Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 66, wczoraj: 189
ogółem: 1 815 752
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam zweryfikowaną klasyfikację strzelców I i II TOPAZ LIGI. W rozgrywkach I ligi zdobywcy bramek w spotkaniach z Morszkowem i Brazzers Sokołów zostali anulowani. W związkuz tym że brakuje mi jeszcze kilku protokołów, nie ma kompletu wszystkich strzelców.
KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO RUNDZIE JESIENNEJ
TOPAZ I LIGA
Klasyfikacja strzelców I liga (po rundzie jesiennej) | |||
1 | Kobus Jarosław | Sabnie | 19 |
2 | Jaczewski Przemysław | BTS Kobylany | 15 |
3 | Omieciuch Mateusz | BTS Kobylany | 14 |
4 | Żukowski Piotr | Axan Kowiesy | 14 |
5 | Pniewski Andrzej | Nieciecz | 13 |
6 | Bolesta Patryk | Nieciecz | 12 |
7 | Bogucki Damian | Skibniew | 9 |
8 | Graw Piotr | Sabnie | 8 |
9 | Zawadzki Mateusz | Kamianka | 8 |
10 | Ignaciuk Adam | Nieciecz | 7 |
11 | Miszczuk Kamil | Skibniew | 7 |
12 | Ornowski Marcin | Nieciecz | 7 |
13 | Zenik Bartłomiej | Ulkar Karolew | 7 |
14 | Kołodziejczuk Hubert | Kamianka | 6 |
15 | Puzan Marcin | Axan Kowiesy | 6 |
16 | Zawadzki Łukasz | Kamianka | 6 |
17 | brak strzelców z NKS | Jawor Sokołów | 5 |
18 | Jastrzębski Hubert | Jawor Sokołów | 5 |
19 | Dmowski Damian | Axan Kowiesy | 4 |
20 | Gawryś Damian | Axan Kowiesy | 4 |
21 | Głogowski Kamil | Kamianka | 4 |
22 | Jagiełło Kamil | Sabnie | 4 |
23 | Miszczuk Mateusz | Skibniew | 4 |
24 | Siedlecki Marcin | Jawor Sokołów | 4 |
25 | Abramczuk Hubert | Nieciecz | 3 |
26 | Ardej Marcin | Ulkar Karolew | 3 |
27 | Chmielewski Daniel | BTS Kobylany | 3 |
28 | Jaroszewski Grzegorz | Jawor Sokołów | 3 |
29 | Mróz Bartosz | Jawor Sokołów | 3 |
30 | Pogorzelski Marek | Skibniew | 3 |
31 | Rytel Cezary | BTS Kobylany | 3 |
32 | Zaranek Damian | Jawor Sokołów | 3 |
33 | Bińkowski Damian | Skibniew | 2 |
34 | Borkowski Mariusz | Jawor Sokołów | 2 |
35 | brak strzelców z Jaworem | NKS Białobrzegi | 2 |
36 | brak strzelców z Kobylanami | NKS Białobrzegi | 2 |
37 | brak strzelców z Niecieczą | NKS Białobrzegi | 2 |
38 | Brzezik Marcin | Jawor Sokołów | 2 |
39 | Chromiński Marcin | Jawor Sokołów | 2 |
40 | Chróściel Łukasz | Axan Kowiesy | 2 |
41 | Cienkowski Maciej | Ulkar Karolew | 2 |
42 | Domański Marcin | Ulkar Karolew | 2 |
43 | Hudon Mateusz | NKS Białobrzegi | 2 |
44 | Kania Rafał | Ulkar Karolew | 2 |
45 | Klewek Karol | Axan Kowiesy | 2 |
46 | Korczewski Andrzej | Kamianka | 2 |
47 | Krasnodębski Robert | Axan Kowiesy | 2 |
48 | Mosiej Krzysztof | BTS Kobylany | 2 |
49 | Mroczek Łuaksz | Jawor Sokołów | 2 |
50 | Omieciuch Krzysztof | BTS Kobylany | 2 |
51 | Ostrowski Damian | Ulkar Karolew | 2 |
52 | Paczóski Kamil | Axan Kowiesy | 2 |
53 | Pniewski Robert | Nieciecz | 2 |
54 | Skolimowski Krzysztof | Ulkar Karolew | 2 |
55 | Steć Mariusz I | NKS Białobrzegi | 2 |
56 | Szczeć Sylwester | NKS Białobrzegi | 2 |
57 | Świnarski Rafał | Jawor Sokołów | 2 |
58 | Walczyk Radosław | Ulkar Karolew | 2 |
59 | Zaranek Damian | Jawor Sokołów | 2 |
60 | Bieniek Piotr | Axan Kowiesy | 1 |
61 | Bolesta Łukasz | Nieciecz | 1 |
62 | brak strzelca z Kamianką | NKS Białobrzegi | 1 |
