Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 81, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 408
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam terminarze rundy wiosennej I i II TOPAZ LIGI. W rozgrywkach I ligi (w skutek wycofania się lub wykluczenia się trzech drużyn) terminarz został zmieniony, w taki sposób żeby pauzowała tylko jedna drużyna a nie trzy w każdej kolejce. Bardzo proszę o sprawdzenie, czy gospodarze i goście są na właściwym miejscu, gdyż jesienią było kilka zmian gospodarzy. Rozgrywki ligowe rozpoczynamy 7.04.2013, wcześniej (24.03.2013) zostanie rozegrana I runda Pucharu Ligi.
TOPAZ I LIGA
Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
XII 7.04.2013 | Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
BTS Kobylany | Sabnie |
|
| |
Ulkar Karolew | Skibniew |
|
| |
Axan Kowiesy | NKS Białobrzegi |
|
| |
Jawor Sokołów | Nieciecz |
|
| |
Kamianka | Termin wolny |
|
| |
XIII kolejka 14.04.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
Jawor Sokołów | BTS Kobylany |
|
| |
Nieciecz | Axan Kowiesy |
|
| |
Kamianka | Ulkar Karolew |
|
| |
Skibniew | Sabnie |
|
| |
NKS Białobrzegi | Termin wolny |
|
| |
XIV kolejka 21.04.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
BTS Kobylany | Skibniew |
|
| |
Sabnie | Kamianka |
|
| |
Nieciecz | NKS Białobrzegi |
|
| |
Axan Kowiesy | Jawor Sokołów |
|
| |
Ulkar Karolew | Termin wolny |
|
| |
XV 28.04.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
Axan Kowiesy | BTS Kobylany |
|
| |
NKS Białobrzegi | Ulkar Karolew |
|
| |
Nieciecz | Sabnie |
|
| |
Kamianka | Skibniew |
|
| |
Jawor Sokołów | Termin wolny |
|
| |
XVI kolejka 5.05.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
BTS Kobylany | Kamianka |
|
| |
Sabnie | NKS Białobrzegi |
|
| |
Ulkar Karolew | Nieciecz |
|
| |
Jawor Sokołów | Skibniew |
|
| |
Axan Kowiesy | Termin wolny |
|
| |
XVII kolejka 12.05.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
Jawor Sokołów | Ulkar Karolew |
|
| |
NKS Białobrzegi | Skibniew |
|
| |
BTS Kobylany | Nieciecz |
|
| |
Axan Kowiesy | Kamianka |
|
| |
Sabnie | Termin wolny |
|
| |
XVIII kolejka 19.05.2013 | Goście | Goście |
| Wynik |
Kamianka | NKS Białobrzegi |
|
| |
Skibniew | Nieciecz |
|
| |
Sabnie | Jawor Sokołów |
|
| |
Ulkar Karolew | Axan Kowiesy |
|
| |
BTS Kobylany |
|
|
| |
XIX kolejka 26.05.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
Axan Kowiesy | Sabnie |
|
| |
Nieciecz | Kamianka |
|
| |
Ulkar Karolew | BTS Kobylany |
|
| |
NKS Białobrzegi | Jawor Sokołów |
|
| |
Skibniew | Termin wolny |
|
| |
XX kolejka 2.06.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
BTS Kobylany | NKS Białobrzegi |
|
| |
Kamianka | Jawor Sokołów |
|
| |
Axan Kowiesy | Skibniew |
|
| |
Sabnie | Ulkar Karolew |
|
| |
Nieciecz | Termin wolny |
|
|
TOPAZ II LIGA
Terminarz rozgrywek
Runda jesienna
X 7.04.2013 | Gospodarze | Goście | Miejsce | Wynik |
Rudniki | Sokołów I |
|
| |
Skrzeszew | Repki |
|
| |
MDS Sokołów | ATS Kowiesy |
|
| |
Bujały | Grodzisk |
|
| |
Chądzyń | Jabłonna Lacka |
|
| |
XI kolejka 14.04.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
Bujały | MDS Sokołów |
|
| |
ATS Kowiesy | Jabłonna Lacka |
|
| |
Sokołów I | Chądzyń |
|
| |
Rudniki | Skrzeszew |
|
| |
Repki | Grodzisk |
|
| |
XII kolejka 21.04.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
Skrzeszew | Sokołów I |
|
| |
Grodzisk | Rudniki |
|
| |
Repki | MDS Sokołów |
|
| |
Chądzyń | ATS Kowiesy |
|
| |
Jabłonna Lacka | Bujały |
|
| |
XIII 28.04.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
Sokołów I | ATS Kowiesy |
|
| |
Repki | Jabłonna Lacka |
|
| |
Rudniki | MDS Sokołów |
|
| |
Chądzyń | Bujały |
|
| |
Grodzisk | Skrzeszew |
|
| |
XIV kolejka 5.05.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
Grodzisk | Sokołów I |
|
| |
MDS Sokołów | Skrzeszew |
|
| |
Jabłonna Lacka | Rudniki |
|
| |
ATS Kowiesy | Bujały |
|
| |
Chądzyń | Repki |
|
| |
XV kolejka 12.05.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
Sokołów I | Bujały |
|
| |
Repki | ATS Kowiesy |
|
| |
Skrzeszew | Jabłonna Lacka |
|
| |
Grodzisk | MDS Sokołów |
|
| |
Rudniki | Chądzyń |
|
| |
XVI kolejka 19.05.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
MDS Sokołów | Sokołów I |
|
| |
Jabłonna Lacka | Grodzisk |
|
| |
Bujały | Repki |
|
| |
ATS Kowiesy | Rudniki |
|
| |
Chądzyń | Skrzeszew |
|
| |
XVII kolejka 26.05.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
Sokołów I | Repki |
|
| |
Rudniki | Bujały |
|
| |
Skrzeszew | ATS Kowiesy |
|
| |
Grodzisk | Chądzyń |
|
| |
MDS Sokołów | Jabłonna Lacka |
|
| |
XVIII kolejka 2.06.2013 | Gospodarze | Goście |
| Wynik |
Jabłonna Lacka | Sokołów I |
|
| |
Chądzyń | MDS Sokołów |
|
| |
ATS Kowiesy | Grodzisk |
|
| |
Bujały | Skrzeszew |
|
| |
Repki | Rudniki |
|
|
to kiedy dokładnie jest XVI kolejka 1ligi i XIV drugiej? Już poprawiłem, wkradł się błąd. Mecze będą rozgrywane 5.05.2013.
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|