Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 211, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 538
statystyki szczegółowe
W niedzielę 29.04.2012 rozegrano XV kolejkę spotkań Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Hitem kolejki było spotkanie na szczycie Nieciecz – Topaz Old Boys Sokołów. Mecz zakończył się sensacyjnym wynikiem 8:1 dla gospodarzy, na postawę gości wpłynął fakt, że wystąpili tylko w siedmioosobowym składzie, jednak rozmiary zwycięstwa gospodarzy zrobiły spore wrażenie. Bardzo ciekawe spotkanie rozegrano w Kamiance, gdzie gospodarze walczący o unikniecie baraży spotkali się zamykającą stawkę drużyną Skrzeszewa, dla obu drużyn był to tgz. mecz o sześć punktów, w dodatku był to mecz derbowy gminy Repki. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 6:3. W Białobrzegach gospodarze po wyrównanym pojedynku pokonali 3:2 AMT Sokołów. W Sabniach mimo prowadzenia do przerwy drużyny gości gospodarze drużyna Sabni pokonała Jawor Sokołów 5:2. W drugi spotkaniu w Sabniach Kurowice zremisowały z BTS Kobylany 3:3. Grad bramek padł na Orliku w Węgrowie, gdzie Ulkar uległ drużynie Axan Kowiesy 4:10. W tabeli I ligi nadal prowadzi Topaz Old Boys Sokołów przed Niecieczą i Axanem Kowiesy.
W II lidze Bujały niespodziewanie pokonały Jabłonnę Lacką 3:0, w Morszkowie gospodarze pokonali Skibniew 3:0 walkowerem, gdyż goście nie stawili się na to spotkanie. W Repkach na Orliku Sokołów I przegrał z drużyną KS Patrykozy 4:5. W Grodzisku pewne zwycięstwo odnieśli gospodarze pokonując Chądzyń aż 8:1.
W dniu 3.05.2012 w meczu zaległym KS Patrykozy pokonały Chądzyń aż 7:1. W tabeli II ligi prowadzi Morszków przed Grodziskiem i Skibniewem.
I LIGA
XV kolejka 29.04.2012
Nieciecz – Topaz Old Boys Sokołów 8:1 (1:1) (Nieciecz)
Andrzej Pniewski-2, Marcin Ornowski-2, Przemysław Odowski, Paweł Pniewski, Marcin Bielarski, Patryk Bolesta # Grzegorz Chomać
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Nieciecz:
Topaz Old Boys Sokołów: Dziewulski P., Dziewulski A., Kaczmarek A., Oziębło W., Chomać G., Maksymiak R., Chadaj S.
Kamianka – Skrzeszew 6:3 (2:0) (Kamianka)
Łukasz Zawadzki—2, Hubert Kołodziejczuk, Łukasz Kurdziński, Jacek Jóźwiak, Andrzej Korczewski # Kamil Olszewski-2, Tomasz Czerkas
Sędziował: Bartosz Andrzejewski
Kamianka:Kołodziejczuk H., Zawadzki Ł., Sidorzak M., Bolesta W., Jóźwiak J., Jańczuk W., Borys M., Korczewski A., Koc S., Kurdziński Ł., Ignaciuk K.
Skrzeszew: Krukowski C., Głogowski K., Głogowski D., Rejmuza K., Bartosiak G., Czerkas T., Olszewski K., Rusiniak P., Choma M., Malinowski M., Kozaczuk D., Łachecki J., Księżak R.
NKS Białobrzegi – AMT Sokołów 3:2 (Białobrzegi)
Sędziował: Adam Chruścicki
Sabnie – Jawor Sokołów 5:2 (1:2) (Sabnie)
Piotr Graw-2, Jarosław Kobus-2, Dawid Nowakowski #
Sędziował: Włodzimierz Kur
Sabnie: Ładziak K., Korczewski R., Nowakowski D., Graw P., Jagiełło K., Kobus J., Chendoszko Ł., Nowoszek C., Przewoźnik D
Jawor Sokołów:
Kurowice – BTS Kobylany 3:3 (Sabnie)
Sędziował: Włodzimierz Kur
Ulkar Karolew – Axan Kowiesy 4:10 (1:6) (Orlik- Węgrów)
Bartłomiej Zenik-2, Michał Kupisz, Mateusz Ryczkowski # Piotr Żukowski-4, Damian Dmowski-2, Damian Gawryś, Marcin Puzan, Łukasz Bareja, bramka samobójcza
Sędziował: Wiesław Soliński
Ulkar Karolew:Rostek A., Komosa R., Małko W., Cienkowski Maciej, Kupisz M., Ostrowski D., Świnarski D., Świnarski A., Cienkowski Mateusz, Zenik B., Mlonek J., Mazurek A., Zduniak S., Gała Ł., Gierłowski K.
Axan Kowiesy:Dmowski D., Żukowski P., Romanowski S., Bareja Ł., Mlonek T., Rutkowski R., Sikorski J., Sikorski W., Klewek K., Gawryś D., Puzan M., Dmowski J.