63 | bramka samobójcza z BTS Kobylany | Kamianka | 1 |
64 | bramka samobójcza z Kamianką | Skibniew | 1 |
65 | bramka samobójcza z Niecieczą | Sabnie | 1 |
66 | bramka samobójcza z Sabniami | Ulkar Karolew | 1 |
67 | Brzezik Tomasz | Ulkar Karolew | 1 |
68 | Chmielewski Damian | Kamianka | 1 |
69 | Fedorczyk Marcin | BTS Kobylany | 1 |
70 | Gierłowski Kamil | Ulkar Karolew | 1 |
71 | Goworek Hubert | Skibniew | 1 |
72 | Grądzki Wojciech | Kamianka | 1 |
73 | Ignaciuk Krzysztof | Kamianka | 1 |
74 | Iliński Kamil | BTS Kobylany | 1 |
75 | Kobus Dawid | Sabnie | 1 |
76 | Krochmal Konrad | Nieciecz | 1 |
77 | Krzymowski Remigiusz | Sabnie | 1 |
78 | Mosiej Robert | Sabnie | 1 |
79 | Nowakowski Dawid | Sabnie | 1 |
80 | Popławski Piotr | Ulkar Karolew | 1 |
81 | Prochacki Jakub | Ulkar Karolew | 1 |
82 | Roguszewski Leszek | Ulkar Karolew | 1 |
83 | Rozbicki Piotr | Kamianka | 1 |
84 | Sidorzak Marcin | Kamianka | 1 |
85 | Skupiewski Maciej | Nieciecz | 1 |
86 | Sobotka Paweł | Skibniew | 1 |
87 | Sójka Tomasz | Skibniew | 1 |
88 | Steć Michał | NKS Białobrzegi | 1 |
89 | Sulawiak Jarosław | Kamianka | 1 |
90 | Supeł Przemysław | Skibniew | 1 |
91 | Świnarski Andrzej | Ulkar Karolew | 1 |
92 | Świnarski Dariusz | Ulkar Karolew | 1 |
93 | Trębicki Sebastian | BTS Kobylany | 1 |
94 | Trusiak Mateusz | NKS Białobrzegi | 1 |
95 | Wrzosek Radosław | Jawor Sokołów | 1 |
96 | Żurawiński Paweł | Ulkar Karolew | 1 |
KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO RUNDZIE JESIENNEJ
TOPAZ II LIGA
Klasyfikacja strzelców II liga (po rundzie jesiennej) | |||
1 | Czerkas Tomasz | Skrzeszew | 22 |
2 | Olszewski Kamil | Repki | 19 |
3 | Osipiak Bartosz | Grodzisk | 17 |
4 | Łachecki Jarosław | Skrzeszew | 15 |
5 | Plichta Tomasz | Jabłonna Lacka | 14 |
6 | Wasiluk Michał | Sokołów I | 13 |
7 | Chomać Grzegorz | Sokołów I | 12 |
8 | Wasiluk Jacek | Sokołów I | 11 |
9 | Borowski Adrian | Repki | 9 |
10 | Kotowski Damian | Chądzyń | 9 |
11 | brak strzelców z Skrzeszewem | Sokołów I | 8 |
12 | Makolewski Marcin | ATS Kowiesy | 8 |
13 | Pałka Marcin | ATS Kowiesy | 7 |
14 | Pawluczak Artur | MDS Sokołów | 7 |
15 | brak strzelców z ATS | Grodzisk | 6 |
16 | Gawroński Rafał | Repki | 6 |
17 | Jasiński Kamil | ATS Kowiesy | 6 |
18 | Ołtarzewski Maciej | Jabłonna Lacka | 6 |
19 | Osipiak Piotr | Grodzisk | 6 |
20 | Bartosiak Grzegorz | Skrzeszew | 5 |
21 | Jóźwiak Jacek | Repki | 5 |
22 | Krawczyk Piotr | Jabłonna Lacka | 5 |
23 | Moczulski Tomasz | Jabłonna Lacka | 5 |
24 | Niewiadomski Sylwester | ATS Kowiesy | 5 |
25 | Skibniewski Sebastian | MDS Sokołów | 5 |
26 | Wasilewski Hubert | Rudniki | 5 |
27 | Waszczuk Adrian | Repki | 5 |
28 | Dondzbach Cezary | MDS Sokołów | 4 |
29 | Kondraciuk Andrzej | Jabłonna Lacka | 4 |
30 | Kur Marcin | Chądzyń | 4 |
31 | Pieczara Rafał | Jabłonna Lacka | 4 |
32 | Rosak Jakub | Repki | 4 |
33 | Zalewski Michał | Bujały | 4 |
34 | Andrzejczuk Piotr | Repki | 3 |
35 | Baranek Konrad | Rudniki | 3 |
36 | Czarnocki Daniel | Bujały | 3 |
37 | Kondraciuk Emil | Jabłonna Lacka | 3 |
38 | Ornowski Piotr | Rudniki | 3 |
40 | Rusiniak Piotr | Skrzeszew | 3 |
41 | Szajko Michał | Chądzyń | 3 |
42 | walkower z Chadzyniem | Repki | 3 |
