Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 19, wczoraj: 218
ogółem: 1 811 564
statystyki szczegółowe
W niedzielę 16.10.2011 rozegrano VII kolejkę spotkań ,,Powiatowej ligi piłkarskich siódemek” W rozgrywkach I ligi najciekawsze spotkanie odbyło się w Sokołowie na Orliku SLO gdzie Topaz Jawor podejmował BTS Kobylany, po bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku mecz zakończył się remisem 4:4. W Sabniach rozegrano dwa spotkania, w pierwszym Kurowice nie sprostały drużynie Topaz Old Boys Sokołów przegrywając 1:7, cztery bramki dla gości zdobył Artur Ambroziak. W drugim meczu w Sabniach gospodarze pokonali Ulkar Karolew 6:2. W Białobrzegach pewne zwycięstwo odnieśli gospodarze pokonując Skrzeszew 5:0, drużyna z Białobrzegów miała ułatwione zadanie, gdyż gości wystąpili tylko w sześcioosobowym składzie, jednak zagrali bardzo ambitnie, za co zasłużyli na pełne uznanie. Aż 21 bramek padło w spotkaniu Kamianka – Nieciecz, goście zdeklasowali gospodarzy aż 18:3, Sześć bramek zdobył Andrzej Pniewski a po cztery trafienia zaliczyli Patryk Bolesta i Hubert Abramczuk. Nie doszło do skutku spotkanie Axan Kowiesy – AMT Sokołów, gdyż goście nie dojechali na mecz, jest to już drugi walkower drużyny z Sokołowa (trzeci wyklucza z rozgrywek). W tabeli bez większych zmian, prowadzą Sabnie przed Topazem Old Boys Sokołów i Axanem Kowiesy.
W II lidze strzelono w pięciu spotkaniach aż 48 bramek. Najwięcej padło w meczu Sokołów I – Skibniew, zakończonym zwycięstwem gości 12:6, cztery trafienia dla Skibniewa zaliczył Mateusz Miszczuk, tylko jedna bramka mniej padła w Jabłonie gdzie gospodarze pokonali Chądzyń 11:6. Najskuteczniejszym zawodnikiem w tym meczu był Marcin Kur z Chądzynia zdobywając pięć bramek, cztery bramki zdobył Tomasz Plichta dla Jabłonny. W drugi spotkaniu rozegranym na Orliku w Jabłonnie Lech Nowomodna przegrał z Grodziskiem 1:7, cztery bramki zdobył dla gości Bartosz Osipiak. W Morszkowie po wyrównanym pojedynku gospodarze pokonali KS Patrykozy 2:0. W Skrzeszewie Rudniki/Skrzeszew II przegrały z Bujałami 0:3. Jest to pierwsze zwycięstwo gości w tym sezonie. W tabeli prowadzi Skibniew przed Jabłonną Lacka, obie drużyny mają po 15 pkt.
I LIGA
VII kolejka, 16.10.2011
NKS Białobrzegi – Skrzeszew 5:0 (4:0) (Białobrzegi)
Mateusz Steć, Jarosław Steć, Mariusz Steć I, Tomasz Szczeć, bramka samobójcza
Sędziował: Adam Chruścicki
NKS Białobrzegi: Steć D., Steć Mariusz I, Steć Mariusz II, Steć J., Szczeć S., Szczeć T., Kur N., Hudon M.
Skrzeszew: Krukowski C., Choma M., Głogowski K., Głogowski D., Księżak R., Rejmuza K.
Axan Kowiesy – AMT Sokołów 3:0 vo (Kowiesy)
* drużyna gości nie dojechała na mecz
Kamianka – Nieciecz 3:18 (2:10) (Kamianka)
# Andrzej Pniewski-6, Hubert Abramczuk-4, Patryk Bolesta-4, Konrad Krochmal-2, Adam Ignaciuk, Robert Pniewski
Sędziował: Włodzimierz Kur
Kamianka:
Nieciecz: Nasiłowski R., Bielarski M., Bolesta Ł., Ignaciuk A., Pieniak P., Pniewski R., Pniewski P., Pniewski A., Krochmal K., Bolesta P., Abramczuk H.
Kurowice – Topaz Old Boys Sokołów 1:7 (0:1) (Sabnie)
Łukasz Kołodzejczuk # Artur Ambroziak-4, Łukasz Grzywiński, Paweł Maksymiak, Piotr Rozbicki
Sędziował: Dawid Nowakowski
Kurowice: Bocian M., Rutkowski M., Wyszyński P., Rozbicki I., Jakubiak P., Goworek H., Kołodziejczuk Ł., Sójka T., Miściorak J.
