Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 60, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 605
statystyki szczegółowe
W niedzielę 13.01.2013 zostanie rozegrany na halach w Repkach i Sabniach II turniej halowy. Do rozgrywek zgłosiło się 24 zespoły, które zostały podzielone na 8 grup po trzy zespoły, awans do II rundy wywalczą po dwa najlepsze zespoły. Czas gry 1x 12 min.
Hala w Repkach:
Grupa A: Repki, ATS I Kowiesy, Jabłonna Lacka
Grupa B: Skrzeszew, KWK Sokołów, ZML Sokołów
Grupa C: BTS I Kobylany, ATS II Kowiesy, Kamianka II
Grupa D: Kamianka I, Jawor Sokołów, BTS II Kobylany
Hala w Sabniach:
Grupa E: Sabnie I, Perła Export Czereśnie Sokołów, Chądzyń II
Grupa F: Skibniew I, Axan II Kowiesy, NKS I Białobrzegi
Grupa G: Chądzyń I, Łomża Export Czereśnie Sokołów, NKS II Białobrzegi
Grupa H: MDS Sokołów, Skibniew II, Nieciecz
POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
(II turniej) Repki, Sabnie 13.01.2013
Program minutowy
HALA W REPKACH
l.p. | Grupa | Godzina | Mecz pomiędzy drużynami | Wynik |
1. | A | 1000 | Repki – ATS I Kowiesy |
|
2. | B | 1015 | Skrzeszew – KWK Sokołów |
|
3. | A | 1030 | Repki – Jabłonna Lacka |
|
4. | B | 1045 | Skrzeszew – ZML Sokołów |
|
5. | A | 1100 | ATS I Kowiesy – Jabłonna Lacka |
|
6. | B | 1115 | KWK Sokołów – ZML Sokołów |
|
7. | A1-B2 | 1130 |
|
|
8. | A2-B1 | 1145 |
|
|
9. | ZW7-ZW8 | 1200 |
|
|
10. | C | 1215 | BTS I Kobylany – ATS II Kowiesy |
|
11. | D | 1230 | Kamianka I – Jawor Sokołów |
|
12. | C | 1245 | BTS I Kobylany – Kamianka II |
|
13. | D | 1300 | Kamianka I – BTS II Kobylany |
|
14. | C | 1315 | ATS II Kowiesy – Kamianka II |
|
15. | D | 1330 | Jawor Sokołów – BTS II Kobylany |
|
16. | C1-D2 | 1345 |
|
|
17. | C2-D1 | 1400 |
|
|
18. | ZW16-ZW17 | 1415 |
|
|
19. | ½ FINAŁU | 1430 |
|
|
20. | ½ FINAŁU | 1445 |
|
|
21. | O 3 MIEJSCE | 1500 |
|
|
22. | FINAŁ | 1515 |
|
|
HALA W SABNIACH
l.p. | Grupa | Godzina | Mecz pomiędzy drużynami | Wynik |
1. | E | 1000 | Sabnie I – Perła Export Czereśnie Sokołów |
|
2. | F | 1015 | Skibniew I – Axan II Kowiesy |
|
3. | E | 1030 | Sabnie I – Chądzyń II |
|
4. | F | 1045 | Skibniew I – NKS I Białobrzegi |
|
5. | E | 1100 | Perła Export Czereśnie Sokołów – Chądzyń II |
|
6. | F | 1115 | Axan II Kowiesy – NKS I Białobrzegi |
|
7. | E1-F2 | 1130 |
|
|
8. | E2-F1 | 1145 | |
|
9. | ZW7-ZW8 | 1200 |
|
|
10. | G | 1215 | Chądzyń I – NKS II Białobrzegi |
|
11. | H | 1230 | MDS Sokołów – Skibniew II |
|
12. | G | 1245 | Chądzyń I – Łomża Export Czereśnie Sokołów |
|
13. | H | 1300 | MDS Sokołów – Nieciecz |
|
14. | G | 1315 | NKS II Białobrzegi – Łomża Export Czereśnie Sok. |
|
15. | H | 1330 | Skibniew II - Nieciecz |
|
16. | G1-H2 | 1345 |
|
|
17. | G2-H1 | 1400 |
|
|
18. | ZW16-ZW17 | 1415 |
|
|
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|