Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 40, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 585
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam rozpiskę sędziowania i godziny spotkań XIII kolejki Topaz Ligi. W Repkach zostanie rozegrane zaległe spotkanie Axan Kowiesy - NKS Białobrzegi. Prośba jest do drużyn o wpłaty za ubezpiezenie i opłaty sędziowskie do sędziów na wyznaczonych spotkaniach.
Rozpiska obsady sędziowskiej XIII kolejki - 21.04.2013 | ||||||
I liga | ||||||
l.p | Gospodarze | Goście | Miejsce | Godzina | Obsada sędziowska | |
1 | Jawor Sokołów | BTS Kobylany | Orlik SP4 | 14.00 | Marek Szybka | |
2 | Nieciecz | Axan Kowiesy | Nieciecz | 15.30 | Robert Mosiej | |
3 | Kamianka | Ulkar Karolew | Kamianka | 12.30 | Adam Chruścicki | |
4 | Skibniew | Sabnie | Skibniew | 12.00 | Robert Mosiej | |
5 | Axan Kowiesy | NKS Białobrzegi | Repki- Orlik | 12.30 | Bartosz Andrzejewski | |
II liga | ||||||
6 | Czarni Wrotnów | Bujały | Miedzna- Orlik | 17.00 | Waldemar Salach | |
7 | Czarni Wrotnów | ATS Kowiesy | Miedzna- Orlik | 18.30 | Waldemar Salach | |
8 | Chądzyń | MDS Sokołów | Jabłonna Orlik | 16.00 | Adam Chruścicki | |
9 | Grodzisk | Rudniki | Grodzisk | 14.00 | Robert Mosiej | |
10 | Sokołów I | Repki | Repki- Orlik | 14.00 | Adam Chruścicki | |
11 | Skrzeszew | Jabłonna | Skrzeszew | 16.00 | Bartosz Andrzejewski |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|