Topaz Old Boys Sokołów: Dziewulski P., Dziewulski A., Tarapata M., Grzywiński Ł., Maksymiak P., Rozbicki P., Rozbicki A., Bochra J., Dobrowolski R., Oziębło W., Ambroziak A., Kowalski J., Chomać G.
Sabnie – Ulkar Karolew 6:2 (4:1)
Dawid Nowakowski-3, Kamil Jagiełło, Jarosław Kobus, Krzysztof Omieciuch # Damian Ostrowski, Mateusz Ryczkowski
Sędziował: Robert Mosiej
Sabnie:Ładziak K., Kobus J., Graw P., Kryszczuk T., Jurczak M., Omieciuch K., Parzonka M., Nowakowski D., Kulwicki D., Jagiełło K.
Ulkar Karolew: Cieńkowski M., Kąkol K., Komosa R., Batorowicz D., Harasim J., Maksymowicz D., Ryczkowski M., Panufnik P., Ostrowski D., Kupisz M., Świnarski A., Mlonek J.
Topaz Jawor Sokołów – BTS Kobylany 4:4 (1:0) (SLO Sokołów)
Rafał Świnarski-2, Marcin Brzezik, Grzegorz Jaroszewski # Przemysław Jaczewski-2, Daniel Chmielewski-2
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Topaz Jawor Sokołów:
BTS Kobylany: Wierzbicki E., Nasiłowski Ł., Pogorzelski S., Fedorczyk Marcin, Mosiej K., Trębacki S., Jaczewski P., Chmielewski D.
Tabela I ligi (Stan na 16.10.2011)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Sabnie | 7 | 19 | 40 | 21 | 6 | 1 | 0 |
2. | Topaz Old Boys Sokołów | 7 | 18 | 43 | 19 | 6 | 0 | 1 |
3. | Axan Kowiesy | 7 | 15 | 29 | 22 | 5 | 0 | 2 |
4. | Nieciecz | 7 | 15 | 41 | 19 | 5 | 0 | 2 |
5. | BTS Kobylany | 7 | 11 | 30 | 27 | 3 | 2 | 2 |
6. | Topaz Jawor Sokołów | 7 | 10 | 37 | 28 | 3 | 1 | 3 |
7. | NKS Białobrzegi | 7 | 9 | 23 | 29 | 3 | 0 | 4 |
8. | Kurowice | 7 | 7 | 30 | 36 | 2 | 1 | 4 |
9. | Ulkar Karolew | 7 | 6 | 29 | 46 | 2 | 0 | 5 |
10. | AMT Sokołów | 7 | 6 | 23 | 37 | 2 | 0 | 5 |
11. | Kamianka | 7 | 5 | 21 | 46 | 1 | 1 | 4 |
12. | Skrzeszew | 7 | 1 | 12 | 29 | 0 | 1 | 6 |
II LIGA
VII kolejka, 16.10.2011
Jabłonna Lacka – Chadzyń 11:6 (2:3) (Jabłonna Lacka- Orlik)
Tomasz Plichta-4, Maciej Przesmycki-3, Sławomir Jóźwiak-2, Wojciech Przesmycki, Radosław Plichta # Rafał Kur-5, Grzegorz Goyski
Sędziował: Adam Chruścicki
Jabłonna L.: Turemka M., Kondraciuk E., Kondraciuk A., Pieczara R., Plichta R., Przesmycki M., Jóźwiak S., Plichta T., Przesmycki W., Jóźwiak J., Krawczyk P.
Chadzyń: Siedlecki P., Siedlecki J., Kamont S., Kur R., Kur M., Kierył G., Kotowski D., Szajko M., Goyski G., Goyski J.
Sokołów I – Skibniew 6:12 (3:5) (Repki- Orlik)
Jacek Wasiluk-2, Michał Wasiluk-2, Grzegorz Fajkowski, Grzegorz Szybka # Mateusz Miszczuk-4, Artur Zegadło-2, Karol Skonieczny-2, Kamil Miszczuk-2, Przemysław Supeł, Marek Pogorzelski
Sędziował: Bartosz Andrzejewski
Sokołów I:Łada K., Wasiluk M., Wasiluk J., Fajkowski G., Bogaj M., Dmowski K., Replin S., Danilczuk R.
Skibniew: Ołdakowski S., Pogorzelski S., Pogorzelski M., Skonieczny P., Skonieczny K., Supeł P., Miszczuk M., Miszczuk K., Zegadło A.
