Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 199, wczoraj: 189
ogółem: 1 815 885
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam klasyfikację strzelców Topaz I Ligi oraz Topaz II Ligi.
KLASYFIKACJA STRZELCÓW TOPAZ I LIGI (Stan na 28.04.2013)
Klasyfikacja strzelców I liga (Stan na 28.04.2013) | |||
1 | Kobus Jarosław | Sabnie | 28 |
2 | Pniewski Andrzej | Nieciecz | 26 |
3 | Jaczewski Przemysław | BTS Kobylany | 24 |
4 | Omieciuch Mateusz | BTS Kobylany | 23 |
5 | Bolesta Patryk | Nieciecz | 20 |
6 | Żukowski Piotr | Axan Kowiesy | 14 |
7 | Bogucki Damian | Skibniew | 12 |
8 | Miszczuk Kamil | Skibniew | 12 |
9 | Graw Piotr | Sabnie | 9 |
10 | Kołodziejczuk Hubert | Kamianka | 9 |
11 | Zenik Bartłomiej | Ulkar Karolew | 9 |
12 | Ornowski Marcin | Nieciecz | 8 |
13 | Zawadzki Mateusz | Kamianka | 8 |
14 | Ignaciuk Adam | Nieciecz | 7 |
15 | Abramczuk Hubert | Nieciecz | 6 |
16 | Gawryś Damian | Axan Kowiesy | 6 |
17 | Jastrzębski Hubert | Jawor Sokołów | 6 |
18 | Puzan Marcin | Axan Kowiesy | 6 |
19 | Zawadzki Łukasz | Kamianka | 6 |
20 | brak strzelców z NKS | Jawor Sokołów | 5 |
21 | Głogowski Kamil | Kamianka | 5 |
22 | Jagiełło Kamil | Sabnie | 5 |
23 | Miszczuk Mateusz | Skibniew | 5 |
24 | Mosiej Krzysztof | BTS Kobylany | 5 |
25 | Nowakowski Dawid | Sabnie | 5 |
26 | Rybiński Daniel | Axan Kowiesy | 5 |
27 | Szczeć Sylwester | NKS Białobrzegi | 5 |
28 | Dmowski Damian | Axan Kowiesy | 4 |
29 | Krochmal Konrad | Nieciecz | 4 |
30 | Omieciuch Krzysztof | BTS Kobylany | 4 |
31 | Siedlecki Marcin | Jawor Sokołów | 4 |
32 | Ardej Marcin | Ulkar Karolew | 3 |
33 | Chmielewski Daniel | BTS Kobylany | 3 |
34 | Chromiński Marcin | Jawor Sokołów | 3 |
35 | Jaroszewski Grzegorz | Jawor Sokołów | 3 |
36 | Korczewski Andrzej | Kamianka | 3 |
37 | Leśniczuk Łukasz | NKS Białobrzegi | 3 |
38 | Mróz Bartosz | Jawor Sokołów | 3 |
39 | Pniewski Robert | Nieciecz | 3 |
40 | Pogorzelski Marek | Skibniew | 3 |
41 | Prochacki Jakub | Ulkar Karolew | 3 |
42 | Rytel Cezary | BTS Kobylany | 3 |
43 | Sójka Tomasz | Skibniew | 3 |
44 | Steć Mariusz I | NKS Białobrzegi | 3 |
45 | Zaranek Damian | Jawor Sokołów | 3 |
46 | Bińkowski Damian | Skibniew | 2 |
47 | Borkowski Mariusz | Jawor Sokołów | 2 |
48 | brak strzelców z Jaworem | NKS Białobrzegi | 2 |
49 | brak strzelców z Kobylanami | NKS Białobrzegi | 2 |
50 | brak strzelców z Niecieczą | NKS Białobrzegi | 2 |
51 | Brzezik Marcin | Jawor Sokołów | 2 |
52 | Chróściel Łukasz | Axan Kowiesy | 2 |
53 | Cienkowski Maciej | Ulkar Karolew | 2 |
54 | Domański Marcin | Ulkar Karolew | 2 |
55 | Goworek Hubert | Skibniew | 2 |
56 | Hudon Mateusz | NKS Białobrzegi | 2 |
57 | Ignaciuk Krzysztof | Kamianka | 2 |
58 | Kania Rafał | Ulkar Karolew | 2 |
59 | Klewek Karol | Axan Kowiesy | 2 |
60 | Kobus Dawid | Sabnie | 2 |
61 | Kobus Hubert | Sabnie | 2 |
