Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 214, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 759
statystyki szczegółowe
W niedzielę 16.12.2012 w Sabniach i w Sterdyni odbył się pierwszy turniej VII edycji Powiatowego halowego turnieju piłki nożnej. Do pierwszego turnieju przystąpiło 22 zespoły, niestety aż trzy zespoły zgłoszone nie dotarły na turniej, w związku z tym doszło do takiej sytuacji że grupa B liczyła cztery zespołu, a np. grupa D tylko dwa zespoły. Grupy E i F zostały połączone. Doszło do bardzo ciekawej , gdyż w wyniku absencji jednej z drużyn drużyna Rudniki mimo trzech porażek zajęła miejsca IX-XII. W następnych turniejach oprócz nazwy drużyny, będziemy zamieszczać osobę zgłaszającą daną drużynę.
W pierwszym turnieju wystąpiło 140 zawodników, spotkania były bardzo zacięte i wyrównane. W grupie A wszystkie zespoły zgromadziły po trzy punkty i kolejności zadecydował bilans bramkowy, który najbardziej korzystny miała Kamianka przed Sabniami i Skrzeszewom. W grupie B z kompletem punktów zwyciężyła drużyna BTS I Kobylany przed Petrykozami ATS II Kowiesy i ZML Sokołów. W grupie C pierwsze miejsce zdobyła Nieciecz przed Axanem II Kowiesy i BTS II Kobylany. W Grupie D zwyciężyła drużyna ATS I Kowiesy przed Rudnikami. W Sterdyni z powodu absencji w grupie E i F dwóch zespołów obie grupy zostały połączone, zwycięzca bezpośrednio awansował do półfinałów/ W grupie tej zdecydowanie zwyciężyła drużyna NKS I Białobrzegi przed Chądzyniem I, Skibniewem I i Jaworem/ Perłą Export Sokołów. W grupie G zwycięstwo odniosła drużyna Perllasz Sterdyń przed KWK Sokołów i Chądzyniem II. W grupie H zwyciężył Skibniew II przed Jaworem Sokołów i NKS II Białobrzegi, w tej grupie podobnie jak w grupie A wszystkie zespoły zgromadziły po trzy punkty i o kolejności zadecydował bilans bramkowy.
W pierwszym spotkaniu 1/8 finału rozegranym w Sabniach BTS I Kobylany pokonał Sabnie I 2:1, w drugim spotkaniu Kamianka pokonał dość pewnie Patrykozy 4:1. W trzecim spotkaniu Nieciecz rozgromiła Rudniki aż 6:0. W czwartym spotkaniu 1/8 finały w meczu derbowym Axan II Kowiesy pokonał w rzutach karnych ATS I Kowiesy 2-1. W spotkaniach 1/8 finału rozegranych w Sterdyni Perllasz Sterdyń pokonał Jawor Sokołów 3:1 a KWK Sokołów w rzutach karnych pokonał Skibniew II 2-0. W spotkaniach ¼ finału w Sabniach BTS I Kobylany pokonał Kamiankę 2:0, w drugim spotkaniu Nieciecz rozgromiła Axan II Kowiesy aż 7:2. W Sterdyń KWK Sokołów po rzutach karnych pokonał Perllasz Sterdyń 2-1.
W pierwszym spotkaniu półfinałowym BTS I Kobylany pewnie pokonał NKS I Białobrzegi 5:1, natomiast Nieciecz pokonała KWK Sokołów 4:2. W meczu o trzecie miejsce KWK Sokołów pewnie pokonał NKS I Białobrzegi 5:1. W finale Nieciecz pokonała zdecydowanie BTS I Kobylany 7:3 zdobywając I miejsce w pierwszym turnieju halowym w sezonie 2012//2013.
POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
Sabnie, Sterdyń 16.12.2012
Grupa A (Sabnie)
Sabnie I – Skrzeszew 7:3
Jarosław Kobus-2, Hubert Kobus-2, Robert Korczewski-2, Patryk Jakubiak # Tomasz Czerkas-2, Grzegorz Bartosiak
Sabnie I – Kamianka 0:3
Mateusz Zawadzki-2, Krzysztof Ignaciuk
Skrzeszew – Kamianka 2:1
Grzegorz Bartosiak, Bartosz Osipiak # Mateusz Zawadzki
Tabela Grupa A
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans |
1 | Kamianka | 2 | 3 | 4-2 | * |
2 | Sabnie I | 2 | 3 | 7-6 | * |
3 | Skrzeszew | 2 | 3 | 5-8 |
|
Grupa B (Sabnie)
BTS I Kobylany – ATS II Kowiesy 6:2
Mateusz Omieciuch-4, Bartosz Kisieliński, Krzysztof Mosiej # Marcin Pałka, Sylwester Niewiadomski
Patrykozy – ZML Sokołów 3:2
Daniel Podgórzak, Daniel Rybiński, bramka samobójcza # Maciej Skupiewski, Mariusz Stańczuk
BTS I Kobylany – Patrykozy 5:3
Mateusz Omieciuch-4, Przemysław Jaczewski # Michał Kozak-2, Kamil Kozak
ATS II Kowiesy – ZML Sokołów 3:2
Marcin Pałka-2, Sylwester Niewiadomski # Mariusz Stańczuk, Maciej Skupiewski
BTS I Kobylany – ZML Sokołów 5:1
Mateusz Omieciuch-2, Daniel Chmielewski, Bartosz Kisieliński, Przemysław Jaczewski # Maciej Skupiewski
ATS II Kowiesy – Patrykozy 1:3
Artur Karcz # Michał Kozak-2, Daniel Rybiński
Tabela Grupa B
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans |
1 | BTS I Kobylany | 3 | 9 | 16-6 | * |
2 | Patrykozy | 3 | 6 | 9-8 | * |
3 | ATS II Kowiesy | 3 | 3 | 6-11 |
|
4 | ZML Sokołów | 3 | 0 | 5-11 |
|
Grupa C (Sabnie)
Nieciecz – BTS II Kobylany 5:2
Patryk Bolesta-2, Adam Ignaciuk-2, Hubert Abramczuk # Cezary Rytel, Marek Fedorczyk
Nieciecz – Axan II Kowiesy 2:1
Hubert Abramczuk, Adam Ignaciuk # Piotr Bieniek
BTS II Kobylany – Axan II Kowiesy 1:2
Jan Mieczkowski # Piotr Bieniek-2
Tabela Grupa C
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans |
1 | Nieciecz | 2 | 6 | 7-3 | * |
2 | Axan II Kowiesy | 2 | 3 | 3-3 | * |
3 | BTS II Kobylany | 2 | 0 | 3-7 |
|
Grupa D (Sabnie)
ATS I Kowiesy – Rudniki 4:1
Marcin Makolewski-2, Kamil Jasiński, Kacper Komycz # Kamil Mazur
Rudniki – ATS Kowiesy 1:5
Konrad Baranek # Kamil Jasiński-2, Marcin Makolewski, Patryk Miszczuk, Dawid Gębicki
Tabela Grupa D
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans |
1 | ATS I Kowiesy | 2 | 6 | 9-2 | * |
2 | Rudniki | 2 | 0 | 2-9 | * |
* do rywalizacji nie przystąpiła drużyna Sabnie II
Grupa EF (Sterdyń)
NKS I Białobrzegi – Jawor/ Perła Export Sokołów 6:1
Sylwester Szczeć-4, Mateusz Hudon, Łukasz Wilk # Mariusz Borkowski
