Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 153, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 698
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam kilka tabel z podsumowaniem rozgrywek halowych w sezonie 2011/2012. Tabelę turniejową, tabelę punktową oraz statystyki liczby drużyn w poszczególnych turniejach, liczby zawodników oraz inne.
KLASYFIKACJA TURNIEJOWA
Sezon 2011/2012
L.P. | Drużyna | I TURNIEJ | II TURNIEJ | III TURNIEJ | IV TURNIEJ | Bonifikata | Punkty ogółem | ||||
|
| Miejsce | Punkty | Miejsce | Punkty | Miejsce | Punkty | Miejsce | Punkty |
|
|
| NKS I Białobrzegi | 1 | 25 | 1 | 25 | 7 | 10 | 1 | 25 | 15 | 100 |
| KWK Sabnie | 4 | 15 | 2 | 21 | 1 | 25 | 2 | 21 | 15 | 97 |
| Sabnie I | 5 | 12 | 3 | 18 | 3 | 18 | 3 | 18 | 15 | 81 |
| Axan II Kowiesy | 2 | 21 | 9-12 | 7 | 2 | 21 | 17-20 | 3 | 15 | 67 |
| Jawor Sokołów | 9-12 | 7 | 5 | 12 | 6 | 11 | 7 | 10 | 15 | 55 |
| NKS II Białobrzegi | 8 | 9 | 8 | 9 | 5 | 12 | 9-12 | 7 | 15 | 52 |
| Nieciecz | 13-16 | 5 | 6 | 11 | 9-12 | 7 | 5 | 12 | 15 | 50 |
| Axan I Kowiesy | 9-12 | 7 | 4 | 15 | 13-16 | 5 | 9-12 | 7 | 15 | 49 |
| Sokołów I | 13-16 | 5 | 9-12 | 7 | 4 | 15 | 9-12 | 7 | 15 | 49 |
| Skibniew | 17-24 | 3 | 9-12 | 7 | 13-16 | 5 | 6 | 11 | 15 | 41 |
| Morszków | 17-24 | 3 | 17-20 | 3 | 8 | 9 | 9-12 | 7 | 15 | 37 |
| Chądzyń II | 13-16 | 5 | 17-20 | 3 | 17-21 | 3 | 13-16 | 5 | 15 | 31 |
| Chądzyń I | 17-24 | 3 | 13-16 | 5 | 17-21 | 3 | 17-20 | 3 | 15 | 29 |
| BTS I Kobylany | 3 | 18 | - | 0 | 9-12 | 7 | - | 0 | 0 | 25 |
| Grunwald Sokołów | 7 | 10 | 9-12 | 7 | 13-16 | 5 | - | 0 | 0 | 22 |
| Oldboys Sterdyń | - | 0 | 13-16 | 5 | 9-12 | 7 | 13-16 | 5 | 0 | 17 |
| STEJKI Golnaki | - | 0 | - | 0 | - | 0 | 4 | 15 | 0 | 15 |
| Ulkar Karolew | - | 0 | 7 | 10 | 13-16 | 5 | - | 0 | 0 | 15 |
| Repki I | 9-12 | 7 | - | 0 | 9-12 | 7 | - | 0 | 0 | 14 |
| BTS II Kobylany | 6 | 11 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | 0 | 11 |
| AMT Sokołów | 17-24 | 3 | 13-16 | 5 | - | 0 | 17-20 | 3 | 0 | 11 |
| PKS Liszki | 17-24 | 3 | 17-20 | 3 | - | 0 | 13-16 | 5 | 0 | 11 |
| Tęcza Korczew | - | 0 | - | 0 | - | 0 | 8 | 9 | 0 | 9 |
| Kamianka | 13-16 | 5 | - | 0 | 17-21 | 3 | - | 0 | 0 | 8 |
| Rudniki | 25 | 1 | 13-16 | 5 | - | 0 | 17-20 | 3 | 0 | 8 |
| PSP Sokołów | 9-12 | 7 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | 0 | 7 |
| Lech Nowomodna | - | 0 | - | 0 | - | 0 | 13-16 | 5 | 0 | 5 |
| Skrzeszew | - | 0 | - | 0 | 17-21 | 3 | - | 0 | 0 | 3 |
| NKS III Białobrzegi | - | 0 | - | 0 | 17-21 | 3 | - | 0 | 0 | 3 |
| Kurowice | 17-24 | 3 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | 0 | 3 |
| BTS III Kobylany | 17-24 | 3 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | 0 | 3 |
| Gimnazjum Repki | 17-24 | 3 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | 0 | 3 |
| Kuczaby | - | 0 | 17-20 | 3 | - | 0 | - | 0 | 0 | 3 |