62 | Krasnodębski Robert | Axan Kowiesy | 2 |
63 | Księżak Hubert | Ulkar Karolew | 2 |
64 | Mroczek Łuaksz | Jawor Sokołów | 2 |
65 | Ostrowski Damian | Ulkar Karolew | 2 |
66 | Paczóski Kamil | Axan Kowiesy | 2 |
67 | Roguszewski Leszek | Ulkar Karolew | 2 |
68 | Sidorzak Marcin | Kamianka | 2 |
69 | Siedlecki Bartosz | Jawor Sokołów | 2 |
70 | Skolimowski Krzysztof | Ulkar Karolew | 2 |
71 | Świnarski Rafał | Jawor Sokołów | 2 |
72 | Walczyk Radosław | Ulkar Karolew | 2 |
73 | Wrzosek Radosław | Jawor Sokołów | 2 |
74 | Zaranek Damian | Jawor Sokołów | 2 |
75 | Bieniek Piotr | Axan Kowiesy | 1 |
76 | Bolesta Łukasz | Nieciecz | 1 |
77 | brak strzelca z Kamianką | NKS Białobrzegi | 1 |
78 | bramka samobójcza z Axanem (w) | NKS Białobrzegi | 1 |
79 | bramka samobójcza z BTS Kobylany | Kamianka | 1 |
80 | bramka samobójcza z BTS Kobylany | Sabnie | 1 |
81 | bramka samobójcza z Kamianką | Skibniew | 1 |
82 | bramka samobójcza z Niecieczą | Sabnie | 1 |
83 | bramka samobójcza z Sabniami | Ulkar Karolew | 1 |
84 | bramka samobójcza z Skibniewem (d) | BTS Kobylany | 1 |
85 | bramka samobójcza z Ulkarem (d) | Kamianka | 1 |
86 | Brzezik Tomasz | Ulkar Karolew | 1 |
87 | Chmielewski Damian | Kamianka | 1 |
88 | Domagała Piotr | Jawor Sokołów | 1 |
89 | Fedorczyk Marcin | BTS Kobylany | 1 |
90 | Gargul Adam | Jawor Sokołów | 1 |
91 | Gierłowski Kamil | Ulkar Karolew | 1 |
92 | Goworek Marcin | Skibniew | 1 |
93 | Grądzki Wojciech | Kamianka | 1 |
94 | Iliński Kamil | BTS Kobylany | 1 |
95 | Jurczak Marcin | Sabnie | 1 |
96 | Krasnodębski Maciej | Kamianka | 1 |
97 | Krzymowski Remigiusz | Sabnie | 1 |
98 | Matysiak Kamil | Kamianka | 1 |
99 | Mosiej Robert | Sabnie | 1 |
100 | Pniewski paweł | Nieciecz | 1 |
101 | Popławski Piotr | Ulkar Karolew | 1 |
102 | Rozbicki Piotr | Kamianka | 1 |
103 | Rzemek Kamil | Axan Kowiesy | 1 |
104 | Skupiewski Maciej | Nieciecz | 1 |
105 | Sobotka Paweł | Skibniew | 1 |
106 | Steć Michał | NKS Białobrzegi | 1 |
107 | Steć Patryk | NKS Białobrzegi | 1 |
108 | Sulawiak Jarosław | Kamianka | 1 |
109 | Supeł Przemysław | Skibniew | 1 |
110 | Szczeć Tomasz | NKS Białobrzegi | 1 |
111 | Świnarski Andrzej | Ulkar Karolew | 1 |
112 | Świnarski Dariusz | Ulkar Karolew | 1 |
113 | Trębicki Sebastian | BTS Kobylany | 1 |
114 | Trusiak Mateusz | NKS Białobrzegi | 1 |
115 | Żurawiński Paweł | Ulkar Karolew | 1 |
KLASYFIKACJA STRZELCÓW TOPAZ II LIGI (Stan na 28.04.2013)
Klasyfikacja strzelców II liga (Stan na 28.04.2013) | |||
1 | Osipiak Bartosz | Grodzisk | 26 |
2 | Czerkas Tomasz | Skrzeszew | 24 |
3 | Olszewski Kamil | Repki | 23 |
4 | Łachecki Jarosław | Skrzeszew | 22 |
5 | Plichta Tomasz | Jabłonna Lacka | 16 |
6 | Wasiluk Michał | Sokołów I | 15 |
7 | Kotowski Damian | Chądzyń | 14 |
8 | Chomać Grzegorz | Sokołów I | 13 |
9 | Makolewski Marcin | ATS Kowiesy | 12 |
10 | Wasiluk Jacek | Sokołów I | 12 |