Chądzyń I – Skibniew I 2:2
Hubert Osipiak, Patryk Telakowiec # Marek Pogorzelski, Mateusz Miszczuk
Chądzyń I – NKS I Białobrzegi 0:6
Mateusz Steć-4, Sylweter Szczeć, Mateusz Hudon
Skibniew I – Jawor/Perła Export Sokołów 2:0
Marek Pogorzelski, Mateusz Miszczuk
NKS I Białobrzegi – Skibniew I 7:1
Mateusz Steć-3, Sylwester Szczeć, Łukasz Wilk, Mateusz Hudon, Daniel Zieliński # Mateusz Miszczuk
Chądzyń I – Jawor /Perła Export Sokołów 6:4
Hubert Osipiak-4, Michał Nowak, Maciej Zawadzki # Jakub Paderewski-2, Hubert Fabisiak, Amir Al.-Halabi
Tabela Grupa EF
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans |
1 | NKS I Białobrzegi | 3 | 9 | 19-2 | * |
2 | Chądzyń I | 3 | 4 | 8-12 |
|
3 | Skibniew I | 3 | 4 | 5-9 |
|
4 | Jawor/Perła Export Sokołów | 3 | 0 | 5-14 |
|
* grupa E F zostały połączone wskutek niestawiennictwa drużyn MDS Sokołów oraz PMN Sokołów
* zwycięzca grupy EF bezpośrednio awansował do ½ finału
Grupa G (Sterdyń)
Chądzyń II – Perllasz Sterdyń 3:3
Jakub Siedlecki-2, bramka samobójcza # Marcin Kalicki-2, Mariusz Andrzejewski
Chądzyń II – KWK Sokołów 0:6
Łukasz Sawicki-3, Krzysztof Omieciuch, Radosław Korczewski, Bartosz Barbarski
Perllasz Sterdyń – KWK Sokołów 3:0
Rafał Kur, Tomasz Kolanek, Marcin Kalicki
Tabela Grupa G
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans |
1 | Perllasz Sterdyń | 2 | 4 | 6-3 | * |
2 | KWK Sokołów | 2 | 3 | 6-3 | * |
3 | Chądzyń II | 2 | 1 | 3-9 |
|
Grupa H (Sterdyń)
NKS II Białobrzegi – Jawor Sokołów 4:3
Rafał Kotowski-2, Kamil Kamiński, Mateusz Trusiak # Paweł Buczyński-2, Grzegorz Jaroszewski
NKS II Białobrzegi – Skibniew II 1:4
Kamil Kamiński # Hubert Goworek-3, Kamil Miszczuk
Skibniew II – Jawor Sokołów 1:2
Damian Bińkowski # Paweł Buczyński, Grzegorz Jaroszewski
Tabela Grupa H
l.p. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Awans |
1 | Skibniew II | 2 | 3 | 5-3 | * |
2 | Jawor Sokołów | 2 | 3 | 5-5 | * |
3 | NKS II Białobrzegi | 2 | 3 | 5-7 |
|
1/8 finału (Sabnie)
BTS I Kobylany – Sabnie I 2:1
Mateusz Omieciuch, Przemysław Jaczewski # Jarosław Kobus
Kamianka – Patrykozy 4:1
Mateusz Zawadzki-3, Krzysztof Ignaciuk # Daniel Rybiński
Nieciecz – Rudniki 6:0
Łukasz Bolesta-2, Hubert Abramczuk-2, Patryk Bolesta, bramka samobójcza
Axan II Kowiesy – ATS I Kowiesy 2:2 karne: 2-1
Piotr Bieniek-2 # Kamil Jasiński, Marcin Makolewski
1/8 finału (Sterdyń)
Perllasz Sterdyń – Jawor Sokołów 3:1
Rafał Kur-3 # Paweł Buczyński
Skibniew II – KWK Sokołów 0:0 karne: 0-2
¼ finału (Sabnie)
BTS I Kobylany – Kamianka 2:0