Morszków – KS Patrykozy 2:0 (0:0) (Morszków)
Piotr Grądzki, Kamil Kaczorowski
Sędziował:
Morszków: Kaczorowski K., Kur W., Kur A., Tomczuk J., Grądzki P., Zawadzki Ł., Chmielewski D., Klimczuk M., Bojar S.
KS Patrykozy: Skorupka M., Cholewka A., Kozak K., Kozak M., Kozak A., Stański K., Podgórzak D., Wasilewski J., Piwowarski K.
Rudniki/Skrzeszew II – Bujały 0:3 (Skrzeszew)
Sędziował: Bartosz Andrzejewski
Rudniki/Skrzeszew II:Krukowski C., Rosłan P., Kopówka G., Koprowski A., Ornowski P., Wasilewski H., Wierzbicki S., Baranek K., Koprowski J.,
Bujały:
Lech Nowomodna – Grodzisk 1:7 (0:4) (Jabłonna Lacka- Orlik) Rafał Krasnodębski # Bartosz Osipiak-4, Piotr Osipiak, Michał Bolesta, Sylwester Rogoziński
Sędziował: Sławomir Ołtarzewski
Lech Nowomodna:Zdunek N., Nowakowski A., Wasilewski M., Krasnodębski R., Łachecki R., Kobyliński Ł., Łachecki J.
Grodzisk:Mielańczuk P., Osipiak P., Osipiak D., Osipiak K., Osipiak B., Bolesta M., Rogoziński S., Kotowski K., Strzała M.
Tabela II ligi (Stan na 16.10.2011)
l.p | Drużyna |
Mecze |
Punkty | Bramki |
Wygrane |
Remisy |
Porażki | |
1. | Skibniew | 6 | 15 | 46 | 19 | 5 | 0 | 1 |
2. | Jabłonna Lacka | 6 | 15 | 38 | 19 | 5 | 0 | 1 |
3. | Grodzisk | 6 | 12 | 35 | 24 | 4 | 0 |
|
4. | Morszków | 6 | 12 | 23 | 18 | 4 | 0 | 2 |
5. | Chądzyń | 6 | 12 | 21 | 19 | 4 | 0 | 2 |
6. | KS Patrykozy | 7 | 9 | 22 | 25 | 3 | 0 | 4 |
7. | Sokołów I | 7 | 9 | 45 | 39 | 3 | 0 | 4 |
8. | Bujały | 7 | 4 | 15 | 33 | 1 | 1 | 5 |
9. | Lech Nowomodna | 3 | 1 | 8 | 20 | 0 | 1 | 2 |
10. | Rudniki/Skrzeszew II | 6 | 0 | 11 | 48 | 0 | 0 | 6 |
Rudniki-Bujały 3 bramki Zalewski Michał
Swój komentarz chciałbym poświęcić zawodom które odbyły się na boisku SLO , mecz odbył się w bardzo przyjaznych warunkach do momentu gdy na placu gry nie pojawiła sie drużyna z Axsanu, może my jako BTs święci nie jesteśmy , ale pod wpływem alkoholu nigdy nie rzucaliśmy sie do bójki , niestety zawodnicy z Kowies dopuścili się do wulgaryzmów i wyzwisk w naszą stronę na nic się zdała interwencja cdn
cd p.Krzysztofa Woźniaka który kazał opuścić plac boiska Tym o to zawodnikom nie liczna ekipa Axsanu udała się w stronę mojej bramki ztali za ogrodzenie i wyzywali mnie mało tego inteligentne panie tej drużyny zaczęły rzucać we mnie kamieniami które znajdowały sie na ulicy od strony boiska. Chciałbym żeby takie zachowania nie maiły miejsca i proszę o ukaranie tej drużyny
Proszę, zawsze miałem wrażenie, że Axan i Bts żyją w zgodzie. Widocznie coś się zepsuło :)
Boże ludzie organizatorzy jak można dopuścić boisko w Grodzisku do gry??? Przecież tam siemożna zabić, połamać, pokaleczyć i nie wiem co jeszcze.. Organizator schodzisz na psy
widzisz chłopaki z Kowies nie mogą sie pogodzić z przegraną czy w lidze czy w turniejach boli ich to bo w końcu mają nas za " Leszczy" a przegrywając z nami wchodzi im to na psychikę najlepiej by było gdyby do szeregu organizatorów dołączy psycholog na pewno terapia z nim pomogła by im :)a co do boisk to nie jest żadna wina organizatora bo jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|