11 | Borowski Adrian | Repki | 10 |
12 | Krawczyk Piotr | Jabłonna Lacka | 10 |
13 | Pałka Marcin | ATS Kowiesy | 10 |
14 | Osipiak Piotr | Grodzisk | 9 |
15 | Pawluczak Artur | MDS Sokołów | 9 |
16 | brak strzelców z Skrzeszewem | Sokołów I | 8 |
17 | Gawroński Rafał | Repki | 8 |
18 | Jasiński Kamil | ATS Kowiesy | 8 |
19 | Dondzbach Cezary | MDS Sokołów | 7 |
20 | Skibniewski Sebastian | MDS Sokołów | 7 |
21 | brak strzelców z ATS | Grodzisk | 6 |
22 | Kur Marcin | Chądzyń | 6 |
23 | Niewiadomski Sylwester | ATS Kowiesy | 6 |
24 | Ołtarzewski Maciej | Jabłonna Lacka | 6 |
25 | Waszczuk Adrian | Repki | 6 |
26 | Bartosiak Grzegorz | Skrzeszew | 5 |
27 | Czarnocki Daniel | Bujały | 5 |
28 | Jóźwiak Jacek | Repki | 5 |
29 | Moczulski Tomasz | Jabłonna Lacka | 5 |
30 | Pieczara Rafał | Jabłonna Lacka | 5 |
31 | Przesmycki Maciej | Jabłonna Lacka | 5 |
32 | Szajko Michał | Chądzyń | 5 |
33 | Wasilewski Hubert | Rudniki | 5 |
34 | Zalewski Michał | Bujały | 5 |
35 | Baranek Konrad | Rudniki | 4 |
36 | brak strzelców z Jablonną (w) | Rudniki | 4 |
37 | Horowicz Marcin | Repki | 4 |
38 | Kondraciuk Andrzej | Jabłonna Lacka | 4 |
40 | Kondraciuk Emil | Jabłonna Lacka | 4 |
41 | Marczak Maciej | Czarni Wrotnów | 4 |
42 | Nowotniak Bartłomiej | MDS Sokołów | 4 |
43 | Ornowski Piotr | Rudniki | 4 |
44 | Rosak Jakub | Repki | 4 |
45 | Tomczak Przemysław | MDS Sokołów | 4 |
46 | Zdunek Nikodem | Skrzeszew | 4 |
47 | Andrzejczuk Piotr | Repki | 3 |
48 | Andrzejczuk Piotr | Repki | 3 |
49 | Ignaciuk Tomasz | Skrzeszew | 3 |
50 | Jóźwiak Sławomir | Jabłonna Lacka | 3 |
51 | Judasz Piotr | Grodzisk | 3 |
52 | Nowak Michał | Chądzyń | 3 |
53 | Piotrowski Michał | Grodzisk | 3 |
54 | Płachetko Konrad | Skrzeszew | 3 |
55 | Poziemski Tomasz | Jabłonna Lacka | 3 |
56 | Rusiniak Piotr | Skrzeszew | 3 |
57 | Siedlecki Jakub | Chądzyń | 3 |
58 | Telakowiec Patryk | Chądzyń | 3 |
59 | walkower z Chadzyniem | Repki | 3 |
60 | Wierzbicki Kamil | Bujały | 3 |
62 | Andrzejewski Bartosz | Repki | 2 |
63 | Banaszak Paweł | Rudniki | 2 |
64 | Czarnocki Janusz | Bujały | 2 |
65 | Daniluk Kamil | Repki | 2 |
66 | Ewiak Słamomir | Jabłonna Lacka | 2 |
67 | Gębicki Dawid | ATS Kowiesy | 2 |
68 | Gębicki Jakub | ATS Kowiesy | 2 |
69 | Goyski Krzysztof | Chądzyń | 2 |
70 | Jarosz Tomasz | Sokołów I | 2 |
71 | Kożuchowski Jarosław | Bujały | 2 |
72 | Lewczuk Kamil | Rudniki | 2 |
73 | Łachecki Robert | Skrzeszew | 2 |
74 | Łagoda Bartosz | Chądzyń | 2 |
75 | Michalczuk Maciej | Jabłonna Lacka | 2 |
76 | Miszczuk Patryk | ATS Kowiesy | 2 |
77 | Młynarczyk Hubert | Grodzisk | 2 |
78 | Pogorzelski Patryk | MDS Sokołów | 2 |
79 | Radawiec Sławomir | Sokołów I | 2 |
80 | Replin Sławomir | Sokołów I | 2 |
81 | Rogoziński Sylwester | Grodzisk | 2 |
82 | Rudziński Łukasz | Jabłonna Lacka | 2 |
83 | Siedlecki Piotr | Chądzyń | 2 |