Mateusz Omieciuch-2
Nieciecz – Axan II Kowiesy 7:2
Hubert Abramczuk-2, Patryk Bolesta-2, Adam Ignaciuk, Konrad Krochmal, Łukasz Bolesta # Piotr Bieniek-2
¼ finału (Sterdyń)
Perllasz Sterdyń – KWK Sokołów 2:2 karne: 1-2
Tomasz Kolanek-2 # Krzysztof Omieciuch, Bartosz Barbarski
½ finału (Sabnie)
BTS I Kobylany – NKS I Białobrzegi 5:1
Przemysław Jaczewski-2, Daniel Chmielewski, Bartosz Kisieliński, bramka samobójcza # Łukasz Zieliński
Nieciecz – KWK Sokołów 4:2
Łukasz Bolesta, Patryk Bolesta, Hubert Abramczuk, Adam Ignaciuk # Łukasz Sawicki-2
Mecz o III miejsce
NKS I Białobrzegi – KWK Sokołów 1:5
Mateusz Steć # Bartosz Barbarski-2, Łukasz Sawicki, Krzysztof Omieciuch, Piotr Domagała
Finał
Nieciecz – BTS I Kobylany 7:3
Hubert Abramczuk-3, Łukasz Bolesta-2, Patryk Bolesta, Adam Ignaciuk # Mateusz Omieciuch, Daniel Chmielewski, Przemysław Jaczewski
Kolejność końcowa:
1. Nieciecz - 25 pkt.
2. BTS I Kobylany - 21 pkt.
3. KWK Sokołów - 18 pkt.
4. NKS I Białobrzegi - 15 pkt.
5. Axan II Kowiesy - 12 pkt.
6. Kamianka - 11. pkt
7. Perllasz Sterdyń - 10 pkt.
8. Chądzyń I - 9 pkt
9-12 Rudniki - 7 pkt.
Sabnie I - 7 pkt.
Skibniew II - 7 pkt.
Skibniew I - 7 pkt.
13-16 ATS I Kowiesy - 5 pkt.
Patrykozy - 5 pkt.
Jawor Sokołów - 5 pkt.
Jawor/Perła Export Sokołów - 5 pkt.
ZML Sokołów - 3 pkt.
BTS II Kobylany - 3 pkt.
Chądzyń II - 3 pkt.
NKS II Białobrzegi - 3 pkt.
Skaldy drużyn:
Nieciecz: Patryk Bolesta, Łukasz Bolesta, Hubert Abramczuk, Konrad Krochmal, Adam Ignaciuk, Rafał Nasiłowski
BTS Kobylany: Krzysztof Mosiej, Mateusz Omieciuch, Bartosz Kisieliński, Ernest Wierzbicki, Daniel Chmielewski, Przemysław Jaczewski
KWK Sokołów: Krzysztof Omieciuch, Łukasz Sawicki, Radosław Korczewski, Bartosz Barbarski, Łukasz Omieciuch, Piotr Domagała
NKS I Białobrzegi: Mariusz Steć I, Mateusz Steć, Mateusz Hudon, Łukasz Wilk, Sylwester Szczeć, Daniel Zieliński, Łukasz Zieliński
Axan II Kowiesy: Grzegorz Siarkowski, Piotr Bieniek, Marek Tyszka, Daniel Adamczuk, Robert Krasnodębski, Damian Mikołajczyk
Kamianka: Mateusz Zawadzki, Jakub Karolkiewicz, Marcin Sidorzak, Krzysztof Ignaciuk, Kamil Pinkwara, Damian Stefaniak
Perllasz Sterdyń: Mariusz Andrzejewski, Marcin Kalicki, Rafał Kur, Tomasz Kolanek, Marek Retko, Michał Kalicki,
Chądzyń I: Jan Goyski, Maciej Zawadzki, Michał Nowak, Hubert Osipiak, Patryk Telakowiec, Szymon Tymiński
Sabnie I: Krzysztof Ładziak, Patryk Jakubiak, Ignacy Rozbicki, Robert Korczewski, Damian Bierdziński, Jarosław Kobus, Hubert Kobus, Marcin Jurczak