Tabela I ligi (Stan na 29.04.2012)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Topaz Old Boys Sokołów | 15 | 37 | 82 | 42 | 12 | 1 | 2 |
2. | Nieciecz | 15 | 36 | 110 | 44 | 12 | 0 | 3 |
3. | Axan Kowiesy | 15 | 34 | 77 | 46 | 11 | 1 | 3 |
4. | Sabnie | 15 | 31 | 82 | 54 | 10 | 1 | 4 |
5. | Jawor Sokołów | 15 | 20 | 64 | 61 | 6 | 2 | 7 |
6. | BTS Kobylany | 15 | 21 | 55 | 58 | 5 | 6 | 4 |
7. | NKS Białobrzegi | 15 | 21 | 50 | 72 | 7 | 0 | 8 |
8. | Ulkar Karolew | 15 | 16 | 68 | 96 | 5 | 1 | 9 |
9. | AMT Sokołów | 15 | 15 | 64 | 77 | 5 | 0 | 10 |
10. | Kamianka | 15 | 15 | 50 | 78 | 4 | 3 | 8 |
11. | Kurowice | 15 | 11 | 45 | 82 | 3 | 2 | 10 |
12. | Skrzeszew | 15 | 4 | 23 | 62 | 1 | 1 | 13 |
II LIGA
XIII kolejka, 29.04.2012
Bujały – Jabłonna Lacka 3:0 (1:0) (Bujały)
Michał Zalewski, Mateusz Zalewski, bramka samobójcza
Sędziował: Robert Mosiej
Bujały: Kur M., Czarnoci J., Czarnocki D., Czarnocki Ł., Jurczak A., Szulawiak M., Zalewski Michał, Zalewski Mateusz, Bujalski K., Strzała P., Wierzbicki K.
Jabłonna L.: Turecka M., Bujalski D., Kondraciuk A., Jóźwiak S., Jóźwiak J., Krawczyk P., Plichta R., Pieczara R.
Morszków – Skibniew 3:0 vo
Grodzisk – Chądzyń 8:1 (5:0) (Grodzisk)
Bartosz Osipiak-4, Michał Bolesta-3, Piotr Judasz # Damian Kotowski
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Grodzisk:
Chądzyń:Siedlecki P., Siedlecki J., Mosiej L., Kierył G., Tatarczuk M., Kotowski D., Andrzejewski M., Łagoda B.
Sokołów I – KS Patrykozy 4:5 (4:2) (Repki- Orlik)
Michał Wasiluk-2, Rafał Gawroński, Sławomir Radawiec # Michał Kozak-3, Kamil Bartoszuk, Marcin Makolewski
Sędziował: Bartosz Andrzejewski
Sokołów I:Łada K., Wasiluk M., Wasiluk J., Gawroński R., Radawiec S., Bogaj M., Maliszewski Z., Skupiewski M., Szybka M., Jarosz T., Jaszczuk P., Replin S., Dmowski K.
KS Patrykozy: Skorupka M., Cholewka A., Kozak M., Kozak K., Rybiński D., Pałka M., Makolewksi M., POdgórzak D., Wasilewski J., Piwowarski K., Bartoszuk K., Karwowski L., Goluch D.,
Termin wolny – Rudniki/Skrzeszew II
3.05.2012 Mecz zaległy
KS Patrykozy – Chądzyń 7:1 (2:0)
Marcin Makolewski-3, Marcin Pałka-2, Daniel Rybiński, Michał Kozak # Mariusz Andrzejewski
Sędziował: Robert Mosiej
KS Patrykozy:Skorupka M., Podgórzak D., Pałka M., Kozak K., Kozak M., Goluch D., Cholewka A., Skorupka D., Makolewksi M>, Cholewka J., Rybiński D.
Chądzyń:Siedlecki P., Kierył G., Mosiej L., Andrzejewski M., Mastalerczuk Maciej, Goyski G., Sarna D., Kamont S.
Tabela II ligi (Stan na 3.05.2012)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Morszków | 11 | 22 | 44 | 29 | 7 | 1 | 3 |
2. | Grodzisk | 12 | 21 | 57 | 44 | 7 | 0 | 5 |
3. | Skibniew | 11 | 21 | 63 | 35 | 7 | 0 | 4 |
4. | KS Patrykozy | 12 | 21 | 55 | 41 | 7 | 0 | 5 |
5. | Chądzyń | 12 | 18 | 31 | 48 | 6 | 0 | 6 |
6. | Jabłonna Lacka | 11 | 16 | 49 | 38 | 5 | 1 | 5 |
7. | Bujały | 12 | 15 | 26 | 47 | 5 | 0 | 7 |
8. | Sokołów I | 12 | 11 | 62 | 61 | 3 | 2 | 7 |
9. | Rudniki/Skrzeszew II | 11 | 9 | 24 | 67 | 3 | 0 | 8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|