
9. | Ulkar Karolew | 15 | 9 | 57 | 103 | 3 | 0 | 12 |
TOPAZ II LIGA
XVII kolejka 02.06.2013
Skrzeszew – Czarni Wrotnów 0:2 (0:2) (Skrzeszew)
Karol Marczak, Piotr Matusik
Sędziował: Robert Mosiej
Skrzeszew: Krukowski C., Rejmuza K., Czerkas T., Rusiniak P., Łachecki J., Łachecki R., Żałobka P., Zdunek N., Zdunek C., Mróz B., Bartosiak G.
Czarni Wrotnów:Postek J., Postek E., Matusik D., Matusik A., Matusik T., Wyszomirski M., Marczak K., Marczak M., Hardej M., Kresa S., Jabłoński H., Ładosz S., Postek P., Ufnal M., Supeł M.
Rudniki - Czarni Wrotnów 1:2 (1:1) (Skrzeszew)
Damian Kosina # Artur Matusik, Karol Marczak
Sędziował: Robert Mosiej
Rudniki:Rosłan P., Ornowski P., Księżak R., Miecznikowski D., Baranek K., Bochaj P., Kopówka G., Czorniej H., Koprowski A.
Czarni Wrotnów:Postek J., Postek E., Matusik D., Matusik A., Matusik T., Wyszomirski M., Marczak K., Marczak M., Hardej M., Kresa S., Jabłoński H., Ładosz S., Postek P., Ufnal M., Supeł M.
Bujały- Repki 2:1 (Bujały)
Sędziował: Adam Chruścicki
Bujały:
Repki:
Chądzyń – ATS Kowiesy 6:14 (1:7) (Jabłonna Lacka – Orlik)
Damian Kotowski-4, Mariusz Andrzejewski, Hubert Osipiak #
Sędziował: Adam Chruścicki
Chadzyń:Siedlecki P., Siedlecki J., Kotowski D., Andrzejewski M., Osipiak H., Zubow J., Nowak M., Goyski K., Telakowiec P.
ATS Kowiesy:
Jabłonna Lacka – Grodzisk 8:2 (5:0) (Jabłonna Lacka- Orlik)
Łukasz Rudziński-2, Tomasz Plichta, Andrzej Kondraciuk, Tomasz Moczulski, Emil Kondraciuk, Paweł Kondracki, Sylwester Hanusz # ……………….
Sędziował: Adam Chruścicki
Jabłonna Lacka: Bujalski D., Hanusz S., Krawczyk P., Kondracki P., Moczulski T., Kondraciuk A., Kondraciuk E., Rudziński Ł., Poziewski T., Pieczara R., Plichta T.
Grodzisk:
MDS Sokołów – Sokołów I 2:7 (:) (Sokołów, Orlik SP4)
Michał Kaniuk, Maciej Kalata # Grzegorz Chomać-2, Zdzisław Maliszewski, Sławomir Replin, Sławomir Radawiec, Bartłomiej Barbarski, Łukasz Waszczuk
Sędziował: Marek Szybka
MDS Sokolów: Skibniewski S., Czerkas R., Dondzbach C., Nowotniak B., Tomczak P., Kalata M., Miszczuk M., Kaniuk M., Bieliński T.
Sokołów I: Jarosz P., Jarosz T., Chomać G., Bogaj M., Barbarski B., Radawiec S., Wasiluk M., Waszczuk Ł., Replin S., Maliszewski Z., Szybka G.
Tabela II ligi (Stan na 02.06.2013)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Repki | 17 | 43 | 109 | 42 | 14 | 1 | 2 |
2. | Jabłonna Lacka | 17 | 37 | 101 | 63 | 12 | 1 | 4 |
3. | Skrzeszew | 17 | 36 | 87 | 55 | 12 | 0 | 5 |
4. | Czarni Wrotnów | 16 | 30 | 46 | 54 | 8 | 3 | 5 |
5. | Sokołów I | 17 | 28 | 105 | 76 | 9 | 1 | 7 |
6. | ATS Kowiesy | 17 | 28 | 82 | 69 | 9 | 1 | 7 |
7. | Grodzisk | 17 | 26 | 65 | 60 | 8 | 2 | 7 |
8. | Rudniki | 17 | 16 | 34 | 85 | 5 | 1 | 11 |
9. | Chądzyń | 17 | 14 | 65 | 111 | 4 | 2 | 11 |
10. | MDS Sokołów | 17 | 8 | 56 | 94 | 2 | 2 | 13 |
11. | Bujały | 17 | 8 | 36 | 77 | 2 | 2 | 13 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|