Rudniki: Tomasz Sawicki, Paweł Rosłan, Konrad Baranek, Patryk Bochaj, Piotr Ornowksi, Łukasz Kosowski, Kamil Mazur
Skibniew I: Przemysław Supeł, Mateusz Miszczuk, Marek Pogorzelski, Sebastian Pogorzelski, Artur Zegadło
Skibniew II: Damian Bogucki, Damian Bińkowski, Hubert Goworek, Kamil Miszczuk, Damian Skorupka, Grzegorz Kierył
ATS I Kowiesy: Rafał Karcz, Marcin Makolewski, Patryk Miszczuk, Kamil Jasiński, Dawid Gębicki, Kacper Komycz, Sebastian Iliński
Patrykozy: Andrzej Kozak, Michał Kozak, Kamil Kozak, Daniel Podgórzak, Sylwester Skup, Daniel Rybiński, Łukasz Świnarski
Jawor Sokołów: Hubert Jastrzębski, Rafał Świnarski, Paweł Buczyński, Grzegorz Jaroszewski, Artur Kurełek
Jawor/Perła Export Sokołów: Przemysłąw Wiatrowski, Kamil Romański, Łukasz Połek, Kamil Ratyński, Piotr Motel, Emil Kosiorek, Hubert Fabisiak, Emir Al.- Halabi
Skrzeszew: Piotr Rusiniak, Grzegorz Bartosiak, Tomasz Czerkas, Bartosz Osipiak, Piotr Osipiak
ATS II Kowiesy: Przemysław Romanowski, Artur Karcz, Jakub Gębicki, Marcin Pałka, Sylwester Niewiadomski, Damian Jasiński
NKS II Białobrzegi: Patryk Steć, Kamil Kamiński, Tomasz Szczeć, Mateusz Trusiak, Konrad Zieliński, Marcin Łach, Rafał Kotowski
BTS II Kobylany: Marek Fedorczyk, Damian Kotowski, Cezary Rytel, Marcin Fedorczyk, Jan Mieczkowski, Marcin Sawicki
ZML Sokołów: Sławomir Sikorski, Maciej Skupiewski, Mariusz Stańczuk, Mateusz Flażyński, Adrian Rogoziński, Adam Woźniak
Chądzyń II: Piotr Siedlecki, Jakub Siedlecki, Michał Szajko, Sylwester Pytlak, Łukasz Waszewski, Bartosz Łagoda
Klasyfikacja strzelców po I turnieju
1 | Omieciuch Mateusz | BTS I Kobylany | 14 |
2 | Abramczuk Hubert | Nieicecz | 10 |
3 | Steć Mateusz | NKS I Białobrzegi | 8 |
4 | Bieniek Piotr | Axan II Kowiesy | 7 |
5 | Bolesta Patryk | Nieicecz | 7 |
6 | Bolesta Łukasz | Nieciecz | 6 |
7 | Ignaciuk Adam | Nieicecz | 6 |
8 | Jaczewski Przemysław | BTS I Kobylany | 6 |
9 | Sawicki Łukasz | KWK Sokołów | 6 |
10 | Szczeć Sylwester | NKS I Białobrzegi | 6 |
11 | Zawadzki Mateusz | Kamianka | 6 |
12 | Osipiak Hubert | Chądzyń I | 5 |
13 | Barbasrki Bartosz | KWK Sokołów | 4 |
14 | Buczyński Paweł | Jawor Sokołów | 4 |
15 | Jasiński Kamil | ATS I Kowiesy | 4 |
16 | Kozak Michał | Patrykozy | 4 |
17 | Kur Rafał | Perllasz Sterdyń | 4 |
18 | Makolewski Marcin | ATS I Kowiesy | 4 |
19 | Chmielewski Daniel | BTS I Kobylany | 3 |
20 | Goworek Hubert | Skibniew II | 3 |
21 | Hudon Mateusz | NKS I Białobrzegi | 3 |
22 | Kalicki Marcin | Perllasz Sterdyń | 3 |
