Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 147, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 474
statystyki szczegółowe
W niedzielę 22.04.2012 rozegrano XIV kolejkę spotkań Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W tej kolejce doszło do kilku niespodzianek zarówno w I lidze jak i w drugiej lidze. W I lidze największą niespodziankę sprawili zawodnicy Ulkara Karolew pokonując na Orliku w Węgrowie Nieciecz 11:8, również miłą niespodziankę sprawili w Białobrzegach gospodarze pokonując Sabnie 4:1. W meczu derbowym gminy Repki na Orliku w Repkach BTS Kobylany zremisował z Kamianką 3:3. W Skrzeszewie gospodarze nie sprostali drużynie Axan Kowiesy przegrywając 0:3. W Sokołowie na boisku SLO rozegrano dwa spotkania, w pierwszym lider rozgrywek Topaz Old Boys Sokołów podejmował AMT Sokołów, drużyna Topazu w rundzie jesiennej doznała właśnie z drużyną AMT jedynej do tej pory porażki. W związku z tym obie drużyny przystąpiły do tego meczu wyjątkowo skoncentrowane. Świadczy o tym chociażby ilość zawodników wpisanych do protokołu na ten mecz (łącznie 30 zawodników). Mecz ostatecznie wygrała drużyna Topaz Old Boys 5:2 rewanżując się za jesienną porażkę. W drugim meczu rozegranym na tym boisku Jawor Sokołów pokonał Kurowice 3:1. W tabeli I ligi na pozycji lidera umocniła się drużyna Topaz Old Boys Sokołów, która wyprzedza Nieciecz o 4 punkty oraz Axan o 6 punktów. Na dole tabeli Kurowice z 10 punktami oraz Skrzeszew z 4 punktami. Drużyna Skrzeszewa na wiosnę zaprezentowała się mimo trzech porażek całkiem przyzwoicie, gdyż przegrała nieznacznie z trzema najlepszymi drużynami tabeli.
W rozgrywkach II ligi sytuacja robi się bardzo ciekawa, gdyż drużyny z czoła tabeli przegrywają mecze, natomiast drużyny z końca tabeli swoje mecze wygrywają. Szczególnie bardzo dobrze na wiosnę prezentuje się drużyna z Bujał, która zdobyła w trzech meczach komplet punktów. Tym razem Bujały pokonały Sokołów I 3:1. Również bardzo dobrze prezentuje się drużyna Rudniki/Skrzeszew II, która pokonała w niedzielę faworyzowaną Jabłonne Lacką 2:1. Niespodziankę w Skibniewie sprawili zawodnicy Grodziska pokonując lidera 4:3. Spotkanie KS Patrykozy- Chądzyń zostało przełożone na 3.05.2012. W tabeli prowadzi Skibniew przed Morszkowem i Chądzyniem, jednak tabela co raz bardziej się spłaszcza, nawet ostatnia w tabeli drużyna Rudniki/Skrzeszew II ma szansę na awans do I ligi.
XIV kolejka 22.04.2012
Ulkar Karolew – Nieciecz 11:8 (8:3) (Orlik Węgrów)
Bartłomiej Zenik-4, Mateusz Ryczkowsk-3, Jakub Mlonek, Adam Rostek, Wojciech Małko, Piotr Rostek # Hubert Abramczuk-4, Patryk Bolesta-3, Konrad Krochmal
Sędziował: Wiesław Soliński
Ulkar Karolew:Gierłowski K., Cienkowski Mateusz, Cienkowski Maciej, Ryczkowski M., Zenik B., Mlonek J., Ołowski T., Rostek A., Chabiera M., Małko W., Kupisz M., Świnarski A., Rostek P., Kupisz A., Grała Ł.