43 | Andrzejewski Bartosz | Repki | 2 |
44 | Banaszak Paweł | Rudniki | 2 |
45 | Daniluk Kamil | Repki | 2 |
46 | Ewiak Słamomir | Jabłonna Lacka | 2 |
47 | Gębicki Jakub | ATS Kowiesy | 2 |
48 | Goyski Krzysztof | Chądzyń | 2 |
49 | Horowicz Marcin | Repki | 2 |
50 | Ignaciuk Tomasz | Skrzeszew | 2 |
51 | Jarosz Tomasz | Sokołów I | 2 |
52 | Jóźwiak Sławomir | Jabłonna Lacka | 2 |
53 | Lewczuk Kamil | Rudniki | 2 |
54 | Łachecki Robert | Skrzeszew | 2 |
55 | Michalczuk Maciej | Jabłonna Lacka | 2 |
56 | Młynarczyk Hubert | Grodzisk | 2 |
57 | Nowotniak Bartłomiej | MDS Sokołów | 2 |
58 | Piotrowski Michał | Grodzisk | 2 |
59 | Przesmycki Maciej | Jabłonna Lacka | 2 |
60 | Rogoziński Sylwester | Grodzisk | 2 |
62 | Siedlecki Jakub | Chądzyń | 2 |
63 | Siemieniak Jacek | Repki | 2 |
64 | Skonieczny Karol | MDS Sokołów | 2 |
65 | Telakowiec Patryk | Chądzyń | 2 |
66 | Tomczak Przemysław | MDS Sokołów | 2 |
67 | Wojtkowski Paweł | Jabłonna Lacka | 2 |
68 | Zdunek Nikodem | Skrzeszew | 2 |
69 | Zieniawski Mariusz | Jabłonna Lacka | 2 |
70 | Bogaj Mieczysław | Sokołów I | 1 |
71 | bramka samobójcza z ATS Kowiesy | Sokołów I | 1 |
72 | bramka samobójcza z Bujałami | Jabłonna Lacka | 1 |
73 | bramka samobójcza z Chadzyniem | Sokołów I | 1 |
74 | bramka samobójcza z Grodziskiem | ATS Kowiesy | 1 |
75 | bramka samobójcza z Jabłonną | Sokołów I | 1 |
76 | bramka samobójcza z MDS Sokołów | ATS Kowiesy | 1 |
77 | bramka samobójcza z Rudnikami | Sokołów I | 1 |
78 | bramka samobójcza z Rudnikami | Chądzyń | 1 |
79 | bramka samobójcza zJabłonną | Repki | 1 |
80 | Bujalski Kamil | Bujały | 1 |
81 | Czarnocki Emil | Bujały | 1 |
82 | Czorniej Hubert | Rudniki | 1 |
83 | Dmowski Krzysztof | Sokołów I | 1 |
84 | Fajkowski Grzegorz | Sokołów I | 1 |
85 | Gębicki Dawid | ATS Kowiesy | 1 |
86 | Judasz Piotr | Grodzisk | 1 |
87 | Jurczak Tomasz | Jabłonna Lacka | 1 |
88 | Jurczak Tomasz | Sokołów I | 1 |
89 | Kaniuk Michał | MDS Sokołów | 1 |
90 | Kondracki Paweł | Jabłonna Lacka | 1 |
91 | Koprowski Andzrej | Rudniki | 1 |
92 | Kosina Damian | Rudniki | 1 |
93 | Kożuchowski Jarosław | Bujały | 1 |
94 | Kraska Adam | Chądzyń | 1 |
95 | Księżak Robert | Rudniki | 1 |
96 | Kur Mariusz | Bujały | 1 |
97 | Łagoda Bartosz | Chądzyń | 1 |
98 | Maliszewski Zdzisław | Sokołów I | 1 |
99 | Mastalerczuk Piotr | Chądzyń | 1 |
100 | Miszczuk Patryk | ATS Kowiesy | 1 |
101 | Nowak Michał | Chądzyń | 1 |
102 | Nowak Michał | Chądzyń | 1 |
103 | Parzonka Tomasz | Jabłonna Lacka | 1 |
104 | Poziemski Tomasz | Jabłonna Lacka | 1 |
105 | Pytlak Sylwester | Chądzyń | 1 |
106 | Replin Sławomir | Sokołów I | 1 |
107 | Romanowski Konrad | ATS Kowiesy | 1 |
108 | Rosłan Paweł | Rudniki | 1 |
109 | Skupiewski Marek | Sokołów I | 1 |
110 | Stefaniak Damian | Rudniki | 1 |
111 | Szybka Grzegorz | Sokołów I | 1 |
112 | Tymiński Szymon | Chądzyń | 1 |
113 | Wasiluk Paweł | Rudniki | 1 |
114 | Wierzbicki Kamil | Bujały | 1 |
115 | Wierzbicki Marek | Bujały | 1 |
116 | Zdunek Cezary | Skrzeszew | 1 |
adam mam strzelców jawor-nks białobrzegi 5-2 zaranek-2, jaroszewski,chromiński,mroczek ; chudoń,steć mateusz.
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|