Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 174, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 719
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam wyniki turnieju GP Gminy Repki. Relacja z turnieju będzie zamieszczona w terminie późniejszym.
Repki 15.06.2012 r.
Letni Turniej Piłkarskich Siódemek
GP Gminy Repki
Gr. I
KWK Sokołów – Kamianka 1:0
Jurczak Marcin
Czereśnie Sokołów - Chądzyń 2:2
Michałowski Marcin, AL.-Halabi Amir
Kamianka – Czereśnie Sokołów 5:1
Grądzki Wojciech -2, Krasnodębski Maciej, Ignaciuk Krzysztof,Korczewski Andrzej – Chromiński Marcin
KWK Sokołów – Chądzyń 6:0
Domagała Piotr -2,Buczyński Łukasz -2, Omieciuch Mateusz, Barbarski Bartłomiej
Kamianka – Chądzyń 4:0
Krasnodębski Maciej -3,Zawadzki Łukasz
KWK Sokołów- Czereśnie Sokołów 3:0 vo
Tabela
1.KWK Sokołów 3 9 10:0
2.Kamianka 3 6 9:2
3.Czereśnie Sokołów 3 1 3:10
4.Chądzyń 3 1 2:12
Gr. II
Skrzeszew – NKS Białobrzegi 1:1
Czerkas Tomasz – Steć Patryk
Sabnie – Rudniki 1:1
Graw Piotr – Baranek Konrad
Skrzeszew – ZIP Sokołów 0:0
NKS Białobrzegi – Sabnie 1:0
Steć Mateusz
ZIP Sokołów – Rudniki 2:0
Maliszewski Paweł ,Maliszewski Hubert
Sabnie – Skrzeszew 1:0
Graw Piotr
NKS Białobrzegi – Rudniki 2:1
Szczeć Sylwester, Zieliński Łukasz – Głozak Patryk
Sabnie – ZIP Sokołów 1:0
Graw Piotr
Rudniki – Skrzeszew 1:0
Głozak Patryk
NKS Białobrzegi – ZIP Sokołów 3:1
Steć Mateusz -2,Steć Patryk – Trochimiuk Przemysław
Tabela
1.Białobrzegi 4 7 5:2
2.Sabnie 4 7 3:2
3.ZIP Sokołów 4 4 3:4
4.Rudniki 4 4 3:5
5.Skreszew 4 2 1:3
Gr. III
Nieciecz - Repki 5:1
Abramczuk Hubert-3, Skupiewski Maciej ,samobójcza – Pingwara Patryk
Axan Kowiesy – Sokołów 5:0
Żukowski Piotr-2, samobójcza, Dmowski Damian, Puzon Marcin
Repki – Buczyn 4:1
Andrzejczuk Piotr-2, Pingwara Patryk ,Horowicz Marcin - Nowotniak Bartłomiej
Nieciecz – Axan Kowiesy 3:2
Abramczyk Hubert -3 – Żukowski Piotr-2
Sokołów – Repki 5:1
Wasiluk Jacek-3,Wasiluk Michał, Jaszczuk Radosław - Koprowski Mariusz
Nieciecz – Buczyn 8:0
Abramczyk Hubert -6, Bolesta Patryk, Skupiewski Maciej
Sokołów – Buczyn 2:1
Wasiluk Jacek, Replin Sławomir – Pawluczuk Artur
Axan Kowiesy –Buczyn 9:1
Żukowski Piotr -7, Dmowski Damian, Rutkowski Rafał –Nowotniak Bartłomiej
Axan Kowiesy – Repki 8:1
Żukowski Piotr -5,Dmowski Damian, Rutkowski Rafał, Klewek Karol –Pingwara Patryk
Nieciecz – Sokołów 7:3
Abramczyk Hubert-5, Bolesta Patryk, Odowski Przemysław – Dmowski Krzysztof -3
Tabela
1.Nieciecz 4 12 23:6
2.Axan Kowiesy 4 9 24:5
3.Sokołow 4 6 10:14
4.Repki 4 3 7:19
5.Buczyn 4 0 3:23
Gr. IV
Skibniew – ATS Kowiesy 5:0
Bogucki Damian-2,Pogorzelski Marek, Goworek Hubert, Skonieczny Paweł
BTS Kobylany – ATS Kowiesy 4:0
Jaczewski Przemysław-3,Trębicki Sebastian
BTS Kobylany – DG Wyrozęby 2:0
Jaczewski Przemysław-2
Jawor Sokołów – DG Wyrozęby 3:2
Gargul Adam-2, Chromiński Robert –Czarnocki Hubert,Tomczak Przemysław
Skibniew – Jawor Sokołów 1:0
Miszczuk Kamil
BTS Kobylany – Skibniew 1:0
Jaczewski Przemysław
Jawor - ATS Kowiesy 4:1
Jaroszewski Grzegorz-2,Świnarski Rafał, Jastrzębski Hubert – Makolewski Marcin
Skibniew – DG Wyrozęby 1:0
Fąk Przemysław
Jawor Sokołów – BTS Kobylany 1:0
Gargul Adam