KLASYFIKACJA PUNKTOWA
L.P. | Drużyna | Liczba turniejów | Liczba meczów | Punkty | Bramki zdobyte | Bramki stracone | Wygrane | Remisy | Porażki |
| NKS I Białobrzegi | 4 | 22 | 56 | 91 | 35 | 18 | 2 | 2 |
| Sabnie I | 4 | 22 | 50 | 76 | 34 | 15 | 5 | 2 |
| KWK Sabnie | 4 | 23 | 46 | 88 | 35 | 13 | 7 | 3 |
| Jawor Sokołów | 4 | 15 | 30 | 39 | 19 | 9 | 3 | 3 |
| Axan II Kowiesy | 4 | 17 | 27 | 35 | 24 | 8 | 3 | 6 |
| Axan I Kowiesy | 4 | 16 | 24 | 47 | 37 | 7 | 3 | 6 |
| Nieciecz | 4 | 13 | 20 | 39 | 37 | 6 | 2 | 5 |
| NKS II Białobrzegi | 4 | 15 | 20 | 30 | 35 | 6 | 2 | 7 |
| BTS I Kobylany | 2 | 9 | 19 | 21 | 12 | 6 | 1 | 2 |
| Sokołów I | 4 | 15 | 17 | 28 | 50 | 5 | 2 | 8 |
| Skibniew | 4 | 12 | 16 | 26 | 27 | 4 | 4 | 4 |
| Morszków | 4 | 12 | 14 | 15 | 27 | 4 | 2 | 6 |
| Grunwald Sokołów | 3 | 9 | 13 | 13 | 13 | 4 | 1 | 4 |
| STEJKI Golnaki | 1 | 6 | 13 | 14 | 18 | 4 | 1 | 1 |
| Ulkar Karolew | 2 | 7 | 12 | 13 | 9 | 4 | 0 | 3 |
| BTS II Kobylany | 1 | 5 | 9 | 16 | 8 | 3 | 0 | 2 |
| Oldboys Sterdyń | 3 | 9 | 8 | 10 | 24 | 2 | 2 | 5 |
| AMT Sokołów | 3 | 7 | 7 | 16 | 19 | 2 | 1 | 4 |
| Tęcza Korczew | 1 | 4 | 6 | 7 | 5 | 2 | 0 | 2 |
| Kamianka | 2 | 5 | 6 | 6 | 7 | 2 | 0 | 3 |
| Chądzyń II | 4 | 10 | 4 | 15 | 32 | 1 | 1 | 8 |
| PSP Sokołów | 1 | 3 | 3 | 4 | 14 | 1 | 0 | 2 |
| PKS Liszki | 3 | 7 | 3 | 8 | 25 | 1 | 0 | 6 |
| Repki I | 2 | 6 | 3 | 9 | 28 | 1 | 0 | 5 |
| Skrzeszew | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | 0 | 1 | 1 |
| NKS III Białobrzegi | 1 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 |
| Kurowice | 1 | 2 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 2 |
| BTS III Kobylany | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 |
| Lech Nowomodna | 1 | 3 | 0 | 2 | 8 | 0 | 0 | 3 |
| Gimnazjum Repki | 1 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 |
| Kuczaby | 1 | 2 | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 2 |
| Rudniki | 3 | 7 | 0 | 5 | 27 | 0 | 0 | 7 |
| Chądzyń I | 4 | 9 | 0 | 12 | 42 | 0 | 0 | 9 |
| I turniej 18.12.2011 | II turniej
| III turniej 5.02.2012 | IV turniej 11.03.2012 | Razem |
Liczba drużyn | 25 | 20 | 21 | 20 | 86 |
Liczba meczów | 43 | 34 | 37 | 36 | 150 |
Liczba bramek | 211 | 160 | 177 | 147 | 695 |
Średnia bramek na mecz | 4,91 | 4,71 | 4,78 | 4,08 | 4,63 |
Liczba zawodników | 156 | 128 | 134 | 133 | 551 |
Najwyższa wygrana | +7 BTS II Kobylany – Morszków 7:0 Sabnie- Chądzyń I 9-2 | + 11 NKS I Białobrzegi – Kuczaby | +7 Sabnie I – Sokołów I 8:1 | +11 KWK Sabnie- STEJKI Golanki 12:1 | +11 KWK Sabnie- STEJKI Golanki 12:1 |
Najwięcej bramek w meczu | 11 Sabnie – Chadzyń I 9-2 NKS I Białobrzegi- AMT Sokołów 7:4 | 11 NKS I Białobrzegi- Kuczaby | 12 Jawor Sokołów – Repki I 8:4 | 13 KWK Sabnie – STEJKI Golanki 12:1
| 13 KWK Sabnie – STEJKI Golanki 12:1
|
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|