23 | Kisieliński Bartosz | BTS I Kobylany | 3 |
24 | Kobus Jarosław | Sabnie I | 3 |
25 | Kolanek Tomasz | Perllasz Sterdyń | 3 |
26 | Miszczuk Mateusz | Skibniew I | 3 |
27 | Omieciuch Krzysztof | KWK Sokołów | 3 |
28 | Pałka Marcin | ATS II Kowiesy | 3 |
29 | Rybiński Daniel | Patrykozy | 3 |
30 | Skupiewski Maciej | ZML Sokołów | 3 |
31 | Bartosiak Grzegorz | Skrzeszew | 2 |
32 | Czerkas Tomasz | Skrzeszew | 2 |
33 | Ignaciuk Krzysztof | Kamianka | 2 |
34 | Jaroszewski Grzegorz | Jawor Sokołów | 2 |
35 | Kamiński Kamil | NKS II Białobrzegi | 2 |
36 | Kobus Hubert | Sabnie I | 2 |
37 | Korczewski Robert | Sabnie I | 2 |
38 | Kotowski Rafał | NKS II Białobrzegi | 2 |
39 | Niewiadomski Sylwester | ATS II Kowiesy | 2 |
40 | Paderewski Jakub | Jawor/Perła Export Sokołów | 2 |
41 | Pogorzelski Marek | Skibniew I | 2 |
42 | Sielecki Jakub | Chądzyń II | 2 |
43 | Stańczuk Mariusz | ZML Sokołów | 2 |
44 | Wilk Łukasz | NKS I Białobrzegi | 2 |
45 | Al.- Halabi Amir | Jawor/Perła Export Sokołów | 1 |
46 | Andrzejewski Mariusz | Perllasz Sterdyń | 1 |
47 | Baranek Konrad | Rudniki | 1 |
48 | Bińkowski Damian | Skibniew II | 1 |
49 | Borkowski Mariusz | Jawor/Perła Export Sokołów | 1 |
50 | bramka samobócza z ZML Sokołów | Patrykozy | 1 |
51 | bramka samobójcza z Prllasz Sterdyń | Chądzyń II | 1 |
52 | bramka samobójcza z Rudnikami | Nieicecz | 1 |
53 | bramka saobójcza z NKS I Białobrzegi | BTS I Kobylany | 1 |
54 | Domagała Piotr | KWK Sokoów | 1 |
55 | Fabisiak Hubert | Jawor/Perła Export Sokołów | 1 |
56 | Fedorczyk Marek | BTS II Kobylany | 1 |
57 | Gębicki Dawid | ATS I Kowiesy | 1 |
58 | Jakubiak Patryk | Sabnie I | 1 |
59 | Karcz Artur | ATS II Kowiesy | 1 |
60 | Komycz Kacper | ATS I Kowiesy | 1 |
61 | Korczewski Radosław | KWK Sokołów | 1 |
62 | Kozak Kamil | Patrykozy | 1 |
63 | Krochmal Konrad | Nieciecz | 1 |
64 | Mazur Kamil | Rudniki | 1 |
65 | Mieczkowski Jan | BTS II Kobylany | 1 |
66 | Miszczuk Kamil | Skibniew II | 1 |
67 | Miszczuk Patryk | ATS I Kowiesy | 1 |
68 | Mosiej Krzysztof | BTS I Kobylany | 1 |
69 | Nowak Michał | Chądzyń I | 1 |
70 | Osipiak Bartosz | Skrzeszew | 1 |
71 | Podgórzak Daniel | Patrykozy | 1 |
72 | Rytel Cezary | BTS II Kobylany | 1 |
73 | Telakowiec Patryk | Chądzyń I | 1 |
74 | Trusiak Mateusz | NKS II Białobrzegi | 1 |
75 | Zawadzki Maciej | Chądzyń I | 1 |
76 | Zieliński Daniel | NKS I Białobrzegi | 1 |
77 | Zieliński Łukasz | NKS I Białobrzegi | 1 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|