84 | Siemieniak Jacek | Repki | 2 |
85 | Skonieczny Karol | MDS Sokołów | 2 |
86 | Wojtkowski Paweł | Jabłonna Lacka | 2 |
87 | Zieniawski Mariusz | Jabłonna Lacka | 2 |
88 | Barbarski Bartłomiej | Sokołów I | 1 |
89 | Bogaj Mieczysław | Sokołów I | 1 |
90 | brak strzelca z Repkami (d) | Sokołów I | 1 |
91 | bramka samobójcza z ATS (d) | Czarni Wrotnów | 1 |
92 | bramka samobójcza z ATS Kowiesy | Sokołów I | 1 |
93 | bramka samobójcza z Bujałami | Jabłonna Lacka | 1 |
94 | bramka samobójcza z Chadzyniem | Sokołów I | 1 |
95 | bramka samobójcza z Chądzyniem (w) | Skrzeszew | 1 |
96 | bramka samobójcza z Czarnymi Wrotnów (d) | Repki | 1 |
97 | bramka samobójcza z Czarnymi Wrotnów (d) | Sokołów I | 1 |
98 | bramka samobójcza z Czarnymi Wrotnów (w) | Repki | 1 |
99 | bramka samobójcza z Grodziskiem | ATS Kowiesy | 1 |
100 | bramka samobójcza z Jabłonną | Sokołów I | 1 |
101 | bramka samobójcza z MDS Sokołów | ATS Kowiesy | 1 |
102 | bramka samobójcza z Rudnikami | Chądzyń | 1 |
103 | bramka samobójcza z Rudnikami | Sokołów I | 1 |
104 | bramka samobójcza z Rudnikami (d) | ATS Kowiesy | 1 |
105 | bramka samobójcza z Rudnikami (d) | Jabłonna Lacka | 1 |
106 | bramka samobójcza zJabłonną | Repki | 1 |
107 | Bujalski Kamil | Bujały | 1 |
108 | Chrostowski Patryk | Grodzisk | 1 |
109 | Czarnocki Emil | Bujały | 1 |
110 | Czarnocki Łukasz | Bujały | 1 |
111 | Czorniej Hubert | Rudniki | 1 |
112 | Dmowski Krzysztof | Sokołów I | 1 |
113 | Fajkowski Grzegorz | Sokołów I | 1 |
114 | Guzek Mateusz | Czarni Wrotnów | 1 |
115 | Hanusz Sylwester | Jabłonna Lacka | 1 |
116 | Jasiński Damian | ATS Kowiesy | 1 |
117 | Jurczak Tomasz | Jabłonna Lacka | 1 |
118 | Jurczak Tomasz | Sokołów I | 1 |
119 | Kaniuk Michał | MDS Sokołów | 1 |
120 | Kołodziejek Damian | Czarni Wrotnów | 1 |
121 | Kondracki Paweł | Jabłonna Lacka | 1 |
122 | Koprowski Andzrej | Rudniki | 1 |
123 | Kosina Damian | Rudniki | 1 |
124 | Kraska Adam | Chądzyń | 1 |
125 | Księżak Robert | Rudniki | 1 |
126 | Kur Mariusz | Bujały | 1 |
127 | Ładosz Patryk | Czarni Wrotnów | 1 |
128 | Maliszewski Zdzisław | Sokołów I | 1 |
129 | Marczak Karol | Czarni Wrotnów | 1 |
130 | Mastalerczuk Piotr | Chądzyń | 1 |
131 | Osipiak Hubert | Chadzyń | 1 |
132 | Pajka Marcin | Czarni Wrotnów | 1 |
133 | Parzonka Tomasz | Jabłonna Lacka | 1 |
134 | Pytlak Sylwester | Chądzyń | 1 |
135 | Romanowski Konrad | ATS Kowiesy | 1 |
136 | Rosłan Paweł | Rudniki | 1 |
137 | Skupiewski Marek | Sokołów I | 1 |
138 | Stefaniak Damian | Rudniki | 1 |
139 | Supeł Mariusz | Czarni Wrotnów | 1 |
140 | Szybka Grzegorz | Sokołów I | 1 |
141 | Tymiński Szymon | Chądzyń | 1 |
142 | Wasiluk Paweł | Rudniki | 1 |
143 | Wierzbicki Marek | Bujały | 1 |
144 | Wyszomirski Mateusz | Czarni Wrotnów | 1 |
145 | Zdunek Cezary | Skrzeszew | 1 |
146 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|