Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 189, wczoraj: 330
ogółem: 1 816 205
statystyki szczegółowe
Poniżej prezentuję klasyfikację strzelców po pięciu rozegranych turniejach.
Klasyfikacja strzelców po pięciu turniejach | |||
L.P. | Nazwisko i imię | Drużyna | Liczba bramek |
1 | Żukowski Piotr | Axan Kowiesy | 44 |
2 | Abramczuk Hubert | Nieciecz | 33 |
3 | Jaczewski Przemysław | BTS Kobylany | 18 |
4 | Kobus Jarosław | Sabnie | 17 |
5 | Dmowski Damian | Axan Kowiesy | 15 |
6 | Bolesta Patryk | Nieciecz | 13 |
7 | Wasiluk Michał | Sokołów I | 10 |
8 | Steć Patryk | NKS Białobrzegi | 9 |
9 | Chromiński Marcin | Czereśnie Sokołów | 8 |
10 | Omieciuch Mateusz | KWK Sokołów | 8 |
11 | Rutkowski Rafał | Axan Kowiesy | 8 |
12 | Zieliński Łukasz | NKS Białobrzegi | 7 |
13 | Bondarczuk Michał | KWK Sokołów | 6 |
14 | Mosiej Krzysztof | BTS Kobylany | 6 |
15 | Borkowski Mariusz | Czereśnie Sokołów | 5 |
16 | Buczyński Łukasz | KWK Sokołów | 5 |
17 | Czarnocki Hubert | DG Wyrozęby | 5 |
18 | Domagała Piotr | KWK Sokołów | 5 |
19 | Gargul Adam | Jawor Sokołów | 5 |
20 | Graw Piotr | Sabnie | 5 |
21 | Krasnodębski Maciej | Kamianka | 5 |
22 | Krochmal Konrad | Nieciecz | 5 |
23 | Ornowski Marcin | Nieciecz | 5 |
24 | Wasiluk Jacek | Sokołów I | 5 |
25 | Zawadzki Łukasz | Kamianka | 5 |
26 | Benedykciuk Jarosław | Sabnie | 4 |
27 | brak strzelców z Grodziskeim | NKS Białobrzegi | 4 |
28 | Jurczak Kamil | Czereśnie Sokołów | 4 |
29 | Klewek Karol | Axan Kowiesy | 4 |
30 | Kobus Hubert | Sabnie | 4 |
31 | Michałowski Marcin | Czereśnie Sokołów | 4 |
32 | Miszczuk Mateusz | Skibniew | 4 |
33 | Pinkwara Patryk | Repki | 4 |
34 | Steć Mateusz | NKS Białobrzegi | 4 |
35 | Szczeć Sylwester | NKS Białobrzegi | 4 |
36 | Waszczuk Adrian | Repki | 4 |
37 | Al.- Halabi Amir | Czereśnie Sokołów | 3 |
38 | Bogucki Damian | Skibniew | 3 |
39 | Chaciński Robert | Jawor Sokołów | 3 |
40 | Chmielewski Daniel | BTS Kobylany | 3 |
41 | Czerkas Tomasz | Skrzeszew | 3 |
42 | Dmowski Krzysztof | Sokołów I | 3 |
43 | Flaga Jakub | KWK Sokołów | 3 |
44 | Głozak Patryk | Rudniki | 3 |
45 | Grądzki Wojciech | Kamianka | 3 |
46 | Jaroszewski Grzegorz | Jawor Sokołów | 3 |
47 | Jasiński Kamil | ATS Kowiesy | 3 |
48 | Jurczak Marcin | KWK Sokołów | 3 |
49 | Mieczkowski Dominik | BTS Kobylany | 3 |
50 | Mróz Bartosz | Czereśnie Sokołów | 3 |
51 | Puzan Marcin | Axan Kowiesy | 3 |
52 | Świnarski Rafał | Jawor Sokołów | 3 |
53 | Tomczak Przemysław | DG Wyrozęby | 3 |
54 | Trębicki Sebastian | BTS Kobylany | 3 |
55 | walkower z Czereśniami (GP II) | KWK Sokołów | 3 |
56 | walkower z Sokołowem I | Skibniew | 3 |
57 | Andrzejczuk Piotr | Repki | 2 |
58 | Baranek Konrad | Rudniki | 2 |
59 | Bolesta Łukasz | Nieciecz | 2 |
60 | Borowski Adrian | BTS Kobylany | 2 |
61 | brak strzelców z BTS | NKS Białobrzegi | 2 |
62 | Chomać Grzegorz | Sokołów I | 2 |
63 | Dondzbach Cezary | Buczyn | 2 |
64 | Gębicki Jakub | ATS Kowiesy | 2 |