Nieciecz: Tosiński P., Nasiłowski R., Abramczuk H., Ornowski M., Skupiewski M., Krochmal K., Bolesta P., Pniewski R., Ignaciuk A., Wrzosek …
AMT Sokołów – Topaz Old Boys Sokołów 2:5 (2:3) (SLO Sokołów)
Mateusz Omieciuch-2 # Piotr Krysiński-2, Tomasz Moleski-2, Sławomir Chadaj
Sędziował: Robert Mosiej
AMT Sokołów: Mikołajczyk D., Rozpara M., Kmaiński T., Omieciuch K., Omieciuch M., Korczewski R., Błoński P., Jaszczuk F., Jaszczuk D., Kamiński Mateusz, Maliszewski H., Mróz B., Siedlecki B., Kamiński Mariusz
Topaz Old Boys Sokołów: Bołbotowski Michał, Chomać G., Wyrozebski M., Chadaj S., Molski T., Krysiński P., Maksymiak P., Rozbicki A., Rozbicki P., Kowalski J., Dobrowolski R., Dziewulski A., Kaczmarek A., Bochra J., Krakowski K., Oziębło W.
Jawor Sokołów- Kurowice 3:1 (1:1) (SLO Sokołów)
Marcin Chromiński-3 # Marcin Bocian
Sędziował: Robert Mosiej
Jawor Sokołów:Brzezik M., Chromiński M., Gargul A., Dobrzyński T., Kurełek A., Jaroszewski G., Jastrzębski H., Zaranek D., Tarapata M., Kostyra B., Paderewski J.
Kurowice: Błoński D., Bocian M., Rutkowski M., Goworek H., Rozbicki I., Bińkowski D., Bogucki D., Fąk P.
NKS Białobrzegi – Sabnie 4:1 (2:1) (Białobrzegi)
Mateusz Steć-2, Mariusz Steć I, Mateusz Hudon # Jarosław Kobus
Sędziował: Andrzej Pietranik
NKS Białobrzegi: Wawer D., Steć Mariusz I, Steć Mariusz II, Steć Mateusz, Steć Maciej, Steć J., Steć Patryk, Lesniczuk Ł., Komar P., Hudon M., Szczeć T.
Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Kobus H., Kryszczuk T., Jurczak M., Hardejewicz K., Graw P., Nowostek C., Chendoszko Ł.
BTS Kobylany – Kamianka 3:3 (2:2) (Orlik Repki)
Dominik Mieczkowski, Sebastian trębacki, Daniel Chmielewski# Hubert Kołodziejczuk, Krzysztof Ignaciuk, Jacek Jóźwiak
Sędziował: Bartosz Andrzejewski
BTS Kobylany:Wierzbicki E., Mieczkowski J., Mieczkowski D., Mosiej K., Jaczewski P., Borowski A., Chmielewski D., Jasiński A., Kisieliński B., Iliński K., Trebicki S., Błoński S.
Kamianka:Ignaciuk W., Bolesta W., Kołodziejczuk H., Sulawiak J., Koc S, Ignaciuk K., Jóźwiak J., Zawadzki Ł
Skrzeszew – Axan Kowiesy 0:3 (0:2) (Skrzeszew)
Marcin Puzan, Patryk Miszczuk, Piotr Żukowski
Sędziował: Adam Chruścicki
Skrzeszew: Krukowski C., Głogowski K., Głogowski D., Malinowski M., Bartosiak G., Księżak R., Rejmuza K., Rusiniak P., Olszewski K., Czerkas T., Kozaczuk D., Łachecki J. (B), Sawicki T., Lewczuk K. (B)
Axan Kowiesy:Puzan M., Miszczuk P., Rutkowski R., Dmowski D., Gawryś D., Dmowski J., Sikorski J., Żukowski P., Bareja Ł., Romanowski S., Klewek K., Mlonek T
Tabela I ligi (Stan na 22.04.2012)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Topaz Old Boys Sokołów | 14 | 37 | 81 | 34 | 12 | 1 | 1 |
2. | Nieciecz | 14 | 33 | 102 | 43 | 11 | 0 | 3 |
3. | Axan Kowiesy | 14 | 31 | 67 | 42 | 10 | 1 | 3 |
4. | Sabnie | 14 | 28 | 77 | 52 | 9 | 1 | 4 |
5. | Jawor Sokołów | 14 | 20 | 62 | 56 | 6 | 2 | 6 |
6. | BTS Kobylany | 14 | 20 | 52 | 55 | 5 | 5 | 4 |
7. | NKS Białobrzegi | 14 | 18 | 47 | 70 | 6 | 0 | 8 |
8. | Ulkar Karolew | 14 | 16 | 64 | 86 | 5 | 1 | 8 |
9. | AMT Sokołów | 14 | 15 | 62 | 72 | 5 | 0 | 9 |
10. | Kamianka | 14 | 12 | 44 | 75 | 3 | 3 | 8 |
11. | Kurowice | 14 | 10 | 42 | 79 | 3 | 1 | 10 |
12. | Skrzeszew | 14 | 4 | 20 | 56 | 1 | 1 | 12 |
XII kolejka, 22.04.2012
Rudniki/Skrzeszew II – Jabłonna Lacka 2:1 (:) (Skrzeszew)
Piotr Mazur, Jarosław Łachecki# …..