DG Wyrozęby – ATS Kowiesy 2:2
Tomczak Przemysław, Tomczak Paweł – Niewiadomski Sylwester, Jasiński Kamil
Tabela
1.Jawor Sokołów 4 9 8:4
2.BTS Kobylany 4 9 7:1 /karne dla Kobylan/
3.Skibniew 4 9 7:1
4.DG Wyrozęby 4 1 4:8
5.ATS Kowiesy 4 1 3:15
Mecze ćwierćfinałowe
KWK Sokołów – Sabnie 4:0
Domagała Piotr-2,Buczyński Łukasz, Jurczak Marcin
Kamianka – NKS Białobrzegi 3:1
Zawadzki Łukasz , Krasnodębski Maciej, Grądzki Wojciech –Zieliński Łukasz
Nieciecz – BTS Kobylany 2:0
Abramczuk Hubert, Bolesta Patryk
Jawor Sokołów –Axan Kowiesy 4:3
Swinarski Rafał-2,Chaciński Robert, Jaroszewski Grzegorz –Żukowski Piotr-2,Dmowski Damian
Mecze półfinałowe
KWK Sokołów – Nieciecz 3:1
Buczyński Łukasz, Domagała Piotr, Jurczak Marcin –Skupiewski Maciej Kamianka – Jawor Sokołów 2:0
Zawadzki Łukasz-2
Mecz o III miejsce
Nieciecz – Jawor Sokołów karne 2:1
Mecz o I miejsce
KWK Sokołów – Kamianka 2:1
Omieciuch Mateusz, Czerkas Mateusz –Zawadzki Łukasz
Kolejność końcowa turnieju
1.KWK Sokołów
2.Kamianka
3.Nieciecz
4.Jawor Sokołów
5.Sabnie
6.NKS Białobrzegi
7.BTS Kobylany
8.Axan Kowiesy
9.Czereśnie Sokołów
ZIP Sokołów
Sokołów
Skibniew
13.Chądzyń
Rudniki
Repki
DG Wyrozęby
17.Skrzeszew
Buczyn
ATS Kowiesy
Składy drużyn
KWK Sokołów
1.Omieciuch Krzysztof
2.Omieciuch mateusz
3.Pankiewicz Jacek
4.Korczewski Radosław
5.Czerkas mateusz
6.Domagała Piotr
7.Kryszczuk Tomasz
8.Buczyński Łukasz
9.Barbarski Bartłomiej
10.Jurczak Marcin
Kamianka
1.łukasiewicz Grzegorz
2.Skorupka Damian
3.Sulawiak Jarosław
4.Jańczuk Wojciech
5.Zawadzki Łukasz
6.Zawadzki Mateusz
7.Ignaciuk Krzysztof
8.Korczewski Andrzej
9.Krasnodębski Maciej
10.Sidorzak Marcin
11.Pogorzelski Sebastian
12.Kołodziejczuk Hubert
13.Jóźwiak Jacek
14.Głogowski Patryk
Nieciecz
1.Abramczuk Hubert
2.Ornowski Marcin
3.Roguski Piotr
4.Bolesta Patryk
5.Bolesta Łukasz
6.Krochmal Konrad
7.Grzymała Jakub
8.Skupiewski Maciej
9.Odowski Przemysław
Jawor Sokołów
1.Brzezik Marcin
2.Jastrzębski Hubert
3.Chromiński Robert
4.Noszczak Paweł
5.Świnarski Rafał
6.Jaroszewski Grzegorz
7.Gargul Adam
8.Kurełek Artur
9.Flażynski Patryk
Sabnie
1.Bobus Jarosław
2.Hardejewicz Krzysztof
3.Chędoska Łukasz
4.Saczuk Krzysztof
5.Korczewski Robert
6.Kobus Hubert
7.Benedykciuk Jarosław
8.Graw Piotr
9.Krzymowski Remigiusz
10.Mosiej Robert
NKS Białobrzegi
1.Szczeć Tomasz
2.Steć Patryk
3.Dymek Michał
4.Steć Mateusz
5.Wilk Łukasz
6.Zieliński Łukasz
7.Kamiński Kamil
8.Szczeć Sylwester
9.Hudon Mateusz
10.Makorewicz Kacper
BTS Kobylany
1.Wierzbicki Ernest
2.Mieczkowski Jan
3.Chmielewski Daniel
4.Mieczkowski Dominik
5.Nasiłowski Łukasz
6.Jaczewski Przemysław
7.Borowski Adrian
8.Trębicki Sebastian
9.Błoński Sylwester
10.Ilinski Kamil
Axan Kowiesy
1.Rzemyk Kamil
2.Dmowski Damian
3.Klewek Karol
4.Puzan Marcin
5.Sikorski Adam
6.Mikołajczyk Damian
7.Rutkowski Rafał
8.Żukowski Piotr
9.Gawryś Damian
10.Sikorski Jacek
Czereśnie Sokołów
1.kosiorek Przemysław
2.Mróz Bartosz
3.Borkowski Mariusz
4.Al-Halabi Amir
5.Błoński Patryk
6.Michałowski Marcin
7.Kosiorek Emil
8.Chromiński Marcin
ZIP Sokołów
1.Wróblewski Piotr
2.Maliszewski Paweł
3.Iwański Mateusz
4.Trochimiuk Przemysław
5.Strzała Damian
6.Rosak Jakub
