Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 320, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 865
statystyki szczegółowe
Do piątu 22.06.2012 będą przyjmowane zgłoszenia do turnieju juniorów (rocznik 1994 i młodsi), który zostanie rozegrany w Białobrzegach 23.06.2012 od godz. 14.00. Losowanie grup odbędzie się na miejscu w sobotę. Również do piątku 22.06.2012 do godz. 19.00 będą przymowane zgłoszenia do I Powiatowego Turnieju Piłkarskich Siódemek - GP Gminy Sabnie.
Do czwartku 28.06.2102 do godz 19.00 będą przyjmowane zgłoszenia do Powiatowego turnieju piłkarskich siódemek oldbojów (rocznik 1982 i młodsi). Turniej zostanie rozegrany 1.07.2012 od. godz. 14.00 w Kamiance.
Lista zgłoszonych drużyn do turnieju juniorów:
1. NKS Białobrzegi
2. ATS Kowiesy
3. Sabnie
4. MWL Sokołów
5.
6.
7.
8.
Lista zgłoszonych drużyn do turnieju GP Gminy Sabnie
1. Sabnie
2. Nieciecz
3. MWL Sokołów
4. Axan Kowiesy
5. KWK Sokołów
6. NKS Białobrzegi
7. Grodzisk
8. BTS Kobylany
9. Czereśnie Sokołów
10. KS Patrykozy
11. Skibniew
14.
15.
16.
Lista zgłoszonych drużyn do turnieju oldbojów
1. Kamianka
2.
3.
4.
5.
6.
Zgłaszam MWL Sokołów do turnieju juniorów oraz GP Gminy Sabnie
KWK Sokołów do GP Gminy Sabnie
BTS Kobylany do GP Gminy Sabnie
zgłaszam Skibniew do Gp gminy sabnie
zgłaszam KS Patrykozy do GP Gminy Sabnie
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|