Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 200, wczoraj: 24
ogółem: 1 811 527
statystyki szczegółowe
Poniżej przedstawia klasyfikację po sześciu turniejach. Do klasyfikacji zaliczanych jest pięć najlepszych wyników. W przypadku startu w sześciu turniejach odpada najsłabszy wynik. Sklasyfikowano 25 drużyn.
Klasyfikacja po VI turnieju (Najlepszych 5 wyników)
l.p. | Drużyna | GP Sabnie | GP Jabłonna L. | GP Bielany | GP Repki | GP G. Sokołów | GP M. Sokołów | GP Sterdyń | B. | Razem |
1 | BTS Kobylany | 13,7 | 5,5 | 13,6 | 8,3 | 13,4 | 10,0 |
|
| 59,0 |
2 | Sabnie | 5,7 | 13,5 | 8,6 | 3,8 | 10,4 | 5,0 |
|
| 43,2 |
3 | Topaz Jawor Sokołów | 7,7 | 5,5 | - | 10,3 | 5,4 | 13,0 |
|
| 41,9 |
4 | Axan Kowiesy | 10,7 | 8,5 | 5,6 | 5,3 | 7,4 | 5,0 |
|
| 37,5 |
5 | NKS Białobrzegi | 5,7 | 7,5 | 7,6 | 5,3 | 5,4 | 5,0 |
|
| 31,5 |
6 | Kamianka | - | 3,5 | 5,6 | 13,3 | 3,9 | 3,7 |
|
| 30,0 |
7 | Nieciecz | 4,2 | - | 10,6 | 7,3 | 5,4 | - |
|
| 27,5 |
8 | Kurowice | 4,2 | 5,5 | 4,1 | 3,8 | 5,4 | 8,0 |
|
| 27,2 |
9 | KWK Sokołów | 8,7 | 10,5 | 4,1 | - | - | - |
|
| 23,3 |
10 | AMT Sokolów | 2,7 | 5,5 | 5,6 | - | 3,9 | 5,0 |
|
| 22,7 |
11 | Chadzyń | 5,7 | - | 3,6 | 3,8 | 3,9 | 3,7 |
|
| 20,7 |
12 | Skibniew | 4,2 | 4,0 | 3,6 | - | 8,4 | - |
|
| 20,2 |
13 | Liszki | 3,7 | 4,0 | 3,6 | 5,3 | - | - |
|
| 16,6 |
14 | Lech Nowomodna | 4,2 | 4,0 | 4,1 | - | 3,4 | - |
|
| 15,7 |
15 | Skrzeszew | 5,7 | 3,5 | - | 5,3 | - | - |
|
| 14,5 |
16 | Ulkar Karolew | - |
| - | - | 3,4 | 7,0 |
|
| 10,4 |
17 | KS Patrykozy | 3,7 | - | 5,6 | - | - | - |
|
| 9,3 |
18 | Sokołów I | 3,7 | - | - | - | 3,9 | - |
|
| 7,6 |
19 | KS Sokołów |
|
| 4,1 |
|
|
|
|
| 4,1 |
20 | Morszków |
| 4,0 | - |
|
|
|
|
| 4,0 |
21 | Rogów |
| - | - | 3,8 | - | - |
|
| 3,8 |
22 | Grodzisk | 3,7 | - | - | - | - | - |
|
| 3,7 |
23 | Axan II Kowiesy |
|
| 3,6 |
|
|
|
|
| 3,6 |
24 | Bujały |
| 3,5 | - |
|
|
|
|
| 3,5 |
25 | DG Wyrozęby |
| - | - | 3,3 | - | - |
|
| 3,3 |
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|