7.Kosowski Adam
8.Pykało Sebastian
9.Iwański Piotr
10.Maliszewski Hubert
Sokołów
1.Wasiluk Jacek
2.Wasiluk Michał
3.Odowski Adrian
4.Chomać Grzegorz
5.Jaszczuk Radosław
6.Skupiewski Marek
7.Dmowski Krzysztof
8.Replin Sławomir
Skibniew
1.Pogorzelski Marek
2.Miszczuk Kamil
3.Pogorzelski Sebastian
4.Skoniczny Paweł
5.Supeł Przemysław
6.Bogucki Damian
7.Goworek Hubert
8.Fąk Przemysław
9.Bińkowski Damian
Chądzyń
1.Siedlecki Piotr
2.Siedlecki Jakub
3.Kur Rafał
4.Kur Marcin
5.Andrzejewski Mariusz
6.Zduniak Michał
7.Pawluk Maciej
Rudniki
1.Baranek Konrad
2.Lewczuk Kamil
3.Rosłan Paweł
4.Ornowski Piotr
5.Czerkas Patryk
6.Koprowski Andrzej
7.Głozak Patryk
8.Izdebski Marcin
9.Czorniej Hubert
Repki
1.Andrzejewski Piotr
2.Koprowski Marcin
3.Borychowski Paweł
4.Horowicz Marcin
5.Adamczuk Patryk
6.Pingwara Patryk
7.Plewa Adrian
8.Banasiuk Karol
9.Bartosiak Bartłomiej
DG Wyrozęby
1.Czarnocki Hubert
2.Czarnocki Damian
3.Tomczak Przemysław
4.Tomczak Paweł
5.Kondraciuk Rafał
6.Czarnocki Robert
7.Czarnocki Łukasz
8.Wierzbicki Jakub
Skrzeszew
1.Krukowski Cezary
2.Rejmuza Kamil
3.Głogowski Kamil
4.Rusinaik Piotr
5.Czerkas Tomasz
6.Książak Robert
7.Bartosiak Grzegorz
8.Piech Karol
9.Sawicki Tomasz
10.Łachecki Jarosław
Buczyn
1.Uszyński Wojciech
2.Sikorski Damian
3.Skibniewski Sebastian
4.Pawluczak Artur
5.Dondzbach Cezary
6.Turos Marcin
7.Nowotniak Bartłomiej
ATS Kowiesy
1.Romanowski Konrad
2.Ilinski Sebastian
3.Gębicki Jakub
4.Niewiadomski Sylwester
5.Jasiński Kamil
6.Pałka Marcin
7.Romanowski Przemysław
8.Korcz Artur
9.Korcz Rafał
10.Makowski Marcin
11.Pliszka Artur
Opracował: Krzysztof Woźniak
jak to możliwe że jawor awansował z pierwszego miejsca? to sa jakieś jaja spójrzcie na bilans bramkowy, to już nie jest śmieszne
jutro na zebraniu podejmiemy decyzję, bo to oczywiste ,że powinien awansować skibniew i kobylany.jestem ciekaw kto prowadził te zawody,czyli wypełniał protokoły z meczów.jeśli ktoś wie to proszę o komentarz.konsekwencje zostańą wyciągnięte.
No ja prowadziłem te zawody , kiedy zobaczyliśmy że 3 drużyny maja tyle samo punktów wykonaliśmy tel do Adama lecz on miał pocztę , z drużyną Jawora nie dało się w ogóle dyskutować naskoczyli na nas z buzia że maja więcej strzelonych i oni wychodzą z pierwszego miejsca wsiedli w samochód i pojechali do Repek w tym czasie ja z Kamilem Miszczukiem ( Skibniew ) zastanawialiśmy się co robić zdecydowaliśmy jechać do Repek i tam rozstrzygnąć tą sporną sytuację zanim dojechaliśmy Jawor już był na boisku protokoły dałem Bartkowi a on powiedział że Jawor pierwsze a my karne więc się nie sprzeczałem , myślę że w tym nie ma tylko i wyłącznie mojej winy każdy miał wgląd do protokołu i ja sam decyzji nie podejmowałem lecz wszyscy kapitanowie z drużyn z małą pomocą Bartka
Ja nie mam zamiaru się tłumaczyć i zwalać winny na kogoś innego, Ja prowadziłem zawody w Repkach, każdy był odpowiedzialny za swój turniej. Nie można zawalać winny na drugiego jeżeli podejmuję się prowadzenia turnieju to Ja jestem za niego odpowiedzialny. A Regulamin jest po to żeby go czytać, a nie po to żeby był.........
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|