Sędziował: Adam Chruścicki
Rudniki/Skrzeszew II: Rosłan P., Mazur P., Ornowski P., Lewczuk K., Głozak P., Głogowski D (A), Głogowski K. (A), Łachecki J., Koprowski A., Baranek K., Czorniej H.
Jabłonna Lacka: Turemka M., Kondraciuk E., Pozimski T., Plichta T., Plichta R., Przesmycki M., Kondraciuk A., Pieczara R.
Skibniew – Grodzisk 3:4 (2:1) (Skibniew)
Marek Pogorzelski-2, Kamil Harasim # Maciej Strzała-2, Bartosz Osipiak, bramka samobójcza
Sędziował: Robert Mosiej
Skibniew: Miszczuk M., Skonieczny K., Skoniczny P., Górski M., Górski J., Kotowski Ł., Mąka K., Goworek M., Pogorzelski M., Harasim K.
Grodzisk: Osipiak B., Osipiak P., Osipiak K., Osipiak M., Mielańczuk P., Strzała M., Przesmycki W., Kotowski K., Chrostowski P., Judasz P., Matwiejczuk J.
KS Patrykozy – Chądzyń – mecz przełożony na 3.05.2012
Bujały – Sokolów I 3:1
Artur Jurczak, Daniel Czarnocki, Paweł Strzała # Grzegorz Fajkowski
Sędziował: Włodzimierz Kur
Bujały: Kur M., Czarnocki D., Czarnocki Ł., Czarnocki J., Wierzbicki M., Wierzbicki K., Strzała B., Strzała P., Jurczak A., Zalewski Michał, Zalewski Mateusz, Szulawiak M.
Sokołów I: Replin S., Jaszczuk P., Wasiluk M., Maliszewski Z., Jarosz T., Radawiec S., Fajkowski G.
Termin wolny: Morszków
Tabela II ligi (Stan na 22.04.2012)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Skibniew | 10 | 21 | 63 | 32 | 7 | 0 | 3 |
2. | Morszków | 10 | 19 | 41 | 29 | 6 | 1 | 3 |
3. | Chądzyń | 10 | 18 | 29 | 33 | 6 | 0 | 4 |
4. | Grodzisk | 11 | 18 | 49 | 43 | 6 | 0 | 5 |
5. | Jabłonna Lacka | 10 | 16 | 49 | 35 | 5 | 1 | 4 |
6. | KS Patrykozy | 10 | 15 | 43 | 36 | 5 | 0 | 5 |
7. | Bujały | 11 | 12 | 23 | 47 | 4 | 0 | 7 |
8. | Sokołów I | 11 | 11 | 58 | 56 | 3 | 2 | 6 |
9. | Rudniki/Skrzeszew II | 11 | 9 | 24 | 67 | 3 | 0 | 8 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|