65 | Goyski Krzysztof | Chądzyń | 2 |
66 | Izdebski Marcin | Rudniki | 2 |
67 | Jagiełło Kamil | Sabnie | 2 |
68 | Kamiński Kamil | NKS Białobrzegi | 2 |
69 | Kozak Michał | KS Patrykozy | 2 |
70 | Kur Marcin | Chądzyń | 2 |
71 | Ludwiczak Kamil | Czereśnie Sokołów | 2 |
72 | Miszczuk Patryk | ATS Kowiesy | 2 |
73 | Mosiej Robert | Sabnie | 2 |
74 | Nowotniak Bartłomiej | Buczyn | 2 |
75 | Odowski Przemysław | Nieciecz | 2 |
76 | Osipiak Bartosz | Grodzisk | 2 |
77 | Pałka Marcin | ATS Kowiesy | 2 |
78 | Pawluczak Artur | Buczyn | 2 |
79 | Rosochacki Bartłomiej | KWK Sokołów | 2 |
80 | Skibniewski Sebastian | Buczyn | 2 |
81 | Wilk Łukasz | NKS Białobrzegi | 2 |
82 | Zduniak Michał | Chądzyń | 2 |
83 | Barbarski Bartłomiej | KWK Sokołów | 1 |
84 | Błoński Patryk | Czereśnie Sokołów | 1 |
85 | Błoński Sylwester | BTS Kobylany | 1 |
86 | Borkowski Karol | Czereśnie Sokołów | 1 |
87 | bramka samobójcza | z Skrzeszewem (GP Jabłonna Lacka) | 1 |
88 | bramka samobójcza z Czereśniami | Nieciecz | 1 |
89 | bramka samobójcza z Sokołowem i - GP II) | Axan Kowiesy | 1 |
90 | bramka samobójcza z Sokołowem I - GP V) | Axan Kowiesy | 1 |
91 | bramka samobójcza ze Skrzeszewem | Skibniew | 1 |
92 | Chendoszko Łukasz | Sabnie | 1 |
93 | Chmielewski Dominik | Morszków | 1 |
94 | Czarnocki Łukasz | DG Wyrozęby | 1 |
95 | Czerkas Mateusz | KWK Sokołów | 1 |
96 | Dymkowski Piotr | Axan Kowiesy | 1 |
97 | Fabisiak Hubert | Czereśnie Sokołów | 1 |
98 | Fąk Przemysław | Skibniew | 1 |
99 | Gawryś Damian | Axan Kowiesy | 1 |
100 | Gębicki Dawid | ATS Kowiesy | 1 |
101 | Goworek Hubert | Skibniew | 1 |
102 | Horowicz Marcin | Repki | 1 |
103 | Ignaciuk Krzysztof | Kamianka | 1 |
104 | Jastrzębski Hubert | Jawor Sokołów | 1 |
105 | Jaszczuk Radosław | Sokołów I | 1 |
106 | Kisieliński Bartłomiej | BTS Kobylany | 1 |
107 | Komycz Kacper | Axan Kowiesy | 1 |
108 | Koprowski Marcin | Repki | 1 |
109 | Korczewski Andrzej | Kamianka | 1 |
110 | Makolewski Marcin | ATS Kowiesy | 1 |
111 | Maliszewski Hubert | ZIP Sokołów | 1 |
112 | Maliszewski Paweł | ZIP Sokołów | 1 |
113 | Miszczuk Kamil | Skibniew | 1 |
114 | Niewiadomski Sylwester | ATS Kowiesy | 1 |
115 | Olszewski Kamil | Skrzeszew | 1 |
116 | Osipiak Piotr | Grodzisk | 1 |
117 | Pogorzelski Marek | Skibniew | 1 |
118 | Pogorzelski Sebastian | Skibniew | 1 |
119 | Przewoźnik Daniel | Sabnie | 1 |
120 | Replin Sławomir | Sokołów I | 1 |
121 | Romaniuk Marcin | Sabnie | 1 |
122 | Rosłan Paweł | Rudniki | 1 |
123 | Rutkowski Mariusz | Sokołów I | 1 |
124 | Saczuk Krzysztof | Sabnie | 1 |
125 | Sankowski Marcin | Morszków | 1 |
126 | Skonieczny Paweł | Skibniew | 1 |
127 | Supeł Przemysław | Skibniew | 1 |
128 | Szczeć Tomasz | NKS Białobrzegi | 1 |
129 | Tomczak Paweł | DG Wyrozęby | 1 |
130 | Trochimiuk Przemysław | ZIP Sokołów | 1 |
131 | Wasiluk Paweł | Rudniki | 1 |
132 | Zaranek Damian | Jawor Sokołów | 1 |
133 | Zawadzki Łukasz | Morszków | 1 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|