Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 11, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 338
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawiam aktualną klasyfikację strzelców I ligi (kompletną). Klasyfikację II ligi podam jak otrzymam wszystkich strzelców.
| Klasyfikacja strzelców I liga (Stan na 25.09.2011) | ||
1 | Pniewski Andrzej | Nieciecz | 9 |
2 | Komosa Rafał | Ulkar Karolew | 8 |
3 | Rutkowski Rafał | Axan Kowiesy | 8 |
4 | Żukowski Piotr | Axan Kowiesy | 8 |
5 | Jaczewski Przemysław | BTS Kobylany | 7 |
6 | Nowakowski Dawid | Sabnie | 7 |
7 | Kobus Jarosław | Sabnie | 6 |
8 | Molski Tomasz | Topaz Old Boys Sokołów | 6 |
9 | Jóźwiak Jacek | Kamianka | 5 |
10 | Maksymiak Robert | Topaz Old Boys Sokołów | 5 |
11 | Jaszczuk Filip | AMT Sokołów | 4 |
12 | Kołodziejczuk Hubert | Kamianka | 4 |
13 | Rozbicki Adam | Topaz Old Boys Sokołów | 4 |
14 | Abramczuk Hubert | Nieciecz | 3 |
15 | Dmowski Damian | Axan Kowiesy | 3 |
16 | Mosiej Krzysztof | BTS Kobylany | 3 |
17 | Olszewski Kamil | Skrzeszew | 3 |
18 | Omieciuch Krzysztof | Sabnie | 3 |
19 | Sójka Tomasz | Kurowice | 3 |
20 | Bisior Norbert | NKS Białobrzegi | 2 |
21 | Błońśki Sylwester | BTS Kobylany | 2 |
22 | Brzezik Marcin | Topaz Jawor Sokołów | 2 |
23 | Domagała Piotr | AMT Sokołów | 2 |
24 | Gargul Adam | Topaz Jawor Sokołów | 2 |
25 | Goworek Hubert | Kurowice | 2 |
26 | Jagiełło Kamil | Sabnie | 2 |
27 | Jaszczuk Damian | AMT Sokołów | 2 |
28 | Jurczak Kamil | AMT Sokołów | 2 |
29 | Kamiński Tomasz | AMT Sokołów | 2 |
30 | Kobus Dawid | Sabnie | 2 |
31 | Krochmal Konrad | Nieciecz | 2 |
32 | Mikołajewski Karol | Ulkar Karolew | 2 |
33 | Mróz Bartosz | AMT Sokołów | 2 |
34 | Murasicki Mariusz | Topaz Jawor Sokołów | 2 |
35 | Odowski Przemysław | Nieciecz | 2 |
36 | Szczeć Tomasz | NKS Białobrzegi | 2 |
37 | Świnarski Rafał | Topaz Jawor Sokołów | 2 |
38 | Trusiak Mateusz | NKS Białobrzegi | 2 |
39 | Zaranek Damian | Topaz Jawor Sokołów | 2 |
40 | Ambroziak Artur | Topaz Old Boys Sokołów | 1 |
41 | Batorowicz Damian | Ulkar Karolew | 1 |
42 | Błoński Adrian | AMT Sokołów | 1 |
43 | Błoński Patryk | AMT Sokołów | 1 |
44 | Bogucki Damian | Kurowice | 1 |
45 | Boguszewski Łukasz | Ulkar Karolew | 1 |
46 | Bolesta Patryk | Nieciecz | 1 |
47 | Borkowski Karol | AMT Sokołów | 1 |
48 | bramka samobójcza | dla Kurowic z Topazem Jawor | 1 |
49 | bramka samobójcza | dla Sabni z Kurowicami | 1 |
50 | bramka samobójcza | dla Topazu Jawor z Kamianką | 1 |
51 | Buczyński Łuaksz | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
52 | Choma Marek | Skrzeszew | 1 |
53 | Chomać Grzegorz | Topaz Old Boys Sokołów | 1 |
54 | Chromińśki Tomasz | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
55 | Czerkas Mateusz | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
56 | Dąbkowski Grzegorz | Kurowice | 1 |
57 | Deoniziak Damian | Kurowice | 1 |
58 | Dobrowolski Robert | Topaz Old Boys Sokołów | 1 |
59 | Dziubiela Kamil | Ulkar Karolew | 1 |
60 | Fąk Przemysław | Kurowice | 1 |
61 | Głogowski Daniel | Skrzeszew | 1 |
62 | Grądzki Wojciech | Kamianka | 1 |
63 | Jakubiak Patryk | Kurowice | 1 |
64 | Jaroszewski Grzegorz | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
65 | Jastrzębski Hubert | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
66 | Kamiński Kamil | NKS Białobrzegi | 1 |
67 | Kobus Hubert | Sabnie | 1 |
68 | Kołodziejczuk Łukasz | Kurowice | 1 |
69 | Kotowski Rafał | NKS Białobrzegi | 1 |
70 | Kowalski Jacek | Topaz Old Boys Sokołów | 1 |
71 | Kozaczuk Dariusz | Skrzeszew | 1 |
72 | Krysińśki Piotr | Topaz Old Boys Sokołów | 1 |
73 | Księżak Robert | Skrzeszew | 1 |
74 | Ludwiczak Kamil | AMT Sokołów | 1 |
75 | Maksymiak Paweł | Topaz Old Boys Sokołów | 1 |
76 | Mazurek Artur | Ulkar Karolew | 1 |
77 | Mikołajczyk Damian | AMT Sokołów | 1 |
78 | Paderewski Jakub | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
79 | Panufnik Piotr | Ulkar Karolew | 1 |
80 | Parzych Krzysztof | Topaz Old Boys Sokołów | 1 |
81 | Pietrzyk Dawid | BTS Kobylany | 1 |
82 | Pniewski Paweł | Nieciecz | 1 |
83 | Rykała Tomasz | Topaz Jawor Sokołów | 1 |
84 | Steć Mariusz I | NKS Białobrzegi | 1 |
85 | Steć Mateusz | NKS Białobrzegi | 1 |
86 | Sulawiak Jarosław | Kamianka | 1 |
87 | Szczeć Sylwester | NKS Białobrzegi | 1 |
88 | Wyrozębski Maciej | Topaz Old Boys Sokołów | 1 |
89 | Zawadzki Mateusz | Kamianka | 1 |
90 | Zieliński Łukasz | NKS Białobrzegi | 1 |
91 | Żurawiński Tomasz | Ulkar Karolew | 1 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|